Úvěr Bez Ručení a Zajištění Majetkem - Bez Ručitele

Úvěr bez ručení nabízí každému žadateli peníze, bez toho, aby musel vlastnit nějakou nemovitost - dům, byt, družstevní byt, chatu, chalupu nebo soukromý pozemek. Žadatel může být zcela nemajetný a nemusí dokládat výpis z katastru nemovitostí. Jelikož se jedná o nebankovní úvěr, stejné podmínky jsou u registru. U tohoto typu není kontrolován a jako budoucí klient můžete mít záznam za předchozí nesplácení nebo nesplacené úvěry - jako nebankovní subjekt zde není možný přístup k bankovním datům. Z toho důvodu není ani možné jej kontrolovat. Nabízejí se dva druhy předání hotovosti - přímo na ruku nebo na bankovní účet. Je zde garance doručení do maximálně 48 hodin. Extrémně rychlé řešení. Požádejte o úvěr bez ručení ještě teď a získejte peníze ihned.

Oproti úvěru je nutno se zaručit svým podpisem na klasické smlouvě, která je velmi podobná té bankovní. Na rozdíl od směnky umožňuje doplnění další podmínek, výjimek a vašich individuálních požadavků. Díky smlouvě tak může mít každý žadatel jiné podmínky a splácet přesně tak, jak mu to vyhovuje. Stačí jen navštívit naše srovnání, vybrat si jednu z nabídek a odeslat online žádost.

  • bez ručení - není nutné být ručitelem ani hledat ručitele
  • bez zajištění - oproti úvěru se nezastavuje váš ani cizí majetek
  • bez registru - nic se nekontroluje ani neprověřuje, je možno mít zápis
  • bez příjmů - u nízkých částek nemusíte dokládat pravidelný příjem
  • okamžitě - požadavek je ihned poslán k posouzení, poté jste ihned informováni
  • nebankovní - zahrnuje veškeré výhody nebankovních úvěrů a půjček
  • RPSN - musíte dopředu počítat s vyšším úrokem než u bankovních společností
  • více typů - vyberte si zde ještě dnes ten pravý typ úvěru

U tohoto úvěru není nutné mít čistý registr a je možné mít zápis v Solus. Stejně tak není vyžadováno ručení majetkem ani hledání zástupného ručitele. V neposlední řadě se ani nedokládají vaše pravidelné měsíční příjmy - pokud žádáte do 50 000 Kč. U vyšších žádostí může být požadován například výpis z účtu, který prokáže vaši bonitu a schopnost splácet. Jedná se o individuální požadavek a ne vždy je vyžadován. Mezi hlavní požadavky tedy spadají ty, které jsou dány zákony. Věk nad 18 let, možnost podepsat smlouvu (právní způsobilost k právním úkonům), trvalé české občanství a trvalý pobyt na území ČR (ne na obecním úřadě). Žádné další podmínky splňovat nemusíte a úvěr vám může být okamžitě poskytnut.

Doručení až domů i na účet

Každý schválený klient si může sám a bez poplatků vybrat, jak dostane peníze. V prvním případě se může jednat o poslání bankovním převodem. Zde se jedná především o rychlost a pohodlnost, kdy není nutné se s nikým setkávat. Rychlost je dána bankami - u stejné společnosti (například mBank a mBank) je platba provedena okamžitě. U rozdílných bank (například mBank a ČSOB) jsou vám peníze připsány následující den ráno. Druhou možností je zvolení osobního doručení domů. V žádosti již vyplníte svoji adresu, takže si při potvrzení vašeho zájmu stačí jen domluvit čas, kdy budete doma. V tuto dobu vás navštíví obchodní zástupce nejen s hotovostí, ale i s připravenou smlouvou k podpisu. Ihned po podpisu a ověření vaší totožnosti je úvěr váš k volnému použití.

Jak požádat a postupovat

Nyní je na řadě, abyste si zde vybrali konkrétní nabídku. NAvštivte naše srovnání půjček, je zcela zdarma a bez registrace. Okamžitě uvidíte konkrétní podmínky - výši úroků a délku splácení. Tyto parametry nejsou závazné. Jelikož je ke každé žádosti přistupováno individuálně, je možno tyto podmínky upravit a uzpůsobit. Uvedené údaje tak nejsou zcela závazné, jedná se o návrh. Vedle podmínek je k dispozici formulář, pomocí kterého můžete o úvěr bez ručení. Žádost je posouzena a jako žadatel jste ihned vyrozuměni o výsledku. V případě, že se rozhodnete nabídku přijmout, již nic nebrání k obdržení vašich požadovaných peněz. Nabízí se jak dovezení finanční hotovosti až k vám domů do vlastních rukou, tak i zaslání na bankovní účet. Volba je pouze na vás. Žádejte ihned, peníze můžete mít již zítra ráno na bankovním účtu.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP