SMS Půjčka Ihned na Bankovním Účtě - Ještě Dnes Okamžitě

SMS půjčka ihned patří mezi jednu z nejrychlejších metod, jak se okamžitě a bez čekání dostat k penězům. Nejvíce klientů ji volí zejména těsně před výplatou, kdy jim nevystačí peníze. Její výhodné vlastnosti spočívají zejména v rychlosti poskytnutí, snadnosti získání a ve velmi snadno splnitelných podmínkách. Finance jsou od nebankovních společností, které nenahlížejí do registru. Váš předchozí zápis zde není tedy žádným problémem a ani tuto skutečnost nemusíte v žádosti uvádět. Půjčují se malé obnosy - mezi 500 Kč až 15000 Kč. Vůči těmto půjčkám není nutná zástava majetku ani ručitel. Posledním důvodem, proč mnoho klientů nezíská bankovní produkt, je potvrzení o výši příjmů. Ten u tohoto typu není vyžadován. SMS půjčku na bankovní účet ihned můžete získat i jako nezaměstnaní, důchodci nebo maminky na MD (mateřské dovolené). Nyní již jen zbývá zde vybrat ten pravý typ (je zde více možností), kliknout na něj a zažádat. Peníze máte na bankovním účtu takřka ihned.

Vše je zcela bez podvodů, skrytých poplatků a jednání probíhá na vysoce profesionální a poctivé úrovni. Váš požadavek o finance se posílá SMS zprávou, která je zpoplatněna dle vašeho tarifu - standardně v rozmezí 1 až 3 Kč za jednu zprávu. Kontaktujete přímo poskytovatele, ne zprostředkovatele. Neplatíte tak poplatky ani provize za sjednání nebo poslání peněz. Vaše půjčka (ve vámi požadované výši) se doručuje pomocí převodu na bankovní účet. Z toho vyplývá, že není nutno platit osobní doručení až k vám domů. Vše je natolik automatizované, že zde nevznikají další náklady. Je třeba platit jen dohodnuté úroky a měsíční splátky.

  • SMS půjčka - stačí jedna krátká a jednoduchá SMS zpráva jako žádost
  • na účet - finance jsou doručovány převodem na váš osobní účet
  • okamžité odeslání - nic není zdržováno, okamžitě se posílají peníze
  • bez poplatků - bez poplatků předem, platíte až samotné splátky
  • ne 900 - nevoláte na drahé telefonní číslo začínající 900
  • úroky - celkově vyjde půjčka dráž než bankovní produkt
  • splátky - měsíční, bezodkladné, nelze přerušit plnění svého závazku

Způsob splácení se odvíjí dle vybrané výše úvěru. V případě, že si vyberete v rozmezí 500 Kč až 5000 Kč, musíte vše zaplatit jednorázově ihned s další výplatou. Splatnost je tak nastavena na 31 dnů. Pokud si ovšem vyberete vyšší peněžní obnos, tak si lze domluvit individuální podmínky. U nejvyšší částky (15000 Kč) tak můžete splácet až po dobu 6 měsíců. Konkrétní RPSN a úrok se odvíjí dle typu, který si zde vyberete.

Jak zažádat o SMS půjčku

O SMS půjčku se žádá zasláním SMS zprávy nebo vyplněním online dormuláře. Navštivte naše srovnání nebankovních půjček. Jakmile si zde vyberete ten pravý typ, zobrazí se vám podonline formulář nebo odkaz na www stránky s textem a telefonním číslem. A formát, ve kterém se žádá. Standardně obsahuje vaše jméno, adresu, kontaktní informace, výši půjčky a především typ, který jste si zde vybrali. Konkrétní tvar SMS zprávy se dozvíte po výběru poskytovatele. Vaše zpráva je okamžitě zpracována - na nic se nečeká, nic se neodkládá. O výsledku schvalovacího procesu jste neprodleně informování (vše je zcela bezplatné i v případě neschválení). Poté již jen stačí domluvit si podmínky doručení peněz. A vše je hotovo.

Další podmínky a požadavky

Nejsou kladeny žádné další požadavky na žadatele a nemusí ani splňovat jiná kritéria. Pouze ty dané zákony České republiky. Jako klient musíte být starší než 18 let. Zároveň musíte být způsobilý k právním úkonům - to jistě jste, jinak byste o tom věděli (typicky se jedná o zbavení svéprávnosti). V neposlední řadě musíte být občanem ČR a mít české občanství. Poté již vám nic nebrání k získání SMS půjčky na bankovní účet. Za jak dlouho budete mít peníze, záleží jen na vás. Navštivte naše srovnání, odešlete požadavek teď hned bez čekání a získejte peníze okamžitě. Není nač čekat.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP