Nebankovní půjčky ještě dnes - Schváleno dnes, zítra u vás!

Máme pro vás připraveny nabídky nebankovních půjček, které můžete mít schváleny ještě dnes. A zítra (do 24 hodin) budou peníze u vás doma. Na všechny nebankovní půjčky se můžete podívat v přehledu ve srovnání. Pokud na některou z nabídek kliknete, tak se dostanete na přímo firemní stránku té dané nebankovní společnosti. A můžete požádat o půjčku ještě dnes. A zítra mít požadované peníze.

Nebankovní půjčky bez příjmu - Ještě dnes

Nechcete nebo nemůžete dokládat svůj příjem? Není problém. Následující nebankovní firmy nevyžadují, aby jste jim doložili svůj příjem: Kredito24, Ferratum, Zaimo. Můžete tedy ještě dnes mít schváleno 5000 Kč, 10 000 Kč nebo až 25 000 Kč. U všech společností podáte žádost ještě dnes a bude do 10 - 20 minut posouzena a schválena. Výsledkem se ihned dozvíte. A peníze máte do 24 hodin. U Kredito24 a Zaimo převodem na účet. U Ferratum si můžete zvolit i vyplacení této nebankovní půjčky pomocí poštovní složenky. U všech 3 nejsou třeba žádné potvrzení a zápis v registru nevadí.

Nebankovní půjčky ještě dnes - S doložením příjmu

Můžete dolož příjem? Poté se můžete obrátit na společnost Půjčka7, která vám dá maximálně 4000 Kč. Nebo můžete žádat u firmy BB půjčka, která vám ještě dnes schválí až 45 000 Kč a ihned odešle na BÚ. U BB (druhé možnosti) ovšem musíte ještě počítat i s tím, že vám bude prověřován registr. A pokud jste v něm vedeni, tak neprojdete schválením. Velikou předností všech nabídek, které zde prezentujeme, je, že je lze celé sjednat přímo z vašeho domova online přes internet. Nemusíte nikam docházet a s nikým se setkat. Jen kliknete, vyplníte žádost a během 15 minut ještě dnes víte výsledek.

Shrnutí podmínek zmíněných nebankovních půjček

5 nebankovní půjček, které můžete získat ještě dnes jsme rozdělili dle toho, jestli musíte doložit příjem nebo ne. Jaké jsou ale všechny požadavky na žadatele? Podívejte se na následující odrážky a vyberte si toho poskytovatele, který vám bude nejlépe vyhovovat. Všechny tyto firmy posoudí obdržené žádosti během pár desítek minut a ihned vás informují. A v případě, že projdete schválení, tak ještě dnes odesílají peníze.

  • Kredito24 (5000 Kč) - nekontroluje registr, nevyžaduje příjem
  • Ferratum (10 000 Kč) - nekontroluje registr, nevyžaduje příjem
  • Zaimo (25 000 Kč) - nekontroluje registr, nevyžaduje příjem
  • Půjčka 7 (4000 Kč) - registr nevadí , ale musíte doložit příjem
  • BB Půjčka (45 000 Kč) - čistý registr a potvrzení o příjmu

Navštivte naše srovnání půjček a vyberte si jednu ze společností.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Poptávám půjčku ve výši 30000 Kč. Ale problém je, že jsem v končící insolvenci. Ale jsem zaměstnán, tudíž splátky nejsou problém. Dokonce by jsem vám mohl i mé zaměstnání/můj příjem doložit. Pokud by se někdo našel, kdo by mohl pomoci... . Děkuji, Marek.

Jméno:

Marek

Telefon:

605529293

Email:

szkanderamarek@seznam.cz

Komentář & Reakce
Prosím je tady někdo ochotný mi poskytnout půjčku na konečné doplacení/vyplacení insolvence? Částka je 30 000 Kč. Je to jediná a poslední částka, kterou musím zaplatit. Jakmile jim dám 30 tisíc, tak jsem venku z insolvence. Prosím Vás, může mi tady někdo pomoci? Prosím poplatky a jiné nesmysly předem platit nebudu. Moc to spěchá moc děkuji.

Jméno:

Taťána

Telefon:

neuveden

Email:

viollka@centrum.cz

Komentář & Reakce
Je taky někdo skutečně schopný ještě dnes schválit a ještě dnes vyplatit peníze? Akutně bych potřebovala půjčit 33 000 Kč, ale opravdu to spěchá. Již jsem zkoušela nabídky typu Home Credit aj. Ale problém je, že oni to nevyřídí ještě dneska. Odpovězte okamžitě.

Jméno:

Petra

Telefon:

604548435

Email:

Peta.skokina@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebovala bych akutně půjčit deset tisíc, ale nic z toho, co mi tady nabízíte, mi nevyhovuje. Jsem v plném invalidním důchodu, díky čemuž mohu doložit příjem, ale na druhou stranu nepochází ze zaměstnání. Jsem z Brna pokud na tom záleží. Děkuji, Alena.

Jméno:

Alena Přikrylova

Telefon:

605076842

Email:

y.prikrylova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, potřebovala bych půjčku. Z těchto nabídek mi žádná nebyla schválena. Potřebuji si půjčit 7000 Kč. Jsem na mateřské dovolené. Peníze potřebuji na nečekaný výdaj. A co nejrychleji vyplacené. Děkuji, hezký den.

Jméno:

Miriam

Telefon:

732615225

Email:

mijunka33@seznam.cz

Komentář & Reakce
Měl bych zájem o půjčku ve výši 25000 se splátkami okolo 2500 měsíčně. Potřeboval by jsem to mít ještě dnes schváleno a zítra mít hotovost u sebe. Asi bych mohl splácet i víc, ale toto je takový ten bezpečný limit. Pracuji v softwarové společnosti v Plzni, jsem ale druhým měsícem ve zkušební době, a tak nikde půjčku nedostanu. Krom půjček do výplaty, kde jednak nemohu dosáhnout na požadovanou částku, a navíc je tam doba splatnosti spíš v řádech dnů než měsíců. Banky mi logicky zatím také nepůjčí, proto se obracím na vás, jestli byste neměla nějakou nabídku vy. V registrech dlužníků bych být neměl, resp. závazky, které mám, platím včas - úrok z kreditní karty, účet za telefon. Co se týká potvrzení příjmu, tak u sebe mám mzdový výměr, který vám mohu na požádání naskenovat. Jedná se o 24000 Kč hrubého měsíčně 18601 Kč čistého. Částku potřebuji k zaplacení provize RK, kauce a prvního nájmu (nájem je 7000 Kč + 1500 Kč zálohy na energie, jen pro představu, jaké náklady na bydlení bych měl a kolik z výplaty mi zbude po jeho uhrazení). Předání bytu by se mělo uskutečnit (tedy pokud se mi podaří získat potřebné prostředky) někdy ke konci tohoto týdne. Ke svému zaměstnání jen dodám, že po IT zaměstnancích je vysoká poptávka, takže se neobávám toho, že by se mnou po zkušební době nebyl prodloužený pracovní poměr, v testu, který všichni nováčci skládali po prvním měsíci, jsem měl 95%, k projití bylo potřeba alespoň 60%, opět jen pro představu, jak si asi v zaměstnání stojím). Děkuji a přeji hezký zbytek dne. Ideálně bych tuto žádost potřeboval mít ještě dnes schválenu. A dnes či zítra vyplacenu. Děkuji.

Jméno:

Jan V.

Telefon:

776341423

Email:

neuveden

Komentář & Reakce
Prosím o půjčku 30000 Kč. Na pohřeb svého snoubence. Omlouvám se že těch E-mailu bylo tolik, ale jsem z toho co se mi přihodilo úplně mimo, zmatená. Proto mě omluvte. Ty e-maily jsou neplatné. Snad mi s tou půjčkou vyhovíte. Moc prosím. Je to pro mne moc důležité. Lukášková

Jméno:

Andrea Lukášková

Telefon:

723469201

Email:

neuveden

Komentář & Reakce
Prosím touto cestou o půjčku ve výši 150000 korun. Potřebuji vyplatit dost svých pohledávek a platit jen jednu. Jsem zaměstnaná a můj příjem je 12000 korun. Majetek nemám a poplatky dopředu platit nebudu. Udělala jsem to jednou a spálila jsem se. Ručit taky nemám čím. Potřebuji nutně pomoc, protože už nevím kudy kam. Pokud se někdo najde, tak předem děkuji. Splácet můžu tak 2000 Kč měsíčně. Děkuji, Kadlecová

Jméno:

Kateřina Kadlecová

Telefon:

733777790

Email:

k.kadlecova68@srznam.cz

Komentář & Reakce
Měl bych zájem o půjčku ještě dnes, jsem Slovák a žiji v Ostravě. Ovšem s trvalým pobytem, mám pronajatý byt od RPG, který mi byl přidělen. Potřebuji na zařízení nejnutnějších věcí. Pracuji v autodopravě na neurčito s příjmem cca 15 000 Kč - 18 000 Kč. Jsem v registru dlužníků, majetek nemám, bankami neprojdu, potřeboval bych cca 100000 Kč. Splátky a úrok respektuji.

Jméno:

Milan Petráš

Telefon:

733556050

Email:

dvorakova.miki@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji peníze ještě dnes, ale jsem Slovák žijí v ČR. Jsem rozvedený a čekám na trvalé povolení k pobytu. Půjčil jsem si od přátel 8000 Kč na zaplacení zálohy realitní kanceláři za pronájem bytu. Půjčku potřebuji velmi nutně vrátit, v nejlepším případě ještě dnes. Ale musí být nebankovní, protože ještě nemám povolení k pobytu. Jakmile dostanu povolení, tak peníze vrátím. Pracuji v Plzni ve Škodovce. Můj měsíční příjem činí 17000 Kč - 18000 Kč. Můžu splácet 2000 Kč a úrok respektuji.

Jméno:

Peter Peterka

Telefon:

730685725

Email:

peterpeterka@centrum.sk

Komentář & Reakce
Měla bych zájem o půjčku ještě dnes, ale potřebuji 150 tisíc a to v nabídkách jen těžko seženu. Najde se tak někdo jiný, kdo mi půjčí ještě dnes? Do nedávna jsem podnikala a měla špatné daňové přiznání. Využila jsem několika krátkodobých půjček s vysokými splátkami. Splátky pro mě jsou již ale pomalu neúnosné a proto sháním někoho, kdo mi poskytne půjčku na vyplacení. Chtěla bych, aby mi zůstala jedna rozumná měsíční splátka. Již jsem zaměstnaná, ale jen krátce. A stálý příjem mám. Ručit nemam čím. Nabídněte mi prosím ještě dnes nějakou nebankovní půjčku.

Jméno:

Petra

Telefon:

777025630

Email:

petrusea@centrum.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, nic z toho mi nevyšlo. Potřebuji půjčku na vyplacení exekuce a jiných nebankovních půjček. A potom k získání ojetého automobilu, abych si mohl při zaměstnání ještě přivydělávat v lese. Dřív jsem to dělal a mohl bych takto rychleji splácet. Čekáme potomka, takže je to dost akutní a udělám cokoliv, abych tu půjčku mohl splácet. V práci mám příjem 16 000 Kč. Mám trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou. Byl bych schopen splácet cca 5 tisíc měsíčně. Mohl by mě ještě dnes někdo schválit, abych věděl na čem jsem? Jsem v registru dlužníků. Majetek kterým bych mohl ručit nemám.

Jméno:

Martin Veverka

Telefon:

607402880

Email:

veverka.mar@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji nebankovní půjčku, kterou by jste mi mohli schválit ještě dnes. To nahoře mi nepomohlo, potřebuji soukromou osobu. Jsem ženatý se třemi dětmi. Pracuji jako frézař na CNC. Můj měsíční příjem je 23000 Kč. Měsíčně bych mohl splácet kolem pěti tisíc. Jsem vedený v registru a nevlastním žádnou nemovitost. Potřebuji asi 350 000 Kč. Splácím menší půjčku a peníze bych chtěl použit na zaplacení exekuce, splacení té menší půjčky a koupi rodinného vozu. Před půl rokem jsem zaplatil u jedné společnosti vratnou kauci 14500 Kč a do dnešního dne nic. Prosím o nějakou nabídku, nejlépe ještě dnes.

Jméno:

Luděk Hurta

Telefon:

608778251

Email:

ludekhurta@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP