Peníze ihned na účet každému (novinka, schváleno všem)

Dali jsme dohromady nebankovní firmy, které nabízejí peníze ihned na účet. A které tyto peníze schválí každému, kde dojde ke schválení všem žadatelům. Jedná se o novinku, jelikož všechny nebankovní firmy až do nedávné doby měly podobné požadavky jako banky. Díky této novince ale lze požádat pohodlně o půjčku i bez prokazování příjmu a nahlížení do registru. Peníze tak mohou být odeslány na účet každému. Stačí jen požádat.

Chci ihned peníze ihned na účet - kde mám požádat?

Všechny společnosti jsou vypsány v našem srovnání nebankovních poskztovatelů. Chcete-li ihned peníze do cca 20 000 Kč, tak žádejte u Kredito24, Ferratum a Zaimo. Nabízí se zde ještě u Půjčka7, ale ta nemůže být poslána na účet a schválena úplně všem. Ale zmíněné první 3 společnosti by vám mohli zcela vyhovovat, jelikož jsou velmi rychlé (vyřízeno do max 15 minut) a nejsou u nich prakticky žádné požadavky na klienta. nestačí vám řádově 20 000 Kč? Pak zde máme firmu BB, Provident a Profi Credit. zde se ale dostáváme již do vyšších sum a musíte již splnit některé jejich požadavky. Vyberte si a požádejte ihned teď.

Opravdu je pošlou na účet úplně každému? Jsou schváleni všichni?

Nelze řící, že naprosto každá zde zmíněná půjčka je schválena a poslána na účet úplně každému. U společností Kredito24, Ferratum a Zaimo shodně neprokazujete příjem a registr není důležitý. Ovšem musíte být starší 18 let a nesmíte být v insolvenci. U nabídky od společnosti BB jsou již konkrétní podmínky těžší. Vyžaduje se, aby jste jste neměli záznam v registru a aby jste prokázali svůj příjem. Stejné požadavky platí i na nabídku od Půjčka7. Tyto dvě nabídky tedy nejsou schváleny naprosto všem. Pokud si ale vyberte z prvních 3 jmenovaných, tak budete takřka jistě schváleni. A peníze vám budou okamžitě poslány na váš bankovní účet.

Kde půjčí peníze ihned každému - Podmínky!

Některé z nabízených společností jsou novinkou a vyplatí peníze na účet skoro naprosto každému. Ale u některých musíte počítat s tím, že jsou zde určitá omezení. Podívejte se do následujícího seznamu podmínek. Vyberte, kde je splňujete. A klikněte na zvolenou nabídku v porovnání půjček.

  • Půjčka7 - nedoporučujeme, musíte doložit příjem a dostanete jen 4 tisíce
  • Kredito24 & Ferratum & Zaimo - všechny tyto 3 společnosti nenahlíží do registru dlužníků a ani nevyžadují, aby jste jim doložili svůj příjem. Tedy dají peníze prakticky každému. Využijte této novinky. Podejte žádost ihned, schváleni budete do 10 minut. A ihned po schválení peníze pošlou na váš BÚ.
  • BB půjčka - vyžadují čistý registr a prokázání příjmu
  • Provident - sice můžete být v registru, ale musíte mít zaměstnání
  • Profi Credit - kontroluje se registr a i váš příjem

Všechny zmíněné společnosti se nacházejí v našem porovnání. A navíc jsou zde i další desítky alternativních nabídek. Klikněte na naše porovnání, srovnejte a vyberte si některou z nabídek, která vám bude vyplacena ihned na váš účet. V našem porovnání se nabízejí půjčky opravdu každému.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Prosím vás, půjčil by mi někdo 150000 Kč? Potřebuji zaplatit úvěry a splácel bych jen jednu - tu od vás. Pracuji, mám stálý příjem. Děkuji za odpověď a pomoc. Budu si moc vážit každé nabídky, i kdyby to nakonec třeba i nevyšlo. Ale pokusím se splnit všechny podmínky, které poskytovatel bude vyžadovat.

Jméno:

Roman

Telefon:

702742665

Email:

herakroman73@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji půjčku 300.000 Kč na zaplacení stávajících nevýhodných půjček a rozjezd podnikání. V současnosti nejsem schopen doložit pravidelný příjem a proto mi nikde nepůjčí. A kdekoliv požádám, tak jsem zamítnut (ty nabídky jsem zkoušel). I když příjmy mám, měsíčně jsem schopen splácet 4.000 Kč ze začátku. Jakmile rozjedu podnikání, tak splátky navýším. Své závazky pravidelně a v plné výši splácím a nejsem v registru dlužníků. Půjčí opravdu někdo všem na účet? Je tady někdo takový? Jsem schopen akceptovat i směnku.

Jméno:

Martin Strnad

Telefon:

731228453

Email:

strnad30@volny.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji peníze, které jsou schváleny všem. U společností typu Zaimo nebo Profi Credit nemám sebemenší šanci! Protože potřebuji 500 000 Kč. Nemám čím ručit, ale jsem zaměstnaný na dobu neurčitou. Kde dostávám výplatu ve výši 18.000 Kč v čistém. Peníze bych potřeboval na ostatní dluhy jako např. faktury za plyn, elektřinu a dále mám půjčené peníze od rodiny, kamarádů a také menší půjčky. Jako je Zaplo, Provident, Ferratum a zbytek bych použil na výbavu bytu. Celkem mi to dělá 500 000 Kč. Žádné poplatky předem, už jsem se napálil. Předem děkuji za poctivé nabídky. Splácet můžu do 10.000 Kč. Půjčil by mi někdo převodem na účet prosím?

Jméno:

David Dobrý

Telefon:

737581085

Email:

fainsmekr@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji půjčku na překlenutí fakturačního období, ale tady nabízené částky mi nestačí, potřebuji 70 000 Kč. Již dva měsíce jezdím pro spedice z databáze RAAL (DHL, Geis, Schenker atd.). Potřebuji peníze na provoz. Především pohonné hmoty, ale také na případné neočekávané výdaje a k překlenuti období splatnosti faktur (60 až 90 dní). Příjmy a výdaje mohu doložit pomoci smluv a faktur. Splácet mohu i 10000 Kč měsíčně. Nejsem v žádném registru dlužníků. Výše úroku záleží samozřejmě na celkovém období splatnosti. Nabídněte, prosím, variantu, která bude pro vás zajímavá. Potřebuji ale peníze ihned na účet, které by mohly být schváleny ihned každému. Děkuji.

Jméno:

Gennadii Kratkyi

Telefon:

773189529

Email:

bonem@seznam.cz

Komentář & Reakce
Vzhledem k nepravidelným zakázkám mého bývalého zaměstnavatele jsem nemohl platit sociální a zdravotní pojištění. A to proto, aby mi zbývalo na nájem a jídlo. Teď jsem v situaci, kdy mám sice příjem dobrý a pravidelný, ale nemohu ho nijak doložit. Chtěl bych začít znovu s čistým štítem, proto hledám někoho, kdo dá půjčku na účet ihned a dá ji každému. Aby to bylo schváleno opravdu všem. Protože mám na krku exekuci. Nechci nějaké rady a podobně. Chtěl bych, aby se mi ozval konkrétní člověk, který by mi pomohl moji situaci vyřešit. Počítám i s dost vysokým úrokem, ale za hloupost se platí. U nabídek v levém menu nemám šanci, potřebuji někoho, kdo dá půjčku opravdu všem bez rozdílu. I v exekuci.

Jméno:

Roman Šrůt

Telefon:

775491732

Email:

romeo19841@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP