Rychlé vyplacení zástav a exekucí - Se zástavou nemovitosti

Potřebujete získat rychlé vyplacení zástavy nebo exekuce? Pak pro vás máme nabídku, která je se zástavou nemovitosti. Jedná se o půjčku od společnosti Vita Credit, která nabízí 50 000 Kč až 1,8 milionu korun. Naleznete ji v našem srovnání půjček. Klikněte-li na jejich nabídku, tak budete přesměrováni na jejich stránky. Kde si může okamžitě dojednat podmínky a nechat svoji žádost schválit.

Bleskově rychlé vyplacení zástavy i exekuce na nemovitosti

K vyřízení vaší žádosti budete potřebovat naprosté minimum dokladů. Je třeba váš občanský průkaz, doložení příjmu za poslední 3 měsíce a konkrétní nemovitost, na kterou bude dána zástava. A to je vše. Můžete mít exekuce, můžete mít jiné dluhy a i na nemovitosti samotné může být jiná zástava. Touto půjčkou od Vita Credit vše vyplatíte a sjednotíte do jedné jediné splátky. Rychlost schválení a vyřízení závisí především na vás, jak rychle podáte žádost, domluvíte si osobní schůzku u vás doma a vše dovedete do úspěšného konce. Neztrácejte proto žádný čas. Ihned si vyberte v porovnání poslední nabídku půjčky - Vita Credit - a požádejte o rychlé peníze na vyplacení zástav i exekucí.

Tato nabídka je spolehlivá a poctivá!

Je spolehlivá. Jelikož na žadatele nejsou kladeny v podstatě žádné podmínky (jen zástava a příjem). Ostatní parametry, které by u jiných půjček vadily, se zde vůbec neřeší. Klidně můžete vyplatit exekuci a pokud máte sjednán jiný úvěr se zástavou, tak jej jednoduše vyplatíte. Zároveň je i poctivá. Tato společnost má za sebou tisíce klientů, kterým úspěšně vyplatila jejich nevýhodné zástavy nebo jiné dluhy. Sjednejte si i vy úvěr v rozmezí 50 tisíc až 1,8 milionu. nemovitost nemusí být vaším majetkem, ale může se jednat i o majetek rodinný či přátel. A v neposlední řadě - vlastnictví nemovitosti se nepřepisuje! Stále zůstáváte majitelem nemovitosti.

Sjednejte si vyplacení ještě dne, jak na to

V první řadě se ujistěte, že splňujete následující jednoduché podmínky. Jste starší 18 let, máte české občanství, máte doložitelný příjem za poslední 3 měsíce (zaměstnání, OSVČ, podnikání apod.) a máte nemovitost k zástavě. Pokud vše splňujete, tak se vydejte přímo za žádostí o peníze. Čím rychleji svoji žádost podáte, tím rychleji bude zpracována a i vám budou peníze poskytnuty. Žádejte ihned.

  • 1. V připraveném porovnání klikněte na nabídku od Vita Credit
  • 2. Přejdete na jejich stránky, vyplňte jejich žádost
  • 3. Ihned budete posouzeni, dozvíte se, jestli jste schváleni
  • 4. Dojednáte si rychlou návštěvu zástupce u vás doma
  • 5. S ním vše dořešíte a máte peníze na vyplacení exekucí a zástav

Podívejte se do našeho porovnání půjček. Porovnáváme společnosti, které nabízejí jen pár tisíc korun před výplatou. A rovněž i nebankovní firmy, které nabízejí až miliony korun oproti zástavě majetku. V našem porovnání si tak vyberte naprosto každý.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Hledám cestu, jak vyplatit své závazky u jiných společností a sjednotit je do jednoho. Do jednoho roku bych vše splatila. Podmínky i úroky respektuji, jenom ne peníze dopředu. Nejlépe na směnku, notářsky ověřenou smlouvu, kterou budu ručit. Příjem mám, do banky zatím nemohu, jsem v registru. Poraďte mi, kde mám podat žádost nebo mi přímo nabídněte peníze. Potřebuji 300 000 Kč.

Jméno:

Karolína Ulrichová

Telefon:

704060903

Email:

carolinaul@seznam.cz

Komentář & Reakce
Peníze na vyplacení mých závazků a exekuce? Jsem povoláním zedník, kdy do nedávna jsem působil na IČO, na zimu jsem neměl práci. A vzal si nevýhodné půjčky, kterých se potřebuji zbavit a splácet normální splátky. Již jsem na dohodu o provedení práce u jedné z větších stavebních firem, takže stálý příjem mám. Kdo mi pomůže bez nemovitosti? Spěchá.

Jméno:

Patrik M.

Telefon:

728485363

Email:

patrik.michalicka@centrum.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji rychle půjčit na vyplacení hypotéky. Mám termín do konce měsíce zaplatit Hypoteční bance 760000 Kč. Jinak banka dá nemovitost do dražby. Bylo by to velmi škoda, když jenom odhad je na 1200000 Kč. Hledám někoho, kdo by mi půjčil zmíněných 760000 Kč na vyplacení zástavy hypotéky. Na deset měsíců nejvýš. Samozřejmě odměnou patnácti procent, záleží na domluvě a rychlosti. Mám na to pět dní. Férově z obou stran.

Jméno:

Struharnanský Milan

Telefon:

734240084

Email:

milan.osrr@email.cz

Komentář & Reakce
Rychle potřebuji vyplatit exekuci, ale neručit nemovitostí. Dostala jsem se do exekuce, na jejíž vyplacení je třeba 46 000 Kč, mám totiž dvě exekuce. Kvůli placení advokáta jsem se dostala do této situace. Potřebuji do týdne mít peníze u sebe. Nemohu ručit nemovitostí. Děkuji za pomoc. Zaměstnání budu mít od příštího měsíce. A mám ještě důchod, měsíčně jsem ochotna platit zatím 2000 Kč později i více. A platím i další dva dluhy.

Jméno:

Krčmářová Bohumila

Telefon:

601300580

Email:

bohunka.kr@seznam.cz

Komentář & Reakce
Hledám poctivého investora, který je ochoten pomoci v nouzi. Mám zástavu, ale není dostatečná. Potřebuji nutně vyplatit závazek. Jsem zaměstnaný, mám doložitelný příjem cca 18000 Kč a nedoložitelný cca 6000 Kč. Jsem schopný měsíčně splácet 10000 Kč, eventuálně více dle finančních možností. Nejsem v žádném registru, bankovním ani nebankovním. Akceptuji jakýkoliv úrok, dobu splácení kolem 10 let. V případě potřeby mohu ručit 2+1 bytem, na kterém není žádná zástava, ale který nedosahuje hodnoty 800000 Kč. Pomozte, prosím.

Jméno:

smazáno

Telefon:

smazáno

Email:

smazáno

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP