Půjčka online i o víkendu - Vyplácení i o víkendu 24 hodin denně

Hledáte online půjčku i o víkendu? Máme pro vás jednu nabídku, která je schvalována i o víkendu a 24 hodin denně. Případně pro vás máme i konkurenční online půjčky, pokud by vám stačilo vyplacení až následující pracovní den. Veškeré nabídky, o kterých bude řeč, jsme umístili do našeho srovnání půjček. Můžete kliknout a přejít na web konkrétní nebankovní společnosti. A okamžitě žádat o peníze. Vyberte si a získejte peníze třeba i o víkendu, kde schvalují 24 hodin denně.

Nebankovní online půjčka o víkendu (24 hodin denně) - Ferratum

V srovnání půjček na třetí pozici vidíte nabídku od Ferratum. Tato firma očekává vaše žádosti 24 hodin denně a 7 dní v týdnu - tedy včetně víkendů! je naprosto jedno, jaký je právě den a kolik je hodin. Pokud kliknete na nabídku Ferratum a přejdete na jejich stránky, tak můžete okamžitě odeslat online žádost o nebankovní půjčku. Nemusíte dokládat příjem, nejste prověřováni v registru a jste posouzeni během 10 minut. Pokud jste byli schváleni (na 99,9% ano), tak jsou peníze okamžitě odeslány přímo k vám. Vše probíhá online, opravdu lze vše vyřešit hned teď do 10 minut. Nejsou zde žádné skryté podmínky ani poplatky. Požádejte okamžitě.

Nepotřebujete o víkendu? Máme i jiné online půjčky

Pokud peníze nepotřebujete nutně o víkendu a vše by mohlo počkat až do pondělí či úterý, tak zde pro vás máme i jiné nabídky. Mohlo by se vám líbit například Zaimo, kde dostanete o 15000 Kč více. tedy vám půjčí celých 25000 Kč bez doložení příjmu a bez kontroly registru. Ovšem tato společnost není otevřena o víkendu. Online žádost můžete odeslat, ale odpověď dostanete až v pondělí. Ostatní zpracování žádosti je totožné. Během 10 minut vás posoudí a pokud uspějete, tak okamžitě odesílají peníze na váš účet. Ferratum je tedy výhodnější tím, že schvaluje 24 hodin denně vč. víkendů.

Co musí žadatel splnit pro půjčku o víkendu

Již jsme vám představili půjčku Ferratum a přiblížili její podmínky. Podívejme se podrobněji na vše, co musí klient splnit a co naopak obdrží. Přejděte do našeho srovnání. Vyberte si konkrétní produt. Ihned, jakmile se seznámíte s podmínkami, tak klikněte na nabídku od Ferratum. Následně 24 hodin denně podejte online žádost a během 10 minut budete posouzeni. A okamžitě na to budete i vyplaceni. Funguje to kdykoliv, i o víkendu.

  • příjem - není nutné jej dokládat potvrzením, neověřuje se
  • registr - do registru není nahlíženo, můžete mít záznam
  • další podmínky - žádné, nic jiné nemusíte splnit ani se nic další neověřuje
  • vyplacení - do 10 minut od podání žádosti, 24 hodin denně i o víkendu
  • doručení - bankovním převodem nebo zasláním poštovní složenky

V našem srovnání se nabízí desítky produktů. Porovnejte si podmínky, vyfiltrujte si nabídky dle maximální nabízené sumy. A požádejte o online půjčku ihned, klidně i o víkendu.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Dobrý den, potřeboval bych menší půjčku a jestli je to možné, tak už tuhle středu. Nepotřebuji moc, stačilo by jenom 4000 Kč. Kdo mi rychle nabídne, zavděčím se mu. Nebude na tom škodný, jsem připravený přeplatit i vyšší úrok. Nechám na sebe své telefonní číslo 721135304. Děkuji předem, s pozdravem Kešely Oskár.

Jméno:

Kešely Oskár

Telefon:

721135304

Email:

oskarkeseli@email.cz

Komentář & Reakce
Dobry den, potřebovala bych půjčit alespoň 50 tisíc v jakémkoliv nadcházejícím dnu. S přítelem se nám narodil kluk a rodiče se mě zřekli. Tak se potřebujeme co nejdříve odstěhovat. Ale kauce a nájem jsou moc velké. Měsíčně by jsem mohla splácet tak okolo 3 tisíc korun. Jsem na mateřské, která činní 7600 Kč + si vydělávám. Dohromady mám za měsíc okolo 18000 Kč.

Jméno:

Tereza Batelková

Telefon:

731769771

Email:

Terka.batelkova18@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřeboval bych nutně ještě teď o víkendu finančně vypomoct. Už nezvládám a hrozí mi, že přijdu o všechno. Nemám čím ručit, měsíčně jsem schopen splácet 5000 Kč a přijmu jakýkoliv úrok. Zatím jsem měl štěstí jen na lidi, co chtěli peníze předem. A úvěr jsem poté nedostal. Takže se ještě na mém neštěstí obohatili. Mohu tedy požádat někoho o pomoc, kdo opravdu pomáhá a půjčuje? Moc bych ocenil online půjčku a všechno vyřízené ještě dnes.

Jméno:

Martin

Telefon:

775967810

Email:

50marty@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji okamžitě půjčit peníze. Jsem na MD se dvěma dětmi. Dostala jsem se do finančních problémů vlastní vinou tak, že jsem při nedostatku financí uzavřela nevýhodné krátkodobé půjčky. A současnou situaci řeším opět nevýhodnými půjčkami. Je to nekonečný kolotoč a nevím jak z něj ven. Akorát se víc zadlužuji. Proto prosím, kdo by mi byl ochoten pomoci tuto situaci vyřešit jednou půjčkou s pravidelnými měsíčními splátkami. Může být i o víkendu a vyřízení během 24 hodin bych moc ocenila. Prosím o nabídky na uvedené kontaktní informace.

Jméno:

Hana Gavandová

Telefon:

730549868

Email:

hana.gavandova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Nepotřebuji půjčku o víkendu a ani ji nemusíte schvalovat 24 hodin denně. Potřebuji totiž 100000 Kč - 150000 Kč a je mi jasné, že to nějakou chvíli potrvá. Peníze chci na delší dobu. Dostala jsem se do problémů. Smetl mě kolotoč soudů s vlastní rodinou. Jsem v registru, majetek bohužel nemám. Jsem zaměstnaná. Splácela bych minimálně 3000 Kč měsíčně. S úrokem počítám. Vše raději domluvím osobně. Kontakt telefonický 603477644 nebo email janaprusova@email.cz. Děkuji Průšová Jana.

Jméno:

Jana Průšová

Telefon:

603477644

Email:

janaprusova@email.cz

Komentář & Reakce
Podávám si tady žádosti o půjčku na kauci na byt, ale nikde mi to nevychází. Jsem na mateřské s příjmem 16000 Kč a nedaří se mi sehnat peníze, vůbec nikde. Lidé mi slibují, ale peníze stále nemám. Peníze potřebuji na kauci na byt, protože bydlíme u rodičů s dvojčaty - což je katastrofa. Byt už máme rezervovaný. Prosím touto cestou, kdo by mi mohl opravdu pomoci. Klidně vyplacení i teď během víkendu, nebo i do 24 hodin - nebo můžeme počkat i do pondělí. Číslo účtu KB 107-7534040287/0100. Měsíčně mohu splácet 1500 Kč, s bývalým manželem jsem v registru, proto prosím touto cestou jen o nebankovní nabídky.

Jméno:

J. Nepejchalová

Telefon:

730612438

Email:

mazlicko@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji peníze okamžitě do 24 hodin na zaplacení nedoplatku za elektřinu a pronájem. Jsem v exekuci a nyní potřebuji rychle půjčit na zaplacení nedoplatku za elektřinu a na nákup materiálu - na novou přípojku. protože se ztrácí někde elektřina a nyní mi hrozí vypojení ze sítě. Mám nyní novou rodinu a dcerku starou necelé dva roky. Moc pro mne znamená i má nová rodina a nechci, aby dluhy, které jsem zdědil z minulého manželství, poškodilo to nové. Mohl by mi někdo půjčit i teď o víkendu okamžitě? Splácením exekuce nejsem schopen najednou sehnat potřebnou hotovost. Proto prosím o seriozní pomoc. nejlépe bych vše chtěl vyřešit ihned online.

Jméno:

Josef Urbánek

Telefon:

723935719

Email:

josefurbanek3@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP