Rychlá půjčka ihned na účet (Do hodiny) - Bez registru

Na těchto stránkách můžete najít rychlé půjčky, které vám mohou být schváleny do hodiny a odeslány na účet ihned. Až na jednu jsou všechny bez registru a naprostá většina dokonce i bez doložení příjmu. Schváleni budete během pár desítek minut (do hodiny) a peníze jsou ihned odeslány na bankovní účet. Budete je tedy mít na svém BÚ maximálně za 24 hodin. Vyberte si jednu z nabídek v našem srovnání a žádejte ihned.

Rychlá půjčka bez registru a doložení příjmu

Podívejme se nejdříve na takové rychlé půjčky, které vám mohou být odeslány do hodiny a vy ani nemusíte shánět žádná potvrzení. Z nabídek se nám tedy nabízí Kredito24, Ferratum a v neposlední řadě i Zaimo. Konkrétní částky vidíte vždy u nabídky. Všechny tyto firmy vás jsou schopny schválit do hodiny a Ferratum dokonce funguje i během víkendů. Není třeba kontrola registru, doložení příjmu, ručitel a ani si nemusíte domlouvat žádnou schůzku. Vše se vyřeší vaší online žádostí a následným zaslání na váš BÚ. Líbí se vám některá nabídka? Klikněte na anše srovnání, přejděte na jejich www stránky a odešlete jim žádost ihned.

Můžete doložit příjem, ale bez registru? A na účet

Jsou zde i další dvě nebankovní nabídky, které zajistí peníze do hodiny - Půjčka7 a BB. Půjčka7 nedoporučujeme, protože můžete získat maximálně 4000 Kč a k tomu musíte doložit příjem. To si raději vezměte nějakou půjčku z předchozího odstavce, kde není třeba potvrzení a dají vám více peněz. Naopak BB je velmi zajímavá. Na jednu stranu vyžadují příjem a čistý registr. Ale ještě dnes vás posoudí a do hodiny odešlou peníze na váš účet. A to až do výše 45 000 Kč, které navíc nemusíte splatit jednorázově. Ale vše si můžete rozložit až na 12 měsíců a ulehčit tak svému rodinnému rozpočtu.

Kde žádat o rychlou půjčku, když ji chci do hodiny?

Kde si vzít rychlou půjčku? Jestliže potřebujete něco mezi 5000 Kč až 25000 Kč, tak doporučujeme Kredito24, Ferratum nebo i Zaimo. Pokud máte čistý registr a doložitelný příjem, tak můžete dosáhnout až na 45 000 Kč u společnosti BB. Všechny nabídky jsou rychlé, do hodiny odeslány na účet. Půjčka7 nedoporučujeme, protože vám nabízejí jen 4000 Kč a k tomu musíte zajistit potvrzení o příjmu. Zbytečně složité a málo peněz.

  • 1. V porovnání si vyberte jednu z nabídek
  • 2. Klikněte, na jejich stránkách vyplňte žádost
  • 3. Ihned následuje rychlé schválení, počkáte 15 minut
  • 4. Peníze jsou do hodiny odeslány na účet
  • 5. Maximálně do 24 hodin máte rychlou půjčku na účtu

Navštivte naše veliké srovnání půjček a vyberte si některý z produktů. U každého se nachází i tlačítko vedoucí na žádost.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Tímto způsobem žádám o půjčku ve výši 150000 Kč - 200 000 Kč. Můj měsíční plat je zhruba až 19 000 Kč. Jsem schopen půjčku splácet po dobu 6 - 7 let ve výši 4000 Kč - 5000 Kč měsíčně. Jelikož mám exekuci na plat, tak v bance mi peníze nepůjčí. Peníze jsou určeny ke splacení dluhů a nájemného. Chtěl bych zaplatit vše a splácet jen jednu půjčku. Ozvěte se s nabídkou nebo radou, na koho bych se měl obrátit.

Jméno:

Jaroslav Cenkner

Telefon:

733331049

Email:

neritone20@gmail.com

Komentář & Reakce
Hledám někoho, kdo by mi mohl poslat ihned peníze na účet, nemusí to ale být zrovna do hodiny. Dostal jsem se do finanční pasti a hledám někoho, kdo opravdu půjčí 150.000 Kč na zaplacení dluhů. Jsem v registru dlužníků a jsem schopen splácet 3.000 Kč - 4.000 Kč měsíčně. Úrok akceptuji, žádné poplatky předem. Nevlastním nemovitost, mohu se zaručit pouze vybavením bytu a osobním automobilem Škoda Octavia Combi rok výroby 2001 (hodnota vozu cca 120.000 Kč). Nabídněte rychlou půjčku v odpovídající výši.

Jméno:

Lukáš Vondra

Telefon:

732542312

Email:

vondra.lukas@seznam.cz

Komentář & Reakce
Bylo by možné, aby mi někdo vyplatil do hodiny peníze? Sháním, kdo by mi půjčil cca 200000 Kč na splacení nevýhodných půjček. Potřebuji to opravdu rychle, do hodiny by to bylo ideální. Do nedávna jsem podnikal a jelikož dělám zedníka, tak na zimu jsem nikdy neměl práci. A neměl jsem jak přežívat. A nabral jsem si nevýhodné půjčky. Až jsem se nakonec dostal do registru. Tento měsíc jsem už zaměstnaný u celkem velké stavební firmy. Příjem mám cca 18000 Kč. Na výši splátky a úroků jsem ochoten se domluvit, ale podmínkou je, aby jste mi to vyplatili okamžitě, ideálně do té hodiny. Spěchá!

Jméno:

Patrik Michalička

Telefon:

7248485363

Email:

patrik.michalicka@centrum.cz

Komentář & Reakce
Taky bych měla zájem o půjčku ihned do hodiny na bankovní účet, ale ve výši až do 300 000 Kč. A to abych mohla rozjet novou firmu. Měla jsem firmu s přítelem, ale bohužel nadrobil dluhy, které musím doplatit. Takže část peněz je na zaplacení dluhu. Jsem rozvedená a mám děti zaopatřené. Měsíčně mohu splácet do 4000 Kč. V registru dlužníků nejsem, potřebuji rychle jednání. Navrhovaný převod na účet do hodiny by byl perfektní. Půjčku mi nabízí jenom společnosti, které chtějí peníze předem. Ale to nechci, žádám jen slušné jednání. Mám už závazky kolem 15000 Kč, proto mohu splácet jen do 4000 Kč. Hana Ebenhohová

Jméno:

H. Ebenhohová

Telefon:

724922388

Email:

hankaebenhohova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Sháníme rychlou půjčku, kterou by nám někdo mohl dát ihned. Potřebujeme 150.000,- na 14 dní, pak vrátíme vše najednou. Poptávám rychlou soukromou bezhotovostní výpůjčku, 150.000,- (zbytek potřebné sumy máme) na dobu trvání cca 7 - 14 dní, vyplacenou na účet ihned. Na peníze nesáhneme a po cca 7 - 14 dnech převedeme netknuté zpět majiteli. Jde o to, že v bance nám schválili hypotéku. Ale protože je odhad nižší než cena domečku s pozemkem, potřebuji prokázat, že mám na doplacení. Ve skutečnosti pokryjeme celou stavbu, ale bance musíme prokázat, že peníze máme. Je zde někdo, kdo by nám mohl peníze půjčit a s jakou odměnou? Moc děkuji za pomoc.

Jméno:

D. A.

Telefon:

neuveden

Email:

denaa@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP