Nebankovky, Půjčky bez registru a příjmu - Neschválí u banky, proč?

Máte zájem získat půjčku, resp. nebankovku bez příjmu a bez registru? Nebo jste zkoušeli žádat v bance, ale máte záznam v registru? V tom případě vám bohužel vaše žádost nebude schválena. Nebudete totiž splňovat jejich základní podmínky. U bankovní půjčky můžete žádat až 0 500 000 Kč, ale jen za předpokladu, že nemáte zápis v registru dlužníků. A mimo jiné i musíte doložit svůj příjem ze zaměstnání (případně důchod nebo mateřskou). Pokud tyto dvě podmínky nesplňujete, tak si musíte vybrat jinou formu půjčení - ideálně jednu z nebankovních forem v našem srovnání půjček.

U nebankovky (nebankovní půjčky) i bez registru

Nebankovky se zaměřují na nižší půjčky, které dosahují maximálně na sto tisíc korun. A své žadatele neprověřují v registru. Proto lze žádat i bez registru. Půjčky jsou schvalovány občanům ČR starším 18, kteří musí mít bankovní účet. Kromě relativně vysoké nabízené částky jsou velikou výhodou i podmínky splácení. Půjčku můžete kdykoliv doplatit předčasně a případně i vkládat vyšší splátky. A to vše zdarma. Pokud se podíváte napříč všemi nebankovními společnostmi, tak jen málokterá nenabídne až sta tisíce korun a k tomu takto férové podmínky. Rovněž můžete být v registru a někdy i nemusíte mít prokazatelný příjem.

Nebankovky schválí i bez doložení příjmu

Další výhodnou podmínkou, kterou některé nebankovnky v našem srovnání půjček nabízejí je, že nemusíte doložit svůj příjem. Ale může pokud můžete, tak vám pomůže dosáhnout na mnohem vyšší sumu. Může se jednat o příjem ze zaměstnání a případně i o důchod. Popřípadě mohou žádat i maminky na MD. Zde se ale doporučuje, aby uvedly v žádosti i svého partnera nebo partnerku. Peníze vám budou poslány na bankovní účet do 48 hodin od konečného schválení vašeho požadavku na peníze. Kvůli řadě potvrzení, které musíte doložit, ale toto schválení nemusí proběhnout ihned a celá doba vyplacení se může protáhnout až na 2 dny. Žádáte-li jen o peníze před výplatou, tak nebankovky jsou nejlepší volbou. Podívejte se do našeho srovnání na aktuální nabídky nebankovek. Jsou zde i rychlé nabídky s vyplacením do 5 minut.

Jaké jsou podmínky u nebankovek

V předchozích odstavcích bylo popsáno, co vše musíte splnit, aby jste byli kladně posouzeni. Zároveň i jak celý proces schválení probíhá. Shrňme si tedy všechny podmínky do pár přehledných bodů. Na závěr je třeba říci, že podmínky nebankovek jsou jednodušší než a náročné v bance. Na druhou stranu zde můžete získat zpravidla maximálně 100 000 Kč. V bankovním sektoru lze získat až 800 000 Kč bez nutnosti ručit nemovitostí.

  • bez registru - nelze, nahlíží se a kontroluje se zápis
  • bez příjmu - nelze, musíte doložit plat, důchod, mateřskou
  • doklady - kopii občanského průkazu a druhého dokladu
  • účet - je nutné mít bankovní účet a doložit jej
  • vyplacení - nejdříve musíte být schváleni, poté do 48 hodin
Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Žádám nejlépe soukromé investory o půjčku 55000 Kč na měsíční splátky do 5000 Kč. Jsem zaměstnaný a můj prokazatelný příjem činí 25000 Kč. Mám 2 děti a jsem ženatý. Žádám soukromé investory nebo nebankovní půjčku z důvodu zápisu v registru. Na úroku se můžeme domluvit nebo vrátím celkem 70000 Kč. Za nabídky či rady děkuji. U společností jako Cofidis nebo Provident jsem nebyl schválen.

Jméno:

Jiří Kadeřábek

Telefon:

774828939

Email:

jirikaderabek@email.cz

Komentář & Reakce
Díky podnikání jsem se dostala do koloběhu půjček, které mají vysoké měsíční splátky. Poradíte mi tady, kdo mi půjčí na vyplacení těchto půjček a nastaví rozumné splátky? Potřebuji to zařídit bez ručení či zástavy nemovitosti. Nyní jsem již zaměstnána, takže stálý měsíční příjem mám. A můžeme se domluvit na doložení příjmu. Částku chci celkem vysokou - 150 000 Kč.

Jméno:

Petra Antošová

Telefon:

777025630

Email:

petrusea@centrum.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, poptávám půjčku 40.000 Kč od přímé osoby. Jsem OSVČ, mohu doložit příjem (38.000 Kč/měsíc) a pouze bez registru, kde jsem ne úplně svou vinou. Potřebuji splatit dluh, kterému jsem ručila. Mohu splácet 2.500 Kč/měsíčně. Po 30 měsíců. Prosím jen přímý poskytovatel, poplatky předem posílat neumím, SMS to samé.

Jméno:

Neuvedeno

Telefon:

neuveden

Email:

averv@seznam.cz

Komentář & Reakce
Žádám o úvěr 200000 Kč. Jsem na MD, příjem mám 7.300,-RP + 6.400,- brigádně. Úvěr bych ráda použila na konsolidaci stávajících závazku a tím platit méně. Žádám touto cestou, jelikož díky záznamu v registru mi konsolidaci neposkytnou. A to i díky nízkému příjmu. proto nemám žádnou jinou možnost a společnosti jako Cofidis nepřipadají v úvahu. Předem děkuji za nabídky, jen upozorňuji, že předem nic neplatím.

Jméno:

Blanka Urbanová

Telefon:

776173869

Email:

urbanka01@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, u Cofidis bohužel nesplňuji podmínky, jelikož není bez registru a bez příjmu. Dostala jsem se do potíží se splácením závazků. A potřebovala bych je jednou půjčkou všechny sjednotit. Konsolidace nelze schválit u společností jako je Cofidis a podobně. Poptávám proto půjčku 80 000 Kč. Budu splácet jen tento závazek splátkou cca 1000 Kč - 1500 Kč měsíčně. Jsem zaměstnána na plný úvazek (pracovní smlouva na rok), s výdělkem 11000 Kč. Jsem svobodná, děti nemám a nemohu ničím ručit. Na úrocích nezáleží. Bez poplatků předem na účet prosím, již jednou jsem peníze poslala a už nikdy neviděla. Bez nahlížení do registru, ale i s doložením příjmu na 11 000 Kč.

Jméno:

Aneta Koppová

Telefon:

neuveden

Email:

koppik.anettka@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP