Nebankovky Půjčky bez registru a příjmu - Neschválí vás. Proč?

100 Kč - 35000 Kč
vyplaceno
48 hodin
registr
nekontroluje se
Chci půjčku
1000 Kč - 16000 Kč
vyplaceno
10 minut
registr
nekontroluje se
Chci půjčku
20000 Kč - 700000 Kč
vyplaceno
15 minut
registr
kontrola
Chci půjčku
1000 Kč - 7000 Kč
vyplaceno
5 minut
registr
nekontroluje se
Chci půjčku
20000 Kč - 750000 Kč
vyplaceno
48 hodin
registr
nekontroluje se
Chci půjčku

Máte zájem získat půjčku Nebankovky bez příjmu a bez registru? V tom případě vám bohužel nebude schválena. Nebudete totiž splňovat jejich základní podmínky. U Nebankovky můžete žádat o 40 000 Kč až 500 000 Kč, ale jen za předpokladu, že nemáte zápis v registru dlužníků. A mimo jiné i musíte doložit svůj příjem ze zaměstnání (případně důchod nebo mateřskou). Pokud tyto dvě podmínky nesplňujete, tak si musíte vybrat jinou nebankovní firmu.

U Nebankovky nelze bez registru, kontroluje se

Firma Nebankovky se zaměřuje na vyšší půjčky, které dosahují až na půl milionu korun. A své žadatele prověřují v registru. Proto nelze žádat bez registru. Půjčky jsou schvalovány občanům ČR starším 18, kteří musí mít bankovní účet. Kromě vysoké nabízené částky jsou velikou výhodou i podmínky splácení. Půjčku můžete kdykoliv doplatit předčasně a případně i vkládat vyšší splátky. A to vše zdarma. Pokud se podíváte napříč všemi nebankovními společnostmi, tak jen málokterá nabídne sta tisíce korun a k tomu takto férové podmínky. Na druhou stranu nesmíte být v registru a musíte mít příjem.

Nebankovky neschválí bez doložení příjmu

Další podmínkou je, že musíte doložit svůj příjem. Může se jednat o příjem ze zaměstnání a případně i o důchod. Popřípadě mohou žádat i maminky na MD. Zde se ale doporučuje, aby uvedly v žádosti i svého partnera nebo partnerku. Peníze vám budou poslány na bankovní účet do 48 hodin od konečného schválení vašeho požadavku na peníze. Kvůli řadě potvrzení, které musíte doložit, ale toto schválení nemusí proběhnout ihned a celá doba vyplacení se může protáhnout na více než 2 dny.Žádáte-li jen o peníze před výplatou, tak Nebankovky není nejlepší volbou. Jsou zde i rychlejší nabídky.

Jaké jsou podmínky u Nebankovky půjčky?

V předchozích odstavcích bylo popsáno, co vše musíte splnit, aby jste byli kladně posouzeni. Zároveň i jak celý proces schválení probíhá. Shrňme si tedy všechny podmínky do pár přehledných bodů. Na závěr je třeba říci, že podmínky Nebankovky jsou složitější a náročnější než u konkurence. Na druhou stranu můžete získat 40 - 500 tisíc korun. Což vám nikdo z nebankovní konkurence nenabídne.

  • bez registru - nelze, nahlíží se a kontroluje se zápis
  • bez příjmu - nelze, musíte doložit plat, důchod, mateřskou
  • doklady - kopii občanského průkazu a druhého dokladu
  • účet - je nutné mít bankovní účet a doložit jej
  • vyplacení - nejdříve musíte být schváleni, poté do 48 hodin

Aneta Koppová

neuveden

Dobrý den, u Cofidis bohužel nesplňuji podmínky, jelikož není bez registru a bez příjmu. Dostala jsem se do potíží se splácením závazků. A potřebovala bych je jednou půjčkou všechny sjednotit. Konsolidace nelze schválit u společností jako je Cofidis a podobně. Poptávám proto půjčku 80 000 Kč. Budu splácet jen tento závazek splátkou cca 1000 Kč - 1500 Kč měsíčně. Jsem zaměstnána na plný úvazek (pracovní smlouva na rok), s výdělkem 11000 Kč. Jsem svobodná, děti nemám a nemohu ničím ručit. Na úrocích nezáleží. Bez poplatků předem na účet prosím, již jednou jsem peníze poslala a už nikdy neviděla. Bez nahlížení do registru, ale i s doložením příjmu na 11 000 Kč.

Blanka Urbanová

776173869

Žádám o úvěr 200000 Kč. Jsem na MD, příjem mám 7.300,-RP + 6.400,- brigádně. Úvěr bych ráda použila na konsolidaci stávajících závazku a tím platit méně. Žádám touto cestou, jelikož díky záznamu v registru mi konsolidaci neposkytnou. A to i díky nízkému příjmu. proto nemám žádnou jinou možnost a společnosti jako Cofidis nepřipadají v úvahu. Předem děkuji za nabídky, jen upozorňuji, že předem nic neplatím.

Neuvedeno

neuveden

Dobrý den, poptávám půjčku 40.000 Kč od přímé osoby. Jsem OSVČ, mohu doložit příjem (38.000 Kč/měsíc) a pouze bez registru, kde jsem ne úplně svou vinou. Potřebuji splatit dluh, kterému jsem ručila. Mohu splácet 2.500 Kč/měsíčně. Po 30 měsíců. Prosím jen přímý poskytovatel, poplatky předem posílat neumím, SMS to samé.

Petra Antošová

777025630

Díky podnikání jsem se dostala do koloběhu půjček, které mají vysoké měsíční splátky. Poradíte mi tady, kdo mi půjčí na vyplacení těchto půjček a nastaví rozumné splátky? Potřebuji to zařídit bez ručení či zástavy nemovitosti. Nyní jsem již zaměstnána, takže stálý měsíční příjem mám. A můžeme se domluvit na doložení příjmu. Částku chci celkem vysokou - 150 000 Kč.

Jiří Kadeřábek

774828939

Žádám nejlépe soukromé investory o půjčku 55000 Kč na měsíční splátky do 5000 Kč. Jsem zaměstnaný a můj prokazatelný příjem činí 25000 Kč. Mám 2 děti a jsem ženatý. Žádám soukromé investory nebo nebankovní půjčku z důvodu zápisu v registru. Na úroku se můžeme domluvit nebo vrátím celkem 70000 Kč. Za nabídky či rady děkuji. U společností jako Cofidis nebo Provident jsem nebyl schválen.

Jméno

Telefon

Email