Půjčka bez registru a doložení příjmu, schválení je hned

V našem online srovnání půjček bez registru a bez doložení příjmu vidíte přehled společností, u nichž lze žádat o peníze online. A vše vyřídit pouze přes internet a ještě dnes. Vybrali jsme pro vás přehled těch, které jsou bez registru a i bez doložení příjmu. Na vás je již jen zvolit dle požadované výše půjčky tu nejlepší, kliknout na ni a přímo u poskytovatele u ni požádat. My poskytujeme pouze informace o půjčkách bez registru a doložení příjmu. Sjednáte si ji ale přímo s poskytovatelem.

Peníze bez registru a doložení příjmu - Ihned

V této kategorii jsou 3 nabídky: Kredito24, Ferratum a Zaimo. Ani jedna z nabídek nenahlíží do registru a ani u jedné nemusíte dokládat svůj příjem. Tedy jste našli přesně to, co jste hledali. Kolik potřebujete? Dle toho si vyberte jednu z firem, klikněte a požádejte přímo na jejich firemních stránkách. Schvalovací proces nezabere více než 20 minut a poté víte, jestli jste byli schváleni. A pokud ano, tak vám peníze ihned převedou bankovním převodem. Žádné dokládání, žádné kontroly a vše lze vyřídit online. O schválení nebo zamítnutí se dozvíte přes telefon, musíte tedy mít jen telefon a založený bankovní účet. Požádejte hned.

Máte čistý registr a můžete doložit příjem?

Pokud se podíváte podrobněji na jmenované nabídky, tak se dozvíte, že jejich maximální částky jsou 5000 Kč, 10 000 Kč a 25 000 Kč. Pokud jste pomýšleli na vyšší sumy peněz, tak to již není tak snadné. U BB a Provident lze dosáhnout na 45 000 Kč až 80 000 Kč. Jsou zde veliká ale. Prvním je, že u BB by jste museli mít čistý bankovní registr. Bez registru neprojdete. A u obou musíte mít zaměstnání. bez doložení příjmu vás opět neschválí. Z tohoto důvodu vám doporučujeme, aby jste si vybrali z prvních 3 nabídek. Pokud ovšem nesplňujete registr a příjem - poté můžete žádat i o BB a Provident. A získat více peněz.

Kde požádat, ať má půjčku schválenou ihned?

V předchozím textu bylo představení všech nabídek, které vidíte na levé straně. Nyní chcete o některou z nich požádat. Podívejte se na následující souhrnný přehled, který vám pomůže vybrat si tu správnou možnost. Následně klikněte na jejich web, vyplňte formulář a schválení proběhne během 10 až 20 minut. A následně peníze ihned putují převodem na BÚ. Vše probíhá online, je mimořádně rychlé a především jednoduché. Žádejte ihned.

  • NE - Půjčka7 - je bez registru, ale musíte doložit příjem
  • ANO - Kredito24 - bez registru a doložení příjmu (do 15 minut)
  • ANO - Ferratum - bez registru a doložení příjmu (do 10 minut)
  • ANO - Zaimo - bez registru a doložení příjmu (do 20 minut)
  • NE - BB půjčka - kontrola registru a vašeho příjmu

Vyplňte požadovanou sumu na začátku stránky. Nebo klikněte na tlačítko na konci této stránky. A budete přesměrování do srovnání, které obsahuje všechny výše zmíněné společnosti půjčující bez registru a doložení příjmu. A mnoho společností navíc!

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Vidím, že někteří z vás poskytujete půjčky. Chtěl jsem se zeptat, jestli by pro me byla nějaká nabídka na 100.000 Kč? Jsem schopný splácet příkladně 2.500 Kč/měsíc. Ale mám jediný problém - tím je zkušební doba v mém zaměstnání. Smlouvu mám na dobu neurčitou a příjem 23.000 Kč/měsíc. Děkuji za odpověď, Viktor Suchánek.

Jméno:

Viktor Suchánek

Telefon:

neuveden

Email:

viktor.suchanek@gmail.com

Komentář & Reakce
Našel by se někdo, kdo by mi půjčil 20 000 Kč bez registru na zaplacení druhého bytu? Jsem na MD a v registru, takže žádná z nabízených společností mi půjčku nedá. Splátky dle dohody, popřípadě po 5000,- měsíčně. Mám tedy 4800,- + na děti 6000,- a jinak dostávám na byt (podle metrů čtverečních). Ale teď momentálně ne, dokud nějaký nezaplatím a nedonesu smlouvu. Úroky akceptuji, ale ať je to vyřízení hned.

Jméno:

Kateřina Čeňková

Telefon:

neuveden

Email:

ketycenkova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebovala bych půjčit 30 až 50 tisíc. Jsem na MD, takže bez doložení příjmu, ale pobírám 6 tisíc. Můj manžel má výplatu cca 20 tisíc a o půjčce nechce ani slyšet. Nemůžu ničím ručit a půjčku potřebuji k zaplacení menších půjček, ať mám jen 1. Samozřejmě jsem ochotná přeplatit velkou část. Jsem schopná splácet 2 tisíce měsíčně. Prosím pomozte mi děkuji, tady se mi nedaří nikde uspět.

Jméno:

Jana Klapetková

Telefon:

608462635

Email:

jana.klapos@seznam.cz

Komentář & Reakce
Kdo půjčí mladé rodině 700 000 Kč na dobu 5 let? Se splátkou 14000 Kč měsíčně. Dostali jsme se do tíživé situace a u banky jsme neuspěli. Jsem státní zaměstnanec s pravidelným doložitelným příjmem 28 tisíc korun a přítelkyně je čerstvě zaměstnaná, příjem cca. 13000 Kč. Potřebujeme co nejdříve vyplatit nevýhodné půjčky, aby jsme se zbavili jednotlivých splátek. Bohužel nemáme absolutně nikde šanci. Bez poplatků předem, na smlouvu, kterou si chceme prvně přečíst - jen seriozní jednání. Může být i s doložením příjmu.

Jméno:

Rudolf Paulus

Telefon:

739213955

Email:

rudapaulus@gmail.com

Komentář & Reakce
Taky bych chtěla být schválena hned, ale nikde neprojdu. Potřebuji 200 000 Kč na splacení dvou dluhů, kde jsou špatné podmínky. Jsem zaměstnaná víc jak 5 let na dobu neurčitou. Takže s doložením příjmu není problém. Mám měsíční příjem 15 000 Kč, který mohu doložit výplatními páskami. A jsem z něj schopna splácet 3000 Kč - 4000 Kč měsíčně. Prosím bez poplatku předem. Bohužel jsem v registru, nabídněte jen bez registru. Ale budu poctivě splácet. Jsem ochotna zaplatit i něco na víc. Nemám čím ručit. Prosím o pomoc hned, jsem v zoufalé situaci.

Jméno:

Dana B.

Telefon:

neuveden

Email:

danab112@seznam.cz

Komentář & Reakce
Vaše nabídka mi bohužel nestačí. Prosím o rychlou pomoc, potřebuji 100 000,-. Ale musí to být bez registru a bez doložení příjmu. Musím zaplatit dluhy a peníze které mám, na to bohužel nestačí. Potřebuji vše "spláchnout" najednou, abych měla konečně od všeho klid a mohla splácet jen jednu věc. Oficiálně nejsem zaměstnaná, ale pravidelný příjem mám. I když ne doložitelný. Takže jen bez doložení příjmu. A kvůli dluhu u T-mobile a jedné pokutě u DPP jsem v registru. I bez registru. Úrok akceptuji, jen poprosím rozumně, jsem schopná splácet cca 3.000,- měsíčně. Může mě někdo schválit? U výše uvedených společností neuspěji. Tereza Deutschová

Jméno:

T. Deutschová

Telefon:

730104051

Email:

rty.puska@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP