Rychlá půjčka online do 10 min, na bankovní účet ihned

Máme pro vás nabídky nejrychlejších půjček, které jsou k dostání na českém trhu. Tyto rychlé půjčky jsou schváleny do 10 minut. Jakmile uspějete, tak vám jsou okamžitě zaslány na bankovní účet. Ihned, žádné další čekání - tedy i pouhých 10 minut od odeslání žádosti může být vše vyřešeno. Rychlost doručení záleží na vaší bance. Máte-li stejnou, tak vše do 10 minut. Pokud máte jinou, tak do 24 hodin.

Rychlé půjčky bez registru a příjmu - Ihned na BÚ

jestli že požadujete peníze bez registru a jakéhokoliv potvrzení, tak pro vás máme nabídky až do 25000 Kč. Kredito24, Ferratum a Zaimo. Všechny jsou pouze online, žádná schůzka. Po odeslání žádosti neuběhne více než 10 minut do schválení. A následně okamžitě daná firma posílá peníze přímo na bankovní účet. Jediným požadavkem je pouze online odeslaná žádost, o nic jiné se nestaráte a nic jiné víc nezajímá. Jen počkáte 10 minut. Z hlediska konkrétních podmínek jsou srovnatelné, při výběru se tedy orientujte spíše dle výše požadované půjčky. Ve všem ostatním jsou nabídky více méně stejné. Žádejte ihned

Máte zaměstnání a čistý registr? Online až 45 000 Kč do 10 min

Je možné, že vám 25000 Kč nestačí a chcete více. Je zde cesta a ta vede skrz společnost BB (viz porovnání nabídek). Zde ale už nejsou věci tak jednoduché. Za prvé je nutné, aby jste neměli zápis v registru. A taktéž musíte být schopni doložit svůj měsíční příjem. Vše stále řešíte online, ale schválení již není ihned a zaberete to nějaký čas. Proto doporučujeme podat žádost u Kredito24, Ferratum nebo Zaimo. Nabídky od BB, Provident a profi Credit berte až v případě, že tak vysoké peníze potřebujete. A pokud skutečně máte na splnění jejich požadavků. V neposlední řadě počítejte i s tím, že vše nebude hotovo do 10 minut. Vše může trvat až 24 hodin.

Kterou doporučujeme? Co je pro mě nejvýhodnější?

Takže potřebujete rychlou online půjčku, od koho si ji ale nyní vzít? Doporučujeme se orientovat dle toho, jak vysokou částku potřebujete. U částek do 25 000 Kč jsou podmínky beztak stejné a nevyžaduje se po žadatelích prakticky nic. Dle podmínek, požadavků a náročnosti jsme pro vás připravili následující odrážky, kde jsou naše doporučení. Vyberte si. V srovnání půjček klikněte a žádejte ihned. Online do 10 minut!

  • 1000 Kč - 5000 Kč - doporučujeme Kredito24 (Půjčka7 vyžaduje příjem)
  • 5000 Kč - 10 000 Kč - nejlepší Ferratum (bez registru a příjmu)
  • 10 000 Kč - 20 000 Kč - doporučujeme Zaimo (ne registr, ne příjem)
  • 20 000 Kč - 25 000 Kč - opět Zaimo, je to nejlepší nabídka půjčky
  • 25 000 Kč a více - zde volte společnost BB, ale vyžaduje příjem a registr

Podívejte se do našeho porovnání půjček. Buď můžete na začátku této stránky vyplnit požadovanou sumu. Nebo můžete na konci stránky kliknout na tlačítko vedoucí do našeho srovnání.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Pomohl by někdo mladé holce v problémech? Chtěla bych se zeptat - půjčil by mi prosím někdo od 150 000 Kč do 200 000 Kč? Nadělala jsem si dluhy kvůli matce už na škole. Chtěla jsem ji nějak pomoct. Ale teď už to nezvládám splácet. Prosím o pomoc, pro mě bude výhodnější, když budu mít půjčku jednu. Větší než 10 malých. Pište prosím emailové zprávy. Děkuji moc Jana.

Jméno:

Jana Žáková

Telefon:

neuveden

Email:

janisska94@gmail.com

Komentář & Reakce
Sháním rychlou půjčku, ale nemám čím ručit. Nemovitost nemám a ani ručitele. Jsem zaměstnaná a můj plat je kolem 12000 Kč. Ve výpovědní lhůtě nejsem, ale zaměstnavatel mi opětovně dává smlouvu na rok. A nikde mi nepůjčí. Splácet můžu nejvíce 3000 Kč měsíčně, ale byla bych ráda, kdyby ta půjčka byla aspoň na 72 měsíců. Moc by mě to pomohlo, doložit příjem můžu. Bohužel za těchto okolností u společností v levém menu nemůžu o peníze požádat.

Jméno:

Alena Antošová

Telefon:

734507085

Email:

al.antos@seznam.cz

Komentář & Reakce
Rád bych získal inzerované peníze do 10 min, potřebuji totiž půjčit na přestěhování. Nemohu ručit nemovitostí ani doložit příjem. Stěhování plánuji kvůli lépe placené práci, peníze potřebuji ihned. Jsem v registru a mám práci - 8900 Kč měsíčně. Budu mít novou za 15500 Kč měsíčně. A 3000 Kč alimenty, 500 Kč přídavky a z toho nový nájem bytu 5500 Kč měsíčně. Na měsíc mi zůstane 12500 Kč čistého. Jsem schopna splácet 1500 Kč měsíčně. Úrok co nejmenší, ale respektuji jakoukoliv nabídku, vyžaduji ihned zaslání na bankovní účet.

Jméno:

Vodičková Blanka

Telefon:

734846950

Email:

vodickovab72@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dostali jsme se do tíživé finanční situace, proto žádáme o půjčku v dané výši 200 000 Kč. Náš společný hrubý příjem (doložitelný) se pohybuje okolo cca 30.000,- Kč a jsme schopni splácet cca 5.000 Kč měsíčně. Úrok nerozhoduje, přeplatíme cokoliv. Oba pracujeme na dohodu o provedení práce. Majetkem ručit nemůžeme. Hledáme jen solidní nabídky a nemusejí být přímo online do 10 min, ale rychlost samozřejmě oceníme. Nenabízejte nebankovní společnosti, ty jsme už zkoušeli všechny.

Jméno:

Jaroslav S.

Telefon:

773524097

Email:

hoolfcb@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji rychlou půjčku, kterou by jste mi prosím mohli dát během 10 minut. Sháním asi 25000 Kč, nebankovní peníze i na směnku. Chci si to ale domluvit bez poplatků a peníze půjdou na stávající dluh, který potřebuji urychleně zaplatit. proto bych byl rád za online schválení během 10 minut a ihned převod na účet, ale ideálně od soukromé osoby? Přišel jsem o zaměstnání díky propouštění. Pracuji bez doložitelného příjmu u anhydritových podlah, vydělávám 15000 Kč. Splácet mohu 2000 Kč měsíčně. Stále zaměstnání mám u firmy Eurovia, ale až od 1.8 2014. Půjčku však potřebuji do pátku, proto chci schválení ihned. Ručit nemám čím ani ručitele v dnešní době neseženu. Díky rozvodu jsem v registru dlužníků. Je to má poslední šance a vaše úroky respektuji. Splatím do dvanácti měsíců i s úroky. Volat můžete kdykoliv.

Jméno:

Vítězslav Červenka

Telefon:

728725653

Email:

vitek.cervenka@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP