Půjčka do výplaty první zdarma - Poprvé neplatíte úrok

Máme připraveny nabídky půjček, kde poprvé neplatíte žádný úrok. Vyberte si jednu z půjček do výplaty a požádejte o ní ještě dnes. Do 15 minut budete posouzeni a okamžitě budou finance převedeny na váš BÚ. A první půjčka je zdarma. Nejsou zde skryty žádné poplatky ani nejde o povod - jde o akci poskytovatelů půjček, jak nalákat nové zákazníky. A když nabízejí první půjčku zdarma, proč toho nevyužít?

První půjčka zdarma - Kredito 24 a Ferratum

V našem srovnání je přehled nejrychlejších nebankovních půjček. Přičemž druhá (Kredito24) a třetí (Ferratum) společnost nabízejí první půjčku do výplaty naprosto zdarma. A konkurují si stejně výhodnými podmínkami. Ani jedna nevyžaduje po žadatelích potvrzení o jejich příjmu a ani jedna se nedívá na registr dlužníků. Zkrátka - kliknete na jejich žádost, vyplníte ji na jejich stránkách a počkáte 15 minut. Jste schváleni, jelikož splňujete všechny podmínky (jednoduché, když zde skoro žádné nejsou). A do 15 minut vám operátorka potvrdí získání půjčky do výplaty zdarma. A ještě dnes jsou peníze převáděny na bankovní účet.

Je zde konkurence? Ano, ale není zdarma

Chcete-li první půjčku zdarma, tak si musíte vybrat mezi Kredito24 (5000 Kč) a Ferratum (10 000 Kč). Ostatní zde uvedené společnosti vám budou účtovat úrokovou sazbu již i u první půjčky. Konkurencí, i když ne zdarma, tak může být nebankovní nabídka od Zaimo, kde lze žádat až o 25 tisíc korun. Opět bez příjmu a bez registru. Pokud by jste byli schopni doložit svůj příjem patřičným potvrzením a neměli jste záznam v registru, tak můžete požádat u BB až o 45 tisíc korun. Je třeba ale zdůraznit, že ani jedna z těchto společností vám již peníze poprvé nedá bez úroku. U Zaimo i BB budete muset zaplatit i úrok. Ale dostanete více peněz.

Podmínky? Jaký je rozdíl mezi Ferratum a Kredito24

Naprosto zásadní rozdíl je v maximální výši. Zatímco Ferratum vám dá až 10 tisíc, tak Kredito24 jen 5 tisíc korun. Ovšem záleží na vaší potřebě - u půjček do výplaty vždy nejde jen o výši, ale roli může hrát i způsob vyplacení a další parametry. Podívejme se, co tedy mají tyto dvě nabídky společné a v čem jsou naopak rozdílné. Zvolte jednu z nich a žádejte ihned kliknutím na jejich nabídku.

  • první půjčka do výplaty zdarma -nabízí Kredito24 i Ferratum
  • bez příjmu a registru - opět Kredito24 i Ferratum
  • vyřízení do 10 minut, peníze odeslány ještě dnes - Kredito24 i Ferratum
  • převodem na účet - možno sjednat u Kredito24 i Ferratum
  • poštovní složenkou - tento způsob doručení nabízí pouze Ferratum

Navštivte naše srovnání. Podovnejte si nabídky dle maximální půjčované částky nebo třeba i konkrétních podmínek nutných ke kladnému posouzení. Kliknutím na tlačítko Žádost budete mít ihned možnost o danou půjčku požádat.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Jelikož jsem se ne vlastní vinou dostala do insolvence, potřebuji okamžitě půjčit 18000 Kč - 20000 Kč jako půjčku do výplaty. Česká spořitelna mi odčerpala všechny peníze, které jsem měla na účtu. Proto jsem se ocitla v situaci, kdy nemám na zaplacení inkasa, telefonu a léků, které musím brát. Jelikož jsem v důchodu, zůstalo mi 0 Kč, proto se obracím na Vás s prosbou o okamžitou výpomoc.

Jméno:

Jitřenka Šemberová

Telefon:

608314834

Email:

jitrasemberova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Prosím moc někoho hodného a ochotného, kdo by mi mohl půjčit jen pouhých 10 000,- "do výplaty". Mám tři děti, jsem na mateřské dovolené. Bohužel jsem se kvůli nemoci dítěte dostala do tíživé špatné situace. Potřebuji nutně doplatit nájem. Můj měsíční příjem je 14 000,-. Děkuji moc, prosím pište na e-mail: tyna3101@seznam.cz. Potřebovala bych půjčit prosím co nejdříve.

Jméno:

Marie Bezděková

Telefon:

neuveden

Email:

tyna3101@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji půjčit na kauci na byt. Jsem na mateřské při dvojčatech a pobírám 16000 Kč a bydlíme u rodičů. A v současné době na kauci nového bytu nemáme. Prosím vás touto cestou, protože s bývalým manželem jsem v registru. Současná adresa je Brno Černovice, Huskova 2, 61832, občanský průkaz číslo 203365xxx. Děkuji, už jsem zkoušela více možností a zatím mi jen lidé slibovali tuto půjčku do výplaty. Ale dodnes peníze nemám. Nemusí to být ani žádná první zdarma, klidně poprvé zaplatím úrok.

Jméno:

Jaroslava N.

Telefon:

730612438

Email:

mazlicko@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dostali jsme se do tíživé situace, protože naše dcera byla nemocná a já jsem byla na ošetřování. A tak jsme zaplatili léky. A na nájem se nám už nedostalo. Tak tímto prosím o půjčku do výplaty, kde by se neplatil úrok. Kde by ale nebyly tak těžké podmínky, jako mají ty společnosti. Kdo nám pomůže, budeme moc rádi za jakoukoliv nabídku. Jsem zaměstnaná a příjem činí 11999 Kč, ale jsem v registru dlužníků. Jste naše jediná možnost. Mohu splácet minimálně 1500 Kč měsíčně.

Jméno:

Lucie Stuchlíková

Telefon:

73210464

Email:

luckastuch@seznam.cz

Komentář & Reakce
Poptávám půjčku do výplaty a ani nemusí být zdarma, hlavně ať ji mám ihned. Měl jsem smůlu na zaměstnavatele. Již delší dobu mě nevyplácí plný plat, vždy jen nějaká záloha. Už jsem to nevydržel a dal výpověď. Teď jsem nastoupil do nového zaměstnání, ale první výplatu dostanu až za měsíc. Proto prosím někoho, kdo by mi mohl poskytnout půjčku do výplaty. Asi cca 15000 Kč. Abych mohl překlenout tohle období. Mám děti, kterým musím dát něco jíst, zaplatit nájem apod. Moc vám děkuji za info.

Jméno:

Radim Časný

Telefon:

775275394

Email:

riccomann@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP