Půjčka se zástavou nemovitosti - Bez registru, i na exekuce!

Máte-li k dispozici zástavu nemovitosti, tak pro vás máme nachystánu nabídku až do 1,8 milionu korun. Podmínky jsou výborné - můžete být v registru, můžete být i exekuci. Vyžaduje se pouze prokazatelný příjem a mít nemovitost k zástavě. A ta ani nemusí být vaše. Může se jednat o majetek vaší rodiny či přátel. V našem velikém porovnání půjček si vyberte nabídku Vita Credit (poslední), klikněte a požádejte okamžitě.

Půjčka se zástavou nemovitosti, schválena každému

Budeme se bavit o společnosti Vita Credit, jejichž nabídku naleznete v našem porovnání. Jedná se o jednu z nejrychleji vyplácejících firem na českém trhu, která má zároveň jednoduché podmínky. Tuto firmu vám doporučujeme, protože skoro nic nevyžaduje a peníze dá rychle. Musíte mít pouze zástavu nemovitosti (i cizí) a doložení příjmu za poslední 3 měsíce. Žádné další podmínky. Peníze dostanete i bez registru, s exekucí a dalších dokumentů. Společnost je ověřená, nevybírá poplatky předem a má za sebou tisíce spokojených klientů. Vyberte si v našem porovnání jejich nabídku, klikněte. Ihned přejdete přímo na jejich internetové stránky, kde může podat žádost.

Se zástavou i na dluhy, vyplacení zástavy a na exekuce!

S touto nabídkou půjčky vůbec nezáleží na tom, v jaké situaci zrovna jste. Můžete mít na nemovitosti zástavu, na nemovitosti může být i exekuce. Nebo můžete mít i jiné soukromé dluhy nebo být v registru. Pokud máte za poslední 3 měsíce doložitelné příjem a zástavu nemovitosti k tomu, tak půjčku můžete dostat. Minimální výše je 50 000 Kč a maximální až 1,8 milionu korun. Při sjednání této půjčky nedochází k přepisu nemovitosti a původní majitel zůstává i nadále jejím majitelem. Pouze se zanese zástavní právo do katastru. Jistě máte zájem. Klikněte na naše porovnání, přejděte na stránky Vita Credit a požádejte. Ihned za vámi přijede jejich zástupce, který s vámi dojedná podrobnosti.

Co musí žadatel splnit, co naopak získá

Podívejme se na půjčku se zástavou nemovitosti Vita Credit pod drobnohledem. K tomu, aby vám byla schválena, musíte být starší 18 let, musíte být občanem ČR, mít nemovitosti k zástavě (i cizí) a doložitelný příjem za poslední 3 měsíce. Nic jiné není nutno splnit. Můžete být v exekuci i registru. A naopak můžete získat až 1 800 000 Kč. Požádejte je ihned o schválení vaší žádosti.

  • bez registru - není nahlíženo, můžete mít zápis
  • příjem - doložitelný za poslední 3 měsíce
  • exekuce, zástava - na nemovitosti může být exekuce i zástava
  • podmínky - starší 18 let, zástava nemovitosti, příjem
  • rychlost - záleží na vás, jak rychle zařídíte patřičné dokumenty

Pokud navštívíte naše porovnání půjček zobrazí se vám několik desítek společností. A to jak společnosti nabízející malé půjčky do výplaty, tak i společnosti nabízející půjčky oproti zástavě nemovitosti s maximální sumou až několik milionů korun. V našem porovnání si zkrátka vybere úplně každý.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Poptávám nebankovní půjčku na konsolidaci dluhů. Sháním v ideálním případě celých 75000 Kč na sloučení starých dluhů do jednoho většího. Bez zástavy domu nebo bytu a bez registrů. Jsem schopen splácet 2000 Kč - 2500 Kč měsíčně. Úrok tak do 50 procent chápu, více bych platil jen velmi nerad. Prosím spěchá to, děkuji za brzkou odpověď buď na telefon nebo na email.

Jméno:

Neuvedeno

Telefon:

721522207

Email:

redman8@seznam.cz

Komentář & Reakce
Prosím o solidní půjčku na splácení dluhu bez zástavy majetku. Pokud možno ihned na účet bez osobní schůzky, aby to bylo co nejrychlejší. Přišla jsem o práci a musím splatit ihned půjčku. Nemohu ručit majetkem. Četla jsem nabídku od nějakého soukromníka, ale nebyl tam uvedený žádný kontakt. Mohl by mi prosím někdo nabídnout za podobných podmínek 90000 Kč? Kamila Vlková

Jméno:

Kamila Vlková

Telefon:

739661476

Email:

vlkovakamila@seznam.cz

Komentář & Reakce
Půjčka na dostavbu domu bez zástavy majetku? Máme s družkou rodinný dům a dostavili jsme nový, ale chybí nám zhruba 200000 Kč na dokončení. Já jsem v exekuci, ale pořád beru zhruba 20000 Kč. Má družka je OSVČ, ale Slovenka. Takže naše šance jsou malé. Prosíme o pomoc, vše řádně splatíme.

Jméno:

Patrik Medáček

Telefon:

608982807

Email:

patrik.medacek@seznam.cz

Komentář & Reakce
Chci 500 000 Kč na zástavu - vlastním 1/2 nemovitostí 20 000 m2. Vlastním ideální 1/2 nemovitosti, bývalá fabrika na výrobu nábytku, na kterou lze dát zástava. Postupně rekonstruuji a pronajímám. Objekt je celý v rekonstrukci, zainvestoval jsem již cca 1 milion a mám první nájemce. Potřebuji dát dohromady další prostory a pro banku jsem neprůchozí. Nabídne mi někdo jiný podobnou nabídku?

Jméno:

Pína Milan

Telefon:

602673235

Email:

pinamilan@seznam.cz

Komentář & Reakce
Vaše nabídka půjčky se zástavou by mi moc pomohla, ale já nemám doložitelný příjem. Mám půjčky, které bych potřebovala sjednotit do jedné půjčky a tím ulevit finanční situaci. Jsem nezaměstnaná, ale můj měsíční příjem je 12000 Kč. Bohužel nemohu tyto příjmy doložit - takže u vámi navrhované společnosti kvůli tomu neprojdu. Jsem vdaná a mám 2 děti. Potřebovala bych co nejnižší splátky. Mám byt v osobním vlastnictví a není na něj žádné finanční zatížení. Byt má hodnotu 1400000 Kč a mohu jím popřípadě ručit. Prosím o vaše vyjádření k mému problému, popřípadě poradit kam se obrátit.

Jméno:

Jana Holečková

Telefon:

723954253

Email:

wellness-studio1@email.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP