Blesková malá rychlá nebankovní půjčka (online nebo SMS)

V našem srovnání je přichystán přehled nebankovních poskytovatelů, jejichž nabídky vás budou zajímat. Nabízejí malé nebankovní půjčky, které se pohybují od 1000 Kč až do 25000 Kč. Pokud by to bylo málo, tak máme nabídky i okolo 50 000 Kč. Stačí vyplnit požadovanou částku na začátku stránky. Všechny půjčky jsou bleskově rychlé a vyplácené obratem. Peníze budou schváleny během 10 minut a okamžitě odeslány na váš účet.

Malá rychlá půjčka - online případně i SMS

Do této kategorie jsme zařadili pouze malé půjčky. Tedy začínající na 1000 Kč a až po 25 000 Kč. Případně zde můžeme ještě zahrnout i nabídku na skoro 50 000 Kč, zde ale není schválení tak jednoduché. V první řadě vás bude zajímat Kredito24 (5000 Kč), Ferratum (10 000 Kč) a Zaimo (25000 Kč). Jedná se o malé rychlé půjčky, u kterých stačí vyplnit jenom online žádost. Bez registru a bez dokládání příjmu. Nemusíte nikam chodit, nic podepisovat nebo se s někým setkat. Pouze vyplníte online formulář. U firmy BB můžete dosáhnout až na 45 000 Kč, ovšem za cenu doložení příjmu a čistého registru. Vyberte si a žádejte ihned.

Blesková nebankovní půjčka - Malé rychlé peníze

Všechny 4 společnosti vyplácejí naprosto bleskově a jsou nejrychlejší na trhu. Kliknete na jednu z žádostí a přejdete na jejich soukromé internetové stránky. A vyplníte online žádost. Do 10 minut se vám zpětně ozve operátorka a sdělí vám, jestli jste byli posouzeni kladně. V případě schválení a vašeho souhlasu okamžitě posílá peníze na vás účet. Naprosto bezkonkurenční bleskové půjčky, rychlejší nabídky v ČR nenajdete. V případě žádosti u BB (až 45 tisíc) se může žádost protáhnout, jelikož musíte doložit svůj příjem. A tak tato nebankovní půjčka nemusí být vyplacena bleskově rychlá, ale vše se může protáhnout. Vyberte a požádejte ihned.

Hledám malou bleskovou půjčku, kterou si vzít?

Pokud se podíváte do našeho srovnání, tak uvidíte mnoho soukromých nabídek, z čehož by jsme vám doporučili jen některé. Ať již kvůli podmínkám, tak už kvůli rychlosti vyplacení. Hledáte bleskovou rychlou půjčku - tedy aby ještě dnes byl realizován bankovní převod. Níže nabízíme přehled, u kterých rychlých nebankovních půjček vše může proběhnout ještě dnes a kde ne. Přečtěte, vyberte a požádejte okamžitě.

  • Půjčka7 - nedoporučujeme, dokládá se příjem (není bleskově rychlá)
  • Kredito24 - malá nebankovní půjčka do 5000 Kč, ideální
  • Ferratum - malá až do 10000 Kč, lze zaslat i poštovní složenkou
  • Zaimo - nejlepší malá blesková půjčka, až do 25 000 Kč
  • BB půjčka - nedoporučujeme, musíte mít příjem a čistý registr

Vyplňte požadovanou sumu na začátku této strany. Nebo klikněte na konci stránky na srovnání nabídek. A požádejte o malou bleskovou půjčku ještě dnes.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Potřebuji sjednotit malé rychlé nebankovní půjčky do jedné, aby se mi to lépe splácelo. Dostala jsem se do situace, kdy jsem si v době nízkých příjmů vzala několik malých online půjček. A nyní bych je chtěla sjednotit a splácet jednu půjčku. Pobírám důchod 6300 Kč a pracuji jako OSVČ s příjmem 9000 Kč měsíčně. V době, než jsem si našla další zaměstnání, jsem se dostala do registru. Jsem vdaná a manžel má důchod 13000 Kč. Na splacení všech závazků potřebuji 120 000 Kč a bohužel mi to u nabízených společností nevyjde. Majetkem ručit nemohu, splácet bych chtěla 5000 Kč měsíčně do výše 180000 Kč (vč. úroku). pošlete i SMS, zavolám vám zpět.

Jméno:

Blankakrejčová

Telefon:

733731475

Email:

blankafranta@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji okamžitě půjčit menší půjčku na zaplacení nájmu. Chtěl bych poprosit solidního člověka o rychlou půjčku do 15 000 Kč na vyřešení v této chvíli bezvýchodné situace. Jsem zaměstnaný a příjem po srážkách činní 12000 Kč, max. splátka by mohla být měsíčně 1500 Kč. Jsem v registru a mám insolvenci. Už nevím na koho se obrátit, aby mi to rychle vyplatil. Mám dvě děti a jsem ochoten zaplatit jakkýkoli úrok. Když by to šlo nějak bleskově schválit a rychle vyplatit, tak bych byl moc vděčný.

Jméno:

Jiří Johan

Telefon:

728879103

Email:

johnnyjohan@seznam.cz

Komentář & Reakce
Taky jsem v podobné situace. Vzala jsem si příliš mnoho malých půjček a taky potřebuji 150.000 Kč, ale jsem na MD. Mám rychlé malé půjčky a potřebovala bych je splatit celé. Ať už mám klid, aby mi zůstávalo měsíčně aspoň něco navíc. Mám toho opravdu hodně a 100% bych se nechtěla už takhle zadlužit. Najde se někdo takový, kdo by mi bleskově pomohl? Měla jsem dost krutý život, tak proto jsem v takové tísni. Platila bych na 150.000 Kč 2000 Kč měsíčně. 100% čestně. Prosím, už nemám komu říct. Děkuji moc za pochopení.

Jméno:

Ludmila Zelenková

Telefon:

702953074

Email:

lidumilka421@seznam.cz

Komentář & Reakce
Nabrala jsem si malé bleskové půjčky a přerostlo mi to přes hlavu. Pomozte prosím. Hledám nebankovní půjčku i na směnku, ale bez zástavy a poplatku. Ve výši 150000 Kč. Všechny ty malé rychlé půjčky se mi vyšplhaly až do takových rozměrů, že to nejsem schopna splatit. Jsem vdova se třemi dětmi a dostala jsem se do dluhové pasti malými půjčkami na internetu. Které jsem z důvodů dlouhodobě nemoci nemohla hradit. Hledám opravdu kdo půjčí oproti podpisu směnky. A s jasnými podmínkami. Ráda bych zaplatila dluhy a splácela pouze jednu půjčku. Jsem zaměstnána na dobu neurčitou a můj příjem je kolem dvanácti tisíc plus důchod. Jsem v registru. Nabídne mi někdo nějakou online půjčku nebo alespoň radu?

Jméno:

Petra Hubnerová

Telefon:

77894222

Email:

pet.hub@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP