Inzerce půjček - Bez poplatků na OP na ruku

Tyto internetové stránky nabízejí inzerci půjček zdarma. Můžete si sjednat peníze bez poplatků předem a nutnosti registrace. Navštivte ji kliknutím na: inzerce - půjčka od lidí. Ihned po navštívení se Vám ukáže výpis aktuálních nabídek a poptávek. Jsou zde tedy dvě možnosti, jak pro věřitele, tak i žadatele. První možností je vyhledat si v databázi nabídek investora, který splňuje všechna Vaše kritéria. Druhou možností, která se Vám nabízí, je založit si svoji vlastní poptávku v inzerci. Přesně popsat co hledáte, za jakých podmínek a nechat si nabídnout řešení. Obě tyto možnosti můžete využít bez poplatků a registrace. Nyní tedy můžete přejít na odkaz, kliknout a postupovat Vámi preferovaným způsobem.

Zvažujete vložení vlastního příspěvku? V první řadě vyplňte své kontaktní informace. Dále je nutno napsat i text, ve kterém zmíníte všechny podstatné informace. Pište stručně a výstižně, ale nezapomeňte napsat nic důležité. Uveďte částku a jakých způsobem by jste ji byli schopni vrátit - jednorázově, po splátkách. V jaké výši budete vracet, po jak dlouhé časové období a kolik by jste si představovali přeplatit. Důležitý je rovněž Váš majetek - bydlíte ve vlastním či podnájmu? A bylo by možno něčím ručit? Rovněž neopomeňte zmínit všechen Váš ostatní majetek (automobil, elektronika...). V neposlední řadě se zmiňte o rodinném stavu - jste-li ženatý či vdaná, bude to působit důvěryhodněji. Na splácení budou dva lidé.

  • i pouze na OP - soukromí investoři mají jednodušší podmínky
  • bez poplatků - neplatíte peníze předem, žádné zálohy ani kauce
  • na ruku, na účet - flexibilní podmínky - domluvte si individuální přístup
  • bez registru - žadatel může mít zápis v bankovním i nebankovním registru
  • prověřujte -neplaťte nikomu poplatek předem (viz. odstavec níže)
  • vyšší RPSN -soukromé osoby mají zpravidla vyšší úrokovou sazbu

Druhou možností je reagovat na nějaké investora či osobu, kteří již vložili svůj vlastní příspěvek. Máte nebo nemáte zástavu? Dle toho kritéria rozdělte možnosti. Dále vyfiltrujte ty, které nesplňují minimální výši Vámi požadovaný finanční obnos. A jste již skoro u výsledku. U zbytku posuďte uvedené podmínky dle Vašich kritérií (na OP, na účet, na ruku, bez poplatků, bez registru...). A následně kontaktujte nabízejícího přes e-mail nebo telefonní číslo, které v inzerci půjček zanechal. Jistě budete při hledání úspěšní. A podaří se Vám vyřešit situaci, na kterou akutně sháníte peníze.

Na OP, vyplacení ruku a bez poplatků

Jak již bylo v úvodu řečeno, tak peníze pocházejí zejména od soukromých osob. Ruku v ruce s tím jdou i snadněji splnitelné podmínky. Nejzásadnější rozdělení je dle možnosti zástavy. Maximální hranicí, pro většinu poskytovatelů je sto tisíc korun. To této částky je možno peníze vyjednat bez zástavy. Nad ní se v inzerci půjček nacházejí zpravidla jen takové nabídky, které to vyžadují. Způsob vyplacení je vždy na domluvě. Může tedy být na OP na ruku či jen po telefonickém kontaktu na účet. Zatímco, pro nižší částky stačí jednoduché ověření a vše vyřídíte z domova, u sum nad 20000 Kč je již nutná osobní schůzka, prokázání se OP (či jiným dokladem) a podepsání smlouvy či směnky. U menších částek je možné vyplacení na ruku. Vyšší věřitelé raději posílají na účet. Ohledně dokládání příjmů a zaměstnání bývají věřitelé benevolentní zejména v případě, kdy máte zástavu. V opačných případech vždy chtějí mít záruku, že budete mít zdroj příjmů na pravidelné splácení.

Obezřetnost - mohou zde být i podvodníci

Zveřejněné nabídky v majoritní většině jsou zcela poctivé a jistým způsobem i výhodné. Pokud kdokoliv požaduje peníze předem, tak je smazán a je mu zamezeno dalšího vkládání nabídek. Jiná situace je u Vašich poptávek. Jakmile ji jednou vložíte, tak již není kontroly nad tím, kdo Vás bude kontaktovat. Buďte tedy obezřetní. Největším problémem jsou tzv. poplatky předem, kdy jste nuceni poslat nejdříve peněžní zálohu a až poté bude schválena Vaše žádost. Nikdy peníze neposílejte. Již mnoho lidí tímto způsobem přišlo o mnoho peněz. Tedy jen bez poplatků. Rovněž netelefonujte na linky 900, kde platíte velmi vysoké poplatky za každou provolanou minutu. A ke zdárnému výsledku se nedostanete. Jen k vysoké faktuře za telefon. Taky buďte velmi obezřetní, když bude kdokoliv po Vás chtít kopie osobních dokladů. Vždy si ověřte s kým jednáte a případně v inzerci půjček dohledejte i jeho reference. Budete-li se držet těchto pravidel, tak jistě zdárně najdete někoho, kdo Vám půjčí. Na ruku, na OP, bez registru - zkrátka dle vašich požadavků a především Vašich možností.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP