Inzerce půjček - od Soukromých osob i na Směnku

Právě jste se ocitli v inzerci půjček, ve které můžete zcela zdarma požádat soukromé osoby a zapůjčení peněz. Navštivte ji na odkazu: inzerce - půjčka od lidí (klikněte). Všechny příspěvky v inzerci se dělí na dvě kategorie. První možností je vkládat přímo nabídky - soukromé osoby a investoři nabízejí své peníze a přímo i uvádějí podmínky, za kterých Vás schválí. Máte zájem na směnku? Není nic jednodušší, než si vyhledat příslušný inzerát a kontaktovat vkladatele. Druhou skupinou v inzerci půjček jsou poptávky. Běžní lidé a návštěvníci podrobně popíší svoji situaci a následně si nechají zaslat možné nabídky. Základní informace znáte - vstupte do světa inzerce a vyřešte své finanční trable ještě dnes.

Pokud jste se rozhodli, že si nejdříve projdete již vložené nabídky, tak klikněte na odkaz a vstupte do inzerce. Každá z nabídek je ohraničena nějakým rozmezím půjčovaných peněz. Prvním vodítkem, při orientaci v inzerci půjček, tak může být maximální poskytovaná výše. Jakmile si vyfiltrujete relevantní nabídky, můžete se již řídit dle konkrétních podmínek. Například i si vyhledat jen takové, které jsou na směnku a není nutná zástava.

  • od soukromých osob - schválení klientů odmítnutých bankou či nebankovní firmou
  • zdarma - neplatíte za zobrazení nabídek ani přidání poptávky
  • i na směnku - flexibilní podmínky, domluvte si půjčku na míru
  • bez registru - soukromé osoby nenahlížejí do bankovních registrů
  • vyšší úrok - v nebankovním sektoru je třeba počítat s vyšším RPSN
  • být opatrný - dát si pozor na podvod (viz. odstavec níže)

Chcete si založit vlastní poptávku? Přečtěte si následující rady jak na to a na co nezapomenout. V první řadě vyplňte své kontakty a pečlivě je zkontrolujte. Byla by škoda přijít o polovina nabídek, kdyby jste špatně uvedli e-mail a dostali jste reakce jen od osob, které by využili telefonního čísla. Dalším krokem je co nejpřesněji popsat Vaši situaci. V první řadě uveďte o kolik žádáte, kolik by jste mohli splácet a za jak dlouho by jste vše vrátili. Dále zmiňte Váš majetek - nemovitost, auto, vybavení domácnosti aj. Zároveň uvádějte, zda-li je možná zástava a ručení. Či již je na majetku nějaké zástavní právo. Vyplatí se popsat na co peníze využijete. Soukromé osoby rádi uvidí, že peníze chcete použít na opravu domácnosti či koupi vybavení. Čímž se zvýší hodnota Vašeho majetku. A pomohou Vám. Častým požadavkem je i sloučení ostatních nevýhodných půjček do jedné či konsolidace. Vždy popravdě uveďte na co peníze sháníte.

Soukromé osoby - i na směnku

Velikou výhodou této inzerce půjček je, že peníze pocházejí od soukromých osob. Ty mají vždy výrazně nižší požadavky na své klienty. Pokud jste byli odmítnuti v bance a dokonce i u nebankovních poskytovatelů, stále zde máte vysokou šanci. Peníze zde můžete dostat nejen na smlouvu, ale řada osob nabízí i na směnku. Konkrétní podmínky nelze předem říci. Ale zpravidla první otázkou, zda-li máte nemovitost k zástavě. U nižších částek (do 100 000 Kč) to zpravidla není problém a peníze můžete dostat i bez ručení. Nad tento limit to již je jen a pouze na konkrétním věřiteli a Vaší vzájemné domluvě. Dále je častým tématem, jaký je Vás zdroj příjmu a jestli jej můžete doložit. Pokud nemůžete, tak velmi často není brán v potaz - jako by neexistoval. Záznamy v registrech jsou každodenním chlebem všech investorů, takže se na ně neohlížejí. Vaše exekuce mohou i nemusí být problémem. Opět zde platí, že každý mé své vlastní podmínky a odlišný přístup.

Pozor na pokusy o podvody

Ze zkušeností lze říci, že všechny nabídky jsou poctivé služby a produkty. Žádný zobrazený inzerát není nepoctiví. Pokusy o nekalosti se ale mohou vyskytnout v případě, že si založíte svoji vlastní žádost. Zde již nikdo nemůže kontrolovat, kdo se Vám ozval a co Vám nabídl. Podvodné nabídky lze mazat a zamezit další vkládání. Nelze ale kontrolovat, kdo kontaktuje poptávající. Proto si dávejte pozor na následující případy. Kdykoliv bude chtít někdo peníze předem, tak je neposílejte. Obyčejně jsou tyto platby zdůvodňovány jako vratné zálohy či provize zprostředkovateli. Již mnoho lidí se právě na tomto jednání velmi spálilo. Neuzavírejte žádné další finanční produkty, o které nemáte zájem. Ano, pojistit se proti neschopni splácet či ztrátě zaměstnání je rozumné, ale nikdo nesmí nabízet své peníze za podmínky, že nejdříve uzavřete životní pojištění apod. V neposlední řadě se vyhněte i telefonování na placená čísla. Vždy je výsledkem pouze vysoký účet za telefon a půjčka nikde. Pokud si vezmete tyto rady k srdci, tak dokážete rozpoznat slušné a poctivé nabídky. A i ostatní rychle odmítnete.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP