Ověřené bezpečné půjčky - Ihned

Ověřená bezpečná půjčka se oproti konkurenčním nabídkám odlišuje v celé škále podmínek. Ihned na začátku vás zaujme jasný fakt - nekontroluje se registr. Pokud jste nespláceli půjčku u banky, přerušili splácení na určitou dobu nebo se vyskytl jiný problém (neplacení paušálu atd.), zde to nečiní žádný problém a peníze vám budou i tak poskytnuty. Dále není ani třeba ručit svým majetkem. Ověřené a bezpečné jsou bez ručitele a bez zástavy nemovitostí. Zároveň zde nejsou ani skryty žádné záludné podmínky. Neplatíte za sjednání či poskytnutí úvěru. Neplatíte drahé telefonické hovory na čísla začínající předvolbou 900. První platba přichází na řadu až s první splátkou půjčky.

Smlouva může být v mnohých ohledem výrazně výhodnější než směnka. Směnka má samozřejmě tu výhodu, že je velmi krátká, stručná a přehledná. Díky principům daným zákony zde ovšem není místo pro další úpravy podmínek a speciální ustanovení. Při podpisu smlouvy tak není dostatek prostoru pro posouzení vaší situace. Oproti tomu v ověřených a bezpečných půjčkách lze ve smlouvě specifikovat jakýkoliv požadavek, žádost či výjimku speciálně pro váš případ. V tomto ohledu tedy podepisovaná smlouva vychází mnohem výhodněji než klasická směnka. A zajištění úvěru je zcela bezpečné.

  • bez ručitele - nemusíte zastavit svůj ani rodinný majetek oproti financím
  • do 50 000 Kč - nižší částky, peníze získá skoro naprosto každý
  • ověřeno - již tisíce zákazníků před vámi vyzkoušeli jeden z produktů
  • snadná smlouva - nejedná se o směnku, ale je jednoduchá - pouhá 1 strana
  • do 48 hodin - peníze můžete mít již do 48 hodin
  • nebankovní - vždy je nastaven vyšší úrok, tedy kolik přeplatíte
  • řádné splácení - musíte řádně platit svůj závazek

Podívejte se tedy na zde nabízené typy. Každý je více-méně individuální a lze si dojednat vlastní podmínky. Do částek nepřesahující 50 000 Kč nebudete potřebovat ručit svým domem nebo bytem. U částek nad tuto hranici může být požadováno doložení příjmů - pro ověření bonity žadatele. Případně i ručení majetkem nebo zástupný ručitel, který se za vás zaručí.

Výhody ověřených a bezpečných oproti konkurenčním produktům

Hlavní a nejoblíbenější podmínky vycházejí z faktu, že se jedná o nebankovní produkt. A to sebou přináší typické nebankovní podmínky. Není lustrován registr. U malých částek není požadováno ručení. Lze naprosto bez dalších komplikací nebo podmínek získat až 50 000 Kč. Nemusíte dokládat svůj příjem. Skrývá se zde ovšem více, než u konkurence. Například kompletní právní servis, kdy žadatel nemusí z vlastní kapsy platit právní zastoupení. Dále je velmi zajímavý způsob splácení u ověřených a bezpečných půjček. U klasické půjčky se měsíční splátky odesílají na bankovní účet. U ověřených a bezpečných poskytovatelů si pro peníze každý měsíc chodí obchodní zástupce. Nemůže tak dojít k situaci, kdy dojde ke zpoždění způsobené bankou, svátkem, víkendem nebo špatně nastaveným příkazem k úhradě. Více výhod se dočtete po vybrání zde daného typu a kliknutí na něj.

Jak požádat o ověřené peníze bezpečně

V našem srovnání se nachází více typů. Proto je prvním krokem výběr některého z druhů. Nebo filtace dle požadované výše. Ihned jakmile si vyberete ten pravý pro vás (především výši úvěru) jednoduše na něj klikněte. Ihned se vám zobrazí příslušný formulář ke sjednání vypůjčení peněz. Je velmi krátký a je snadné jej vyplnit. Data z něj jsou předávány bez prodlení k posouzení. Pokud je klient úspěšný je okamžitě informován o schválení. Poté již nic nebrání podepsání dané smlouvy a předání hotovosti. Čím dříve učiníte první krok, požádáte, tím dříve budete mít nyní tolik potřebné peníze na účtu.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP