Inzerce půjček zdarma - Bez registrace (realit, zástavy)

Vítejte v inzerci půjček zdarma. Tyto stránky nabízejí dvě funkce - nabídky a poptávky. Vstupte ihned do inzerce přes tento odkaz: inzerce - půjčka od lidí. První funkcí jsou nabídky od soukromých věřitelů, kteří nabízejí své vlastní peníze. Můžete si projít celý seznam a přečíst si jednotlivé nabídky. Výběr je pestrý - najdete možnosti získání peněz bez zástav realit, nemovitostí či dokládání příjmu. Ale na druhou stranu se najdou i takoví investoři, kteří zástavu či ručení uvítají a dají Vám mnohonásobně výhodnější podmínky. Druhou funkcí je vložení Vaší vlastní poptávky. Je to bez registrace a zdarma. V tom případě si můžete Vy sami stanovit své vlastní podmínky - chcete se zástavou realit, jste v registru, budete či nebudete dokládat výši příjmu. Navrhněte si vlastní podmínky a počkejte, kdo se Vám ozve. Vše je skutečně jen na Vás.

Již v úvodu byly zmíněny byly zmíněny podmínky. Ze zkušeností lze vyjmenovat, že ty nejzásadnější jsou tyto. Prvním rozdělením je, jestli s ručením pomocí realit (RD, dům, byt) či ne. Toto je velmi zásadní rozhodnutí. Dále se nabídky rozlišují dle typu příjmu - zaměstnanci, maminky na MD, důchodci a podnikatelé. Bohužel, ale příjmy z brigád a práce bez potvrzení nejsou akceptovány. Jakmile nejste schopni příjem doložit, tak jako by nebyl. U každé nabídky se ujistěte o výši splátek a úrokové sazbě. Pokud si v inzerci podáváte vlastní poptávku, tak přímo stanovte maximální měsíční splátku. A navrhněte i akceptovatelnou úrokovou sazbu. Posledním kritériem, kterým se odlišují jednotlivé produkty, je způsob sjednání. Někdy stačí pouhý telefonický rozhovor a peníze dostanete na účet. Jindy se musíte prokázat občanským průkazem na poště při vyplacení složenky. A v poslední řadě jsou nutné osobní schůzky - buď na pobočce nebo u Vás doma. Mějte na paměti, že čím rychlejší metodu zvolíte, tím menší částku můžete získat.

  • soukromé zdroje - i když Vás odmítly banky či nebankovní společnosti
  • inzerce - můžete reagovat na nabídku a i si založit vlastní poptávku
  • zdarma - vložení Vaší poptávky není zpoplatněno
  • bez registrace - prohlížení nabídek i vkládání poptávek je bez registrace
  • vyšší úroková sazba -v nebankovních půjčkách je vždy vyšší RPSN
  • pozor na podvody - neplaťte nikomu peníze předem, nevolejte na 900

Proč tedy zvolit tuto službu? Je to jednoduché. Pokud jste neuspěli v bance a rovněž Vás odmítli nebankovní instituce, tak musíte přijít do kontaktu s osobními investory či soukromými osobami. A právě na těchto stránkách se střetávají oba dva světy. Je zaběhnutou praxí, že se nikdo o bankovní registr nezajímá. Zpravidla je přehlížen i ten nebankovní. Ohledně exekucí (na plat či nemovitost) je přístup vždy velmi individuální. Ale naleznete v inzerci i takové nabídky, které budou tyto skutečnosti akceptovat.

Bez registrace a naprosto zdarma

Nejenže je zde všechno zdarma, ale dokonce i bez nutnosti registrace. Každý návštěvník této inzerce půjček si může libovolně procházet nabídky od poskytovatelů a dokonce i rovnou uvidí jejich kontaktní informace. Bez registrace a bez placení může na telefonní číslo zatelefonovat či poslat e-mail. Bez toho, aby ve Vaší komunikaci byla inzerce jakkoliv zainteresována. Máte zájem se podívat, jaké nabídky zde jsou k dispozici? Klikněte na odkaz výše a podívejte se. Druhou funkcí je, že každý návštěvník může bez registrace a zdarma vložit vlastní poptávku. Pokud kliknete na odkaz, tak uvidíte tlačítko - Vložit poptávku. Vyplníte krátký formulář, srozumitelně popíšete svoji situaci a vše odešlete. Nemusíte posílat aktivační SMS ani se registrovat. Je tedy na každém, kterou funkci bude preferovat. Jeden dá přednost procházení obsahu inzerce, jiný si vloží svůj vlastní požadavek.

Důvěřuj, ale prověřuj - podvodníci

Tato inzerce je hojně navštěvovaná slušnými a poctivými poskytovateli půjček. Majoritní většina z nich nabízí a prezentuje produkty, které jsou bez problémů. Občas se zde ovšem může vyskytnout i člověk, který se pokusí o podvod. Naštěstí jsou tyto podvody dobře známé a vy je můžete rozpoznat již v zárodku. Nejčastějším případem je, že budete požádání o poslání peněz předem. Se zdůvodněním, že se jedná o provizi za zprostředkování, nultou splátku či vratnou zálohu. Pamatujte - nikdy nikomu neposílejte ani korunu dopředu. Nejdříve musíte obdržet peníze, až poté platit. Druhým trikem jsou placené linky - zavoláte na telefonní číslo s předčíslím 900 - to je ovšem zpoplatněno tarifem 99 Kč/min. Peníze nedostanete, ale zaplatíte nehorázný účet za telefon. Je tedy třeba pamatovat, že tato inzerce půjček zdarma Vám může hodně pomoci. Ale i tak musíte být ostražití a vždy přemýšlet, jestli jsou požadavky poskytovatele skutečně legitimní.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP