Půjčky 500 Kč - 15000 Kč - Ihned Na Účet nebo Až Domů

Malé půjčky v rozmezí 500 Kč až 15000 Kč je velmi snadné získat. Prvním, pro žadatele výhodným, aspektem jsou lehké podmínky pro získání. V první řadě se jedná o nebankovní typ, takže se nekontroluje zápis v registru a klient může mít za sebou předchozí problémy se splácením úvěru u banky. V další řadě není nutný ručitel - jedná se o nízké částky. Nepožaduje se tak zdlouhavé papírování a zastavení vaší nemovitosti (ani hledání ručitele). Z hlediska doručení se nabízejí dvě možnosti, jak lze peníze obdržet. Nejjednodušší možností je poslání financí na bankovní účet ihned. V druhé řadě se nabízí doručení hotovosti ve výši 500 Kč až 15000 Kč k žadateli až domů.

Celá transakce je vždy zaštítěna smlouvou (u částek do 15000 Kč). U částek nad tuto hranici je rovněž vždy nutné jištění smlouvou - půjčky na směnku v našem srovnání nenaleznete (doporučujem se podívat do naší inzerce). Směnka má své nezvratitelné výhody. Především formu. Klasická směnka zabírá necelou polovinu jedné strany (smlouva až 10 stran). Obsahuje jen vaše základní informace bez dalších podmínek - ty jsou stanoveny přímo zákony, takže zde není místo pro vnášení individuálních poplatků nebo sankcí. Stejně i tak sankce za nesplácení je stanovena zákony ČR. V neposlední řadě zde není ani žádné malé písmo, které lze lehce přehlédnout nebo jiné "podvody". V případě, že si vyberete doručení hotovosti až k vám domů, přiveze vám obchodní zástupce zároveň i všechny potřebné dokumenty k podpisu.

  • 500 Kč až 15000 Kč - záleží jen na žadateli, kolik potřebuje
  • na účet - není rychlejšího způsobu zaslání hotovosti
  • až domů - nejpohodlnější řešení, hotovost do vlastních rukou
  • nebankovní - ne registr, ne ručitel, ne ručení - snadné
  • ještě dnes - jste ihned informováni o výsledku posouzení
  • RPSN - je vždy vyšší než u bankovních společností
  • splácení - každý měsíc jedna splátka, bez odkladů, přerušení

Nejsou vám účtovány naprosto žádné poplatky. Nebavíme-li se samozřejmě o doručení hotovosti do vzdálenějších míst (viz. dále). Finance jsou půjčovány přímo subjektem bez zprostředkovatelů. Nejsou ve výši úvěry započítány provize ani poplatky za zprostředkování peněz. Stejně tak se nepožadují zprostředkovatelské poplatky za vyřízení nebo schválení úvěru. V neposlední řadě je zde i výhoda ve sjednání online. Nevoláte na drahá telefonní čísla s předvolbou 900.

Způsob doručení a rychlost

U těchto typů (musíte si vybrat konkrétní) jsou dva základní způsoby, jak můžete obdržet finanční hotovost. Prvním způsobem je zaslání na váš bankovní účet. Tento účet musí být psán na jméno, které je uvedeno u žádosti. Jiné požadavky na typ účtu a banku nejsou kladeny. Rychlost u této volby není ovšem zaručena. V případě stejné banky je převod okamžitý - to je zaručeno. Pokud ovšem máte založený účet i jiné společnosti, bude vám hotovost připsána až další den ráno. Druhým způsobem je doručení až k vám domů. Pokud bydlíte v centru města nebo v blízkém okolí, je tato služba poskytována bezplatně. Ve vzdálenějších místech a na vesnicích může být tato služba zpoplatněna (poplatek za dopravu). V každém případě váš navštíví obchodní zástupce s hotovostí a směnkou připravenou k podpisu. Doporučujeme volit jako způsob doručení spíše převod na účet - je to mnohem rychlejší a zcela bezplatné řešení.

Jak zažádat o 500 Kč až 15000 Kč ihned

Prvním krokem je výběr typu půjčky - vyberte zde v našem srovnání půjček. Následně uvidíte formulář, který stačí vyplnit a online odeslat. Okamžitě jsou vaše údaje uloženy a předány jednomu ze zástupců. Ten žádost provede schvalovacím procesem a bude vás okamžitě informovat o výsledku - schváleno/neschváleno. Vše bezplatně. Zároveň s touto informací je vám nabídnuta i smlouva a konkrétní podmínky, za kterých vám budou poskytnuty peníze. Pokud budete souhlasit, již nic nebrání k bleskovému uskutečnění transakce. Půjčka je uzavřena, peníze poskytnuty. Kdy peníze obdržíte, záleží jen a jen na vás. Čím dříve si zde vyberete typ a odešlete formulář, tím dříve budete mít peníze k dispozici.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP