Půjčka do Výplaty na Účet - Hotovost na Bankovní Účet

Půjčky do výplaty musejí plnit jednu základní vlastnost - rychlost. Okamžité doručení financí klientovi. Tuto vlastnost lze zajistit jen jediným možným způsobem po celé ČR - převodem na účet. Při žádosti si žadatel volí peníze v rozmezí 500 Kč až 20000 Kč. U částek do 10000 Kč nejsou kladeny žádné podmínky (kromě zákonem daných). Nekontroluje se registr, není nutno oproti úvěru ručit ani dokládat výši příjmů. U vyšších částek může být požadováno potvrzení o zaměstnání nebo i jiném pravidelném zdroji příjmů. Půjčka do výplaty tam může být zaslána okamžitě bez zbytečného papírování. Záleží, jak rychle zažádáte - tak rychle budete mít finanční hotovost k volnému využití na účtu.

Pro co nejrychlejší doručení je celá transakce zajištěna nebankovní smlouvou. Vyznačuje se mnoha výhodami. Zejména oblíbená je její krátkost a stručnost. Na jejím začátku je uvedeno klientovo jméno, adresa a následují informace o půjčce (výše a splatnost). Celkem nezabírá více než pár stran. Porozumí ji tak naprosto každý a nepotřebuje konzultaci s právníkem. Alternativou by byla směnka - její forma a obsah jaou regulovány zákony ČR, není zde místo pro vlastní podmínky. V našem srovnání poskytovatelů se nachází pouze nabídky se smlouvou.

  • na účet - nejrychlejší doručení po celé České republice
  • bez čekání - potřebujete peníze ihned, nečekáte na vyřízení
  • bez papírování - není třeba zastavit svůj majetek ani ručitel
  • bez příjmů - neověřuje se výše vašich příjmů ani zaměstnání
  • bez registru - můžete mít záznam v bankovním registru
  • vyšší cena - půjčka je dražší než klasické bankovní řešení
  • menší částky - do výplaty jsou poskytovány jen tisíce korun

Způsob zaručení půjčky do výplaty je již sám o sobě velmi bezpečný. Skýtají se zde i další pozitivní vlastnosti. Žádá se pomocí online formuláře. Ten se odesílá zcela zdarma a nejste jako žadatel nuceni volat na drahé telefonní číslo s předvolbou 900. Zároveň nejsou požadovány ani žádné poplatky za sjednání nebo schválení - veškeré jednání probíhá přímo s poskytovatelem. Zaručení je jištěno smlouvou. Úroky jsou zcela jasně již od začátku uváděny. Stejně tak jsou jasně dohodnuty podmínky pro splátky a způsob splácení. Nečekají vás žádná překvapení. Vše je předem dohodnuto a oboustranně schváleno.

Podmínky na získání peněz

U částek do 10000 Kč nejsou kladeny naprosto žádné podmínky. Peníze může získat každý, bez rozdílu zaměstnání, důchodu nebo mateřské dovolené (nekontrolují se příjmy). Stejně tak díky nebankovnímu sektoru se nekontroluje registr a můžete mít i zápis - tento fakt nehraje žádnou roli. Nad částku 10000 Kč může být požadován doklad o pravidelných příjmech. Nemusí se jednat jen o příjmy ze zaměstnání, ale i například sociální dávky a jiné pravidelné příjmy. Díky nim lze poznat, že je žadatel skutečně schopen splácet svůj závazek. I tak jsou zde základní požadavky, které stanovují zákony. Klientovi musí být více než 18 let (včetně), musí mít platný osobní doklad (OP, ŘP, pas) a musí být způsobilý k právním úkonům (nesmí být zbaven svéprávnosti). Žádné další podmínky kladeny nejsou.

Jak zažádat o půjčku na účet

Žádá se pomocí online formuláře. Srovnejte si na našem webu nebankovní poskztovatele a vyberte si, který nejlépe odpovídá vašim požadavků. Ihned vedle něj se bude nacházet tlačítko vedoucí na internetový formulář. Odesláním se okamžitě ukládá do systému a probíhá jeho bleskové zpracování a prochází schvalovacím procesem. Následně je klient kontaktován o výsledku jedním z obchodních zástupců a jsou mu nabídnuty peníze za určitých podmínek. Pokud souhlasí, jsou mu okamžitě odesílány na bankovní účet. V případě stejné banky je transakce okamžitá. V případě rozdílných společností je půjčka připsána druhý den ráno - dle zkušenosti okolo 9:00. Záleží jen na vás, za jak dlouho budete mít peníze do výplaty na účtu - čím dříve zde vyberete typ, tím dříve budete mít hotovost.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP