Rychlá SMS půjčka před výplatou - Ihned do 10 - 15 minut

Na následujících stránkách pro vás máme připraveny rychlé SMS půjčky před výplatou. Jsou natolik rychlé, že již 10 až 15 minut po odeslání formuláře či SMS budete znát výsledek - schváleni/neschváleni. A takové nabídky pro vás máme rovnou tři. Žádat lze jak online přes internet, tak i jako SMS půjčku. Navštivte naše porovnání (vyplňte žádanou sumu na začátku této stránky), vyberte si konkrétní nabídku a ihned požádejte.

Rychlá půjčka před výplatou - Na nic se nečeká

Všechny produkty, které zde budeme doporučovat, jsou jednoznačně rychlé půjčky před výplatou. A to: Ferratum, Zaimo a Kredito24. všechny mají jedno společné. Ať již vyplníte online žádost nebo požádáte pomocí SMS, tak budete posouzeni během 5 až 15 minut. Již za čtvrt hodiny znáte výsledek. Prošli jste schvalovacím procesem? Peníze se okamžitě posílají na bankovní účet nebo poštovní složenkou na vaši adresu. A peníze budete mít nejpozději zítra ráno. Nyní již záleží na Vás, za jak dlouho budete mít rychlou půjčku vyplacenu. Čím rychleji požádáte o jednu z nabídek, tím rychleji Vám budou peníze poslány. Klikněte okamžitě.

Jen rychlá SMS? Každý si vybere z široké nabídky

V první řadě se můžete řídit dle maximální výše. Firma (první půjčka/opakovaná půjčka): Kredito24 (5000 Kč/15000 Kč), Ferratum (3000 Kč/10000 Kč), Zaimo (25000 Kč/25000 Kč). Pokud Vám ale vyhovuje Kredito24, Ferratum i Zaimo, tak se můžete rozhodnout i dle jiných parametrů. Konkrétně u Ferratum lze žádat i rychlou SMS půjčku před výplatou - ostatní společnosti dávají přednost online žádosti. Navíc u této firmy dostanete své první peníze zdarma, nebudete vracet žádný úrok. Tedy první zcela zdarma bez jakéhokoliv poplatku. A v neposlední řadě jsou peníze vypláceny celý den, celou noc a i o víkendu. Pracují neustále. Pokud ale potřebujete více peněz, tak volte Kredito24 nebo i Zaimo. Klikněte okamžitě. Ihned do 10 až 15 minut jste posouzeni!

Které rychlé půjčky před výplatou doporučujeme

Podívejte se na levou část této stránky a uvidíte jednotlivé nabídky. Ne všechny ale doporučujeme. Například u společnosti Půjčka7 může být nutné doložit příjem - tedy se vše komplikuje a může trvat déle. A již to není rychlá SMS půjčka před výplatou, ale pomalé a složité peníze. Najdou se tady ale i výhodné nabídky, které jednoznačně doporučujeme - Kredito24, Zaimo a Ferratum. Klikněte a požádejte okamžitě.

  • Půjčka 7 - může být nutné doložit příjem, pomalé
  • Ferratum - rychlé řešení, i SMS, schválení do 10 minut
  • Kredito24 - posouzení do 15 minut, nedokládá se příjem
  • Zaimo - bez registru a příjmu až 25 000 Kč, doporučujeme
  • BB půjčka - registr a příjem nutný, ale můžete získat až 45 tisíc

Máte-li zájem o některý ze zmíněných produktů, přejděte do našeho srovnání. Pokud jste si doposud nevybrali směřujte rovněž do našeho porovnání - máme tam připraveny desítky alternativních nabídek, ze kterých si každý žadatel vybere tu svoji nejrychlejší SMS půjčku před výplatou.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Dostala jsem se nyní do tíživé situace, kdy potřebuji zaplatit nájem. Potřebovala bych půjčku v hotovosti bez registru a příjmu ve výši 6000 Kč. Mohu buď splácet, nastupuji do práce nebo vrátím vše najednou do měsíce, čekám zpětné vyplacení dávek. Požaduji to ale v hotovosti, ne převody na účet apod. Pokud mi můžete pomoci, tak mi napište nebo zatelefonujte. Děkuji, Silvie Molnarová.

Jméno:

Silvie Molnarová

Telefon:

735999096

Email:

silvie.molnarova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Před 20 lety jsem se dostal díky kamarádům do dluhu, takže jsem v registru. A nemohu sehnat žádnou půjčku. Zkouším to i přes nebankovní sektory. I když po mně chtějí poplatek 1 Kč, jakmile ho pošlu a i tak nic. Jsem na úřadu práce, pobírám sociální dávky. Manželka také, máme 4 děti, teď jsem sehnal práci, ale potřebuji řidičský průkaz a auto. A to něco stojí. Potřeboval bych půjčit 30000 Kč, pomůže mi prosím někdo? Úroky respektuji, můžu splácet 2000 Kč měsíčně, hlavně čestně. Předem díky za nabídky.

Jméno:

Zdeněk Steiner

Telefon:

728585267

Email:

zdeneksteiner1970@post.cz

Komentář & Reakce
První problém je, že tyto nabídky rychlých SMS půjček do výplaty jsou velmi nízké. A druhý, že nemám české občanství, takže by mě i tak neschválili. Prosím o nabídky do 50000 Kč. Jsem cizinec - Slovák. Žijící už 5 rokem v Čechách, ale bez trvalého pobytu. Jsem zaměstnancem stavební firmy. Můj měsíční příjem činní zhruba 16 000 Kč až 17000 Kč. Mohu splácet do 3000 Kč měsíčně. Jsem vdovec, bezdětný. Těmito penězi potřebuji vyřešit mou situaci s bydlením. Nemusí to být během 10 nebo 15 minut, ale i tak ocením rychlé a čestné jednání.

Jméno:

Miroslav Matuš

Telefon:

776283621

Email:

mirkki@seznam.cz

Komentář & Reakce
Touto cestou sháním finance, které se mi nedaří nikde získat. Jsem momentálně doma s dítětem, můj příjem je 10600 Kč. Kvůli tomu bez doložení příjmu. Potřebovala bych to ale ihned. Peníze bych potřebovala na vyplacení staré půjčky, kde to celkem hoří a chci to vyřešit ihned. Měsíčně mohu platit 2000 Kč. Exekuci nemám a máme na půl s přítelem byt. Nabídne mi někdo rychlou pomoc? 30000 Kč by bohatě stačilo.

Jméno:

Lucie Kamenická

Telefon:

731148011

Email:

kamenilulucie@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřeboval bych půjčit 50000 Kč. Ale nevím kam se obrátit. V bankách mám problém, protože jsem v registru. A to kvůli pozdnímu zaplacení kontokorentu. A v nebankovních nabídkách mám problém, že ty jejich rychlé SMS půjčky jsou příliš nízké a sahají tak do třetiny peněz, které potřebuji. Tak se obracím zde, jestli by mi někdo nepomohl. Je mi jedno kolik přeplatím, ale potřeboval bych například splácet měsíčně do 1500 Kč.

Jméno:

Michal Rattay

Telefon:

721854775

Email:

michal.rattay1@seznam.cz

Komentář & Reakce
Chtěla bych poprosit, jestli někdo neznáte nějakého soukromníka, který by mohl mi schválit žádost ve výši 75000 Kč. Tady ty rychlé SMS nabídky jsou bohužel moc malé a to mi moc nepomůže. Mohu splácet 2500 Kč - 3000 Kč měsíčně. Podepíši dlužní úpis nebo rozhodčí doložku. Provizi pouze z vyplacené částky, předem ne. Moc prosím a děkuji. Pošlete mi na někoho takového kontakt.

Jméno:

Z. Skřivanová

Telefon:

723784103

Email:

skrivanovaz@seznam.cz

Komentář & Reakce
V mé mladistvé nerozvážnosti jsem si udělala dluhy, které mi bohužel přešly v exekuci. A tím pádem mám zápis v registru neplatičů, což mě teď velmi mrzí. A nemám tak možnost se dostat k penězům bankovní cestou. Jsem na mateřské dovolené a doma mám 4 nezletilé děti. Výše mých příjmů je 11900 Kč, z toho platím 5500 Kč nájemné. A další naše výdaje se pohybují kolem 3000 Kč - 4500 Kč. Chtěla bych si půjčit 10000 Kč na dobu jednoho roku se splátkou 1000 Kč. Bohužel nemám čím ručit, protože jsem v pronajatém bytě, z kterého se teď musíme s dětmi odstěhovat. Jelikož se chce vrátit majitelka bytu. Půjčené peníze bych použila na kauci dalšího bydlení. Děkuji a snažně prosím o pomoc. Vím, že jsem v mládí udělala chybu, za kterou teď pykám. Tím, že mi bohužel žádná banka nepůjčí. A doufám, že se někdo najde, kdo bude ochoten mi pomoci děkuji. Tato rychlá půjčka před výplatou by stačila i ve výši 10000 Kč. Dalo by se tím vše zaplatit.

Jméno:

Kateřina Králová

Telefon:

606133165

Email:

kaitys@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP