Půjčka před výplatou poštovní složenkou - Bez bankovního účtu

Potřebujete ihned půjčku před výplatou, která Vám bude poslána poštovní složenkou? Pak zde pro Vás máme řešení. Vše lze vyřídit pouze přes internet bez osobního setkání, bez registru a bez bankovního účtu. Peníze vám budou poslány poštovní složenkou a vše budete mít již zítra. Vyberte si v našem porovnání Vaši novou půjčku před výplatou.

Rychle poštovní složenkou, ale jen málo peněz

Půjčky před výplatou touto formou nabízí pouze jedna firma - v porovnání naleznete Ferratum a odkaz na její konkrétní nabídku. Pokud jste jejich novým klientem, tak si na jednu stranu první peníze vezmete zdarma. Nemusíte jim vracet ani o korunu více. Na druhou stranu můžete žádat jenom o 3000 Kč. Pokud si žádáte opakovaně, tak máte možnost získat až 10 tisíc korun. Na českém trhu je to jediná společnost, která posílá peníze před výplatou poštovní složenkou. Klikněte na uvedené tlačítko v našem porovnání u jejich nabídky a dostanete se na jejich oficiální stránky, na konkrétní informace o tomto produktu. Potřebujete více než 3 tisíce (resp. 10 tisíc)? Pak musíte využít jeden z nebankovních produktů, který vyžaduje vlastnictví bankovního účtu.

Potřebujete více? Bez bankovního účtu se neobejdete

Budete-li volit ze společností, které posílají peníze na BÚ, tak je nabídka značně širší. Figuruje zde Kredito 24 - poprvé až 5 tisíc, opakovaně až 15 tisíc. A nejvýhodnější Zaimo, které vám nabídne až 25 000 Kč. Konkrétní informace o produktech opět uvidíte v porovnání. Zde ale nelze sjednat doručení pomocí složenky, zde se peníze pouze převádějí na účet. V některých případech může být nutné, aby jste pro své ověření předem poslali 1 Kč na jejich účet. Nejedná se o žádný poplatek předem - ale o ověření Vaší totožnosti. Protože se s nikým nesetkáte a nikomu se nebudete legitimovat svými doklady. Vše se řeší jen přes internet a telefon. Máte-li tedy k dispozici BÚ a chcete-li více než 3000 Kč až 10000 Kč, tak volte Kredito24 nebo Zaimo. Pokud striktně vyžadujete poštovní složenku, tak berte Ferratum. Žádejte ihned.

Snadno splnitelné podmínky, uspějete i Vy

Všechny vyjmenované společnosti mají veskrze stejné podmínky - bez registru a bez dokládání potvrzení o výši příjmu. Žadatel nemusí chodit na pobočku ani se setkat s obchodním zástupcem, vše zvládnete přes internet a po telefonu. A v neposlední řadě je zde bleskové doručení - i v případě doručení poštovní složenkou bez zřízeného bankovního účtu se k vám finance dostanou nejpozději zítra. Neváhejte, v porovnání klikněte a požádejte.

  • nahlížení do registrů - můžete mít zápis, nekontroluje se
  • kontrola příjmu - nic nedokládáte, nesháníte žádná potvrzení
  • bankovní účet - nemusíte mít, obejdete se i bez něj
  • rychlé doručení - peníze můžete mít již zítra
  • půjčka před výplatou - nabízené částky jsou dostatečné

Naše porovnání půjček nabízí řešení ať již hledáte pár tisíc před výplatou nebo i několik stovek tisíc na konsolidaci nebo refinancování. Naše srovnání nabídne řešení v každé situaci! Ať již složenkou, převodem na bankovní účet nebo vyplacení v hotovosti u vás doma.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Prosím o vypůjčení 20 000 Kč. Chtěla jsem se zeptat, jestli se to někomu už tady podařilo získat. A jestli se mu někdo ozval na jeho poptávku? Je mi jedno jestli na účet nebo poštovní složenkou. Pokud jste dostali od někoho odpověď, prosím sdělte mi jeho kontaktní informace. Nechci si brát půjčku přes banku atd. Chtěla bych se s vámi normálně domluvit. Moc by mi to pomohlo.

Jméno:

Dominika Venclová

Telefon:

737036195

Email:

domuska13@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dostala jsem se do obtížné situace a nutně hledám 10 000 Kč, na nabídkách nahoře jsem nepochodila. Jsem sice bez práce, ale na splátky mám. Chodím totiž na brigádu a mám výplatu, která by šla na to použít. Ozvěte se mi i v případě, pokud jste řešili podobnou situaci a někdo vám pomohl.

Jméno:

H. Bartoníčková

Telefon:

736523152

Email:

hana.bartonickova1@seznam.cz

Komentář & Reakce
Mela jsem mimořádné nečekané výdaje. Jsem vdaná, zaměstnaná a mám dvě děti, z toho jedno dospělé. Výši žádané půjčky před výplatou chci 40 tisíc. Pokud mi bude schválena, zaplatím najednou do dvou měsíců. není třeba domlouvat žádné splátky. Nebo případně ve dvou splátkách po měsíci. Jsem v insolvenci. Vrátím o 10 000 Kč více. Tj. celkem bych vám dala 50 000 Kč do dvou měsíců.

Jméno:

Radka Melicharová

Telefon:

702466905

Email:

radkamelicharova@email.cz

Komentář & Reakce
Změnil jsem zaměstnání a bankovní účet. Potřebuji na kauci a na první nájem, ale jsem občanem Slovenska. Zaměstnání jsem měnil kvůli lepšímu (vyššímu) příjmu. A momentálně jsem stále ve zkušební době. Celou moji rodinu mám na Slovensku a je těžké v ČR najít někoho, kdo by byl ochoten půjčit. Bankovní účet jsem měnil pro drahé vedení účtu, protože manželka vybírala peníze a platila vysoké poplatky. V Čechách jsem od října 2013. Snažím se vydělat více peněz pro rodinu a část peněz by by byla i jako rezerva. Nevyžaduji poslání poštovní složenkou.

Jméno:

Jozef Krakovský

Telefon:

721148755

Email:

jozef.krakovsky32@gmail.com

Komentář & Reakce
Potřebuji na vybavení domácnosti. Jmenuji se Martin Krutiš, Herálec 15, 58255. Pracuji jako brusič - Humpolecké strojírny. Měsíční příjem 13000 Kč. Mám dceru. Měsíčně mohu splácet až 1000 Kč. Mám dluh 7000 Kč u Všeobecné zdravotní pojišťovny. Peníze chci použít na výbavu domácnosti. Chci půjčku před výplatou 15000 Kč. Úrokovou sazbu nevím, předpoklad přeplacení asi 5000 Kč. Nabídněte i převodem na bankovní účet.

Jméno:

Martin Krutiš

Telefon:

734251790

Email:

lenka.krutisova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Ráda bych našla soukromou osobu, která by byla ochotna poskytnout půjčku před výplatou 20 000 Kč. Která by mi velmi pomohla a zároveň by ji nevadilo, že bych ji vracela v měsíčních splátkách. Nemohu vše vrátit najednou, jak je nutné tady v těchto nabídkách nahoře. Vše smlouvou s doklady. Úrok respektuji. Jen prosím bez podvodů poplatků předem a dalších nevyžádaných nabídek. Nabídku prosím SMS zprávou.

Jméno:

I. T.

Telefon:

702812474

Email:

maninka59@seznam.cz

Komentář & Reakce
Bohužel žádná z nabídek není schůdná pro seniory. Potřebuji půjčku před výplatou poštovní složenkou po seniory. Jsem bez bankovního účtu. V mém družstevním bytě probíhá rekonstrukce a potřebuji na doplatek cca 30 000 Kč. Důchod mám 12 200 Kč a za byt platím 4800 Kč. Věk 77 let. Výše splátky by měla být cca do 1000 Kč, aby mi nevznikaly žádné potíže s placením. Vše bych vrátila Během maximálně 3 let. Jsem vdova a žiji sama. V registru nejsem a žádné finanční závazky ani půjčky nemám. Nikomu nejsem nic dlužna a i tak mám problém být kdekoliv schválena kvůli věku.

Jméno:

Alžběta Kartašová

Telefon:

702840044

Email:

hdalas@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP