Půjčky před výplatou do hodiny - A první je zdarma (až 25 tisíc)

Máte zájem o půjčku před výplatou, kdy můžete mít peníze již do hodiny na účtu? Máme na těchto stránkách seznam společností, které to dokáží zařídit. Vyplnění žádosti trvá 2 minuty, schválení asi 15 minut a peníze můžete mít do hodiny. Vše naleznete v našem velikém porovnání půjček, klikněte a přejděte na konkrétní nabídku půjčky před výplatou. Žádejte okamžitě.

Peníze před výplatou do hodiny? Je to možné

Rychlost vždy záleží na bance a ne na poskytovateli. Zvolíte-li si Ferratum, Zaimo nebo Kredito24, tak všichni posílají peníze na bankovní účet. Vy podáte během 2 minut žádost a oni ji během 15 minut posoudí. Pokud jste byli úspěšní, tak od poskytovatele půjčky před výplatou peníze okamžitě odcházejí k vám. Pokud máte stejnou banku, tak převod proběhne do hodiny. Pokud máte rozdílné banky, tak peníze obdržíte druhý den ráno. Tedy ani ne do 24 hodin - spíše během nějakých 12 hodin. Vše se tedy odvíjí od rychlosti bankovního převodu. Všechny společnosti, které Vám zde doporučujeme, peníze odesílají maximálně do 1 hodiny. Obvykle do 15 minut od podání vaší žádosti. Vyberte si jednu v našem srovnání a na jejich stránkách ihned žádejte (kliknutím na uvedené tlačítko).

Co konkrétně lze doporučit před výplatou?

Již jsme zmínili, že nejvýhodnější je Ferratum, Zaimo a Kredito24. kterou si vybrat pak záleží už jen na tom, kolik potřebujete financí. Všechny tři jsou bez registru a bez dokazování výše příjmu. Velmi snadné si takovou půjčku sjednat - pro úplně každého. První společnost nabízí i možnost, že vám vše zašle poštovní poukázkou. To samozřejmě neproběhne během jedné hodiny, proto doporučíme vždy volit bankovní převod. Jak vybrat tu pravou? Podmínky se neodlišují, takže vše záleží na částce, kterou potřebujete. Jestli do 3000 Kč, do 5000 Kč nebo do 25000 Kč. Po výběru už jen stačí klik na zobrazené tlačítko u nabídky a žádáte.

Vyberte si Ferratum, Kredito24, Zaimo - Co získáte?

Tyto tři společnosti, které jsou v nadpisu, vám jednoznačně doporučujeme. Naleznete je v porovnání. Pokud kliknete na zobrazené tlačítko, tak se dostanete na konkrétní nabídku přímo na jejich stránkách. Vše vyřizujete s nimi a žádost podáváte u nich! Nejednáte s žádnými prostředníky ani zprostředkovateli. A peníze před výplatou můžete mít již do hodiny na svém účtu v bance. Snadné a rychlé. Požádejte ihned.

  • půjčka do hodiny - v ideálním případě máte do hodiny peníze
  • první zdarma - u Ferratum poprvé neplatíte žádný úrok, je zdarma
  • rychle před výplatou - vyplaceno do hodiny až 24 hodin
  • 1000 Kč až 25 000 Kč - vyhovuje každé potřebě, i Vám
  • podmínky - jsou snadné, bez registru a bez výše příjmu

Naše srovnání je zcela bezplatné a obsahuje desítky nebankovních společností. Na začátku stránky vidíte políčko - zadejte do něj, kolik si chcete před výplatou půjčit. Obratem uvidíte všechny vyhovující nabídky z našeho srovnání.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Hledám nabídku od soukromé osoby (ne žádné soukromé společnosti a aukce půjček apod.). Ve výši 80.000 - 140.000 Kč (podle výše úroku). Najdu tady někoho, kdo by ji byl ochoten vyplatit nebo poradit, na koho se obrátit? Doba trvání půjčky je 6 měsíců, poté vyplatím jednorázově částku navýšenou o úrok. Na kterém se domluvíme nebo je možné domluvit splátkový režim. Bez poplatků předem, registrů, zástavy apod. Zaručím se dlužním úpisem, smlouvou, směnkou - dle dohody. Doložitelný příjem mám. Prosím rychlé a poctivé jednání. Poraďte nebo rovnou něco nabídněte.

Jméno:

Beira

Telefon:

neuveden

Email:

beirabo@seznam.cz

Komentář & Reakce
Jsem maminka na MD a nutně sháním 50 tisíc ze soukromého sektoru. S měsíční splátkou do 2 000 Kč. Můj měsíční příjem je 13 000 Kč čistého a exekuce nemám. Jen záznam v Solus za zpoždění splátky. Mám jedno vyživované dítě. Bohužel nemám žádný majetek, kterým bych mohla ručit nebo co dát do zástavy. Se splacením bych neměla problém. Bohužel jsem byla nucena si vzít půjčku před výplatou od Provident, kde moje měsíční splátka činí 4 000 Kč měsíčně. Potřebovala bych toto pro doplaceni Provident a tím snížím měsíční splátku úvěru. Kdyby to mohlo být do hodiny, tak by to bylo výborné.

Jméno:

Martina Šrahůlková

Telefon:

neuveden

Email:

Martina.Srahulkova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Poptávám tipy a rady, jak se dostat k 20 tisícům. Sešlo se mi více nepříjemných událostí najednou a potřebuji rychle před výplatou 20000 Kč. Ideálně do hodiny u mě. Můj čistý měsíční příjem je 20 000 Kč plus ještě cca 5 000 Kč přivýdělek bokem. Můžu splácet 8000 Kč měsíčně. Momentálně mám exekuci, ale před týdnem už byla stržena z výplaty poslední částka. Takže nadále můžu splácet až 8000 Kč měsíčně. Půjčí mi někdo v mé situaci a to urychleně do hodiny? První nemusí být zdarma, klidně přeplatím úrok. Děkuji za tipy a rady kde si ji sjednat.

Jméno:

Veronika Otýpková

Telefon:

774071705

Email:

v.otypkova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji rychle do hodiny půjčit 30 000 Kč na splácení. Popřípadě by stačilo i 20 000 Kč na částečné řešení, ale i tak dostatečné. Zamotala jsem se do SMS půjček před výplatou a nezvládám je všechny platit. Exekuci nemám, záznam v registru snad také ne. Zatím se to tak daleko nedostalo, ale musím to okamžitě řešit. Nabídl by mi někdo ze svého půjčku do hodiny na můj účet? Mám dvě děti, jedno ve školce a s druhým jsem na mateřské dovolené. U výše na 30 000 Kč bych zvládala 100% splácet až 1 800 Kč. Najde se někdo, kdo mi pomůže v mé velice tíživé situaci? Děkuji.

Jméno:

Aneta Papírníková

Telefon:

736475505

Email:

Anetahozakova1@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebovala by jsem ihned půjčit na rozjezd podnikání a už mě unavuje stále dokola vysvětlovat proč a nač. A zda jsem si jistá, že to půjde. Jsem si tím jistá .Našel by se tedy někdo, kdo by mi bez dlouhého protahování půjčil? Klidně i takto soukromě, ne přes nějakou společnost. Předem upozorňuji, že nikam nejedu, nic neplatím předem - toho už mám dost. Ten, kdo bude chtít půjčit, tak půjčí bez zdržování. Snad se tady takový člověk najde a zavolá mi na telefonní číslo. Případně pokud na něj máte kontakt, tak bych byla vděčná za jeho předání. Vše klidně vysvětlím.

Jméno:

Dagmar Řeháková

Telefon:

727959195

Email:

kostka.15@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP