Půjčka do výplaty ihned - AKCE první zdarma - BEZ úroku

V našem velikém srovnání půjček se nacházejí půjčky do výplaty ihned. Naprosto samozřejmým faktem je, že nebudete na proplacení čekat déle než 24 hodin. To je u půjček do výplaty naprostou samozřejmostí, peníze se vyplácejí ihned. A k tomu vám představíme - akce první zdarma. Pokud jste novým zákazníkem, tak dostanete první bez úroku. Kolik dostanete, tak tolik i vrátíte. Využijte toho okamžitě.

Výhodná akce první půjčka zdarma (bez úroku)

Společnost Ferratum (odkaz se nachází v našem porovnání) má novou akci, kdy nabízí svoji první půjčku zdarma. Ano, slyšíte správně. Jedná se o nebankovní trh a i tak vrátíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Toto Vám nenabídnou ani v bance. Zcela bez úroku. Tuto akci trochu kazí fakt, že novým zákazníkem dají jen 3000 Kč. Stačí Vám to? Pak gratulujeme a navštivte ihned odkaz v porovnání pro sjednání. Při opakovaných žádostech Vám dají až 10 tisíc, což je již mnohem zajímavější. Konkrétní žádost lze vyřídit zcela jen přes internet, nebo můžete i pomocí SMS a Vašeho telefonu. V každém případě se Vám zpět tato společnost ozve do 20 minut. A peníze odešle ještě dnes. Využijte této akce ihned.

Sháníte vyšší půjčku do výplaty? Máme alternativy

Ano, máme i nabídky od jiných společností. Možná Vás u předchozí neschválili (nemožné). Spíše však potřebujete mnohem vyšší sumu. Protože u uvedených firem schválí naprosto každého. jestliže Vám tedy nevyhovuje Ferratum, tak je zde pro Vás Kredito24 a Zaimo. Obě dvě se nacházejí rovněž v námi připraveném bezplatném srovnání. S těmito společnosti se nepohybujete u částek okolo 3 tisíc, ale až do 25 000 Kč. Což je již mnohem zajímavější. Je samozřejmé, že 25 tisíc se nedá jednorázově splatit do výplaty. A tedy zde budou jiné podmínky. Zajímají Vás podrobnosti a jak to funguje? Pak klikněte v našem srovnání na Kredito24 nebo na Zaimo. Jednejte co nejdříve.

Široká nabídka, kterou půjčku do výplaty ihned brát?

Všechny společnosti jsou umístěny v porovnání, ale dle čeho vybrat tu pravou? Někdo dá přednost například podmínkám a akce první půjčky zdarma bez úroku pro ním bude bezkonkurenčním produktem. Můžete se vydat touto cestou. Nebo je pro Vás důležitým parametrem maximální suma? Pak vybírejte dle maximální výše. Vše je přehledně srovnáno na levé straně.

  • akce první zdarma bez úroku - zvolte si produkt od Ferratum
  • půjčku do výplaty ihned - Kredito24, Zaimo a Ferratum (příp. BB)
  • do 3000 Kč - nejvýhodnější pro Vás je Ferratum (první zdarma!)
  • do 5000 Kč - v tom případě volte Kredito24 (opakovaně až 15 tisíc)
  • až 25 000 Kč - pokud potřebujete do výplaty více, pak Zaimo

Naše srovnání je pravidelně aktualizováno a obsahuje několik desítek společností. Nabízející půjčky do výplaty, refinancování, konsolidace a i zcela bez-účelové nebankovní půjčky. Stačí navštívit naše srovnání, vybrat si a okamžitě požádat.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Hledám jen 20000 Kč, ale jsem těžce postižený a peníze potřebuji na opravu vozidla. Nechal jsem si opravit auto, kde ho již opravili a mám zaplatit hotově. I když jsem žádal na splátky, tak bohužel nechtějí. A tak potřebuji 20000 Kč jako půjčku před výplatou a to ihned - auto potřebuji. Auto jsou mé nohy a tak nikam nemůžu - nakoupit, k lékaři či za dětmi. Už třetí měsíc. A jsem odkázán jen na náhodnou pomoc druhých. Prosím Vás snažně o pomoc. Pokud se tak stane a pomůžete, tak budu moc rád. Jsem plně invalidní důchodce a jsem schopen měsíčně platit do 2000 Kč. Jsem nemajetný, v registru a strhávají mě z důchodu exekuci. Najde se někdo konečně?

Jméno:

Jaroslav Horáček

Telefon:

731820704

Email:

michal-rene@seznam.cz

Komentář & Reakce
Našel by se ještě někdo, kdo půjčí na zaplacení pohledávek? Dostala jsem se do zpoždění splátek, jelikož jsem dělala na živnostenský list. A některé faktury mně nebyly zaplaceny, tak jsem se dostala do skluzu. Tak bych potřebovala zaplatit a splácet jenom jednu, proto hledám, kdo mně pomůžete. Potřebuji ale na to 60000 Kč a u nebankovních nabídek neprojdu. Děkuji za odpověď nebo radu.

Jméno:

Bohumila K.

Telefon:

608300580

Email:

bohunka.kr@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji na úhradu 4 malých úvěrů v celkové výši 45 tisíc korun. Jsem registrována na ÚP s nedoložitelnou výplatou. Výše zmíněnou hotovost použiji na úhradu 4 nebankovních půjček před výplatou a tím i snížení měsíčních splátek. Nemusí to být žádná akce první zdarma, solidnímu člověku platím i úrok. Ale ať je to poctivé. Exekuce proti mně vedená není. Nemovitost ani auto nevlastním.

Jméno:

Simona Janů

Telefon:

608346800

Email:

janu.s@centrum.cz

Komentář & Reakce
Dostala jsem se do menší finanční krize. Potřebovala bych nutně sehnat před výplatou 25 000 Kč na bydlení. Mám přechodný pobyt v ČR, žiji tady už 10 let. Úroky akceptuji v plné výši. Prosím, pomůže někdo? Hrozně moc to spěchá. Jsem svobodná. Měsíčně mužů splácet 3000 Kč. Ale nedaří se mi najít nikoho poctivého, kdo by nechtěl peníze předem. Poraďte mi, jak na to... .

Jméno:

M. Karchnaková

Telefon:

775512458

Email:

karchnakova6@gmail.com

Komentář & Reakce
Dá se ještě dneska někomu věřit? Potřeboval bych do zítra částku 30000 Kč, tedy hledám nějakou velmi rychlou půjčku do výplaty vyplacenou ihned. Mohu splácet 2000 Kč měsíčně a peníze potřebuji nutně, proto respektují 100% úrok. Ale mám podmínku, že to bude bez poplatků a zástavy. Maximálně pouze na směnku. Pokud se někdo takový najde, budu ráda. Zatím jsem narazil na samé podvodníky. Ti nechť se mi prosím neozývají.

Jméno:

Daniel K.

Telefon:

72048046

Email:

deimont@email.cz

Komentář & Reakce
Ty půjčky, jak jsou na ně akce na první zdarma, mi bohužel nevyhovují výší. Potřebuji peníze pro vyplacení a sloučení mých závazků. Zejména k zaplacení problémového dluhu, kde je úrok 100% na víc. Což je mnoho a to zbytečně. Mohu ručit bytem, jedná se o družstevní byt 2+1 v Chomutově. Byt je po rekonstrukci a kupovala jsem ho před 4 měsíci. Myslíte si, že by mi mohl někdo pomoci?

Jméno:

Fraňková

Telefon:

777653338

Email:

ilf.123f@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP