Malá (blesková) půjčka před výplatou (5000 až 20 000 Kč)

Potřebujete malou bleskovou půjčku? Pak pro vás máme několik zajímavých nabídek - těch nejlepších, na jaké v této kategorii můžete v ČR narazil. Podívejte se na 4 nejvýhodnější půjčky před výplatou, které budete mít již zítra ráno na svém účtu. Žádné kontroly registru a ani nemusíte shánět potvrzení o příjmu. Požádejte ihned a získejte malou bleskovou půjčku do 15 minut.

Bleskové půjčky, které jsou posouzeny během 5 minut

průměrná doba schválení se pohybuje mezi 5 až 15 minut. A doba vyplacení? Pokud máte stejnou banku, tak ještě dnes. Pokud máte jinou nebo chcete peníze obdržet složenkou, tak zítra ráno. Tak bleskové tyto malé půjčky jsou. Konkrétně vám z našeho srovnání doporučíme Ferratum, Zaimo a Kredito24. Všechny jsou malé (1000 Kč až 25000 Kč) a všechny jsou bleskové (10 minut až max 24 hodin). Kliknete na tlačítko u vybrané nabídky a ihned se dostanete na oficiální stránky s nabídkou. Vyplňte jejich formulář a počkejte 5 až 15 minut. Zpět vám zatelefonuje operátorka a potvrdí schválení a převod na váš účet. Nejpozději zítra máte tyto malé a bleskové peníze u vás. Výhodnější nabídky před výplatou není.

Kterou půjčku před výplatou si vybrat? Nejvýhodnější?

V první řadě se orientujte dle výše, kterou požadujete. Vše je vypsáno v našem srovnání. Některé společnosti nabízejí i více peněz za předpokladu, že jste si u nich již dříve půjčili před výplatou a vše jste jim poctivě vrátili. V takovém případě nabídka od Ferratum stoupá až na 10 tisíc korun a Kredito24 vám vyplatí až 15 tisíc korun. Nebankovní společnost Zaimo poskytne 25 tisíc korun naprosto každému bez rozdílu. Ohledně podmínek se příliš neliší. Všechny posílají peníze na účet (Ferratum i složenkou) do 24 hodin. Můžete být vedeni v registru neplatičů a dokládání příjmu se nijak neřeší. Vše je tedy bleskové a malou půjčku může získat naprosto každý. Což se před výplatou jistě hodí.

Kde je nejrychlejší vyřízení? Podívejte se na seznam

U půjčky do výplaty je nejdůležitějším parametrem její rychlost doručení. Jak již bylo zmíněno, tak nejpozději zítra máte peníze - alespoň co se týká námi doporučovaných 3 firem. U ostatních celý proces může trvat i déle. Potřebujete-li malé bleskové peníze, tak není nad čím váhat. Stačí jedna online žádost a nemusíte ani nic dokládat. Klikněte na ni a požádejte ihned.

  • Kredito24 - během pracovních dnů, max. do zítra
  • Ferratum - i víkendy, schvaluje a posílá 24 hodin denně
  • Zaimo - během pracovních dnů, max. do zítra
  • BB - zpravidla 1 až 2 dny, ale až 45 000 Kč
  • Provident - pozor, může trvat i více dnů!

Více informací naleznete v našem srovnání. U každého produktu uvádíme minimální/maximální částku, podmínky získání a i rychlost vyplacení. Vybrat si je tak velmi snadné.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Dobrý den, potřebuji malou bleskovou půjčku před výplatou. Peníze potřebuji mít ještě dnes u mě. Je tady někdo, kdo by půjčil 5 000 - 10 000 Kč jen na podpis a OP? Splátky mohou být v rozmezí 2 000 - 3 000 Kč měsíčně. Mockrát děkuji za bleskovou odpověď - opravdu to moc spěchá.

Jméno:

Konstantina B.

Telefon:

85835577172

Email:

b.a.l.y.asov.k.onst.ant.i.n.75@gmail.com

Komentář & Reakce
Mám zájem o Vaši půjčku ve výši 10 000 - 30 000 Kč, můžete mne kontaktovat ať se domluvíme. Můj příjem je 13000 Kč a je doložitelný. Děkuji za brzkou odpověď, Jurák.

Jméno:

Amand Jurák

Telefon:

776369518

Email:

E.kudl@sezam.cz

Komentář & Reakce
Moc pěkně prosím o zatelefonování nebo napsání emailu. Hledám nějakou malou bleskovou nabídku mezi 5000 Kč až 7500 Kč. Žádám z toho důvodu, že mi sice byla vyplacena výplata, ale v menší výši, než měla být. Takže budu během několika málo dní zcela bez peněz. Vrátím vám to v rámci následujících 3 až 4 měsíců v postupných splátkách. Děkuji.

Jméno:

k.o.lo.vrats19.7.8@gmail.com

Telefon:

732098621

Email:

k.o.lo.vrats19.7.8@gmail.com

Komentář & Reakce
Potřebuji získat 80000 Kč bez podvodu a nějakých podvodů s poplatky a jistinami předem. Už sem naletěla hodně. Mám exekuci a záznam. A tak je jasné, že banky nehrozí. Potřebuji poplatit malé bleskové půjčky před výplatou a k tomu tyto prohřešky, které jsem si nabrala v kritické životní situaci. Jednalo se o vážnou nemoc syna. Nemovitost k ručení nemám. Najde se někdo?

Jméno:

Jana Otrubová

Telefon:

704093272

Email:

jotrubova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Už nevím jak dál. Banka nepomůže, nebankovní firmy nepomůžou, jedině připadá v úvahu jen soukromá osoba? Potřebovala bych malou půjčku před výplatou 30000 Kč. Dostala jsem se do finančních problémů a banka mi nechce nic schválit. Stejně na tom jsou i jiné žádosti. A potřebovala bych to co nejrychleji. Mám dvě děti a jsem zapsána v registru dlužníků. Žádnou exekuci nemám a nemovitostí ručit nemůžu. A mohla bych splácet tak 2000 Kč měsíčně. A chystám se to využít na splacení dluhu. Co mám dělat? Nabídne někdo něco?

Jméno:

Helena Petřekova

Telefon:

737964624

Email:

h.petrekova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dostala jsem se do složitých finančních problémů a tímto bych chtěla požádat o pomoc jak z toho ven. Měla bych zájem o peníze ve výši 60 000 Kč, které by to vše řešili. Ale kde je sehnat? Splatila bych jednorázově dluhy po manželovi. Mám stálé zaměstnání s měsíčním výplatou 22 000 Kč. V současné době bych mohla splácet 3 500 Kč. Předem moc děkuji za radu, na koho se mám obrátit. Nebo mi pošlete i konkrétní nabídku.

Jméno:

Petra Krištufová

Telefon:

737141031

Email:

petra.kristufova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji buď radu nebo peníze. Pomozte čím můžete. Jsem v těžké životní situaci a mám dluh 50 tisíc. Nemám žádný příjem. Ano zní to dost blbě, nemám ani trvalý pobyt. Jsem hlášena na městském uřadě na ohlašovně. Nikdo mi nic neschválí a potřebuji zaplatit těch 50 tisíc během několika následujících měsíců. Kdo nebo kde by mi mohl poskytnout tuto bleskovou půjčku? Nemám ale žádný doložitelný příjem. Jinak budu samá exekuce, už nevím jak dál. Prosím o radu.

Jméno:

Neuvedeno

Telefon:

neuveden

Email:

Sylvinkaruzicka@seznam.cz

Komentář & Reakce
Poptávám peníze ve výši 30 000 Kč, moc bych chtěla poprosit, kdo by mi mohl půjčit tuto malou bleskovou půjčku. Dostala jsem se do problémů s přítelem a chtěla bych se stěhovat do vlastního pronájmu. Ale nemám na kauci. Jsem na pracovním úřadě, ale chodím na brigádu. Můj příjem je 10 000 Kč, mohu splácet 2000 Kč měsíčně. Prosím ozvěte se mi někdo, chci to řešit ihned.

Jméno:

Petra Veselá

Telefon:

702374186

Email:

petulka-1974@seznam.cz

Komentář & Reakce
Taky sháním bleskovou půjčku, ale ne tak malou, jak ji zde nabízíte. Potřebuji minimálně 50 tisíc korun. Zdrojem příjmu je výplata ze zaměstnání, měsíčně mohu splácet díky výplatě tak 2000 Kč. Vyživuji 1 dítě. Nemám exekuci, ale jsem možná v registru (to by bylo třeba ověřit). Nemohu ručit majetkem a potřebuji peníze na rychlé doplacení dluhů. Jedná se o půjčky před výplatou. Neplatím žádné poplatky ani vratné kauce předem. Jen solidní jednání. Kontakt prosím nejdřív pomocí SMS či emailu. Nebo mi napište zde do diskuse.

Jméno:

Miluše Nedvědová

Telefon:

605163885

Email:

nedvidek@spoluzaci.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP