Půjčka před výplatou na poštovní složenku (10000 Kč do 10 MIN)

Potřebujete okamžitou půjčku před výplatou schválenou do 10 minut? Pokud trváte na doručení poštovní složenkou, tak pro vás máme nabídku ve výši až 10000 Kč. Pokud akceptujete i převod na BÚ, tak zde naleznete až 25000 Kč. Tyto peníze jsou schváleny během 10 minut a okamžitě jsou odesílány k vám. V našem porovnání si vyberte půjčku před výplatou, klikněte a okamžitě žádejte.

Poštovní složenkou? Pak je zde jasná volba půjčky

Na českém trhu existuje pouze jedna společnost, která zasílá peníze před výplatou poštovní složenkou. A tou je Ferratum. Noví zákazníci mohou žádat až o 3000 Kč a první půjčka je bez úroku (zdarma). Vrátíte jen tolik, kolik jste dostanete. Pokud jste si od této firmy již někdy vzali peníze, tak můžete dosáhnout až na 10 000 Kč. Peníze jsou posílány poštovní složenkou a jejich doručení by nemělo trvat déle než 24 hodin. Co je největší výhodou? Ferratum funguje 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Je jedno kolik je právě hodin a který den v týdnu je. Můžete kliknout na nabídku v našem srovnání půjček, požádat a do 10 minut znáte výsledek. Klikněte a žádejte ihned.

Pokud může být i na BÚ, tak získáte až 25 000 Kč

Máte zřízený bankovní účet? V tom případě máte více možností, ze kterých můžete vybírat. Konkrétně se přidává možnost žádat u Kredito24 a Zaimo. Tyto dvě společnosti využívají bankovního převodu. Stejně jako u předchozí nabídky, tak i zde není zohledňován případný zápis v registru a ani se nemusí doložit výše příjmu ze zaměstnání. O peníze se žádá odesláním online formuláře, který je schválen během deseti minut. A ještě dnes odcházejí peníze na váš účet. Kde je budete mít v případě stejné banky do hodiny. Pokud máte jinou banku, tak vám budou připsány druhý den ráno. Je pro vás jako půjčka před výplatou schůdná i tato možnost? A potřebujete až 25000 Kč. Pak v porovnání klikněte na Zaimo či Kredito a okamžitě žádejte.

Vybíráme 5 nejlepší nabídek půjček před výplatou

Všechny společnosti a jejich konkrétní podmínky uvidíte ve srovnání. Osobně vám doporučujeme před výplatou následující 3: Zaimo, Ferratum a Kredito24. Proč? zejména kvůli podmínkám schválení a vyplacení. Ke schválení není nutná kontrola registru a ani žádná zdlouhavá ověřování vašeho příjmu. Jednoduše požádáte online nebo pomocí SMS, do 10 minut je vše schváleno a okamžitě odesláno k vám. Můžete volit mezi převodem na BÚ nebo poštovní složenkou. Vyberte v našem porovnání ihned.

  • Kredito24 - ne složenkou, ale převodem na účet v bance
  • Ferratum - půjčka před výplatou na poštovní složenku
  • Zaimo - až 24 tisíc,bez registru a bez příjmu, ne složenkou
  • BB půjčka - máte čistý registr? získejte až 45 tisíc korun
  • Provident - sic až 80 tisíc, ale vyřízení trvá až několik dnů!

V našem porovnání se nacházejí půjčky před výplatou vyplácené poštovní složenkou, bankovním převodem nebo třeba i doručené v hotovosti až k vám domů. Stačí si porovnat nabídky a vybrat si.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Potřebovala bych nutně cca 20.000 Kč. Nabídl by mi někdo nějakou dobrou úrokovou sazbu? A abych mohla splácet 1.000 Kč měsíčně? Raději volím nízkou částku, protože si chci být jistá, že si to budu moci dovolit a nebudu s tím mít problémy. Jsem matka se dvěma dětmi a víc nemůžu garantovat, že bych měla každý měsíc. Děkuji za odpověď a nabídky. Pokud možno co nejdříve, ale nemusí to být ještě dnes. Líbilo by se mi, kdyby to mohlo být vyplaceno poštovní složenkou.

Jméno:

Andrea Slívová

Telefon:

neuvedeno

Email:

Andrejkamaminka@seznam.cz

Komentář & Reakce
Moc bych potřeboval ještě dnes půjčit 20 000 Kč na zaplacení opravy auta. Zítra mám odjet s vnoučaty na týdenní zaplacenou dovolenou, ale nemám jak zaplatit za opravu. Když nezaplatím opravu, všechno propadne. To by byla veliká škoda. Přijmu jakékoli podmínky, ale vyžaduji, aby to bylo vyplaceno poštovní poukázkou. Nabídněte, domluvíme se. Preferuji telefonický kontakt.

Jméno:

Miroslav Jonáš

Telefon:

607917716

Email:

jonas.miroslav10@seznam.cz

Komentář & Reakce
Sháním půjčku 1500 Kč poštovní poukázkou. Jestli by to bylo možné, tak bych byla moc vděčná za odpověď. Děkuji za rychlou odpověď na telefon 776292014. S pozdravem Muranyiova Gabriela

Jméno:

Gabriela

Telefon:

776292014

Email:

gabrielamuranyiova6@gmail.com

Komentář & Reakce
Dobrý den, sháním půjčku na složenku 3000 Kč. Nemám bankovní účet, prosím ne takové nabídky. Jsem matka samoživitelka. Děkuji za nabídky, pokud je to možné vyplatit. Potřebuji to v následujících dvou dnech.

Jméno:

Denisa

Telefon:

737128510

Email:

Donni@email.cz

Komentář & Reakce
Prosím našel by se někdo, kdo by mi půjčil 1500,- Kč poštovní poukázkou? Vrátím jednorázově jakmile budu mít příjem. Samozřejmě s úrokem počítám a plně jej respektuji, zadarmo to nikdo nedělá. Budu vděčná za všechny nabídky.

Jméno:

Ivana

Telefon:

737984174

Email:

ivana0207@seznam.cz

Komentář & Reakce
Prosím vás moc o půjčku, mám 3 děti, ale jedno mám u sebe a dvě ne. Mám je v kojeneckém ústavu. Chtěla bych peníze na bydlení, aby mi je dali domů. Chtěla bych aspoň těch 50000 Kč, ať to mají zařízené. Mám příjem - mateřská 9100 Kč + podpora 3410 Kč + dávají mi na bydlení 9000 Kč. Jestli by to bylo možné, byla bych moc ráda. Nemám žádný dluhy ani nemám žádnou exekuci. Chtěla bych pomoc. Jsem sirotek, máma a táta už nežijí. Nemám se o nikoho opřít, tak jsem se obrátila na vás. Byla bych moc ráda, aby jste mi pomohli. Děkuji vám moc, Bůh vám moc žehnej.

Jméno:

Julie Bilyová

Telefon:

704177436

Email:

Bilyova0@gmail.com

Komentář & Reakce
Moc by jsem potřebovala půjčku do 10 000 Kč. Ale kvůli mé situaci nemůžu převodem na účet, potřebuji, aby jste mi to poslali poštovní složenkou. A nedaří se mi žádnou takovou nabídku najít. Můžete mi pomoci, prosím? Děkuji za všechny nabídky půjček před výplatou. Helena Blažková.

Jméno:

Helena Blažková

Telefon:

776233558

Email:

helenablazkocz@centrum.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, taky by jsem chtěla půjčku do 10000 Kč. Ale museli by jste mi to poslat osobně poštovní složenkou. Je tady někdo takový, kdo by mi takto dokázal pomoci? Děkuji. Když tak napište na Julinka.nikolka@seznam.cz nebo zavolejte na 607752986.

Jméno:

Bílá Kateřina

Telefon:

607752986

Email:

Julinka.nikolka@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, mohl by mi někdo nabídnout peníze poštovní složenkou do 10 tisíc korun? Ale musíte mi to poslat ještě dnes. Kdyby to šlo, tak mi prosím napište. Budu čekat. Děkuji.

Jméno:

David Kučírek

Telefon:

723310983

Email:

barusdavid@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, měl bych zájem o půjčku před výplatou. Jestli mi můžete poskytnout poštovní složenkou. Pokud by to bylo možné. Protože na účet bych to nechtěl. Stačilo by mi 10000 Kč korun. Děkuji za velice rychlou odpověď, děkuji.

Jméno:

Jaroslav

Telefon:

797716748

Email:

jardabalaz@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, měla by jsem veliký zájem o půjčku před výplatou. Mohli by jste mi ji poskytnout? protože ale nemám bankovní účet, tak bych to chtěla doručit poštovní složenkou (pokud by to bylo možné). Stačila by mi částka do 10 tisíc korun. Děkuji za velice rychlou odpověď.

Jméno:

Helena Blažková

Telefon:

776233558

Email:

helenablazkocz@centrum.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den. Potřeboval bych půjčit 5 tisíc. Jsem zaměstnán na stejném pracovišti 3 a půl roku. Dne 13.5 se mi stal úraz. Nemocenská mi přijde až 26.7 a peníze z pojistky až v srpnu. Bohužel výplatu dostáváme na ruku. Proto nemám účet. Což je zřejmě problém. Pomůže někdo? Díky předem.

Jméno:

Ladislav Ryk

Telefon:

723924777

Email:

Ladaryk@gmail.com

Komentář & Reakce
Potřebuji pouze 10000 Kč, ale jsem máma od 2 dětí. Což je velká komplikace u všech žádostí. Mám měsíční příjem 8100 Kč a jsem v exekuci. Potřebuji koupit novou pračku, ale bohužel nemám dostatek financí takto najednou k dispozici. Je to moc nutné a nejraději bych to vyřešila ještě dnes. Zmíněných 10000 Kč nemusí být jen poštovní složenkou, domluvíme se libovolně.

Jméno:

Dana P.

Telefon:

702833596

Email:

neuveden

Komentář & Reakce
Sháním nejspíše soukromníka, protože nikde jinde nemám šanci. Potřebuji 50 Kč. Jsem zaměstnán a jde to i doložit. Byl bych schopen vše splatit do 1 - 2 let. Neakceptuji žádné poplatky předem, beru všechny podobné reakce jako podvodníky. Děkuji za kontakt a nabídky.

Jméno:

Neuvedeno

Telefon:

neuveden

Email:

herculasdc@seznam.cz

Komentář & Reakce
Kdybych to opravdu nepotřeboval, tak bych o to nežádal.Chci se zeptat, jestli půjčíte i mně? Několikrát jsem zkoušel i žádat, ale neuspěl jsem. Insolvenci jsem zkoušel, ale to taky nevyšlo. A teď mám problém sehnat peníze. Potřeboval bych tak 20000 Kč jako půjčku před výplatou, ale tedy na dlouhé splácení. Jestli to je možné, tak mi prosím napište nebo zatelefonujte. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Jméno:

Martin Novák

Telefon:

720165585

Email:

martinazaneta@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji zařídit konsolidace, ale jsem na ÚP. A mám nízký příjem, což je problém pro všechny společnosti a banky. Proto prosím zde, jestli by jste nedali radu nebo nabídku. beru 6000 Kč, jsem vdaná a dítě si už vydělává. Splácet bych chtěla 500 Kč měsíčně, víc bohužel nemůžu. Ano, máme rodinný dům, ale zástava není možná. Chtěla bych 9000 Kč, abych si mohla konsolidovat půjčky před výplatou. Úrok by mohl být přiměřený. Ale splátka bohužel ne vyšší než 500 Kč.

Jméno:

Anna Petříková

Telefon:

702665492

Email:

annapetrikova1@seznam.cz

Komentář & Reakce
Najde se někdo, kdo by mohl poskytnout rychlou poštovní složenkou 40000 Kč? Mohu doložit měsíční příjem 14000 Kč. Splácet bych mohla 2500 Kč měsíčně. Kvůli manželovi, se kterým jsem v rozvodovém řízení, mám na sobě exekuci a splácím dluhy. Já sama za tuto situace nemohu. Prosím aby mě už nekontaktovali lidé, kteří vyžadují peníze dopředu (zálohy, kauce apod.).

Jméno:

V. Zacharová

Telefon:

773899896

Email:

vendyzach@seznam.cz

Komentář & Reakce
Sháním finanční prostředky na splacení dluhů. Dostala jsem se do složitých finančních problémů a touto cestou bych chtěla poprosit, zda se najde někdo, kdo mi bude ochoten pomoci. Žádám o 60 000 Kč na splacení dluhů. V uvedených nabídkách jsem si nic nevybrala, protože chci na ně příliš mnoho. Snad by to šlo vyřídit takto bokem.

Jméno:

Petra Krištufová

Telefon:

737141031

Email:

petra.kristufova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřeboval bych na dovolenou půjčku před výplatou, do dnešního dne mi měly přijít peníze a nepřišly. Zítra máme odjet na dovolenou a asi nikam nepojedeme. Manželka s dětmi se mnou nemluví a asi dlouho mluvit nebudou. Kdyby mi mohl někdo ihned poskytnout 10000 Kč, jen na 3 týdny. S další výplatou bych vám to celé vrátil.

Jméno:

Luděk Hurta

Telefon:

608778251

Email:

ludekhurta@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP