Nonstop rychlá půjčka před výplatou - 24 hodin denně i Víkendy

Připravili jsme pro vás přehled půjček před výplatou, které můžete získat s minimální námahou. A to kdykoliv. Dokonce máme i rychlé nonstop půjčky, které jsou schvalovány 24 hodin denně i o víkendu. Všechny společnosti, o kterých bude řeč, naleznete v našem porovnání. Klikněte a získejte rychlou půjčku před výplatou ještě dnes.

Nonstop půjčka 24 hodin denně i o víkendu

Ferratum - tato nabídky, kterou rovněž naleznete v našem porovnání, není ničím omezena. Je jedno, kolik je zrovna hodin a který den v týdnu. 24 hodin a 7 dní v týdnu (i o víkendu) můžete žádat. A kdykoliv odešlete vaši žádost, tak se do 10 minut dozvíte výsledek posouzení. Nonstop provoz celý den a celý týden. Drobnou nevýhodou zde je, že poprvé si můžete vzít půjčku před výplatou v maximální výši 3000 Kč. Až po splacení a opakovaných žádostech se můžete dostat až na 10000 Kč. Potřebujete více? Až 25000 Kč? Potom zvolte jednu z nabídek, kterou vám představíme v následujícím odstavci. Libí se vám Ferratum? Klikněte a ihned žádejte.

Rychlé půjčky, ale ne o víkendu a nonstop

Kredito24 a Zaimo. Díky první se dostanete až k 5000 Kč (opakovaně až 15 000 Kč) a druhá nabízí všem bez rozdílu až 25000 Kč. Žádosti nejsou schvalovány o víkendu a ne 24 hodin. Ale pokud odešlete vaši žádost, tak bude během pracovního dne posouzena během 5 až 15 minut. A okamžitě vám zpět zatelefonují, jestli jste byli schváleni. A peníze vám doručí do následujícího dne (nejpozději 24 hodin). Možná nejsou poskytovány nonstop, ale nabízejí mnohem vyšší a mnohem zajímavější sumy. Rozhodně tedy stojí za zvážení i jedna z těchto firem. Nyní si vyberte, které se vám nejvíce zamlouvá? První zmíněná (Ferratum) nebo druhá dvě (Kredito24 a Zaimo)? Klikněte na danou nabídku v porovnání půjček.

Kde získat nonstop půjčku před výplatou? Víme kde

Ještě stále se rozhodujete, po které z nabídek sáhnout? Pokud vám stačí 3000 Kč (10 tisíc pro stálé zákazníky), tak si jednoznačně vezměte Ferratum. je schvalována nonstop 24 hodin denně i o víkendu. Potřebujete více? Zvolte rychlou půjčku od Zaimo nebo Kredito24. Peníze nejpozději do 24 hodin, ale fungují jen v pracovní dny. Tedy si vyberte tu, která je nejlepší pro vás. A podejte si okamžitou online nebo SMS žádost. Jednejte ihned.

  • Kredito24 - během pracovních dnů peníze do 24 hodin
  • Ferratum - NONSTOP 24 hodin denně i o víkendu
  • Zaimo - během pracovních dnů peníze do 24 hodin
  • BB půjčka - kontroluje registr a příjem, pomalé
  • Provident - vyřízení žádosti může trvat až 14 dní!

Výše zmíněné společnosti a i desítky jiných se nacházejí v našem srovnání půjček. Zadejte kolik si chcete půjčit na začátku této stránky. Zobrazí se vám filtrovaný výpis společností, ze kterých již bude velmi snadné si vybrat.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Dobrý den, potřebuji půjčit 6000 Kč v hotovosti, nepřišla mi nemocenská a nájem musím zaplatit. Můžete nabídnout? Napište. Děkuji

Jméno:

Jana

Telefon:

606912180

Email:

haj78@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, mám prosbu. Kdo mi půjčí peníze před výplatou? Nejlépe do 24 hodin převodem na účet. Našel by se někdo takový? Bohužel mám ten problém, že jsem evidována v Solusu. Takže mi žádná z nabízených společností moc nevyhovuje. Děkuji za radu.

Jméno:

Marie Černá

Telefon:

775999385

Email:

marita8@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, kdo by byl ochoten půjčit 50 tisíc, na půl roku? Dneska je to nutné, jsem zaměstnaný na hlavní poměr na dobu neurčitou, což mohu i doložit potvrzením z práce. Měsíční příjem minimálně 15 tisíc, maximálně 25000 Kč. Záleží jak kdy. Děkuji, nutné. Novosad, Jaroslav.

Jméno:

Jaroslav Novosad

Telefon:

773602287

Email:

novosadjarek1@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, byl by někdo ochotný vypomoci mi půjčkou ve výši 20 - 30000 Kč na měsíc? Teď hned, dnes v noci a v hotovosti? Úroky nebo provizi nabídněte. PS: Velice zoufalá situace,peníze potřebuji okamžitě a nevím kam jinam se mám obrátit. Díky za jakékoliv nabídky.

Jméno:

Roman

Telefon:

774164655

Email:

bustirek@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, sháním rychlou půjčku na OP nebo na směnku ve výši 30 000 Kč. Jsem ve těžké situaci. Jsem schopná zaplatit závazek do půl roku. Preferuji hotovost na ruku, už sem naletěla dost, neplatím poplatky ani zálohy předem. Vyplacení do 24 hodin by bylo velmi dobré. Děkuji za jakoukoliv nabídku.

Jméno:

Markéta

Telefon:

774824331

Email:

Landova14@seznam. Cz

Komentář & Reakce
Dobrý den, potřebovala bych nutně půjčit 25 000 Kč. V bance mi nepůjčí. Pracuji ve dvou hernách, ale jen na dohodu o práci. Tam mám psaný malý příjem. Ale ve skutečnosti mám 17000 Kč. Ručit nemám ale čím . Měsíčně bych mohla splácet do 4000 Kč. Prosím spěchá, Ostrava. Vyplatila jsem teď hodně za dcerku.

Jméno:

Pavla Navrátilová

Telefon:

734724147

Email:

pavlinka39@seznam.cz

Komentář & Reakce
Důvodem, proč hledám tuto nonstop půjčku před výplatou je, že potřebuji pomoci mému manželovi. Ale nedaří se. Jsem zaměstnaná, mohu splácet 2000 Kč. Děti jsou velké, záznam mám. Jsem na rodinný rozpočet sama. Exekuce zachránit rodinu. Manžel je po těžkém úrazu nechodící. Majetkem ručit nemohu. Dluhy mám, potřebuji se jich zbavit. Potřebuji auto, třeba i staré, aby manžel mohl k lékařům. Je to pro mě moc důležité.

Jméno:

Ilona Vidláková

Telefon:

732514705

Email:

vidil@email.cz

Komentář & Reakce
Sháním půjčku okolo 50 tisíc, ale bohužel jsem zapsaný v registru. Mám stálý příjem ze zaměstnání - 15 tisíc korun. Mohu z něj splácet do 4000 Kč. Nemám žádné děti a ani za nikoho jiného nic neplatím. Mám výdaje jen sám za sebe. Mám exekuci na plat, ale strhávají mi jen 2000 Kč. Nemohu ručit majetkem, peníze potřebuji využít k vyplaceni exekuce a koupi automobilu.

Jméno:

Lubomír Buchla

Telefon:

723105322

Email:

dracik77@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebovala bych půjčit 40 000 Kč na vyplacení exekuce. Mám nemovitost, ale ta je na hypotéku. Můj příjem je 9200 Kč a přítele cca 10000 Kč. Exekuce je v částce 26000 Kč. Pokud by mi někdo v této situaci mohl pomoci, byla bych velmi zavázána. Nemusí to být nonstop ihned, ale celá situace pochopitelně spěchá.

Jméno:

Dana Zrůstová

Telefon:

773211952

Email:

addi@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji ihned bez meškání poplatit dluhy, které mi vznikly. proto hledám nějakou společnost, která poskytuje rychlé půjčky nonstop a budou jednat i o víkendu. Jsem zaměstnanec a částečně invalidní důchodce. Mám okolo 13000 Kč, bohužel jsem v registru. Zamotala jsem se do kruhu rychlých půjček před výplatou. Mám jedno dítě, kde dostávám alimenty a bydlím u rodičů. Exekuce nemám, tomu jsem se prozatím ubránila. Bohužel nemám ani čím ručit. Vaší půjčkou by jsem si zaplatila nevýhodné rychlé půjčky před výplatou a i ty malé. A poté by sem je chtěla zkonsolidovat vašimi penězi vše ostatní, abych mohla splácet tak do 2000 Kč i 2500 Kč. Moc by jste mi pomohli - už jsem se několikrát spálila při hledání. Nechci dávat žádné poplatky předem ani žádné sliby. Chci vzniklou situaci nějak řešit, ale nikdo mi nedá šanci. Našel by se někdo, kdo by to řešil ještě teď o víkendu? Moc vás prosím, najde se tu někdo solidní a bez podvodu. Pokud vám někdo pomohl, pošlete mi na něj prosím kontakt.

Jméno:

Petra Krejčířová

Telefon:

737161008

Email:

petrakrejcirova@gmail.com

Komentář & Reakce
Nabídněte mi prosím nonstop rychlou půjčku od soukromníka. Peníze ale chci ihned, maximálně do 24 hodin teď o víkendu. Mám několik plateb a mám trvalý měsíční příjem. Ale potřebuji několik tisíc pro děti. A tak si to chci vzít jako tuto půjčku před výplatou. Platila bych 2500 Kč měsíčně a určitě bych byla ráda, kdyby mi někdo půjčil. Asi tak 60 tisíc. V bance mam vyřízeno, ale mám asi záznam v registru Solus nebo jiné společnosti. Může mi někdo i tak pomoci ještě teď o víkendu a maximálně do 24 hodin? Prosím.

Jméno:

Iveta Pašková

Telefon:

728423289

Email:

jolly32@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP