Půjčka před výplatou bez 1 Kč (bez ověřování, bez poplatku!)

V našem srovnání půjček Vám nabízíme přehled půjček před výplatou. A máme pro vás i takovou nabídku, která je bez 1 Kč (bez ověřování) a bez dalších poplatků. Vyberte si z nabídky podle toho, kolik potřebujete před výplatou půjčit. A u koho budete splňovat podmínky. Následně klikněte a žádejte o peníze bez jediné 1 Kč! Peníze budete mít nejpozději zítra ráno.

Kde půjčí před výplatou a bez 1 Kč poslané na účet

V našem srovnání se nachází spousta nabídek. Ale pouze jediná je bez 1 Kč - Ferratum. Tato společnost umožňuje, aby jste požádali poprvé o 3000 Kč a opakovaně až o 10000 Kč (pro stálé klienty). Žádat lze jak pomocí SMS, tak i pomocí online formuláře. A to ve dne i v noci. A i o víkendech. Peníze vám následně doručí buď bankovním převodem nebo poštovní složenkou. Je to jedna z nejvýhodnějších nabídek půjček před výplatou. A nemusíte platit 1 Kč. Bohužel poprvé dosáhnete jen na 3000 Kč. A opakovaně až na 10000 Kč. Potřebujete více? V tom případě musíte zvolit jinou společnost (Zaimo či Kredito24), které nabízejí vyšší částky, ale vyžadují ověření vašeho bankovního účtu. Vyberte a klikněte na nabídku ihned.

Proč bez 1 Kč? I tak je to velmi bezpečné

Z jakého důvodu nechcete platit u půjček před výplatou 1 Kč? Pokud máte strach z podvodníků, tak strach není na místě. Tuto 1 Kč platíte, aby se ověřilo, že jste skutečně majitelem daného bankovního účtu. Společnosti se s vámi nesetkají a neuvidí vaše osobní doklady, vy jim nedokládáte svůj příjem ani nejste prověřováni v registru. Jak jinak lze ověřit vaši totožnost, než že jim pošlete 1 Kč? Pokud jste si to rozmysleli a jste ochotni odeslat 1 Kč, Tak vřele doporučujeme Kredito24 a Zaimo. Obě jsou bez registru a bez příjmu. A můžete si tak přijít až na 25 000 Kč jako půjčku před výplatou. Doporučujeme žádat ihned.

Kde sehnat peníze bez ověřování a bez poplatku před výplatou

Pokud potřebujete půjčku před výplatou, tak ještě jednou zvažte, jestli opravdu nemůžete poslat 1 Kč předem jako ověření vaší totožnosti. Nejedná se o klasický poplatek, který vyžadují různé podvodné nabídky. Zde se jedná o poctivé firmy, které tímto poplatkem pouze ověřují, že je účet skutečně Váš. Vyberte si jednu ze společností a v našem porovnání na ni klikněte. Jednejte ihned, ať máte půjčku před výplatou co nejrychleji vyplacenou.

  • Kredito24 - platíte 1 Kč, ale bez registru a bez příjmu
  • Ferratum - neplatíte nic předem, žádost online i SMS
  • Zaimo - platíte poplatek 1 Kč, ale dostanete až 25000 Kč
  • BB půjčka - bez 1 Kč, kontrola registru a doložení příjmu
  • Provident - bez 1 Kč, ale dokládáte příjem

Podívejte se do našeho srovnání půjček. Naleznete tak jak výše zmíněnou společnosti nevyžadující zaslání 1 Kč předem a rovněž i desítky alternativních nabídek.

Vložit novou reakci
Komentář & Reakce
Dokázali by jste mi prosím poradit, jak bych mohla získat peníze ještě teď před výplatou? Ale abych u toho nemusela nikomu předem posílat peníze a ani nemusela platit 1 Kč. Stačilo by mi, kdyby jste mi dali třeba na někoho telefon nebo email. Případně mi sami nabídli peníze. Moc děkuji!

Jméno:

Eva

Telefon:

Dziakova

Email:

EDzi@seznam.cz

Komentář & Reakce
To co tady nabízíte mi nestačí. Poptávám až k 70000 Kč. Měsíční příjem mám 17000 Kč. Mohla bych splácet 3000 Kč měsíčně. Jsem rozvedená a nemám vyživované děti. Dostala jsem se do registru kvůli bývalému manželovi. Ne mojí vlastní vinou. Nemohu ručit majetkem, takže u vyšších sum mě všichni odmítají. Ráda bych peníze klidně i na směnku bez dalšího ověřování. Jaroslava Stančová

Jméno:

J. Stančová

Telefon:

721694136

Email:

jarka.stancova@seznam.cz

Komentář & Reakce
Dokážete mi poradit co mám dělat? Jsem na mateřské a beru na bydlení se vším všudy 11000 Kč. Přítel je v insolvenci. Zbývá mu už jen půl roku a je vyplacený. Ten bere 12000 Kč. Mám možnost ručení pomocí mé sestřenice, která má plat 16000 Kč. Jsem v registru, ale exekuci nemám. Prosím pomozte mi. Jen ne poplatky a posílání peněz (byť i 1 Kč) na cizí účty. Podepíši i směnku nebo udělám cokoliv, aby se to obešlo bez dalšího ověřování a zamítnutí. A potřebuji teď před výplatou 10000 Kč na mé dluhy.

Jméno:

Zlatuše

Telefon:

728028253

Email:

marceldobrocani@email.cz

Komentář & Reakce
Já ani nějaké velké peníze nepotřebuji, stačilo by mi 4 tisíce korun. Jsem v insolvenci se splátkovým kalendářem. Má manželka je nezaměstnaná, syn přišel o práci ze zdravotního důvodu. A mimořádně jsem se dostal do finanční tísně. Jsem ale schopen tuto částku schopen do 3 měsíců splatit. jelikož jsem v insolvenci, tak bez 1 Kč. A i bez jiných plateb předem.

Jméno:

Jiří Chmelík

Telefon:

776824412

Email:

Chmela123@seznam.cz

Komentář & Reakce
Potřebuji co nejrychleji sehnat peníze na splacení dluhů, které už mám bohužel po splatnosti. A kde měsíčně splácím i 8500 Kč jen na splátkách. A už to přestávám zvládat. Proto bych chtěla sloučit a doplatit všechny předešlé dluhy a platit jen jeden dluh. Byla bych schopná splácet 3000 Kč měsíčně. Bohužel do této situace jsem se dostala tím, že mi onemocněl syn a já byla nucená mu hradit 5000 Kč za léčbu. A do toho jsem přišla o práci. Takže jsem to řešila půjčkou před výplatou. Nyní jsem vedená na ÚP a žiji ze sociálních dávek. Ale už teď na začátku měsíce nastupuji konečně do zaměstnání. A tak bych na tom měla být, co se týká příjmu financí, konečně líp. Ručit bohužel nemám čím, jelikož bydlím v obecním bytě. Poplatky předem nehradím ani 1 Kč. Prosím bez dalšího ověřování a rychlé jednání.

Jméno:

Renata

Telefon:

732135883

Email:

renemir75@gmail.com

Komentář & Reakce
Před pár měsíci jsem si nabrala dvě půjčky před výplatou. Které mi teď činí dohromady cca 7000 Kč. Jsou již v prodlení se splácením a já nemohu z malého platu naráz všechny splatit. Plus mám dluh 6000 Kč u operátora. Nyní splácím u inkasní agentury. Potřebovala bych nutně půjčit cca 10 000 Kč, abych zaplatila vše, co hoří a tuto částku bych již v klidu a svědomitě splácela např po 1000 - 2000 Kč měsíčně. Potřebuji si to pouze reorganizovat. O nic víc nejde. Pomůže někdo bez poplatku a bez dalších zdlouhavých ověřování. Bez placení předem a posílání 1 Kč na nějaké účty?

Jméno:

Lenka Mačugová

Telefon:

720619276

Email:

lenka.macugova@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP