Zaplaťte všechny své dluhy za týden, zbavíme vás dluhů a pohledávek

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Zaplaťte všechny své dluhy za týden, zbavíme vás dluhů a pohledávek

Půjčíme vám na rozjezd, rozšíření podnikání, překlenutí období, úhradu faktur i na exekuce. Žádat můžete od 50.000,- až do 2.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si máte možnost zvolit od několika měsíců až na 20 let. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, bytem i družstevním, pozemky. Každou žádostí se zabýváme důkladně, tak abychom zhotovili nabídku dle potřeb klienta. Vše vyřídíte z domova, bez návštěvy kanceláře. Nevybíráme žádné poplatky předem. Působíme po celé České republice.

Diskusi založil:

Crajcar Roman

Počet shlédnutí:

952x

Počet příspěvků:

14x

Reakce
Anička
Dobrý den potřeboval bych půjčit 330000 Kč na vyplacení exekuce na domek, mohu splácet 6500,-mesíčně, jsem v registru. Můžete mi pane Romane pomoci? Můj email je aktos99@seznam.cz.
Reakce
Jan Kulovaný
Jaké jsou vaše podmínky ohledně exekucí? Mám jednu, je to problém? Potřebuji půjčit 600 tisíc, můžu měsíčně splácet 10 tisíc. Můžeme se domluvit, jaký je váš kontakt? Můj je: kulovany.jan@centrum.cz
Reakce
Dotaz
Jaký je váš kontaktní email? Nebo např. telefon?
Reakce
Crajcar Roman
Dobrý den, můžete nás kontaktovat na pujcky@kdopujci.cz. Pošlete nám žádanou částku, možnost zástavy, vaše aktuální dluhy (+kolik měsíčně splácíte), možnost doložení příjmu (+výši). Děkujeme
Reakce
Jaroslav
Poslal jsem vám email. Pokud vám nepřisel, tak mi prosím zavolejte na 735984285.
Reakce
Pavelka
Tak jsem vám poslal email. Potřebuji 300 000 Kč bez zástavy nemovitosti při exekuci.
Reakce
Pavelka
Zkoušel jsem u nich žádat a byl jsem zamítnut. Údajně nejsem dostatečně bonitní a mám příliš mnoho dluhů. Pokud by někdo věděl o nějaké jiné společnosti, která by mě ještě tento týden mohla nabídnout 300 000 Kč, tak mi prosím řekněte více. Mám exekuci na 150 000 Kč. K tomu mám pár mikropůjček, kontokorent a kreditku u ČSOB. Celkem za 450 000 Kč. Potřeboval by jsem 300 000 Kč na vyplacení toho co momentálně nejvíce hoří. Mám příjem, 19 tisíc doložitelných, 25 tisíc reálných. Jsem v registru, nemám jiný majetek.
Reakce
Janka Novotná
Dokážete pomoci i maminkám na MD v exekuci? Dlužím 80 000 Kč, musím to během týdne vyplatit, jinak jdu k soudu. Můžete i mě zbavit těchto nevýhodných pohledávek?
Reakce
Crajcar Roman
Paní Novotná, půjčujeme pouze pokud máte možnost zástavy nemovitosti. Pokud nemáte, tak vám nemůžeme produkt 50.000,- až 2.000.000,- nabídnout. Pokud by vám pomohla i nižší částka, tak máme v nabídce půjčky před výplatou do 15.000,- nebo půjčky až na 12 měsíců do 50.000,-. Pokud máte zájem o více informací, tak nás prosím kontaktujte osobně na uvedeném emailu.
Reakce
Janka Novotná
A mohla by jsem být schválená na těch 50 tisíc?
Reakce
Crajcar Roman
Žádosti veřejně na internetu neprobíráme. Pokud máte žádost o posouzení tak nás prosím privátně (email, telefon) kontaktujte. Děkujeme za pochopení.
Reakce
bc. Ondrášek
A nešlo by to bez zástavy? Mám příjem 31 tisíc, měsíčně můžu splácet 13 tisíc. Potřebuji 312 tisíc na vyplacení bankovní půjčky u mBank. Co vy na to? Děkuji
Reakce
Věra Pavlíková
Jsem invalidní důchodce, potřebuji 50 tisíc na konsolidaci nebankovních miropůjček. Můžete mě prosím zbavit těchto dluhů a vyplatit je? Potřebuji zejména zaplatit Cetelem za tento týden a rovnou ho i celý vyplatit. Bylo by to možné? Příjem mohu doložit jako můj důchod.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP