Výplatní páska - vzor ke stažení zdarma (Excel formulář)

Ivo Hanák

Ivo Hanák

Dobrý den, potřebuji někde stáhnout vzor výplatní pásky. Ale jednoduše to nemůžu vůbec nikde najít. Mohl by mi někam nahrát jeho pásku abych si ji mohl stáhnout? Ideálně jako formulář v Excel, abych to jen vyplnil? Děkuji

Účetní

Účetní

Připojuji se k žádosti o poskytnutí nějaké bezplatného zdroje. Prošla jsem už Google i Seznam, ale nikde jsem nic nenašla. Může prosím někdo pomoci? Moc to potřebuji a musím to někde sehnat.

Finanční poradce

Finanční poradce

Neexistuje jednotný formulář nebo vzor jak by měla vypadat výplatní páska. Každá firma má pro účetnictví svůj účetní program, který generuje tyto formuláře. Například v ekonomickém systému Pohoda v menu Mzdy/Personalistika. Proto i každý zaměstnavatel vystaví tento dokument v jiné formě. Ale dle § 11 zákona č. 1/1992 Sb. musí splňovat jisté náležitosti. Viz.:

Jméno a příjmení. Název společnosti. Měsíc a rok, za který je mzda vyplácena. Informace o dovolené. Mzdový tarif. Úprava základu daně. Odpracované hodiny. Základní mzda. Další náhrady (noční, svátky, víkendy). Vyplacené prémie a bonusy. Hrubá mzda. Odvody za sociální i zdravotní pojištění - zaměstnancem a zároveň i zaměstnavatelem. Záloha na placení daně. Čistá mzda. Srážky ze mzdy. Vyplacená částka.

ing. Karlík

ing. Karlík

Podařilo se mi najít nějaké vzory formulářů pro účetní. Není to ale Excel, jsou to obrázky.

Vzor výplatní pásky

Výplatní páska zdarma

Účetní poradce

Účetní poradce

Nabízím vzor zdarma ke stažení v programu Excel (není to ale účetní program). Proto je zde jeden nedostatek - že Vám to vše nedopočítá. Ale je to normální Excel, který můžete volně editovat a je to zdarma. Tady Excel - výplatní páska ke stažení. Pokud ho budete někde používat, tak prosím uveďte autora a odkud jste si to stáhli. Děkuji, že to nebudete někde dál na internet nahrávat.

Petra Hraná

Petra Hraná

Účetní poradce: Mockrát Vám děkuji za poskytnutí vzoru výplatní pásky. Potřebovali jsme to do školy a nikde jsem ani za boha nemohla najít použitelný vzor. Použila jsem Váš a vše je OK. Pokud někdo z Vás potřebuje rovněž vzor kvůli nějaké práce ve škole, tak bez obav použijte tento. Je to správná verze. A na českém internetu jediná, která je ve verzi Excel.

Klára P.

 Klára P.

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, jestli je to vzor z roku před 2014 nebo je to již nová verze dle 2015/2016? Bohužel tady nikde není datum, kdy byly tyto příspěvky poslané a tak nevím, jestli to můžu použít i v rámci roků 2015/2016. Děkuji za rychlou odpověď. Velmi na to spěchám.

Účetní poradce

Účetní poradce

Kláro, bez obav tento vzor můžete použít i nyní. Byl publikován v roce 2015. Tedy ve Vašem zmíněném období 2015/2016 je aktuální. Pokud jej ale budete někde používat nebo publikovat, prosím uveďte i odkaz na tuto stránku. Dalo mi dost námahy to dát dohromady. Děkuji. S pozdravem účetní poradce.

Tom

Tom

Ahoj, je tady nějaká účetní, která by mně udělala výplatní pásku pro zaměstnance? Prosím ozvěte se. Děkuji.

Eliška

Eliška

Moc děkuji za vzor výplatní pásky v Excelu, moc mi to pomohlo! Zdroj ráda uvedu!

Kamila

Kamila

A můžu mít dotaz, jestli je to i správně vypočítáno? Děkuji.

Lucie

Lucie

Dobrý den, mohl by mi někdo zaslat vzor výplatní pásky na email? Mockrát děkuji za pomoc.

Klára

Klára

Děkuji moc za vzor účetní pásky, moc pomohl. :)

Luboš

Luboš

Zdravím, najdu někde výplatnici vzor pro práci v úkolu?

Veronika Pluskalova

Veronika Pluskalova

Chci půjčku nebankovni 704535642

Veronika

Veronika

Nedá mi někdo nebankovni půjčku?Já na MD a přítel pracuje tel:704535642

Lakeisha

Lakeisha

Hookup Women Uses Cost-free Issues? A Great Horizontal Advantage! Free hookup females blog here online is the perfect solution if you're tired with likely to pubs and organizations just to be prevented, or perhaps worse, laughed at. I understand what it's like because I've been there. I found myself one and needy in the day -- I necessary a new companion -- however i continued seeking because I had not one other option. If you're an individual man who wishes to hookup with hot girls without planning to those areas in which the females are by itself, this article may just improve your daily life. It would describe why internet dating on the internet is the ideal choice if you're a male who may be shy to strategy a lovely lady within a nightclub or group.

Rezkel Sheikh

Rezkel Sheikh

Pozornost! Jsem obchodní a investiční konzultant; Pracuji s New Angel Investors, soukromými investory / věřiteli, VC, rizikovými fondy, investičními společnostmi a dalšími zdroji financování, které soukromě hledají příležitosti k investování svých prostředků do životaschopného podnikání, jako je financování nemovitostí, ropné a plynárenské společnosti, energie, automobilové / letecké společnosti, výrobní odvětví atd., což může pro jejich soukromé investiční portfolio generovat dobrou návratnost investic. Pokud máte projekty nebo příležitosti nebo znáte někoho / spolupracovníka, který má životaschopný projekt, který potřebuje financování, kontaktujte mě na tomto e-mailu: wagdyrezkelsheikh@gmail.com pro další řízení a financování. Děkuji, protože očekávám vaši laskavou pozornost. Pozdravy, blázen Rezkel Sheikh E-mail: wagdyrezkelsheikh@gmail.com Číslo WhatsApp: +1 (260) 475-9549

Noble

Noble

Hookup Females Uses Free of charge Matters? An Excellent Horizontal Reward! Totally free hookup females sex on the internet is the solution if you're tired with planning to cafes and groups simply to be ignored, and even more serious, laughed at. I know what it's like because I've been there. I was single and eager back in the working day -- I needed a whole new partner -- however i kept on striving because I had hardly any other decision. If you're just one guy who wants to hookup with attractive girls without going to those spots the location where the women are alone, this report may just change your lifestyle. It would clarify why courting on the web is the greatest substitute if you're a masculine who is shy to method a wonderful lady in the bar or group.

Dom

Dom

chcete na miru udelat vyplatnici? volejte 720271153

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky