Výplatní páska - vzor ke stažení zdarma (Excel formulář)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Výplatní páska - vzor ke stažení zdarma (Excel formulář)

Dobrý den, potřebuji někde stáhnout vzor výplatní pásky. Ale jednoduše to nemůžu vůbec nikde najít. Mohl by mi někam nahrát jeho pásku abych si ji mohl stáhnout? Ideálně jako formulář v Excel, abych to jen vyplnil? Děkuji

Diskusi založil:

Ivo Hanák

Počet shlédnutí:

105324x

Počet příspěvků:

17x

Reakce
Účetní
Připojuji se k žádosti o poskytnutí nějaké bezplatného zdroje. Prošla jsem už Google i Seznam, ale nikde jsem nic nenašla. Může prosím někdo pomoci? Moc to potřebuji a musím to někde sehnat.
Reakce
Finanční poradce
Neexistuje jednotný formulář nebo vzor jak by měla vypadat výplatní páska. Každá firma má pro účetnictví svůj účetní program, který generuje tyto formuláře. Například v ekonomickém systému Pohoda v menu Mzdy/Personalistika. Proto i každý zaměstnavatel vystaví tento dokument v jiné formě. Ale dle § 11 zákona č. 1/1992 Sb. musí splňovat jisté náležitosti. Viz.:

Jméno a příjmení. Název společnosti. Měsíc a rok, za který je mzda vyplácena. Informace o dovolené. Mzdový tarif. Úprava základu daně. Odpracované hodiny. Základní mzda. Další náhrady (noční, svátky, víkendy). Vyplacené prémie a bonusy. Hrubá mzda. Odvody za sociální i zdravotní pojištění - zaměstnancem a zároveň i zaměstnavatelem. Záloha na placení daně. Čistá mzda. Srážky ze mzdy. Vyplacená částka.

Reakce
ing. Karlík
Podařilo se mi najít nějaké vzory formulářů pro účetní. Není to ale Excel, jsou to obrázky.

Vzor výplatní pásky

Výplatní páska zdarma

Reakce
Účetní poradce
Nabízím vzor zdarma ke stažení v programu Excel (není to ale účetní program). Proto je zde jeden nedostatek - že Vám to vše nedopočítá. Ale je to normální Excel, který můžete volně editovat a je to zdarma. Tady Excel - výplatní páska ke stažení. Pokud ho budete někde používat, tak prosím uveďte autora a odkud jste si to stáhli. Děkuji, že to nebudete někde dál na internet nahrávat.
Reakce
Petra Hraná
Účetní poradce: Mockrát Vám děkuji za poskytnutí vzoru výplatní pásky. Potřebovali jsme to do školy a nikde jsem ani za boha nemohla najít použitelný vzor. Použila jsem Váš a vše je OK. Pokud někdo z Vás potřebuje rovněž vzor kvůli nějaké práce ve škole, tak bez obav použijte tento. Je to správná verze. A na českém internetu jediná, která je ve verzi Excel.
Reakce
Klára P.
Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, jestli je to vzor z roku před 2014 nebo je to již nová verze dle 2015/2016? Bohužel tady nikde není datum, kdy byly tyto příspěvky poslané a tak nevím, jestli to můžu použít i v rámci roků 2015/2016. Děkuji za rychlou odpověď. Velmi na to spěchám.
Reakce
Účetní poradce
Kláro, bez obav tento vzor můžete použít i nyní. Byl publikován v roce 2015. Tedy ve Vašem zmíněném období 2015/2016 je aktuální. Pokud jej ale budete někde používat nebo publikovat, prosím uveďte i odkaz na tuto stránku. Dalo mi dost námahy to dát dohromady. Děkuji. S pozdravem účetní poradce.
Reakce
Tom
Ahoj, je tady nějaká účetní, která by mně udělala výplatní pásku pro zaměstnance? Prosím ozvěte se. Děkuji.
Reakce
Eliška
Moc děkuji za vzor výplatní pásky v Excelu, moc mi to pomohlo! Zdroj ráda uvedu!
Reakce
Kamila
A můžu mít dotaz, jestli je to i správně vypočítáno? Děkuji.
Reakce
Lucie
Dobrý den, mohl by mi někdo zaslat vzor výplatní pásky na email? Mockrát děkuji za pomoc.
Reakce
Klára
Děkuji moc za vzor účetní pásky, moc pomohl. :)
Reakce
Luboš
Zdravím, najdu někde výplatnici vzor pro práci v úkolu?
Reakce
Veronika Pluskalova
Chci půjčku nebankovni 704535642
Reakce
Veronika
Nedá mi někdo nebankovni půjčku?Já na MD a přítel pracuje tel:704535642
Reakce
Dom
chcete na miru udelat vyplatnici? volejte 720271153

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP