Vyplacení insolvence - Nebankovní půjčka nebo od soukromníka?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Vyplacení insolvence - Nebankovní půjčka nebo od soukromníka?

Jako mnoho lidí tady jsem i já v této situaci a mám insolvenci. V mém případě je to ale nezvladatelné. Potom co mi to povolili, tak mi každý měsíc zůstává už jenom 7 310 Kč. A z toho se nedá v žádném případě vyžít. I když mám levný byt, tak přesto platím 5100 Kč měsíčně a tak mi na jídlo a všechno ostatní zůstane už jenom 2 210 Kč. A z toho se měsíčně nedá vyžít. Mohl by mi prosím někdo pomoci tu insolvenci vyplatit? Vzala bych si nějakou velkou nebankovní půjčku nebo klidně i půjčku od soukromníka. A chtěla bych to všechno zaplatit a splácet to raději takto. Protože teď nemám už ani peníze na jídlo. Prosím pomozte mi a půjčte mi. Nebo mi řekněte, kde bych mohla dostat k těmto penězům. Děkuji mockrát.

Diskusi založil:

Iva Plachá

Počet shlédnutí:

13476x

Počet příspěvků:

67x

Reakce
Jarka H.
Ahoj Ivo, já jsem uspěla v této inzerci půjček (jak jsou tady na tomto webu nabídky). Ale pravdou je, že jsem nechtěla peníze na vyplacení insolvence, ale sháněla jsem normální nebankovní půjčku. Zkus se na některou z těch nabídek kliknout a určitě něco najdeš. Já jsem dostala 120 000 Kč od "soukromníka", nebyla to žádná firma. Ale musela jsem mu doložit, že mám zaměstnání a kolik měsíčně beru výpisem z bankovního účtu. A taky jsme se samozřejmě museli setkat a já jsem mu musela podepsat všechny smlouvy. Ale jak říkám, já jsem nebyla v insolvenci, nevím jestli by půjčili i tobě. Zkus se tady podívat na nabídky.
Reakce
Karel Hašek
Nevěřím tomu, že se najde někdo, kdo by půjčil peníze na vyplacení insolvence. Sám jsem zkoušel úplně všechno. Byl jsem úplně ve všech bankách, posílal jsem žádosti nebankovním společnostem a i jsem telefonoval na všechny nabídky od soukromých osob. A nikde, absolutně nikde, se se mnou nechtěli ani bavit. Že prý mám zápis v insolvenčním rejstříku a takovým lidem vůbec nikdo nic nedá. Prostě jste jako já, tak i Vy nemáte šanci tyto peníze někde sehnat. Toto prostě nemá řešení a z toho co mi zůstává měsíčně taky nemůžu vyžít. Už nevím jak dál.
Reakce
K. Polášková
Já jsem dostala nakonec jednu nabídku od soukromé osoby. A vůbec tomu pánovi nevadilo, že to chci na vyplacení insolvence. Ale tam bylo podmínkou, že mu dám zástavu nemovitosti. Ale jak mu ji mám dát? Žádnou nemám a i kdybych nějakou měla, tak by mi ji v rámci insolvenčního řízení vzali a prodali na uspokojení mých věřitelů. Takže to řešení pro mě taky schůdné není. Kdyby jste měli zájem, tak vám můžu na něj dát kontakt. Ale chce zástavu a nedá se s ním nijak jinak domluvit.
Reakce
Anonymní
Omlouvám se že píšu sem, ale nevím kam jinam. Jsem matka se dvěma dětmi a jsem na to stejně jako paní Iva. I když mi zůstává víc, tak nám to s dětmi nestačí a nevyžijeme z té almužny, co mi nechají na celý měsíc. Už jsem psala i tomu pánovi, který mi to všechno zařizoval, ale ten mi napsal, že s tím nemůže nic udělat. Že jak to určil insolvenční soud, tak to musí být. Já to ale finančně nezvládám a jde mi především o moje děti. Sama bych to nějak přežila. Kdyby se našel někdo, úplně kdokoliv, kdo by mi mohl vyplatit insolvenci. Všechno bych vám vrátila a splácela to třeba dalších 20 let. A přeplatila bych vám i třikrát tolik. Jenom mi někdo probůh pomozte, už jen kvůli mým dětem. Prosím, ozvěte se někdo. Můj telefon je 736292827.
Reakce
Bašta
Podařilo se Vám něco sehnat? Zkoušel jsem se dívat do té inzerce na nabídky a něco jsem tam našel. Dokonce i takové nabídky (okolo 240 000 Kč), které potřebuji. Ale zatím jsem nezkoušel nikoho kontaktovat a ani nevím, jestli je to vůbec možné na vyplacení insolvence. Kdyby jste měli osobní tip na nějakého soukromníka nebo nebankovní společnost, tak se prosím podělte. Prozatím díky.
Reakce
Anonymní
Ještě pořád se mi někdo neozval a nijak jsem to nevyřešila. Prosím lidičky, pomozte někdo. Čekala jsem a doufala, že by mi někdo zatelefonoval nějakou nabídku, nebo mi alespoň třeba nějak poradil. Ale nic. Já už opravdu nevím kudy dál a co mám dál dělat. Mám doma dvě děti a žádné peníze, takto se přece nedá dál žít. Je mi opravdu jedno, jestli to třeba bude i nějaký soukromník, který by mi vyplatil insolvenci a pomohl mi z toho ven. A taky mu dám i vysoký úrok, na všem se můžeme domluvit a já Vám to všechno vrátím do poslední koruny. jenom mi dejte tu šanci. Zavolejte mi, nebo mi pošlete SMS a já Vám zatelefonuji zpět. A ještě uvádím, že mám zaměstnání a mám pravidelný příjem, tak bych to měla jak splácet.
Reakce
Pepa
Dobrý den, já jsem také v insolvenci už rok. A řeknu vám, že je to na draka. I já sháním někoho, kdo by mi půjčil peníze na vyplacení insolvence, ale nikoho jsem nenašel. Až teď je to nějaká yes půjčka od soukromníka, ale moc tomu nevěřím. Nabízí mi 830 000 Kč. Údajně neřeší, že jsem v insolvenci a dokonce mi volali. Ale při podpisu smlouvy musím složit 18 800 Kč zálohu na 2 měsíční splátky. Že peníze pošle na účet někomu, koho dobře znáte. Protože já sám účet nesmím mít.
Reakce
Rada pro vás
Pepa: to je podvod, nic jim neplaťte.
Reakce
Lucka
Basta: mohl byste mne navést, kde jste sehnal nabídky na půjčku 240000 Kč? Asi neumím hledat... . Také sháním nějakého soukromého investora na vyplacení insolvence. Obvolávala jsem všechno možné, ale marně. Zástavu nemám.
Reakce
Lucka
K. Polášková: Opravdu jste zkoušela vše, jak se s tím pánem domluvit? Poslala byste mi prosím na něj kontakt? Mnohokrát Vám děkuji. Iwona12@seznam.cz
Reakce
Pepa
Dobrý den, je tady někdo, kdo by mi půjčil 370000 Kč? Všechno vám poctivě vrátím. Prosím napište zde vaši nabídku.
Reakce
honza
Taky jsem v insolvenci a urcite je hodne tezky nejakou pujcku sehnat,a jak to tu tak ctu,kazdej potrebuje strasne velky sumy. Ja potrebuju na vyreseni svych problemu tak 30 tisic,praci mam,klidne preplatim. 2 nebo 3 tisice jsem schopnej mesicne splacet,pomuze nekdo? Kdyztak napiste meil hans.52@seznam.cz
Reakce
Iwona
K. Polášková: Prosím paní Polášková, byla byste tak moc hodná a zaslala mi kontakt na tu soukromou osobu, která vám chtěla pomoct? Mnohokrát Vám děkuji. Můj email je iwona12@seznam.cz. Ještě mě zajímá, jestli jste našla někoho, kdo vám půjčí bez ručení nemovitostí. Děkuji.
Reakce
Poláková
Dobrý den, jsem též v insolvenci a bojím se, že stejně o vše přijdu. Proč není nějaká instituce, která by půjčila na oddlužení? Jsem zoufalá a už jsem přemýšlela úplně o všem, abych už neubližovala mým blízkým. Jsem na dně a zoufalá, nevím co s tím mám už dál dělat. I když teď mám insolvenci, tak stejně mám strach a pořád se bojím, že můžu úplně o všechno přijít. Kdyby to šlo jen nějak vyplatit.
Reakce
René
Dobrý den, také jsem v insolvenci a mám 2 děti. Platím nájem a nezbývá na jídlo. Nehledě na to, že přijdou třeba zaplatit popelnice atd. A prostě na to není. A tradá rostou další dluhy a všechno je ještě horší. Mám necelých 300 000 Kč. Dluh k uspokojení věřitelů stačí nějakých 210 000 Kč. Mám problémy už i platit nájem, bojím se, že skončíme na ulici. Pokud tedy opravdu znáte někoho, kdo by vyplatil insolvenci, pošlete mi prosím email na r.swiader@seznam.cz nebo na 608472530. Moc děkuji a přeji všem, aby nějak to těžké období přežili a nepřestávali věřit, že jednou snad bude lépe. Protože nic jiného než věřit nám v insolvenci nezbývá.
Reakce
Majka
Když to tady čtu, tak je mi těžko. Jsem na tom úplně stejně. Jsem v insolvenci rok. Každý den obracím korunu. Někdy nemám ani na jídlo. Žebrám. To co beru nestačí na nájem a insolvenci. Nevím co mám dělat. Potřebovala bych taky půjčit, ale nikdo mi nepůjčí ani korunu. Stalo se mi to, že mě před pár dny okradli, tak nemám teď na zaplacení insolvence a nájmu. Nevím vůbec jak to řešit a na koho se obrátit. Jsem psychicky už na dně. Nemůžu ani spát. Nemám sílu tak dál žít. Hrozně moc bych potřebovala pomoc. Email na zizalka35@post.cz nebo na 736234960. Bojím se, že jednou budu na ulici. Dluhy tím budou narůstat. Moc děkuji, snad se někdo najde. Ale už nevěřím. Jen proto, že je doba těžká a lidé si už tolik nepomáhají jako dřív.
Reakce
Katka
Ahoj všem lidičkám tady. Jsem už druhým rokem v insolvenci a lituji toho, že jsem o ni požádala. Jenže jak jinak zabránit navyšování úroků v bankách? No známe to všichni, proto jsme do toho šli. Jsem samoživitelka s 13 letou dcerou, takže vím moc dobře, jak je to zlé. Nejhorší je ale pro mě ta nedůvěra rodiny a všech okolo, kteří vědí, v jaké jsem situaci. Dala bych nevím co za to, kdybych našla možnost, jak se vyplatit z insolvence. Ale v žádném případě nějakou nebankovní půjčkou! Je to cesta zase do pekla a možná i do horšího. Za nebankovními půjčkami se schovávají podvodníci, kteří se zase snaží vydělat na nás, kteří jsme na dně. Jsme v insolvenci, tak bojujme. Jeden boj jsme prohráli, tak neprohrajme další. Měli bychom se z toho poučit a ne si zase dělat pod nohy jinými půjčkami. Je to těžký, ale dá se to vydržet. Prostě musí. Proto lidičky buďme rozumní a už si nepůjčujme. Pokazili jsme si to sami, tak se chovejme k sobě zodpovědně. Všem Vám držím palce. Katka
Reakce
Marek
Dobrý den, jsem v insolvenci a potřebuji nutně půjčku 20 000 Kč. Do dvou měsíců vrátím veškeré peníze zpět včetně úroku. Pomozte prosím. Pište Vaše nabídky na iker42@seznam.cz, čím rychleji se mi ozvete, tím lépe. Velice na to spěchám. Nejlépe od soukromé osoby, protože mám insolvenci.
Reakce
Ivana
Dobrý den, prosím není tady někdo, kdo by půjčil na splátky 150000 Kč? S tím že budu splácet poctivě každý měsíc. Dejte mi prosím nějakou nabídku půjčky. Děkuji, posílejte na email paweel3@seznam.cz. Děkuji.
Reakce
Ivana
Jsem v insolvenci, ještě 2 měsíce a potřebuji doplatit 150000 Kč. Prosím, kdo by mohl pomoci ozvěte se na paweel3@seznam.cz. Podpis i u notáře, ale pouze seriózně. Děkuji pěkně za odpověď.
Reakce
Macule
Dobrý den, také jsem v insolvenci. Jsem samoživitelka a mám 3 děti. Platím insolvenci 3000 Kč, nájem 10 000 Kč...můj plat je menší než to, co platím. Nezbývá na jídlo. Mám problémy už i platit nájem, bojím se, že skončíme na ulici. Pokud tedy opravdu znáte někoho, kdo by mi vyplatil insolvenci, pošlete mi prosím email na simonah008@seznam.cz.
Reakce
Jirka Dohnálek
Chtěl bych jsem se zeptat, jsem v insolvenci. Mám danou pevnou splátku 12 tisíc korun měsíčně. Můj plat je 27 tisíc korun měsíčně. Chtěl bych se zeptat, jestli bych si mohl půjčit 50 tisíc korun v hotovosti. A jestli někdo ví, kde by mi půjčili v insolvenci. Mám možnost si pořídit městský byt, ale bohužel u nás chtějí 50 tisíc korun jako zálohu. Ale dobré je, že se z ní bere postupně na nájem. Kdyby někdo věděl, kde by si mohl člověk půjčit, tak ať se ozve na adresu dohnalek.jiri@atlas.cz. Moc děkuji.
Reakce
Mike Petter
Potřebujete půjčku platit své účty, nebo začít nový podnik? Můžete nás kontaktovat ještě dnes pro více informací. mikepetter11@outlook.com
Reakce
Lucka
Dobrý den, jako všichni i já mám insolventní řízení. Až doteď jsem vše zvládala, ale musela jsem koupit nový záchod. Tak sháním 2000 Kč, které bych vrátila z výplaty v září. Teď mi vyvstal problém, že nemám na autobus, kterým dojíždím do práce. Pokud by mi mohl někdo pomoci, tak můj telefon je 722303862. Lucie Housková, Jižní Čechy. Předem moc děkuji alespoň za nějaké nabídky.
Reakce
Bohuš
Zdravím, jako spousta dalších tady, taky mám insolvenci. I když většinu peněz dokáži umořit ze svého, nezůstane mi pak vůbec na osobní život. Chtěl bych si proto půjčit nějakou krátkodobou půjčku, abych se alespoň teď dostal z nejhoršího. A pak zase mohl vstát na vlastní nohy. Máte proto prosím někdo zkušenost například s Quick půjčkami, Ferratum nebo Zaplo v insolvenci?
Reakce
Zdeněk
Za sebe z těch tří doporučuji tu rychlou půjčku bez registru a bez doložení příjmu ihned. Můžete si u nich totiž půjčit až 50 000 Kč a máte to hodně rychle. Dokonce to lze i ještě dnes. A bez problému vše splatíte.
Reakce
Bohuš
Myslíte tu půjčku, jak jsou tady nahoře žluté odkazy na ně? A nemají nějaké podmínky, které musíte splnit, abyste si mohl půjčit? Nevadí jim například, že peníze budou použity na vyplacení insolvence?
Reakce
Zdeněk
No, bohužel mají. Musíte mít 12 000 Kč příjem měsíčně. Jinak ale nic extra splňovat nemusíte. Tak je to určitě lepší než v bance, kde po tobě chtějí strašně moc dokládání. Navíc v bance by neschválili půjčku na vyplacení insolvence (kvůli registru).
Reakce
Roman
Nechci být bláhový a vím, že jsou lidé, kteří nemají ani těch 12 000 Kč čistého. Ale strašně by mě zajímalo, z čeho by to lidé s menší výplatou než 12 000 Kč asi zaplatili? To není možné z takového příjmu vyžít ne? Nebo je tady někdo, kdo to zvládá a zaplatí z toho všechny výdaje?
Reakce
Robert
Dobrý den všem. Jmenuji se Robert a bohužel mám nevyplacenou insolvenci. Měl jsem vyplatit jen 30000 Kč, ale bohužel neměl jsem práci (což je nutné). A teď mi to vyskočilo na 100000 Kč. Jelikož teď pracuji už 2 roky a vlastním velkou nemovitost, obracím se touto cestou na lidi, kteří mi mohou poradit. Popřípadě půjčit na vyplacení 100000 Kč...kam mi to až narostlo. Pište mi na můj email robertspanel123@seznam.cz. Nebo na můj kontakt 722682784. Děkuji všem. PS: chci vrátit svůj život. Je to peklo takto žít, když vám pořád dluh narůstá a nejste schopni ho vyplatit. Děkuji, Robert.
Reakce
Elko
No splňovat 12 000 Kč platu čistého je v mém případě celkem problém. Docela pitomá podmínka. Kdyby tam nebyla tato podmínka, tak bych určitě prošel schválením. Ale takto...? Tak nevím, kde si půjčím, všude něco a já se z dluhů nikdy nevyhrabu. Nemáte někdo nějakou radu, kam bych se měl obrátit nebo kontakt na nějakého soukromníka, který by mohl pomoci dostat se z dluhů?
Reakce
Zdeněk
Jasně, 12 000 Kč je i v dnešní době poměrně vysoká částka, kterou spousta lidí nemá. By mě zajímalo, kde berou ten průměrný plat 27 000 Kč? nejspíš to počítají jen pro Prahu. Na druhou stranu je to ale zase chytré - půjčí pouze lidem, kteří budou mít jak na splácení, tak i na svůj normální život. Takže lidé, kteří jsou u nich schválení, se pak nedostanou do problémů se splácením. A tak je pro tu firmu jisté, že své penze dostanou zpět.
Reakce
Evžen
No to by mě taky zajímalo, kde berou ten průměrný plat. Tam počítají asi jen Pražáky a tady na Ostravsko zase z vysoka kašlou. Protože ty platy v krůzných krajích jsou naprosto odlišné. A na lidi na Ostravsku se asi nebere ohled, jak to tak vidím. Fakt děs, všude by měly být stejné podmínky. Nojo, Praha je stát ve státě nebo jak se to říká. A je to neférové. Tam si ani půjčovat nemusí, protože tam vydělávají několikrát více a mají se jak prasata v žitě. Ne jako my na Ostravsku.
Reakce
Luboš
No no no, Ostraváku, uklidněte se. My z Prahy se taky nemáme bůh ví jak, neříkám, někteří možná ano, ale na druhou stranu tady máme vysoké nájmy. Takže ono se to suma sumárum nakonec vyrovná. A nebojte se, i tady jsou zadlužení lidi. Nežijeme si tady jako v pohádce, jak vám to přijde. Možná máme o něco vyšší platy, ale naše výdaje na domácnost a na život jsou daleko vyšší než ty vaše. Takže jsme na tom všude úplně stejně.
Reakce
Zdeněk
Já sice z Ostravy ani z Prahy nejsem, takže nevím, ale ani tak zdaleka na průměrnou mzdu nedosahuji. A pokud tu podmínku 12 000 Kč příjem zvednou, nebudu ani na blbou půjčku dosahovat. Tak doufám, že to zůstane takto na 12 tisících korun. Jinak bych přišel i o tu úplně poslední možnost.
Reakce
Erik
Taky to mám úplně stejně. Bohužel pořád ty platy nejsou nic moc, aby si člověk mohl nějak vyskakovat. Ale stojím za Qkontem, že je to chytrá podmínka. Já jsem pro to, aby všechny půjčky, úvěry a hypotéky měly stejně nebo podobné podmínky - to by totiž nemohli půjčovat jen tak někomu, ale jen skutečně těm, kteří na to mají. A lidé by se potom nedostávali do dluhových pastí. Ale dostali skutečně jen tolik, kolik si mohou ve skutečnosti dovolit splatit.
Reakce
Jirka
Já bych byl strašně rád, kdyby do této diskuze mohli nakouknout i někteří politici. Aby viděli a poznali skutečnou realitu normálních lidí. Je to blbé, když se člověk dře jak mezek a nemůže si nic dovolit, natož si na to ani půjčit. Aby i oni viděli, tak žije normální člověk.
Reakce
Erik
Ano, ale takový politik vám na žádnou podobnou diskusi nevleze. Oni sami jsou totiž živi z toho, že my (ta nejnižší lůza) si půjčíme. Proč by tedy proti tomu něco dělali? To by pak sami neměli žádné peníze. Qkonto je naštěstí nezávislé na žádném nadnárodním koncernu, který by jakýmkoliv způsobem ovlivňovat politiky. U nich si proto klidně půjčím na celý život.
Reakce
Zdeněk
Tak podle mě nejsou všechny finanční domy napojené na politiky. Zase nemůžeme všechno házet do jednoho pytle. Na druhou stranu určitě máte pravdu v tom, že by se měli politici více podívat mezi obyčejné lidi. A měli by zjistit, co vlastně chceme, ne jen vydělávat velké prachy a užívat si na velkolepých dovolených. Nám pak skutečně zbývá už jen to Qkonto.
Reakce
Erik
Je to smutné, kam jsme se až dostali. Možná jedině, jak zůstat nějak nad vodou, je si vůbec nepůjčovat. Na druhou stranu ale chápu, že to někdy nejde a že prostě jiná cesta není. Když už, tak si půjčujte u nějakých normálních zdrojů - banky a ověřené firmy. Sám mám s Qkontem dobrou zkušenost, takže doporučuji si raději od nikoho žádné peníze nebrat - pokud to není nezbytně nutné.
Reakce
Zdeněk
Tak já bych byl nejraději, kdybych si nemusel nic půjčovat. Ale přesně jak píšete, prostě nastala taková neutěšená situace, že to prostě ani jinak nešlo. Byl jsem vlastně do toho natlačen. Tak když už si musím půjčit, v rodině se nikdo nenašel, tak si alespoň chci půjčit od takové firmy, která má podle mě nejférovější podmínky. A kde si sám můžu až do poslední chvíli říct, kolik si budu chtít půjčit. Takže Qkonto.
Reakce
Pavel
Raději si budu odkládat každý měsíc 1 000 Kč bokem, abych si nemusel půjčovat. Než potom nemít žádné peníze v rezervě a pak řešit nějaké splácení a úroky. Stejně jsou to všechno vydřiduši. Taky to dělejte tímto způsobem.
Reakce
Lucky
Pavle: tak hold ne každý má tu možnost si odkládat každý měsíc 1000 Kč, aby si mohl šetřit. Ne každý má takové možnosti. A hold si musí půjčit, když potřebuje peníze.
Reakce
Zdeněk
Přesně. Taky paní z Floridy je asi šťastná žena, protože ještě nikoho neznám, kdo by si půjčil a okamžitě měl na všechno na světě. Takto to bohužel nefunguje. Naštěstí ještě i dnes existují slušné firmy a poskytovatelé, jako je například Quick půjčka. I když to samozřejmě není nejlepší řešení - půjčit si na všechno a pořád, ale jednou za čas to neuškodí. A navíc, když si půjčujete od někoho tak slušného, jako je právě Quick půjčka.
Reakce
Lukáš
Podle mě, kdyby nebyly ty firmy, tak by se objevili lichváři, kteří by půjčovali za strašné úroky. Takhle je to alespoň nějak ošetřené a nepůjčuje se za otřesných podmínek. Za mě určitě OK. Taky jsem se pro zajímavost koukal na to Qkonto a není to nejhorší. Už jsem viděl větší šarlatány s penězi, co vám půjčí "jakože výhodně". Toto je celkem v klidu a překvapilo mě, jak moc mají výhodné úroky. To bych nečekal.
Reakce
Zdeněk
Ne všichni jsou lichváři. Navíc se díky konkurenci nesmí moc rozjet s úroky, protože by jinak za chvíli neměli žádné zákazníky. Podle mě to Qkonto dobře pochopilo a my bychom toho měli využít. Abychom nepřicházeli o peníze. Za mě mají jedničku s hvězdičkou. Jen by mohli mít lépe vysvětlené ty podmínky, jak to funguje.
Reakce
Míra
Ahoj všem, jak tady čtu je to opravdu zoufalá situace. Také se snažím a chystám do insolvence. Moje dluhy vznikly díky společnosti Finpomoc před 8 lety byl to podvod. A jakož to mladík jsem jim zatraceně naletěl, vyhodili mně z bytu, přišel o práci, skončil jsem na ulici. Po x letech jsem se z toho vyhrabal a z dluhu 50000 Kč mi to narostlo na neuvěřitelných 600000 Kč, k tomu mám další menší dluhy s tím spojené. A drzost společnosti Finpomoc je šílená. Prozatím na insolvenci nedosáhnu, snažím se veškeré dluhy dostat znovu k soudu. Zkoušel jsem půjčky úvěry už snad všude narazil jsem pouze na podvodníky a vyděrače. Několikrát jsem dokonce zaplatil peníze dopředu v naději, že mi dají půjčku. Nemovitost nevlastním ani jiný majetek. A jsem velmi zoufalý. Můj dluh narůstá stále rychleji a z mého faktického dluhu 150000 Kč je nyní 895000 Kč.
Reakce
Tomáš
Zdravím, tady všichni se předháníte jaké půjčky nejsou nejlepší. Ale můžete mi dát skutečně reálný tip, na koho bych se měl pro půjčení peněz obrátit? A myslím takového člověka nebo společnost, kde se skutečně vyplácejí reálné peníze a kde skutečně žádost schválí. Děkuji předem.
Reakce
Daniel
Zdravím, reaguji na Vaše příspěvky. Insolvence se mi jeví jako další a ještě horší než exekuce. Také mám insolvenci a lituji, že jsem vůbec do toho šel. V exekuci mne zůstávalo aspoň 14000 Kč, ale v insolvenci pouze minimum. A z toho člověk musí zaplatit dopravu, nájem, jídlo a musí doufat, že doma něco neodejde a nebo bude muset něco doplácet nebo opravit. A zaplatit musíte, jelikož v insolvenci nesmíte mít další dluhy. Takže když dojde vyúčtování za služby a máte tam nedoplatek, to je teprve ten největší problém. Proto bych také rád uvítal, kdyby se někdo našel a pomohl insolvenci doplatit v částce 150 000 Kč. Předem děkuji za Vaše nabídky na email Black.White84@seznam.cz.
Reakce
Kamil
Jen zjišťuji že insolvence je spíše likvidace než řešení, proč jen nezastaví úroky s tím, že zaplatíte celou částku?! Tento stát likviduje lidi úroky a dodělá insolvencí. Pokud si vyberete insolvenci jako řešení vašich dluhů, tak se dostanete do ještě větších problémů, než v jakých zrovna jste. Dávejte si na to pozor, rozhodně to není žádné spásné řešení.
Reakce
David
Dobrý den, já mám insolvenci na 600 000 Kč. Plat mám 22000 Kč a druhý měsíc jen 16000 Kč. A tak je to dokola. Účetní mi strhávala poctivě vše a dávala mi 6000 Kč. Podle insolvenční kalkulačky jsem vždy měl dostávat 10 000 Kč. Správcová nereagovala, tak jsem zašel na charitu, pro pomoc lidem v nouzi. A tam mi zařídili dvojnásobné životní minimum. Já bych se z insolvence nevyplácel po celé té cestě vyřizování a nejistoty. Zkusil bych to přes charitu.
Reakce
Viky
Jsem taky v insolvenci a taky sháním půjčku, která by mi pomohla přestát tuto situaci, do které jsem se momentálně dostala. Ale všichni, kdo se mi ozvou, po mě chtějí jenom poplatky předem. Nevíte někdo o něčem, kde by mě schválili? Na úroku apod. až tak moc nesejde. Hlavně, aby to bylo poctivé!
Reakce
Petra Kisová
Zdravím Vás všechny..,nechci Vám dávat velké naděje,ale má známa,která v insolvenci byla má zkušenost s vyplacenim od soukromníka.Teď mu splaci jako-by hypotéku.Její dluh byl 460 000 a vrací 731 000.Vrátila se do normálního života a vůbec toho nelituje.Když to tady tak procitám,musíte to mít hodně těžké a držím Vám moc palce.. Ty děti za to přeci nemohou.. My dospělí většinou ano.. Kontakt na pána jsem musela páčit,ale je z Krkonoš okolí Trutnova a jediný co mám je meil,tel.dát nemohla. ( luk110026@seznam.cz).Pan lítá permanentně po světě,tak pry chvíli než odpovi. Držím Vám všem palce a ať to zvládáte!!!!!!!!
Reakce
Michal
Prosím o z kontaktování na wickerion@email cz mam insolvenci asi 400 000. Mam ted hodně bojových příjmu a k tomu stalo práci. Rad bych se vyplatil a platil klidne dele třeba menší částku. Jen aby mi to nebralo skoro celý plat.
Reakce
INS
Poskytujeme půjčky bez ověřování bankovního registru, bez ručitele, bez zakládání nemovitosti. Nežádáme žádné potvrzení, výplatní pásky, ani podobné dokumenty. Po schválení peníze do 24 hodin. Poskytujeme výhradně na základě hodnocení bonity. Pokud máte zájem, pošlete e-mail, odpověď jak na to, pošleme obratem. Půjčku vyřídíte přes internet. insloanoffer@gmail.com
Reakce
Anonyme
Splatila jsem insolvenci 100 %, přesto mi žádná nebankovní organizace peníze nepůjčí. Nechci, abyste klesali na duchu, ale ani po insolvenci si 5 let člověk ani neškrtne.
Reakce
Marie
Také jsem v insolvenci a bude mi končit za 10 měsíců a je to pěkný očistec a né pomoc lidem. S tou charitou to ještě také zkusím, protože už to neudýchám finančně.
Reakce
Marcela Svojšová
Jsem v insolvenci chtěla bych vyplatit mohla bych uplácet 5000
Reakce
Mira
Ahoj lidi ani nevim jak jsem se tu ocitl ale t si jen kazdy stezuje makam a da se rict bez prace a ziju si i dobre dluhy se snazim nemit no znam lidi co se bez nich neobejdou a to je nad me chapani jinak krasne svatky.
Reakce
Běla
Také už delší dobu sháním peníze na vyplacení insolvence. Bohužel všichni ti, kteří nabídnou pomoc z ciziny, chtějí poplatek.. Pro člověka v insolvenci je to někdy nemožné, dát 8000 předem, navíc je tu obava z podvodu..
Reakce
Kikina
Dobry den jsem v insolvenci a nutne schanim 60tis pujcku prosim muze nekdo pomoci??? Kikina.dr@seznam.cz moc dekuji
Reakce
Zuzka
Dobrý den, jsem v insolvenci a potrebuji pujcit 150.000 kč. Jsem z Liberce. Mohu splacet cca 4 tisice mesicne. Najde se nekdo, kdo mi pujci? Klidne preplatim vice. Dekuji. Muj mail zuzana.slavikova@seznam.cz
Reakce
Katka
Čtu Vaše příspěvky a nedá mi to neokomentovat.Jsem na tom úplně stejně jako vy všichni.Ale jedno řešení jsem našla.A to je na Facebooku.Dluhová poradna
Reakce
Alžběta Fialová
Sice nemám, žádné rady co se týče splacení insolvence, ale myslím, že by vám mohlo trochu pomoct mallpay.cz každý měsíc můžete nakoupit za určitou částku, myslím že je to 5000 a splatit až následující měsíc a případně si platbu za drobný poplatek i několikrát odložit. Já osobně s tím mám skvělé zkušenosti.
Reakce
Anna Jana
Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti s možností zástavy i druhé v pořadí. Exekuce ani dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci posoudíme a řešení navrhneme zdarma. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto lze výšku splátky a délku úvěru nastavit podle Vašich možností a potřeb. Tento úvěr je vhodný také k vyplacení malých nevýhodných půjček. Pokud se jedná o poplatky, tak žádné poplatky předem neplatíte. Celý proces Vám také podrobně vysvětlíme. Vhodné je pro zaměstnance i podnikatele. Tel. 608758113, Email annajanna@kdopujci.cz
Reakce
Burianova Lucie
Výhodná finanční půjčka pro všechny žadatele v České republice. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Žádat můžete o půjčky od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez nesmyslných poplatků s nízkou úrokovou sazbou. Zaručuji vám rychlé a profesionální jednání. Finance můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Podrobnější informace získáte na emailu: Burianovalucie23@precerpano.cz

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP