Vyplacení exekuce bez zástavy nemovitosti

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Vyplacení exekuce bez zástavy nemovitosti

Řeknu to na rovinu, že jsem dlužník, který má za sebou špatnou minulost. Jsem v bankovním registru, nebankovním registru Solus a mám i exekuci, kterou bych chtěl vyplatit. Chci začít vše od začátku a dát si své věci do pořádku. Pokud započítám i poplatky exekutorovi atd., tak na vyplacení potřebuji 220 000 Kč. Ale jen bez zástavy nemovitosti. Tu nemám. Poradíte? Dáte mi nějaký kontakt na někoho spolehlivého?

Diskusi založil:

Náhlovský

Počet shlédnutí:

15238x

Počet příspěvků:

24x

Reakce
anonym
Podle mých zkušeností nemáš šanci s touto žádostí uspět. Co jsem se tak díval, tak lze žádat o půjčku bez zástavy nemovitosti do cca 80 000 Kč. Víc ti nikdo nepůjčí. Navíc ty máš za sebou svoji historii a navíc to chceš na vyplacení exekuce. Jsi ve všech možný registrech. Pokud bych měl realisticky tipovat, tak by jsi mohl získat maximálně tak 10 000 Kč. A to ještě možná přeháním. Nemyslím si, že by jsi mohl získat bez zástavy nemovitosti 220 000 Kč.
Reakce
Martina Kováčová
Dobrý den, tak vysoký úvěr vám nejsem schopna sjednat. Bez zástavy to takřka nereálné. Ale mohla bych vám nabídnout jinou cestu jak z toho ven - oddlužení. Dle podmínek by jste v následujících 5 letech splatil cca 70000 Kč a byl by jste ze všeho venku. Na měsíc by splátka dělala asi něco okolo 1250 Kč. Toto by jste platil následujících 5 let a bylo by po všem. Pokud by jste měl zájem, tak se můžeme na podrobnostech domluvit na 602822876.
Reakce
Richard Štreichl
Dobrý den, taky potřebuji akutně vyplatit exekuci. Pokud by někdo mohl něco nabídnout, tak mi prosím napište na katkarisa@seznam.cz nebo zavolejte na 739164522.
Reakce
Jan Babčák
Jsem v exekuci a nutně potřebuji sehnat půjčku 30000 Kč. Nevěděli by jste někdo o něčem? Velice to spěchá a musí to být bez zástavy. Pokud něco najdete, tak mi pošlete prosím odkaz na babusek@email.cz. Díky předem.
Reakce
Blanka Černá
Jak Vám již sdělila kolegyně, tak si taktéž myslím, že nemáte šanci dosáhnout na vyplacení exekuce v takové výši. Rovněž bych vám doporučila podstoupit osobní bankrot - jediné myslitelné řešení ve vaší situaci. Jsem ohledně tohoto kroku k zastižení po celý den na 775475280. Nabízíme vám rychlou pomoc z dluhové pasti. Přestaňte již platit jen úroky z úroků. Máme nejrychlejší a nejlevnější insolvence (oddlužení). Pokud máte zájem se vyhnout exekucím atd. tak pište nebo volejte na telefonní číslo 775475280 kdykoliv. Poradíme nejlepší způsob, nebojte se ozvat. Děkuji, Blanka
Reakce
Náhlovský
Opravdu se nenajde nikdo kdo by to byl schopný vyplatit? Vím, že mám špatnou historii, ale je to velice nutné a opravdu to potřebuji. Lidé, prosím pomozte.
Reakce
Andrea
Zdravím, mám obdobnou zkušenost, ale řešila jsem své dluhy ještě před exekucí. Nechtěla jsem ručit nemovitostí a hledala půjčku bez zástavy. Narazila jsem na tyto stránky a mohu doporučit. Nezaručím, že půjčku dostanete, ono to všechno záleží na mnoha okolnostech. A ani neznám vaší podrobnou situaci. Ale zkusit to můžete. Doporučuji.
Reakce
Zdeněk Hanák
Pro Blanka Černá: Dobrý den. O vaše služby bych měl zájem, ale aktuálně nemám mobil tak sem schopen komunikovat jen přes email. Pokud by jste mně mohla zaslat více informací o podmínkách osobního bankrotu, byl bych moc vděčný. Děkuji za odpověď Zdeněk Hanák, (Hypnox1983@gmail.com).
Reakce
Bohuslav
Dobrý den. Jsme mladý kluk, který se dostal do dluhů díky svojí blbosti. Tedy asi jako každý. Vzal jsem si půjčku do začátku v době, kdy jsem měl práci a vše šlo dobře. V bytě,ve kterém jsem žil a platil i elektřinu, kterou tedy využívali i nájemníci v ostatních bytech, protože byly jedny hodiny na celý barák. Tak to byl jediný způsob jak přežívat. Jenže tam se stal další dluh, když jeden z nájemníku přestal platit a utekl. Pak jsem přišel o práci a tak jsem nemohl doplatit ani půjčku a ani dluh na elektřině, kterou nájemník nechal. Jelikož člověk neví co by, tak jsem obvolával práce z paušálu, který jsem měl. Tam jsem taky nadělal menší paseku no a pak už jen zbývá půjčka, na které je z 2 tisíc už 20 tisíc. Chtěl bych se z toho dostat, už jen protože mám rodinu a časem si třeba pořídit nějaké svoje bydlení. Jenže platit ty půjčky po jedné není zrovna radost. Protože jsou dosti nepříjemní. Proto sháním půjčku alespoň 100 tisíc bez zástavy na ty dluhy. Pokud by se někdo našel, nebo někdo věděl o nějaké firmě, prosím kontaktujte na email Bodixx@email.cz.
Reakce
Jaroslav
Potřebuji sehnat co nejrychleji půjčku na exekuci na nemovitost. Tuto nemovitost dám jako zástavu, jako záruku, že budu splácet. Našel by se někdo, kdo by byl schopný mi poctivě a bez podvodů zařídit tyto peníze se zástavou nemovitosti na vyplacení exekuce? Mělo by se jednat cca o 600000 Kč. Můj email pro případné nabídky je feals@seznam.cz. Děkuji, Jaroslav.
Reakce
Daniela
Dobrý den, díky bývalému příteli jsem se ocitla v exekuci. Jsem matka na MD s půlročním dítětem. Nemám velkou exekuci, ale s dítětem je 20.000,- Kč opravdu moc. Byla by prosím nějaká možnost mi pomoct, když příjem mám 14.000 Kč? Díky exekuci mám i na bytě dluh, který musím splatit do konce ledna. Když tak pište na email danmak.94@email.cz, budu Vám všem moc vděčná.
Reakce
Peter
Dobrý den, dostal sem se do velikých dluhu. Dokonce jsem byl i několikrát okraden, žádal jsem totiž o půjčku, kde chtěli předem poplatky. Jenže když jsem ty peníze poslal, už jsem se tomu člověku nedovolal. A nic jsem o něm ani nevěděl. Tak proto žádám o úvěr na vyplacení dluhu bez zástavy nemovitosti. Nic totiž nevlastním. Kdyby něco, tak se prosím ozvěte na emailu: petr.kristof123@seznam.cz. Děkuji za poctivé nabídky.
Reakce
David
Dobrý den chtěl bych poradit a pomoci. Můj dluh byl okolo 500 000 Kč. K dnešnímu dnu je můj dluh necelých 140000 Kč. Už přes 5 let mi to strhávají z platu, exekučně. Nenašlo by se nějaké jiné řešení? Měsíčně mě strhávají různě od 4000 Kč do 10000 Kč. A už toho mám plné zuby. Jsou mezi námi tací, kteří raději pracují na černo a nebo posílají jen 500 Kč korun, aby se neřeklo. Ale jak pracujete ve fabrice, tak vám to brát musí. Telefonní číslo 739406991. Prosím ozvěte se někdo.
Reakce
Zdeněk
Dobrý den, potřeboval bych vyplatit exekuce - zdědil jsem 1 třetinu domu, zrekonstruoval jsem jej. A teď se to na mě sype ze všech stran. Jak kdyby hlídali, kdo a co zdědí. Děkuji za rady a pomoc. Nabídne mi někdo vyplacení exekucí? Budu doufat.
Reakce
Radek
pro: Blanka Černá. Dobrý den, mohl bych poprosit o více informací? Jak se to dá zařídit a o průběhu? Vydělávám si celkem dobře na to, že pracuji ve fabrice. Ale mám exekuci na plat a z toho co mi zůstane tak nestíhám splácet pohledávky + bydlení. Tak se to samozřejmě kupí a nezvládám to. Prosím můžete se mi ozvat na email: barbash@seznam.cz? Děkuji předem.
Reakce
Vikinka
Dobrý den, taky bych potřebovala pomoct z dluhové pasti. Jsem zaměstnaná, mám družstevní byt a mohla bych jej nabídnout do zástavy. Mé dluhy jsou kolem 500000 Kč. Když mám tu zástavu, tak by se snad někdo našel, ne? I když na druhou stranu se jedná o družstevní byt, což situaci asi dost zkomplikuje. Můj email pro případné nabídky je vikuska211@seznam.cz.
Reakce
Tomáš
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit, jak se zbavit exekuce a dvou položek, které dohromady činí asi 69000 Kč? Nastupuji do zaměstnání a nevím jak se zachovat, když mi exekuce přijde do práce. Rád bych se tomu vyhnul, ale bohužel si sám nevím tady jak na to. Děkuji za radu. Tomáš
Reakce
Michal
Dobry den hledam touto cestou pomoc mam zaplatit ex cca35000 plus ňejake nev pujčky pokud ňekdo pomuże už nevim jak dal diky muj tel 725821841
Reakce
radek
Dobry den hledam touto cestou někoho kdo by mi mohl poskytnot půjčku cca 70 000. Zaměstnání sice mám ale je v tom maly.háček bohuzel nemam moznost dolozit prijem atd, a jsem v exekuci, cca 20 000. Chtel bych to zaplatit a zacit znovu, , děkuji za odpověď
Reakce
Radek
Dobrý den, dostal jsem se do problémů, kdy jsem volil cestu kontaktovat společnost, která se zabývá oddlužením. Bohužel oddluzeni by mě vycházelo na cca 4800,- s tím žen mě závazky jsou ve výši cca 250tis. Reagují proto že mne zaujala kalkulace ohledně oddluzeni kde jste psala slečno Blanko že je možné oddluzeni se splacením cca 1250,-/měs. Rad bych se dozvěděl bližší informace prosím vás nebo kdokoli kdo by mi mohl poradit s racionálním řešením mé situace. Předem děkuji hanus92radek@gmail.com
Reakce
Honza
Dobry den dostal jsem exekuxi na vyzivnem 77tis jelikoz mam novy vztah a cekame rodinu exe na plat je dosti moc na muj rozpocet jelikoz je to prednostni a zusrava mi zivotni minimum a to si nemuzu dovolit jeli nekdo schopny sjednat pujcku 100tis a bez zastavy byl bych rad kdyby se mi ozval na mail janpavlacka@centrum.cz dekuji
Reakce
Fanda
Dobrý den snažím se najít firmu ale bez úspěšně jedná se o to že mám 2 exekuce na který jsem dá se říct kašlal do té doby než mě zablokovaly účet a částka prej i s jistinami činí něco kolem 500 tisíc byl jsem ochotnej se domluvit na splácení klidně až 8 tisíc měsíčně pač moje výplata je kolem 22 tisíc a vše vypadalo že se dá domluvit žádal jsem vlastně o částečé odblokování účtu pač od tam tud platím veškeré věci ale najednou se od toho odvolali takže bych potřeboval pomoc bud sehnat půjčku co by ty exekuce vyplatila za podobnou cenu splácení kolem těch 8 tisíc akorát nemám čím ručit a co se týče toho druhého vyhlásit bankrot že bch zaplatil mín atd nejsem jsi jistej ale to by mě asi účet neodblokovali a já bych ho fakt potřeboval pač jsem živnostník děkuji předem za radu odpověd a pomoc můj osobní mobil 704 103 507
Reakce
Řadě lk
Shan půjčku bez zástavy, jen seriózní.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP