Smazání inzerátu z inzerce půjček

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Smazání inzerátu z inzerce půjček

Dobrý den, jak zde mohu odstranit uvedenou žádost o půjčku, kterou jsem zaslala do inzerce půjček na těchto stránkách? Děkuji.

Diskusi založil:

Věra

Počet shlédnutí:

2548x

Počet příspěvků:

8x

Reakce
Lucie
Napište mi na email s odkazem na daný inzerát. Má adresa je lucie.brouckova@precerpano.cz. Co nejdříve se na to podívám a nějak to vyřešíme.
Reakce
Michal G.
Taky bych měl zájem odstranění mnou zaslaného inzerátu, který jsem zde posílal cca před měsícem. Půjčku jsem už vyřešil a nyní bych to chtěl odstranit. Můžete mi prosím někdo pomoci? Děkuji
Reakce
Petra Faltýnová
Dobrý den, jak jste prosím smazali vaši inzerci? Nikde na to nevidím tlačítko. A ani do emailu mi nepřišel žádný odkaz, kde by byla nějaká administrace. Prosím o radu jak to smazat.
Reakce
Lucie
Jak jsem již psala výše, tak se mi prosím ozvěte na moji emailovou adresu. Nezapomeňte prosím přiložit i odkaz na konkrétní inzerát - je velmi složité někoho dohledávat podle e-mailové adresy nebo podle jména. Zvlášť když si nekteří uživatelé založili více poptávek. Poté je to skutečně nemožné. Děkuji.
Reakce
Petra Faltýnová
Lucie: A na jaký email mám odkaz poslat? Děkuji za rychlou odpověď.
Reakce
Lucie
Moji emailovou adresu jsem uvedla výše. Nezapomeňte prosím na odkaz. Žádost od Michala G. jsem již obdržela a vše jsme vyřešili. Pokud by měl prosím i někdo další zájem, tak se mi ozvěte. Bohužel nemám čas to řešit přes diskusi a hlídat, kdy sem někdo nový pošle svoji upomínku. V případě požádání jsem schopná vše vyřídit maximálně do hodiny (pokud napíšete v rozumnou denní dobu). Děkuji a přeji pěkný den.
Reakce
Barbora Krátká
Paní Lucie mohla by jste odstranit i mou poptávku? Žádala jsem tam pod jménem Barbora Krátká o 300 000 Kč na zaplacení dluhů, sloučení a konsolidaci. Ozval se mi už soukromník, který mi ty peníze dal ze svého na směnku. Ale ještě se mi pořád stane, že mi někdo telefonuje a chce mi nabízet další peníze. Tak prosím odstraňte alespoň mé telefonní číslo. Nebo i rovnou celý inzerát. Děkuji za ochotu, Barbora Krátká.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP