Registr Ekzekuce - Jak zjistit, kdo má ekzekuci?

Vašek Malý

Vašek Malý

Nevíte někdo, jak zjistit, jestli má někdo ekzekuci a jestli je vedený v nějakém registru? Nejlépe na internetu. PS: Jde mi přímo o mně. Existuje třeba i nějaký úřad, kam bych si mohl zavolat a oni by mi řekli, jestli je na mé jméno ekzekuce? Díky.

ing. Karlík

ing. Karlík

Pokud vím, tak žádný veliký společný registr neexistuje. Pokud Vám jde například o to, jestli jste evidovaný v registru pro neplacení splátek/paušálu, tak na to na internetu existují služby. Bohužel každá má jenom svoji databázi lidí a žádná nemá všechny. V bankovním sektoru je to jednodušší - banky sdílejí své informace mezi sebou. Ale v nebankovním sektoru je to džungle. Můžete si vyzkoušet vyjet například CEECR, CERD nebo CRD.

Vašek Malý

Vašek Malý

Mně jde ale o exekuce. To, že jsem v registru (bankovním i nebankovním) vím. Ale potřebuji zjistit, jestli je na mé jméno napsána i nějaká ekzekuce. A taky by mě zajímalo, pokud se dostanu do ekzekuce, tak mě o tom musí soud informovat například dopisem? Nebo se o tom dlužník vůbec nedozví, poplatky, penále a pokuty mu mohou dále narůstat a až potom mu třeba po letech najednou vezmou nemovitost? A není tady nějaký úřad, který má registr a vede ekzekuce?

O. Pavelka

O. Pavelka

Obraťte se na stránky Exekutorské komory České republiky. Mají na stránkách registr, ve kterém si můžete hledat. Pokud vím, tak exekutoři mají povinnost do tohoto registru zapisovat nejpozději do 30 dnů všechny osoby, u kterých zahajují exekuci.

Blanka J.

Blanka J.

Můžete si to najít na internetu, ale je to bohužel placené. Viděla jsem například nějakou Lustraci, kde chtěli za výpis buď 60 Kč platbou přes SMS nebo 30 Kč platbou přes platební kartu. Taky jsem viděla stránky, které nabízely, že projdou za vás všechny registry a vypracují vám kompletní přehled. Ale tam to stálo myslím 299 Kč. A taky jedna firma nabízela, že vám výpis pošle poštou. Ale u těchto služeb čert ví, jestli jsou ty informace správné. Nemusí mít kompletní informace, řeknou vám, že vám žádná ekzekuce nehrozí a pak se dozvíte, že nějaká byla v nějakém jiném registru.

Vašek Malý

Vašek Malý

Děkuji, ale jde mi opravdu jen o čistý registr ekzekuce. Vím, že jsem v bankovním i nebankovním registru neplatičů. Bohužel kvůli tomu, že jsem si vzal malé rychlé půjčky před výplatou a dopadlo to tak, jak to dopadlo... . A teď, když se mi to podařilo splatit, tak nevím, jestli už je to vše a jestli se něco nedostalo až do ekzekuce. A ani nevím, kam si mám zavolat a ptát se, protože si už ani nepamatuji všechny ty firmy, u kterých jsem si bral ty nebankovní půjčky před výplatou. A protože je to už více než 2 roky, tak by u nich rozhodně hrozila ekzekuce... . Ale i tak děkuji.

Novák Patrik

Novák Patrik

Zkuste se obrátit na českou exekutorskou komoru. Nebo si zaplaťte nějakého finančního poradce a poraďte se s ním, jak řešit situaci, kdy nevíte, jestli máte ještě nějaké závazky. Ono je to dost složitá situace. Pokud se například někdo rozhodne vstoupit do insolvence, tak se věřitelé musí v dané lhůtě přihlásit na soud sami. Ani samotný soud neví, komu, kde a kolik dlužíte. A jak by měl někdo nebo nějaký registr vědět, s kým jste podepsal smlouvu a od koho jste si vzal nebankovní půjčku?

Markéta K.

Markéta K.

Vy jste dostal novou půjčku, když jste měl plno rychlých půjček před výplatou a nesplácel jste je? Nebo jste ji dokonce dostal až když šly do ekzekuce? A pokud se můžu zeptat, tak kdo vám tu půjčku dal a mohl by jste mi na něho dát kontakt. Moc prosím, jsem ve stejných problémech a chci se vyplatit z dluhů. Ale nikdo mi nechce dát korunu, natož tak 80 tisíc. A to mi už hrozí i ekzekuce. Prosím, marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Arnošt Kareš

Arnošt Kareš

Řeší tady někdo dluhy a exekuce? Jestli ano, tak mi prosím dejte váš telefon a já se vám ozvu. Zn. spěchá. Prosím jen o poctivé kontakty, s podvodníky stejně jednat nebudu. Děkuji předem, Arnošt Kareš.

Ladislav Samko

Ladislav Samko

Existuje nějaký registr, do kterého by se dalo volně nahlížet a který by obsahoval exekuce? A to jak komu právě tyto exekuce probíhají, tak i záznamy o splacených a ukončených exekucích. Prostě kompletní exekuční registr. Je něco takové volně přístupné na internetu? Nebo dají se tyto informace někde vyžádat? Když tak pošlete odkaz. Díky.

janci rudolf

janci rudolf

rad bich vedel jestli je name podana ekzekuce a kolik dekuji

pAVEL vOJTÍK

pAVEL vOJTÍK

KOLIK DLUŽÍM

Pavel Vojtík

Pavel Vojtík

kolik dlužím

Ilona pesova

Ilona pesova

Prosim o sdělení jak zjistim,zda muj pritel ma ukzekuci?

Petr bělocký

Petr bělocký

Chci vědět jestli má dluhy

Pavel Kryl

Pavel Kryl

Kolik ještě dlužím.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky