QKonto, Qúvěr, Qpůjčka - Půjčka i v insolvenci?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

QKonto, Qúvěr, Qpůjčka - Půjčka i v insolvenci?

Hledám někoho, kdo by mi půjčil peníze, i když jsem už po insolvenci. Vše mám splacené, ale stále mám záznam v jejich registru. V diskusi jsem četla o společnosti, která nabízí Qkonto, Qúvěr a Qpůjčky. Je to poctivé a vyžadují peníze předem? Platí se nějaké poplatky? A hlavně, je to i pro lidi v insolvenčním registru? Děkuji za radu. Karlička.

Diskusi založil:

Karlička

Počet shlédnutí:

4095x

Počet příspěvků:

29x

Reakce
Šídlo
Možná se budete divit, ale moje maminka má přesně 12 tisíc korun na výplatu. A shodou okolností si půjčovala u té společnosti - bylo to buď Qkonto, Qúvěr nebo Qpůjčka. Sice je to byl začarovaný kruh splátek a přeplatila víc, než musela, ale všechno nakonec splatila a dostala se z toho. Nevím jak je to v případě insolvence.
Reakce
Zdeněk
Podle mě je ta podmínka 12 000 Kč jen zárukou, že to pak dotyčný bude moct splácet, neboť bude mít alespoň malinkatou finanční rezervu. Samozřejmě vám neseberou celých 12 000 Kč. Vezmou si jen svojí část na splácení dluhu, ale určitě vám většina peněz zůstane. Někdo tady posílal odkaz, tak se můžete prokliknout na konkrétní podmínky té zmíněné půjčky. Tak se na to můžete podívat a i zjistit, jestli to poskytnou lidem v insolvenci.
Reakce
Bohuš
Já to taky neberu za žádnou hroznou podmínku. Prostě chtějí mít jistotu, že právě jejich klienti finančně nevykrvácí. Podle mě je to dobře. A 12000 Kč musí mít každý, kdo se chce zadlužit. U něčeho tam dokonce mají podmínku, aby měl člověk splaceno inkaso apod. To to jen potvrzuje. No a tak jsem ještě hledal, ale podmínky těch půjček jsou poměrně těžce k dohledání. Na jak dlouho si ten Qúvěr, Qpůjčku nebo Qkonto můžu půjčit a kolik peněz?
Reakce
Bohuš
Tak jsem to trochu prostudoval a už jsem to pochopil. Oni totiž nenabízí jen klasické půjčky, ale taky něco jako kontokorent. A právě to inkaso je v u toho kontokorentu (mají to označené jako Qkonto nebo Qúvěr). To je důležité pro pochopení podmínek té nebankovní půjčky. Pokud si ještě chcete půjčit, najdete to na odkazu pod jménem Qúvěr. Podívejte se zde.
Reakce
Zdeněk
Aha. A jaké jsou u toho Qkonto úroky? Pokud totiž mám správné informace, tak kontokorent je to nejhorší, co si můžete sjednat. Alespoň u bank. Ostatní půjčky vycházejí daleko levněji. Není třeba ta Qpůjčka levnější než nějaký kontokorent? A jaké jsou podmínky?
Reakce
Pavel Bureš
Dobrý den Karličko. Stačí se podívat na jejich nabídku. Nabízejí Qkonto a Qkonto mini. Můžete si požádat o 10 až 50 000 Kč. měsíční splátka se počítá podle výše úvěru na Qkonto, minimálně od 5,99%. například pokud si vezmete 20 000 Kč, tak to na 1198 Kč měsíčně v případě Qkonto mini. A pokud si sjednáte Qkonto (to normální), tak to vychází na 2120 Kč měsíčně. Podmínky mají, že musíte být občanem ČR, ve věku 18 až 65 let a musíte mít minimální příjem 12 000 Kč. Potřebujete občanku, nájemní smlouvu (zaplacené inkaso) a doklad o příjmu (můžete být důchodce, OSVČ nebo zaměstnanec). Nepíšou tam nic o insolvenci. Ale pochybuji, že by půjčovali lidem, co zrovna platí insolvenci. To vám asi nedá nikdo.
Reakce
Pavel Bureš
A ještě mi podle jejich podmínek připadá, že to Qkonto je spíše Qúvěr. Rozhodně to není žádná Qpůjčka. Protože tam uvádějí, že pokud peníze nečerpáte, tak nemusíte platit. Což vypadá na naprosto klasický úvěr (kde máte blokované peníze pro vaše použití, ale nemusíte je využít). V případě nebankovní půjčky by jste ty peníze dostala rovnou k dispozici (nebyly by pouze pro vás připravené na účtu) a musela by jste je rovnou utrácet.
Reakce
Lucie B.
Když si vezmou lidi, kteří mají minimální plat půjčku, tak se podle mě z toho už nemohou dostat. Pokud nevyhrají ve sportce Začarovaný kruh. Ale teď se mi líbí ten nový produkt od QUICK půjčky - Qkonto. Q konto není žádná novinka, takže by to mohlo fungovat. Tahle služba už nějakou dobu na trhu je. Já jsem ji ještě vyzkoušela a nemůžu tak doporučit. Platíte jen, když čerpáte a ani nemají žádné specifické požadavky. Oproti jiným půjčkám. Je to pravda?
Reakce
Martin
Zdravím Tě! přesně jak píšeš, někdy není vyhnutí si půjčit. Taky mě to potkalo, potřeboval jsem si půjčit menší částku do 20 tisíc Kč a vyhledal jsem Qkonto půjčku, se kterou jsem byl velmi mile překvapený. Nemají bůh ví jaké podmínky, a hlavně mají malé úroky. Za mě tedy doporučuji, ale upřímně doufám, že jsem si půjčoval po prvé a naposledy. Není příjemný pocit někomu dlužit peníze.
Reakce
Roman
Zdravím. Potřebuji opravdu nutně půjčit 10000 Kč. Jsem v insolvenci do dubna 2016, kterou postupně platím. Mám práci a mám i příjem (bez kterého by mi insolvenci neschválili). Pošlete mi prosím nějakou nabídku na 10000 Kč. Telefonní číslo 603328990.
Reakce
Radek S.
Romane, už se vám někdo ozval? Já jsem to totiž dělal přes ty jejich stránky. Nevím, jestli se vám takhle někdo sám ozve. Raději si to ověřte, abyste zbytečně nečekal na jejich odpověď, která nikdy nepřijde.
Reakce
Tomáš
My jsme Qkonto od TC Domov vyzkoušeli. Ten princip kontokorentu nám s manželkou vyhovuje. I firma se nám zdá solidní, zodpoví na všechno, nedělají tajnosti.
Reakce
Pája
A lidičky, měli jste už někdo někdy to Qkonto sjednané? Ptám se proto, že bych potřebovala vědět, zda se něco stane, když jeden měsíc nezaplatím? Jak to v tom případě bude probíhat a co oni na to? Pokud s tím máte zkušenost, tak budu velmi ráda za vaši odpověď. Děkuji.
Reakce
Karel
Já jsem Qkonto měl sjednané před půl rokem. Do teď ještě cosi splácím, ale dá se to přežít. Jinak je to celkem v pohodě půjčka. Stačí si to Předsjednat na internetu. Pak vás jen kontaktují nějací úředníci ohledně toho, dořešíte konečnou částku a je to. Do dvou dnů máte peníze k dispozici. Využijete je a pak už si jen užíváte. Za mě dobrý.
Reakce
Kamila
A to Qkonto oni dají úplně všem, i když třeba nemám práci, nebo to dávají jen zaměstnaným lidem? Díky za odpověď.
Reakce
Karel
No co vím, tak to dávají jen lidem, kteří mají minimální měsíční příjem ve výši 12 000,-, takže podle toho asi musíš mít alespoň nějakou práci. Abys mohla Qkonto dostat. Ale na druhou stranu je to zase v klidu, protože zase budeš mít jistotu, že budeš pak splácet v pohodě a že nebudeš mít žádné finanční problémy (případně).
Reakce
Vašík
No a co Cofidis, Česká spořitelna, apod.? Ti nemají výhodnější půjčky oproti Qkonta?
Reakce
Karel
No co vím, tak vůbec. Cofidis je jen krásná reklama, Česká spořitelna má obrovské úroky a ten zbytek je na tom dost podobně. Jediné Qkonto nemá žádnou lživou reklamu, nic lidem nenalhává a nic neslibuje, co by nebyla pravda. Prostě půjčují férově s nejvýhodnějšími úroky.
Reakce
Petřík
Přesně, naprosto souhlasím s Karlem. Hlavně zapomeňte na rozhodování podle reklam! V tomto ohledu vás to bude stát spoustu tisíc. Kde si totiž myslíte, že ty firmy na ty krásné reklamy berou peníze? No právě na takových důvěřivcích, kteří na základě krásné reklamy si sjednají půjčku a vůbec nemyslí. Qkonto - to je ta správná cesta!
Reakce
Tomáš
No jo, jenže i když dokážete, že si vyberete správně. Nikdy nemáte jistotu, že vás to nedovede do finančních problémů. Vždycky se to totiž může zvrtnout, a to i u takové fajnové půjčky, jako je Qkonto.
Reakce
Svatopluk
Myslím, že když si nepůjčíte majlant, budete poctivě splácet a nebudete si už půjčovat jinde, tak to jde v pohodě zvládnout. Půjčoval jsem si od Qkonta a nejsou to žádní vydřiduši.
Reakce
Květa
Ty ses tedy chytrý jak rádio Svatopluku.
Reakce
Svatopluk
Proč myslíte Květo? Já mluvím z vlastní zkušenosti!
Reakce
Květa
Jo ale takové obecné rady co tu píšete, to přece každý!
Reakce
Svatopluk
Tak za prvé je to pravda a za druhé jiní lidé si to ani neuvědomí a rychle se tak zamotají do změti půjček. Postupoval jsem obezřetně a bylo všechno v pořádku, Qkonto má navíc i malé úroky.
Reakce
Radim
Já mohu souhlasit s těmi malými úroky a taky s tvrzením, že je třeba být obezřetný a nesjednávat si nic dalšího.
Reakce
Květa
No dobře, uznávám.
Reakce
Ondřej
Taky mám QKonto a jsem spokojený, vše probíhá jak má a já mám každý měsíc k dispozici peníze, jelikož funguje na bázi kontokorentu.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP