Qkonto Diskuse - Jaké máte zkušenosti s Quickpujcky?

Marta J.

Marta J.

Jelikož vidím, že se tady celkem dost diskutuje o jednotlivých společnostech a hodně lidí tady má už i zařízené nebankovní půjčky, tak bych se chtěla zeptat, jakou máte zkušenost s Qkonto od společnosti Quickpujcky. Vyskočilo to na mě jako reklama při vyhledávání. Máte už někdo Qkonto? Nebo jste si už někdo vzali od Quickpujcky peníze? Napište do diskuse jestli jsou seriózní.

Miňonka

Miňonka

Souhlasím. Já jsem si Qkonto jednou půjčoval a byl jsem hodně spokojený. Jak píšete, nejlepší byla ta úroková sazba. Tu jsem fakt nečekal. Ta se totiž mohla rovnat třeba i hypotékám, které jsou vždycky nejvýhodnější. Teď všude Qkonto doporučuji, protože jsem s ním byl maximálně spokojen.

Maruška

Maruška

A to Qkonto se dá vyřídit jen přes internet, nebo mají někde i nějakou pobočku? protože bych potřebovala velmi rychle půjčit peníze a toto téma mě v diskuzi zaujalo. Jak to konkrétně u té společnosti Quickpůjčky funguje a jak se podává žádost? Musím zajít na pobočku, požádat přes internet nebo si je pozvat k sobě domů? Děkuji.

Miňonka

Miňonka

Tak pokud vím, tak jen přes internet. Ale samozřejmě nějakou pobočku určitě mají, ale nevím, zda to funguje tak, že byste někam nakráčela a hned si sjednala Qkonto. Ono to chce asi si předjednat na internetu.

Tomáš

Tomáš

Ono to funguje přesně tak, jak píšete - přes internet si to před-objednáte a pak se se zástupcem Qkonta sejdete osobně. To setkání ale nemusí být vůbec na žádné pobočce, může to být třeba někde v kavárně nebo u vás doma. Na pobočku bych určitě nechodil. Mohlo by to být zbytečné.

Anonym

Anonym

Tomáši: to raději na pobočce než někomu ukazovat byt. Zvlášť v takovémto případě, v jakém teď sám jsi. Raději si nikoho nepouštět dovnitř a sejít se přímo u nich.

Radovan

Radovan

Ano, taky bych si nepouštěl takové lidi do bytu. Nerad tam tahám cizí lidi a zvlášť ještě takové. Člověk v dnešní době nemůže nikomu věřit. Proto je lepší si vyřídit půjčku mimo vlastní byt. Třeba na pobočce.

Lucka

Lucka

Myslím, že tohle už závisí na pohodlnosti člověka. Každopádně ta Quick půjčka jde vyřídit i nějak online, ne?

Lukáš R.

Lukáš R.

Já za sebe doporučuji právě to Qkonto. Mám osobní zkušenost, dobrý přístup, nízké úroky, možnost vybrat si částku od 10 000 Kč do 50 000 Kč...prostě a jednoduše mi to vyhovovalo ve všech ohledech a nemám na ně jedinou připomínku.

Roman

Roman

Taky to mám úplně stejně. U Qkonta jsem si už půjčoval dvakrát. Doporučuji. Však se podívejte na jejich stránky a uvidíte co a jak dále.

Monička

Monička

Qkontem skutečně nic nezkazíte. Vyzkoušejte ho a uvidíte sami, jestli se vám vyplatí nebo ne. Je to velmi snadné a vyřízení takřka okamžité.

Marie

Marie

Já jsem si Qkonto zřizovala zatím sice jen jednou, ale taky jsem byla hodně spokojená. Nadmíru mě potěšily nízké úroky.

Qkonťák

Qkonťák

Zdravím, já už jsem rodilý Qkonťák, protože jsem si u nich půjčoval už snad pětkrát. Nechápu ty lidi, kteří říkají, že když si jednou půjčíš, tak už si navždy zadlužený. Možná jinde to tak platí ale v Qkontu jsem to nezažil a myslím, že ani nezažiji.

Miluška

Miluška

Tomáši, taková půjčka je Qkonto. Skutečně vám tam hodně rychle schválí žádost, penízky máte rychle u sebe a splatit to pak můžete, jak si vyberete. Za mě fakt jedna z nejlepších půjček na trhu.

Sabina

Sabina

Je, prosím vás, dobré to qKonto? Přemýšlím nad tím, že bych do toho šla, ale nechce se mi zařizovat další účet (už tak toho je nad hlavu).

Zdeněk

Zdeněk

To si nemusíte zřizovat žádný nový účet. I když se to jmenuje jakože "Konto", tak to nic s novým účtem nemá společného. V pohodě. Jinak se jim podívejte na internetové stránky. Tak to mají všechno celkem dobře a srozumitelně napsané.

Studnice

Studnice

Zdravím, máte prosím tip, co je lepší - Qkonto, Zuno nebo Zaplo? Díky moc za všechny rady a doufám, že nebudu jen vyhejtovaná.

René

René

No, podle mě jsou to různé společnosti/produkty, takže je těžké je srovnávat. Nejvýhodnější úroky má ale bez debat Qkonto, takže asi to, pokud by šlo jen o to.

Jituška

Jituška

Dobrý den ve spolek, a hodí se to Qkonto i pro podnikatele? Děkuji předem za odpověď.

Tomáš

Tomáš

Tak to vůbec netuším. Nejlépe ale Jituško uděláš, když si tam rovnou do toho Qkonta zavoláš a přímo se jich zeptáš. Alespoň budeš mít klid na duši. A případně můžeš rovnou i požádat o peníze, které si od nich chceš vzít.

Roman

Roman

Zdravím, já si myslím, že Qkonto moc pro podnikatele není, protože musíte pravidelný příjem alespoň 12 000 Kč, což jako podnikatel nikdy nevíte. Resp. nejste schopni to doložit potvrzením o příjmu ani smlouvou na dobu neurčitou. Záleží samozřejmě na podmínkách, případně to lze doložit daňovým přiznáním.

Lukáš

Lukáš

Ano, to jsem taky četl, takže souhlas. Podle mě je Qkonto jen pro obyčejné lidi, kteří chodí jen do práce a mají pravidelný příjem. Jak je to ohledně OSVČ a podnikatelů si jistý nejsem. Musíš se podívat na jejich nabídku nebo na jejich stránky.

Monika

Monika

Dobrý den, co to Qkonto je vlastně zač? Četla jsem o tom spoustu článků, ale pořád si to nějak nedokážu představit. Jak to funguje a jaké jsou tam podmínky pro získání peněz. Je to výhodnější než normální nebankovní půjčka a lze ty peníze dostat jednodušeji? Děkuji.

Lukáš

Lukáš

Qkonto je jiný druh půjčky, kterou si můžete sjednat. Jedná se o něco mezi půjčkou a kontokorentem. Vy si řeknete, kolik si maximálně budete chtít půjčit a do té částky si můžete libovolně vybírat penízky. Pak to samozřejmě vracíte podle splátkového kalendáře, ale jenom tolik, kolik jste si z toho reálně vzali.

Lenka

Lenka

Dobrý den, jak to tedy s tím Qkontem je? Půjčím si peníze a ty mám k dispozici kdykoliv budu chtít? Může mi někdo nějak stručně vysvětlit, jak to u nich funguje a jak to probíhá, pokud mi moji žádost úspěšně schválí?

Petra

Petra

To Lenka: já si myslím, že to funguje tak, že si peníze půjčíš a pak je splácíš a to co neutratíš, ti tam prostě na tom Qkontě zůstane. Něco na způsob kreditní karty. Kdy ti dají k dispozici nějaký obnos peněz a ty z něj můžeš čerpat jakoukoliv částku až do výše limitu. Ale na rozdíl od půjčky, nemusíš si vybrat úplně všechny peníze a platíš úrok jen z toho, co opravdu využiješ. Tak jsem to pochopila já.

Klára

Klára

Na jejich stránkách je to hezky vysvětleno: Neúčelová půjčka na dobu neurčitou s možností čerpání opakovaně. Podívejte se na to. Určitě by vám mohli pomoci.

Lucka

Lucka

Také mám s quick půjčou pozitivní zkušenosti, půjčili rychle a bez okolků, přesně jak jsem očekávala.

Jarek

Jarek

Lucko, kolik jste si od nich půjčovala?

Lucka

Lucka

Naposledy jsem si od nich brala 35 000 Kč a bylo to v pohodě. Úplně bez problémů... .

Mišule

Mišule

A jaký mají úrok na těch quick půjčkách?

Lucka

Lucka

1,64% p.m což je super, na to že to je nebankovní půjčka.

Mišule

Mišule

No, je to dost, záleží kolik si člověk půjčuje. A mají tam taky nějaké omezení, kdy nejpozději je nutné vše splatit?

Lucka

Lucka

Co jsi vzpomínám, tak to bylo myslím 18 měsíců.

Roman

Roman

Ahoj, minulý měsíc jsem is taky půjčoval z quick půjček a spokojenost :-)

Lenka

Lenka

A kolik sis půjčoval peněz?

Roman

Roman

Bral jsem si od nich 25 tisíc korun. Na novou kuchyni a na vybavení bydlení. Bylo to bez problému, vše OK.

Lenka

Lenka

Fíha, a jak dlouho to budete splácet? Je tam i nějaká možnost předčasného splácení? A je případně nějak zpoplatněna?

Vlasta

Vlasta

S Quick půjčkami jsem se již setkala v jiných diskuzích. Podle toho co jsem četla a podle toho, co psali jiní lidé, tak vypadají celkem slibně.

Miloš

Miloš

Jojo, Vlasto. A hlavně jsou QUICK! Což mi zachránilo krk v nouzi!

Radka

Radka

A za jak dlouho ti půjčili Miloši a kolik sis půjčoval?

Miloš

Miloš

Hele, já si půjčoval 15 tisíc a měl jsem to hned na druhý den!

Radka

Radka

A jak dlouho jsi splácel/budeš splácet?

Mr. Rich

Mr. Rich

Lidi, najděte si raději pořádnou robotu a na půjčky se vykašlete. To budete mít nejlepší. I kdyby vám někdo daroval peníze dnes, co budete dělat příští měsíc? Opět hledat někoho, kdo vám daruje peníze? Najděte si práci a peníze budete mít každý měsíc zaručené.

Miloš

Miloš

Hmmm, tady je nějaký pan moc chytrý. Ono ne vždy to jde! Ne každý má dobré vzdělání. A ono je to potom velice těžké. Zvlášť když člověk například nemá ani střední školu, natož vysokou. To je potom i nemožné.

Mr. Rich

Mr. Rich

Vzdělání? Já mám učňák a žiju si jak pán. Stačí mít dobré kontakty nebo se umět prezentovat. Nic víc v tom není. A ještě trocha snahy to někam dotáhnout, ne jen ležet doma a čekat až se peníze pohrnou samy.

Miloš

Miloš

No jo, tak si to strč za klobouk a neotravuj se v takové diskuzi, když si žiješ jako pán. Čau.

Mr. Rich

Mr. Rich

No, jen jsem vám chtěl poradit! Tak pardon! Omlouvám se, pokud jsem překročil hranici. Nic víc než rada v tom nebyla.

Monty

Monty

Zdravím, potřeboval bych půjčit na auto, čeká mě STK a podle autoservisu, je třeba vyměnit celý výfuk, brzdové kotouče a opravit karoserii a přelakovat. No hrubý odhad byl tak 18000 Kč. Četl jsem tady o Qkontu, jsou solidní? Abych si nenaběhl, to bych raději byl pak bez auta. Nejsou to podvodníci, je to ověřená společnost, že ano?

Barča

Barča

Připojuji se k dotazu, s rodinou potřebujeme doplatit zájezd, abychom mohli o prázdninách odjet. Myslíte si, že je to vhodná společnost a že by nám mohla pomoci? Prosím o odpověď někoho, kdo s nimi má osobní zkušenost a už si od nich bral půjčku.

Josef

Josef

Myslím, že výše diskuze i jinde, dokazují, že quick půjčky nejsou podvodníci a dost lidí je s nimi spokojených. Sice nedokáži porovnat, jestli mají nejvýhodnější úrokové sazby atd. Ale podvodníci to rozhodně nejsou. Ověřená společnost.

Monty

Monty

Jsem OSVČ, tak nevím jestli je to zrovna pro mě, četl jsem recenze, že zrovna pro podnikatele to není. protože potřebují pevný příjem? Mě se to ale měsíčně pohybuje a nikdy není zaručené, kolik budu mít příští měsíc.

Josef

Josef

Hloupost, stačí doložit daňové přiznání a dle toho posoudí, zda dosáhnete na půjčku nebo ne. Nic více k tomu nepotřebujete.

Monty

Monty

Tak roční obrat mám slušný, jen tedy měsíčně to fluktuuje, to je snad pochopitelné. Každý měsíc nemůžu mít stejný příjem. Někdy je to více, někdy je to méně. Ale drží se to okolo stejné hranice.

Josef

Josef

V TC Domov řeší takové situace s klienty denně, já jsem si půjčoval kvůli události rodině a neměl jsem problém. Jsem pracující důchodce, tak jsem doložil důchodový výměr a příjem a po schválení jsem měl peníze z Qkonta hned, nemusel jsem ani všechno vyčerpat. Mohl jsem si brát tolik peněz, kolik jsem zrovna potřeboval. Což je lepší než dostat zbytečně velkou půjčku a polovinu peněz ani nevyužít. A stejně za ty peníze platit úrok.

Barča

Barča

Teď jsem mírně zmatená, co je tedy quick půjčka a qkonto a co s tím má TC Domov společné? To jsou různé produkty a různé firmy, nebo je to jen jeden produkty pod různým jménem a ta firma je jen jedna. Děkuji za upřesnění.

Josef

Josef

Tak firma TC Domov poskytuje právě nebankovní půjčku formou Qkonta, které nahradilo quick půjčky. Qkonto je daleko lepší. Funguje to skoro jako kontokorent, máte k dispozici obnos, který jste chtěli a je na vás jestli to využijete celé na jednou nebo postupně. Pokud potřebujete malou částku, tak čerpáte malou částku, splácíte malou částku a i úroky jsou vám počítány z této malé částky. A pokud potřebujete více, tak jednoduše čerpáte více. Až do dovoleného maximálního limitu. Zkrátka jako v bance u kontokorentu.

Barča

Barča

A jak je to se splácením? Splácíte se to pravděpodobně měsíčně? Nebo je to jako u konkurenčních nebankovních půjček, kde splácíte týdně? Taky by mě zajímala možnost jednorázového doplacení při nečekaném příjmu apod.

Josef

Josef

Platíte jen za to, co jste zrovna vyčerpala v pravidelných splátkách. Nic víc vám není účtováno. V tom je podle mě ta výhoda. Platíte jen tolik, kolik čerpáte. takže na tom můžete ve výsledku i ušetřit. U klasické půjčky to bohužel takto nefunguje.

Barča

Barča

A na jak dlouho to je? Víte to někdo? A pokud by jsem to chtěla na kratší dobu, nebyl by to problém? Nebo kdyby jsem to chtěla vše vrátit najednou? Šlo by to?

Josef

Josef

Výše v diskuzi i na webu quikpůjčky se dočtete, že nejvýše 18 měsíců, ale jak budete mít peníze dřív, tak to můžete klidně doplatit. Jsem toho právě využil, když mi dorazil přeplatek za vodu. Vrátil jsem vše, co jsem dlužil. A bylo to vyřešeno jednorázově bez dalších závazků.

Monty

Monty

Super, chci úvěr právě jen chvíli a nechci se vázat v bance. Tak jsem si říkal, že by toto mohla být cesta, ale nebyl jsem si jistý. Děkuji za odpověď.

Josef

Josef

Za jednorázové splacení qkonta jsem nic neplatil. vše jsem jim jednorázově doplatil jedinou splátkou a bylo to vyřešeno. Žádné další splátky, žádné další úroky. Půjčka (qkonto) tím bylo uzavřeno a vyřešeno.

Barča

Barča

A co se stane, kdyby mi přišla výplata později? Nejsem si jistá, jestli mi můj zaměstnavatel vyplatí výplatu každý měsíc na čas. A nerada bych se kvůli tomu dostala do problémů se splácením. Děkuji.

Josef

Josef

Tak to si pročtěte podmínky qkonta, tam je to napsané jasně a bez obalu, ale když jim dopředu zavoláte, že je to mimořádné, tak se dle mého nic nestane a budou mít pochopení. Hlavně nedělat mrtvého brouka, pak naskakují úroky a zbytečné penále. Vždy je nejlepší komunikovat a věřiteli předem říci, že tento měsíc nevycházíte. Ve většině případů se dá domluvit odklad zdarma, v některých případech vám naúčtují pouze úrok.

Monty

Monty

Jo to znám, jsem to bohužel jednou nechal dojít až k rozhodci, prostě moje blbost a nepohlídal jsem si to. Měl jsem si dávat větší pozor. Příště to určitě nenechám zajít až tak daleko.

Josef

Josef

Hele, v TC Domov se snaží lidem pomoci, když něco takového nastane, ale s těmi nepoctivými se nemazlí, přece jen to jsou jejich investice. Alespoň to je moje osobní zkušenost.

Monty

Monty

Já jsem poučený až až, beru si jen co potřebuji a to Qkonto vypadá dobře, když to všechno nepůjde na tu opravu, tak aspoň nebudu platit tolik. Ale už bych si nikdy nepůjčoval vysoké sumy, jaké ani momentálně nepotřebuji.

Barča

Barča

Tak to raději řeknu manželovi, ten můj zaměstnavatel není zrovna 2x spolehlivý. U manžela by to neměl být problém. Podíváme se společně na to a uvidíme co a jak. Děkuji za odpověď.

Josef

Josef

Můžu qkonto jen doporučit, vyřízení bylo bez problému, peníze pak kdykoli k dispozici a přístup pracovníků mě taky mile překvapil. A navíc vše bylo i velmi rychlé a bezproblémové.

Barča

Barča

To jsem ráda, nechci si připadat jako největší něco, co musí žebrat o peníze. Ráda bych jednala na úrovni. Což u nebankovních půjček není vždy samozřejmostí.

Josef

Josef

To se nemusíte bát, co jsem se setkal se zástupci nebo jsem hovořil telefonicky se zákaznickým servisem, tak vše bylo na profesionální úrovni. Vyzkoušejte a případě pak dejte vědět.

Barča

Barča

Fuj, to jsem si oddechla. Snad nám to klapne a děcka si užijí prázdniny, máme zaplacené 2/3 zájezdu, tak se moc těšíme na dovolenou. Pokud by nám to vyšlo, tak by jsme byli moc rádi za peníze i za schválenou půjčku.

Josef

Josef

Jestli má manžel pravidelný příjem, tak nemějte obavy. Nebude to pro něj sebemenší problém.

Barča

Barča

Jo má, tak Vám všem děkuji za cenné rady. Moc jste mi pomohli.

Kuba

Kuba

Takže Josefe tvrdíte, že quick půjčky jsou opravdu tak rychlé jak jejich název napovídá? Myslíte, že by mi byli schopni půjčit do úterka?

Lucka

Lucka

Jakube, myslím, že ano, protože oni tam nemají žádné rozhodčí položky, nemusíte platit žádné poplatky předem...takže se to nemá na čem zdržet

Kuba

Kuba

Jaké rozhodčí položky, co to znamená? Díky za objasnění

Lucka

Lucka

Sorry doložky, jinak zkus nejdříve google: "Rozhodčí doložka je zvláštní doložka ve smlouvě, která zakládá pravomoc rozhodců k rozhodování případných sporů z této smlouvy vzniklých, a to na místo obecných soudů. Přináší to pro účastníky smlouvy rychlé a spravedlivé řešení jejich sporů." :)

Kuba

Kuba

No, že by mi to něco řekl, raději bych prosil lajcké vysvětlení pro debily :))))

Lucka

Lucka

Kubo, tak co, půjčili ti do úterka, jak si chtěl? :-)

Adélka

Adélka

Taky můžu doporučit QKonto, měla jsem ho a byla jsem s ním moc spokojená, peníze kdykoli k dispozici :)

Tman

Tman

Ahoj, za mě je quickpůjčka naprosto v pohodě :) i co se týče jednání velice vstřícná společnost

Kubajz

Kubajz

Tman - Jak si to měl s quick půjčkou a poplatky?

Tman

Tman

Kubajz: No splácel jsem včas takže žádné nebyly... Teda jednou se mi z nějakého důvodu neodeslala splátka a tak jsem jim volal a všechno se vyřešilo naprosto v klidu bez nějakého poplatku :)

Adys

Adys

Nebankovní půjčku jsem si bral naposledy když mi bylo kolem 20 let a to jsem s tím měl nakonec dost problémů. Když jsem si teda bral quick půjčku tak jsem z toho měl ze začátku docela stres ale jak se ukázalo poskytuje to fakt v pohodě společnost :)

Kubajz

Kubajz

Adys - od koho sis to předtím půjčoval když si s tím měl tolik prolbémů?

Adys

Adys

To Kubajz: Tyjo to už nevím, je to skoro 15 let zpátky :D Tehdy to byla jiná doba, nebyla taková kontrola a pravidla jako jsou teď a tak se to různě šmelilo a ojebávalo... Dneska si už na internetu můžeš hned zjistit co je kdo zač. a to jsem si taky před půjčením našel názory na quickpůjčku které byly hlavně kladné

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky