Půjčky pro lidi v insolvenci od soukromých investorů

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčky pro lidi v insolvenci od soukromých investorů

Nevíte o nějakých soukromých investorech, kteří by byli ochotni pomoci člověku v insolvenci? Žádost mi byla soudem schválena už před rokem a půl a budu splácet ještě minimálně tři roky. Do posledního týdne jsem všechno splácel řádně a v termínu. Přišla mi ale minulý týden složenka na doplacení energií (elektřina). Ale já na ní nemám peníze. Mám jenom existenční minimum, zbytek jde na insolvenci. Existují půjčky pro lidi v insolvenci, které jsou poctivé? Banky nepřipadají v úvahu. A co jsem zkoušel internetové žádosti, tak mi bylo vše zamítnuto ještě před odesláním formuláře... . Prosím, spěchá!

Diskusi založil:

Peterka

Počet shlédnutí:

53101x

Počet příspěvků:

151x

Reakce
ing. Karlík
Dobrý den, ve Vaší situaci rozhodně doporučuji nebrat si na sebe další závazky. Nebudete to mí z čeho splácet a dostanete se do ještě větších problémů. I když se to nikdy nedoporučuje, tak já udělám výjimku. Doporučil bych Vám zmíněnou složenku neplatit. Protože co nejhoršího se může prozatím stát? Jistě tímto krokem dostanete nějaký čas. Tipuji, že minimálně další dva měsíce se nebude dít vůbec nic a budou chodit jen upomínky. Následně Vás možná odpojí - krajní řešení. Dostanete tak minimálně 2 měsíce k dobru. Po tuto dobu máte čas se domluvit s někým z rodiny nebo přátel. Případně si zajistit nějaký vedlejší příjem. Pokud se ovšem zadlužíte, tak budete muset již za 30 dnů dát první splátku. Tedy poloviční čas. Jako poslední bod bych zmínil, že jen velmi těžko naleznete někoho, kdo dává půjčky i v insolvenci. Soukromí investoři jsou velmi hákliví na to, když nemáte čím ručit a nemáte z čeho splácet. Což je Váš případ.
Reakce
Dáme peníze
Soukromý investor Vám nabízí osobní schůzku a ihned podpis smlouvy o půjčce až do 50 000 000 Kč. Máme jedinou podmínky - musí být zástava nemovitosti. Vyplácíme ihned. Neřešíme, jestli má žadatel záznam v registru. Nezajímají nás ani žádné další informace. Hlavní je pouze ručení domem nebo bytem. V případě zájmu nám můžete zavolat na 608960152 a domluvit si schůzku ještě dnes.
Reakce
Peterka
Děkuji za Vši nabídku. Ale jak jsem psal už v úvodu, tak žádný majetek nemám, vždyť jsem sám v podnájmu a navíc nepotřebuji žádné miliony. Jenom na ten nedoplatek. Navíc jsem podstoupil oddlužení a nepíšete, jestli dáváte i půjčky pro lidi v insolvenci? Prostě Vaše nabídka mi vůbec nepomáhá. Nemůže někdo nabídnout něco jiného?
Reakce
Finanční poradce
Dobrý den, vzhledem k vaší situaci si nemyslím, že by se Vám podařil najít nějaký soukromý investor. Přeci jen, už to bylo řečeno. Účelem bylo, aby jste splatit minimálně 30% všech závazků v následujících maximálně 5 letech. Z toho vyplývá, že na splátky nyní platíte už úplné maximum a na vyžití Vám zbývá jen na podnájem a jídlo. Pokud vůbec to. Jak by jste chtěl v této situaci ještě něco splácet? Jen velmi těžko. A to je ten důvod, proč nemůžete nic najít. Ve Vaší situaci si nemůžete dovolit to vrátit. Doporučuji se obrátit na Vaši rodinu nebo Vaše přátele. A už se více nezadlužovat. Naopak využít insolvenci jako způsob jak se zbavit závislosti na půjčkách. A vymanit se z tohoto kolotoče.
Reakce
Peterka
Děkuji za vaše rad, ale já opravdu potřebuji uhradit tu složenku. Už jsem to promeškal víc než o týden? To se opravdu nenajde žádný soukromý investor, který může dát půjčku i lidem v insolvenci? Jsem slušný člověk, který se dostal ne vlastní vinnou do kolotoče opožděných splátek a jediným východiskem byl osobní bankrot. Pomůže někdo? Poradí někdo?
Reakce
Krpálek Michal
Poptávám 200 000 Kč na insolvenci. Jsem už rok a půl v osobním bankrotu a zaplaceno mám cca 150 000 Kč (spíše více). Chtěl bych to doplatit a normálně žít. Jsem zaměstnán na dobu neurčitou a mám měsíční plat, který je okolo 21 000 Kč. Jen mi bohužel správkyně strhává 10500 Kč a tudíž se s 10 000 Kč nedá vyjít. Proto hledám kdo půjčí na doplacení zbývající částky. Poctivě a bez podvodných praktik. Ostatní podmínky si můžete asi domyslet. nemám žádný majetek atd. Byl jsem v dluzích, jsem v registru apod. Může mě kontaktovat nějaká soukromá osoba na krpalekmichal@seznam.cz nebo mi zatelefonovat 605928543. Chci zase začít normálně žít. S pozdravem Krpálek.
Reakce
Lenka Horká
Potřebovala bych půjčit peníze. Ale nevím jak na to. Když nabízíte půjčky. I pro lidi co jsou v insolvenčním řízení, mockrát Vám děkuji. Horká Lenka. Pište mi pouze na e-mail. Mockrát Vám děkuji. Nabídněte mi prosím moc pomoc. Můj kontakt je romanhorky05@seznam.cz.
Reakce
Formánek
Jsem také v insolvenci. Nehledám půjčku, jsem teď na ÚP, takže se mi bohužel nic nestrhává. Tak se ptám, je to veliký problém? A ještě jedna věc, přivydělávám si a rád bych z toho posílal peníze na insolvenci. Ale nemám jak doložit tento příjem. Poradí někdo? S pozdravem Formánek
Reakce
Jarmila Stránská
Dobrý den, jsem v insolvenci a dostala jsem se trošku do finanční tísně. A potřebovala bych půjčit menší částku, ale bohužel se mi nedaří. I když jsou půjčky v insolvenci. S pozdravem Stránská. Myslím si jestli to vše není podvod na lidi. Můj telefon je 736 407 577 a e-mail: jarmila.stranska.radionova@seznam.cz.
Reakce
Bětule
Dobrý den, najde se někdo, kdo půjčí sedm set tisíc korun? Mám malý plat a přítel je za blbost v registru. Ale na splátky máme peněz dost. Nikde nám nechtějí půjčit na koupi rodinného domku, kdo zažil tuto situaci, tak ví o čem mluvím. Nabídky posílejte na tři sta třicet tři betule@seznam.cz (nejdou mi tu psát číslice, ale email je číslo a za tím přezdívka. (333betule@seznam.cz). Děkuji
Reakce
Cacorka
Nevíte o nějakých soukromých investorech, kteří by byli ochotni pomoci člověku v insolvenci? Potřebovala bych půjčit bez podvodu a poplatku 3000 Kč, splatila bych to do 2 měsíců. Spěchá to, jsem v tísni.
Reakce
Dzurenková Monika
Dobrý den, našel by se tady někdo, kdo by mi půjčil 50 000 Kč? Pravdou je, že tak jako asi x dalších lidí, jsem si prošla insolvencí. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy jsem přišla o práci a tudíž jsem se dostala do skluzu se splátkami. A osobní bankrot byl jediným možným řešením. Ale než jsem si další práci zase našla, trvalo to víc jak rok a půl. Naštěstí už insolvenci mám zdárně splacenou a mám i doklad od soudu o srovnání dluhu. Ale bohužel tenhle záznam o insolvenci pořád je. Pracuji na HPP a vydělávám v průměru kolem 16 000 Kč - 17 000 Kč (mohu doložit potvrzení o příjmu). Ale mám stále u bank i nebankovních společností díky tomuhle záznamu zavřené dveře. Nenašel by se tady nějaký soukromý investor, který by byl ochoten mi půjčit? Bez poplatků předem a ručení nemovitosti (tu nemám). Byla bych vám velice vděčná. Prosím, kdo by jste byl ochoten mi půjčit, prosím, kontaktujte mne na email: monika.claris@seznam.cz případně na tel. 776 485 685. Mockrát děkuji za případné nabídky.
Reakce
Petr H.
Cacorka: Pokud bys to byla schopna splatit do měsíce a ne do dvou, tak zkus jednu ze zmíněných nabídek. Podle některých zdrojů nekontrolují registry a nepožadují ani potvrzení o příjmu, tzn. se o insolvenci nemusejí ani dozvědět.
Reakce
Jirka G.
Jsem v insolvenci. Rozvedli jsme se a bývalá manželka prodává dům. A insolvence bude uhrazena z prodeje. Já bydlím v podnájmu, mám stálou práci i vedlejší nedoložený příjem. Najde se někdo, kdo půjčí 35000,- Kč na rozumnou splátku do 2000,- Kč měsíčně?
Reakce
Robert Sivák
Jsem v insolvenci už přes 4 roky. A nyní bych potřeboval půjčit 25000 Kč. Peníze na splácení mám, měsíčné mohu splácet 2000 Kč. Můj mobilní telefon je 733242506. Mám stálý příjem, jsem zaměstnán na dobu neurčitou. Děkuji za vaše nabídky půjčky i pro lidi v insolvenci. S pozdravem, Robert Sivák
Reakce
Pavel Bubák
Jste-li v insolvenci alespoň 6 měsíců, tak Vám mohu zajistit půjčku. Především pomohu lidem, kteří potřebují peníze do 10 000 Kč. Bleskové vyplacení je možné ještě dnes. Předem nic neplatíte. Více na odkazu níže.
Reakce
Marcela Madrová
Potřebuji nutně prosím půjčit půjčku 30 000 Kč. Prosím pomozte do 27.3.2015. Jsem v insolvenci, pomozte prosím. Jsem schopná splácet, mám na to peníze. Moc děkuji, Madrová. Můj telefon je 608 407 3140.
Reakce
Božena
Pro Pavla Bubáka: Potřebuji půjčit 10000 Kč. jenomže nevím, kde Vás mám tady na těch internetových stránkách najít? Zkoušela jsem klikat, ale nevidím Vás zde. Děkuji.
Reakce
Kristýna N.
Dobrý den, potřebuji nutně půjčit 30 000 Kč, ale nikde mi půjčku nechtějí dát. Zejména kvůli tomu, že mi není 21 let. Mám i půjčku někde jinde a v pořádku ji splácím. Chci pomoct mamce, půjčit 30 000 Kč, aby mohla si zaplatit dluhy a vzít si úvěr z banky. Nabídli jí to už. Banka souhlasí, jen nesmí být v insolvenci. Půjčku bych platila poctivě a dokonce jak by byl úvěr, už bych vše doplatila. Prosím kontaktujte mě na tel: 736197861.
Reakce
Roman S.
Pavel Bubák: dobrý den, měl bych zájem o Vaši půjčku. Jsem v insolvenci šest měsíců a jsem ve skluzu. Prosím kontaktujte mě na čísle 728656187. Není tady na Vás žádný kontakt, takže nevím jak Vás mám kontaktovat a požádat o peníze. Prosím, moc děkuji.
Reakce
Roman S.
Omlouvám se Pavel Bubák, spletl jsem Vaše jméno. Prosím kontaktujte mě na telefonním čísle 728656187. Moc děkuji za Váš čas a doufám že mi to u Vás vyjde. Moc děkuji.
Reakce
Radka
Pro pana Bubáka: prosím o kontakt na Vás. Nebo SMS na moje číslo 608467611. Velmi ráda bych s Vámi mluvila o možnosti půjčky peněz. Docela to spěchá. Děkuji.
Reakce
Jana E.
Pane Bubák. Můžete se mi taky ozvat? Nebo napsat SMS ohledně možnosti půjčky od Vás? Případně alespoň zanechat nějaký kontakt, kam se mohu obrátit? Jana E. 607896308 Děkuji
Reakce
Roman S.
Tady se Vám nikdo neozve, alespoň moje zkušenost. Už je to měsíc a ten pan se mi neozval, ale pořád čekám, že by zde zanechal svůj kontakt.
Reakce
Eva
Hledám solidní půjčku za rozumný úrok. Jsem zaměstnaná více jak 9 let na stejné pracovní pozici. Bohužel jsem v registrech a mám exekuce. Najde se někdo solidní, kdo by mohl poskytnout peníze i v takovéto situaci? Děkuji předem, případně pište na email evanuela@centrum.cz.
Reakce
Martina
Dobrý den, jsem přes rok v insolvenci. Sháním půjčku ve výši 8 - 10 tisíc korun. Měsíční splátky do 1500 Kč mohu pravidelně platit. Najde se prosím hodný člověk, který by reagoval na moji poptávku? Jsem z OL. Za nabídky moc děkuji. Telefonní číslo 704410019.
Reakce
Monika
Jo, insolvence je pěkná vydřidušina. To už jsme s manželem poznali. Má to lidem pomáhat, ale jsou to ještě větší starosti, když vám nechají jen minimum a musíte živit děti. Kdybych to věděla jak to je, v životě bychom do toho nesli. A když chce člověk půjčit, tak to nejde. Přitom všichni ti investoři mají kufry narvané penězi. Tak by jim taky neubylo někomu půjčit. My jsme na tom taky bídně. Nezbývá nám na jídlo a na potřeby a občas i na ty složenky. A ještě do toho darovací smlouva. Po pravdě bych se na nějakou insolvenci nejradši vykašlala a točila bych se v tom dál. Ať si přijde pak nějaký exekutor. Vyrazím s ním dveře a vrazím mu do rukou našeho ročního kluka. Ode mě nedostane nikdo už ani 10 haléřů. Jsou to všechno vyděračský zloději. Nic víc. A ať to s námi dopadne jakkoliv nic platit nebudu. Všem tady přeji hodně sil a štěstí.
Reakce
Pepa
I já jsem v insolvenci už asi 3 roky. A řeknu vám, že to nestojí za nic. Souhlasím s Monikou. I já sháním někoho, kdo by mi půjčil penízky. Ale každý jenom lže a snaží se z nás ještě vytáhnout tu trošku, co nám zbývá. Není nikdo, kdo by mi půjčil. Musíme to dotáhnout do konce sami.
Reakce
Vašíčková
Pro pana Bubáka, prosím o Vás o zaslání kontaktních informací na Vás. Sdělte mi prosím Váš email nebo Vaše telefonní číslo. Měla by jsem veliký zájem o Vaši nabízenou půjčku.
Reakce
Tomáš
Dobrý den, jsem v insolvenci téměř 2 roky. Můj čistý příjem je cca 21000 Kč a berou mi 6000 Kč v rámci insolvence. Zůstává mi 15000 Kč. A od Vás bych potřeboval půjčku 50 000 Kč se splátkou do 2000 Kč měsíčně. Nabídky prosím na email: simuska.sona@seznam.cz. Mockrát děkuji.
Reakce
Rostberk
Divím se jak může někdo půjčovat lidem v insolvenci. Vždyť se jedná o úvěrový podvod. To těm společnostem nevadí? Já bych se bál něco si půjčit. I když bych 5000,- Kč potřeboval. Co když vás prásknou u soudu, nebo insolvenčního správce? Za to mi to nestojí, aby mi soud zrušil insolvenci a já to co už mám splaceno platil znova a bez splátkového kalendáře.
Reakce
Věra
Naprosto souhlasím s paní Monikou. Navíc insolvenční správce komunikuje pouze když chce on. Pak si stěžuje soudu, že nekomunikuji já. Na mé dotazy neodpovídá a ještě mě napadá, že se chovám nevhodně. Když jsem mu po několikátém dotazu na částku, kterou mám doplatit a na kterou vůbec nereagoval napsala, že se obrátím přímo na soud. Chci vše doplatit a nemohu, protože se o tom bavit odmítá. Je to jak v cirkusu.
Reakce
Ing. Dominika
Dobrý den, jsem soukromá investorka a ráda pomohu každému z finanční krize. Vím, že 50% půjček jsou jen podvodníci, kteří budou jen ždímat peníze z poplatků. Pokud by měl někdo zájem o peníze (a je klidně i v insolvenci), tak klikněte níže na moje WWW stránky a kontaktujte mě. Stačí na stránce poslat údaje jako je jméno a adresa. Půjčka je seriozní, rychlá a není to žádný podvod. Půjčka byla schválena v tuto chvílí již více než 150 zákazníkům, kteří byli v insolvenci.
Reakce
Michaela
Dobrý den, je mi Vás fakt líto. Čtu to tady a je mi z toho úzko. Nevěřím, že se najde člověk, který chce opravdu pomoci lidem půjčkou v insolvenci. A to bez profitu nebo vlastního obohacení. Držím palce a buďte opatrní na své údaje a kontakty. S pozdravem Míša.
Reakce
Čudla
Pro pana Formánka: prostě posílejte insolvenčnímu správci peníze, pod vaším variabilním symbolem jako doposud. A on je povinen tyto prostředky rozdělit mezi vaše věřitele. Nic nedokládejte a plaťte insolvenci včas. Pokud se vás (třeba) bude ptát, tak jste je ušetřil z podpory, protože jíte jen chleba a mléko. Nebo každý měsíc máte štěstí a sběrem lahví z popelnic si vyděláte nějakou tu korunu.
Reakce
Mišule
Prosím paní ing. Dominiku, která píše že půjčí i v insolvenci, aby mi dala další informace. Já jsem 4 měsíce po insolvenci, ale i tak nemůžu sehnat větší částku peněz na zařízení. Prosím ozvěte se mi na telefonní číslo 702538972. Nebo napište prosím SMS. A prosím mi řekněte kam mám poslat žádost, děkuji.
Reakce
Pepa
Dobrý den, i já jsem v insolvenci a sháním peníze na vyplacení insolvence. Ale nikdo mi nepomůže. Nevíte někdo o někom, kdo by schválil i člověka v insolvenci a pomohl by mu ji vyplatit? Děkuji, Pepa.
Reakce
Karel Fryč
Reaguji na příspěvek Ing Dominiky. Kdepak je ten odkaz na ty vaše www stránky? nemůžu ho nikde najít. Jsem také v insolvenci. Již rok a vše řádně splácím. Potřebuji půjčit na auto. Abych mohl dopravovat svého postiženého syna. Je to tedy velmi nutné, ale vzhledem k insolvenci si to nemůžu dovolit. Pokud možno, ozvěte se mi na email kofrygo@seznam.cz. Či na telefonní číslo 728569968. Karel Fryč
Reakce
Jana
Jsem v naprosto stejné situaci jako lidé nade mnou. A zaujala mě nabídka od Dominiky. Prosím tedy o kontakt na paní Dominiku a zeptat se jí, jestli by bylo možné pomoci i mě. Měla bych zájem se ní zkontaktovat a dozvědět se, jestli mi může půjčit nějaké peníze. Moc děkuji, erb.ejana809@gmail.com.
Reakce
Lenka
Pro Pavla Bubáka: Potřebuji půjčit 10000 Kč. Tak bych se chtěla zeptat, jestli by to bylo možné a jestli by jste se mi mohl ozvat. Ozvěte se mi prosím na tuto adresu cipik@atlas.cz. Děkuji za rychlé jednání, protože to celkem dost spěchá.
Reakce
Lukáš Daňhel
Zdravím, sehnali jste někdo půjčku i když jste v insolvenci nebo ne? Co kontakt na výše uvedenou paní Dominiku? Podařilo se někomu ji kontaktovat a získat peníze? Já jsem již také po insolvenci, ale to stejné jako bych ji měl. Tak bych potřeboval pomoc. Pavel Bubák: Já jsem již po insolvenci, můžete mi také dát odkaz na vámi zmíněnou půjčku? Velmi by mě zajímaly podrobnosti a taky to, jestli by mi mohla být schválena. Můj email: dandi@seznam.cz. Díky za odpověď.
Reakce
Bohunka
Dobrý den prosím o kontakt na paní Dominiku, která tady psala dříve. Též potřebuji nutně půjčku a nikde jinde to nevidím nadějně. Tak snad jen kdyby se mi podařilo kontaktovat paní Dominiku a domluvit se s ní. Nebo kdyby jste tento příspěvek, paní Dominiko, četla, tak se mi můžete ozvat na můj email: 33bohunka@seznam.cz. Děkuji.
Reakce
Míra
Já bych potřeboval co nejdříve půjčit částku okolo 800 000 Kč. Nemám žádný majetek ani čím ručit. A jsem taky v insolvenci. Pokud bych dostal tyto peníze, tak bych si chtěl zaplatit insolvenci a žít normální život. Ne jako doposud, kdy nemám žádné peníze. Nabízím poctivé splátky. Kontakt: mira.vysocina@seznam.cz.
Reakce
Václav
Dobrý den, nevíte někdo, kdo by mi mohl půjčit 5000 Kč a to honě rychle? Spěchá to. Problém, proč si nemůžu najít žádného člověka, který by mě schválil, je to, že jsem v insolvenci. Tak kdyby jste o někom věděli, tak bych byl moc rád. Děkuji.
Reakce
Dana
Dobrý den, mám také insolvenci. Potřebovala bych nutně půjčit, jelikož jsem nyní na úřadu práce. A než mi vyřídí vše potřebné k podpoře v nezaměstnanosti, tak musím splácet dál. Ale bohužel nemám z čeho. Prosím ozvěte se mi někdo, kdo opravdu půjčí a není to podvod. Moc děkuji za napsání emailu na patocko007@seznam.cz.
Reakce
Upis
Dobrý den. Jsem v insolvenci, která mi za rok končí. Teď mi berou 5.600 Kč měsíčně a na život nám zbývá 22.000 Kč měsíčně. Může někdo nabídnout předvánoční půjčku? Myslím, že 10.000 Kč bych dokázal splácet naprosto bez problémů. Děkuji za nabídky a za odpověď. Můj telefon je 704140490 a email -upis@seznam.cz.
Reakce
Líba
Dobrý den, jestli se někomu z vás ozvala paní ing. Dominika a dala vám na sebe kontakt, tak se mi ozvěte prosím na telefon 733324535. Potřebovala bych si od ní taky půjčit peníze. Děkuji, Líba.
Reakce
Karolína
Dobrý den, zpráva pro p. ing Dominika. Prosím kontaktujte mě na emailu bubllina88@seznam.cz. Děkuji mockrát za odpověď.
Reakce
Miloš
Mám insolvenci, mám v ní zajištěný dům. Celková cena dluhu je 2.8 milionu korun. Rád bych našel soukromou osobu, co by vše vyplatila já platil jednu půjčku. Zástavou by byla daná nemovitost. Děkuji za odpovědi. Prosím jen bez poplatků předem atd. Děkuji.
Reakce
K. Hniličková
Dobrý den, jsem v insolvenci a nutně bych potřebovala půjčit 50 000 Kč! Jsem na mateřské, ale jsem schopna splácet do 2000 Kč měsíčně. Rodina mi pomoct nemůže a nemám žádný majetek na zástavu. Prosím mohl by mi někdo pomoci? Děkuji za jakoukoliv nabídku. Hniličková, telefonní číslo: 720123383 a email: KarolinaHnilickova@seznam.cz.
Reakce
Věra
Dobrý den, prosím také p. Bubáka nebo p. Moniku - soukromou investorku, zda by se mi mohla také ozvat. Nemohu najít jejich stránky. Děkuji, mé telefonní číslo je 728187174.
Reakce
Jitka
Dobrý den, má někdo kontakt na paní Dominiku? Pokud ano, můžete mi ho poslat na můj email? Děkuji, jitka1902@seznam.cz.
Reakce
Petr Adamec
Jsem v insolvenci, nyní jsem zaměstnán 3 měsíce v kuse. Potřebuji půjčit 80 000 Kč a to velice nutně, spěchá to. Potřebuji pomoc, může mi ji někdo nabídnout? Můj je email PetanCZ166@seznam.cz. Petr Adamec
Reakce
Pepa
Dobrý den i já jsem v insolvenci. Už druhý rok. A sháněl jsem peníze na vyplaceni. A dnes jsem našel jednu společnost a proto se chci zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost. Společnost sídlí údajně v Praze Kobylisy a mám dokonce jejich telefonní číslo. Údajně můžeme přijet do Prahy a do 60 minut mám peníze na účtu. Příklad, chtěl jsem 500 000 Kč. Je to na 10 let a splátka je kolem 6 000 Kč měsíčně. Telefon na společnost je 736363843.
Reakce
Václav
Potřeboval bych půjčit 30000 Kč, protože nemám peníze na nájem, vodu atd. Půjčí mi někdo? Děkuji za odpověď, kterou mi můžete poslat na vasekplosza@gmail.com
Reakce
Hana H.
Za dva měsíce mi končí insolvence, bojím se, aby se něco nepokazilo před koncem. Potřebují půjčit 25 000 Kč. Jsem dlouhodobě zaměstnána - 21 let u jedné firmy. Můj příjem je 26000 Kč. Prosím o pomoc, můj email je hanahok@seznam.cz. Děkuji.
Reakce
Jiří S.
Chcete půjčit v insolvenci? Půjčíme do 10000 Kč. Podmínka je, že alespoň 6 měsíců musíte platit včas a řádně insolvenci. Pokud máte zájem, tak se mi ozvěte na email. Děkujeme.
Reakce
Blanka
Dobrý den, zpráva pro paní ing Dominiku. Prosím kontaktujte mě na emailu simmmpy@seznam.cz. Děkuji mockrát za odpověď. Měla by jsem veliký zájem o vaši nabídku a chtěla bych ji získat co nejdříve to bude možná. Moc prosím, ozvěte se mi, Blanka.
Reakce
David
Mám před insolvencí a mám domek. Celková cena dluhu je 1 600 000 korun. Rád bych našel soukromou osobu, co by vše vyplatila já platil jednu půjčku. Zástavou by byla daná nemovitost. Děkuji za odpovědi. Prosím jen bez poplatků předem atd. Děkuji. Telefonní kontakt, kde můžete nabízet je: 705269066.
Reakce
Petra
Ing.Dominika: Dobrý den, paní Dominiko, mohla bych poprosit kontakt na Vás? Email či telefonní číslo. Nebo odkaz na Vaše WWW stránky? Psala jste níže ale níže nejsou. Prosím kontaktujte mne na email petanan@seznam.cz, mockrát děkuji.
Reakce
Lukáš Č.
Jsem v insolvenci a splácím bez problémů, moje dluhy vůči insolvenci vznikly mojí mladickou blbostí. A jsem si vědom své chyby. Ale jelikož nemohu si nikde půjčit a soud mi nezakázal podnikání na živnost, sháním půjčku nebo možnost získat peníze na obměnu zařízení. Nutně bych potřeboval pořídit fotoaparát a kameru. Jsem svatební fotograf. Stačila by půjčka v částce maximálně 50 tisíc korun. Bohužel nemám čím ručit, to v insolvenci ani nejde. Pokud se najde někdo, kdo by pomohl i klidně jako investor v podnikání, nebudu se zlobit. Pište na fotograf@lukascerny.eu. Přeji hezký den.
Reakce
Šárka J.
Dobrý den, jsem v insolvenci a mám nečekané výdaje za nedoplatek na energiích. Mám pravidelný příjem a mohu měsíčně splácet maximálně 2000 Kč. Poptávám částku 30000 Kč. Také sháním kontakt na paní Dominiku, ale pokud se mezi vámi najde jiná dobrá duše, budu jen ráda. Nemohu platit žádné poplatky předem. Jsem v tísnivé situaci prosím o rychlou pomoc podepíši i směnku, kontakt na mě: sarkajankova@email.cz. Předem děkuji, Janková Šárka.
Reakce
Jarda
Dobrý den, jsem v insolvenci, kterou už dva roky řádně splácím. Potřeboval bych půjčit cca 15000 Kč. Pokud někdo mátě nějakou zkušenost, kde si tuto částku bez problémů půjčit, tak mi dejte vědět na e-mail: tygr74@centrum.cz. Děkuji, s pozdravem Jarda.
Reakce
Olga
Dobrý den, jsem v insolvenci, kterou bezproblémově splácím. Teď se vyskytla mimořádná situace a potřebuji půjčku ve výši 15000 Kč. Podepíši i směnku. Pokud se najde někdo, kdo se nebojí půjčit člověku v insolvenci, dejte prosím vědět na mail: olga.albrechtova@seznam.cz. Děkuji, Olga.
Reakce
Majka
Ráda bych kontakt na paní ing. Dominiku. Potřebovala bych s ní velmi rychle mluvit. případně se mi můžete ozvat na mé telefonní číslo. Moc děkuji za přečtení a prosím rychle odpovězte. Děkuji, můj telefon 00420731232551.
Reakce
Bobík Jan
Lidi, neblázněte. Žádná paní Dokonalá není. A vy naivně žádáte o kontakt, aby vám dala své peníze. Takový dobrodinec neexistuje, alespoň já jsem se s nikým takovým nikdy v životě nesetkal. Kdo by vám jen tak dával své vlastní peníze? To je velmi naivní.
Reakce
Monika
Dobrý den, potřebuji půjčit alespoň 40 000 Kč, ale jsem v insolvenci. Platím insolvenci včas. Jsem ve velmi tíživé situaci. v případě nabídky mi zavolejte na 728060240 nebo napište na fany54@seznam.cz.
Reakce
Honza
Hezký den, už 2 roky měsíčně dávám 2.500 Kč pro insolvenci. Bydlím v domu, který udělal můj táta, ale ten v roce 2013 zemřel. Jsem sám, nemám ženu a ani dítě. Před 6 lety mi v nemocnici oddělali kousek mozku, takže jsem pořád doma a týdně chodím k doktorce, která mi už 5 let říká česky. Nyní bych ale potřeboval 10.000 Kč a asi to není možné, pokud to nějak jde, tak mi můžete napsat na anzio@centrum.cz. Děkuji.
Reakce
Dacie
Dobrý den, máte někdo kontakt na paní Ing.Dominiku? Prosím o zaslání jejího kontaktu na 723066833. Moc by jsem potřebovala půjčit peníze a pomoct. Tak ať se mi i případně ozve. Všem moc děkuji.
Reakce
Tomáš
Dobrý den, pane Bubák. Mám na vás velikou prosbu. Potřebuji nutně půjčit 50 - 60 tisíc korun. Děkuji za váš čas, tady je můj telefon 737245279. Prosím, zavolejte mi.
Reakce
Andrea
Dobrý den, můžu prosím poprosit o kontakt na paní Dominiku, co půjčuje v insolvenci? Moc by jsem s ní potřebovala mluvit o možnosti si vzít nějaké peníze. Děkuji za kontaktní informace, prosím pošlete na adresu anda33@seznam.cz.
Reakce
Kamil
Dobrý den, pane Bubák. Četl jsem od vás vzkaz na jeden dotaz. Píšete, že jste ochoten zajistit půjčku lidem, kteří jsou v insolvenci déle než 6 měsíců. A částka je do 10 000 Kč. Já jsem v insolvenci přes dva roky a hledám investora, který by mi dal max. částku 10 000 Kč. Je možné se s vámi zkontaktovat? Měl by jsem o ty peníze veliký zájem. Předem moc děkuji, Kamil, telefon: 778548545, email: blazkam@seznam.cz.
Reakce
Mkd
Zdravím všechny, co žádají o půjčku. Chtěl bych vám vzkázat, aby jste se nebáli a dívali se na svět pozitivně. Půjčku určitě dostanete, nebojte se, nepřemýšlejte nad tím, co by se stalo, kdyby jste ji nedostali. Místo přemýšlení věnujte energii řešení vaší situace. Požádejte o peníze a jen tu tak neseďte. Běžte do toho. Držím vám palce, ať se vaše situace vyřeší!
Reakce
Vlasta
Dobrý den, chtěla bych kontakt na paní ing. Dominiku ohledně půjčky. Prosím zaslat na vlastakadova@seznam.cz nebo na telefon formou SMS 733763311. Měla by jsem rovněž zájem o půjčku. Napište nebo zavolejte, mockrát děkuji. Vlasta.
Reakce
Lucie
Zdravím všechny, měla jsem v insolvenci ten samý problém s nedoplatkem u CEZ, nechtěli mi povolit splátkový kalendář i přes mé prosby, že nemám kde vzít a kde si půjčit, obrátila jsem se na svého insolvenčního správce s prosbou o pomoc, ten na CEZ napsal dopis a splátkový kalendář povolili.Zaplatila jsem jen navíc poplatek za splátkový kalendář...Od toho je insolvenční správce, nebojte se požádat jej o pomoc, je i v jeho zájmu, aby jste se nedostali do dalších potíží.
Reakce
Edita
Dobrý den, můžu požádat o kontakt na paní ing. Dominiku? Měla bych zájem o peníze, ale nemůžu na ní najít žádný telefon nebo email. Informace zašlete prosím na 3SUCH@email.cz. Děkuji, Edita.
Reakce
Lukeš
Dobrý den, četl jsem zde poptávky půjček. Sám bych potřeboval půjčit do 10 000 Kč. Zda-li mě může kontaktovat výše jmenovaný Pavel Bubák, nebo P. Ing Dominika. Velice Vás prosím, potřebuji Vaši pomoc. Ozvěte se mi co nejdříve na můj email lukysek220@seznam.cz. Budu vám moc vděčný. Jde mi jen o částku ve výši deset tisíc korun.
Reakce
Jan
Dobrý den, jsem v insolvenci již jeden rok. Řádně splácím, nejsem pozadu apod. Potřeboval bych 350 000 Kč na doplacení všech pohledávek, abych mohl z této insolvence vystoupit. Jsem zaměstnán, mohu ručit bytem v osobním vlastnictví. Můj email je hony35@email.cz. Děkuji.
Reakce
Jiří Ryk
Dobrý den, jsem dva měsíce od skončení insolvence. Pracuji v podniku od roku 1988 a mám průměrný plat 20000,- Kč. Bohužel jsem nestihl za pět let insolvence našetřit peníze a teď mi končí auto, které potřebuji k dojíždění do zaměstnání. A nikde mi nechtějí půjčit. Nevíte o někom třeba na směnku. Potřeboval by jsem sehnat částku tak do 100000 Kč. V současné době neplatím nic. Můj email je jirkaryk@seznam.cz.
Reakce
Táňa
Chtěla bych touto cestou požádat o peníze. Prosím o půjčku 3000 Kč, kterou bych si chtěla vzít jen na měsíc. Jsem ale v insolvenci. Vrátím najednou za daný měsíc. Děkuji, s nabídkami volejte na můj mobil, číslo: 775951049. Děkuji, Táňa.
Reakce
Karel Hořčík, Praha
Vážení klienti, kteří máte insolvenci či exekuci. Nebo cokoliv podobného. Napište mi prosím vše v dopise a já vám pomůžu s vaší finanční situací. Mám na to i odborníky. Je to zdarma a bez poplatku. Pod právní ochranou. V dopise uveďte objem financí, vaše rodné číslo a telefon na vás. A já vám zavolám, vše společně probereme a já váš požadavek předám našim odborníkům k vyřešení. Hlavně nezapomeňte napsati váš telefon, bez toho nemohu nic pro vás udělat. Karel Hořčík, Praha. Celostátně lustrovaný úvěrový tipař pro celou ČR.
Reakce
Eliška
Ahoj lidi, konečně jsem získala kontakt na ing. Dominiku. Dalo mi to práci jej sehnat, ale nemám bohužel její souhlas s emailem k uveřejnění proto nemohu zveřejnit její email. Ale je to super!
Reakce
Honza, 45
Dobrý den. Už rok a 7 měsíců dávám 2500 Kč insolvenci. Nyní ale bych nutně potřeboval 4 000 Kč. Jim dávám každý měsíc, ženu ani děti nemám a bydlím v domu se svou mámou. Můj telefon je 604988262 a e-mail anzio@centrum.cz. Budu rád, když mi napíšete jestli bych si mohl půjčit. A pokud mi případně pošlete i nějakou konkrétní nabídku. Děkuji.
Reakce
Martina
Paní Ing. Dominiko, můžete mně kontaktovat? Můj email je malig3946@gmail.com. Předem vám mockrát děkuji. Je to velmi důležité a ráda bych s vámi co nejdříve mluvila.
Reakce
Bart
Jsem v insolvenci. Ale není to jednoduché a potřebuji na chvilku pomoci. Potřebuji půjčit jen 3000 Kč, to by mi úplně stačila na vyřešení momentálního nedostatku. Úplně by mi to stačilo na pouhý 1 měsíc. Pomůže někdo?
Reakce
Michal S.
Dobrý den. Své závazky jsem splácel bez problémů. Měl jsem jich více tak jsem si zažádal o konsolidaci. Nikdo mi nevyhověl, tak mi známí poradil insolvenci. Sice mi byla schválena a už jí splácím, ale bohužel je to horší než před ní. Soud mi nechá jen minimum a s tím se nedá vyjít. Jakýkoliv nečekaný výdaj je obrovský problém. Prosím tedy, jestli existuje nějaká firma nebo osoba, která by mi půjčila na vyplacení a ukončení insolvence (cca 320 000 Kč). Asi mi ta insolvence byla špatně vysvětlena nebo jsem to já pochopil špatně. Moje chyba. Mám malé dítě a žiji v podnájmu s nemocnou přítelkyní. Jsem zaměstnán. Před insolvencí jsem vše normálně splácel. Případná půjčka by byla až od prosince. Předem děkuji za odpovědi.
Reakce
Kateřina
Dobrý den, potřebuji telefonní kontakt na pana Bubáka. Spěchá to. Můj kontakt je 728900718. Pokud můžete, tak se mi prosím ozvěte, děkuji! Jedná se mi o získání půjčky. Kateřina.
Reakce
Radek Simandl
Dobrý den, kdo mi prosím půjčí 20000 Kč? Nabídněte, vše vrátím do poslední koruny. Musíte ale počítat s tím, že jsem v insolvenci. Žádám, protože potřebuji doplatit dluh kamarádovi. Spěchá to, zavolejte mi na číslo 736179072. Děkuji.
Reakce
Miroslav
Dobrý den, také bych potřeboval půjčit v insolvenci, ve které jsem. Splátky platím pravidelně - bez problému, nikdy je nevynechávám ani se neopozdím. Prosím, má-li někdo možnost půjčit peníze, ozvěte se na email: mikabusi@seznam.cz nebo tel. 737020135. Počítám s tím, že to nebude zadarmo a že vám slušně přeplatím. Děkuji každému, kdo by se mi ozval s nějakou nabídkou.
Reakce
Marek
Dobrý den, nutně potřebuji půjčku 200 tisíc. Za dva měsíce mám končit s insolvencí a dlužím na sociálním a zdravotním. Jelikož pracuji na IČO. Mohl by mi někdo pomoct? Prosím, chci ukončit insolvenci, ale musím mít tyto pohledávky vyrovnané. Volejte prosím 774 231 490 nebo pište iker42@seznam.cz.
Reakce
Vlasta
Zdravím Vás, prosím Ing. Dominiko, ozvěte se mi na email kvetinka.h@centrum.cz. Nutně potřebuji peníze. Mohla by jste se mi ozvat? A já by jsem vám vše vysvětlila. Samozřejmě se jedná o problémy s insolvencí. Raději by jsem podrobnosti vyřešila osobně než na internetu. Děkuji předem za reakci.
Reakce
Iveta Bianka
Dobrý den paní Ing Dominiko. Můžete se mi prosím ozvat na email idrakslova@ seznam.cz? Potřebovala bych poradit. A určitě pokud to půjde, tak by jsem od vás potřebovala i půjčit peníze. Šlo by to a mohla by jste mne kontaktovat? Děkuji, Iveta Bianka.
Reakce
Irena Šváchová
Dobrý den, paní Dominiko, mohla byste mě prosím kontaktovat na níže uvedený e-mail? Potřebovala bych nutně poskytnout půjčku v insolvenci. Sdělte mi prosím Vaše podmínky a podrobnosti. Přizpůsobím se podmínkám i úrokům. Vše respektuji. Děkuji, Šváchová Irena, můj osobní e-mail: irena.svachova@seznam.cz.
Reakce
Pája
Dobrý den, můžete mě prosím kontaktovat ohledně půjčky? Měla by jsem zájem co nejrychleji získat peníze od soukromých věřitelů. Prosím, pište na moji adresu. Děkuji. Email: budisek3488@centrum.cz
Reakce
Naďa
Koukám, že ten osobní bankrot vůbec nic neřeší. Mě má končit příští rok v červenci. Jsem sama, děti se na mě kvůli tomu vykašlali. Šli raději k tátovi a já teď navíc musím platit alimenty, na které mi věčně nezbývá. Už jsem si zkusila i žít na ulici, abych je aspoň částečně doplatila. Je mi 42 a přemýšlím nad smyslem tohoto života. Našla jsem si bydlení a opět nezbývá mi na alimenty. Syn mi už vyhrožuje exekucí. Pokud nenajdu řešení jak to zvládnout přijdu o všechno. Pokud by jste věděli, budu ráda za rady na mém emailu 831332@seznam.cz.
Reakce
Toxic
Zdravím, taky jsem v insolvenci, ale není to tolik, ale i tak bych potřeboval někde půjčit. Mám dobře placenou práci, ale zároveň i podnikám. Ale rozbilo se mi auto a došly mi finance. A se základem toho moc neudělám. Ale kdybych sehnal někoho, kdo pomůže abych opravil auto a mohl třeba koupit ještě jedno na podnikání. Tak bych byl ochoten zaplatit všechno a dříve než abych čekal tři roky. Samozřejmě chápu jak to takhle chodí a nebráním se toho zaplatit dvojnásobek. Jen když budu splátky přijatelné. Nabídky prosím zasílejte na tox.xicsss@seznam.cz. Třeba to půjde, děkuji.
Reakce
Hanschaa
Dobrý den, potřebuji půjčit peníze na motorku. Žádný jiný majteke ale nevlastním, nemám čím ručit a nemám ani ručitele. Ručila bych motorkou, kterou si chci koupit, šlo by to takto zařídit? Víc informací podám osobně na 13.lama@seznam.cz.
Reakce
Pavel
Prosím, kdo pomůže? Potřebuji půjčit 20000 Kč, jsem v insolvenci. Potřebuji doplatit bydlení, na které mi tento měsíc nevyšly peníze + mám nedoplatek. Mám stálý příjem, splácení není problém. Jediný problém je rychlost vyřízení. Děkuji za informace. Telefonní číslo 731067285.
Reakce
Kuba
Pan Pavel Bubák. Dobrý den, měl bych zájem o více informací k vaší nabídce půjčky. Můžete mě kontaktovat na telefonním čísle 721427020? Více by jsem vám sdělil osobně. Děkuji.
Reakce
Pavel
Pan Pavel Bubák, měl bych zájem o vaší půjčku. Je to stále aktuální a mohl by jste mi taky nabídnout peníze? Prosím volejte, moc spěchá a nemám čas, můj telefon je 731067285. Děkuji za kladnou reakci.
Reakce
Milda
Zdravím, prosím, půjčil by někdo peníze? Jsem také v insolvenci, mám nedoplatek za elektřinu, nedá se s nimi domluvit na splátkový kalendář. Prosím pomůže někdo? Nabídne mi někdo peníze i v této situaci? Děkuji, můj email: rambo.1.milda@seznam.cz.
Reakce
Marie
Dobrý den, popravdě už skoro nedoufám, že se stane zázrak a někdo se mi ozve, ale naděje umírá poslední. V insolvenci jsem cca rok, bohužel jsem se ale přestěhovala z Prahy zpět do menšího města a tudíž se můj příjem radikálně snížil. Nyní jsem navíc těhotná a sehnat práci v tomto stavu není snadné (k otci dítěte se nechci raději ani vyjadřovat). Dostala jsem se do finanční tísně a hrozí mi ztráta střechy nad hlavou. Potřebuji půjčit 5000 Kč na nájem, které mi chybí. Jsem schopná tuto částku splatit do konce dalšího měsíce. Pokud by se snad našel fér člověk, jež by mi byl schopen a ochoten pomoci, prosím o kontakt na tel.704126153 popř. mail: mariedomi@seznam.cz
Reakce
Viky
Pro pana Pavla Bubáka: Dobrý den. Prosím Vás, můžete mi pomoci? Potřebuji získat nebankovní půjčku, kterou se mi nedaří nikde najít a projít schválením. Vše by jsem vám vysvětlila osobně a doložila i doklady, které by jste potřeboval. Moc to spěchá, prosím o bleskovou reakci na email viollka@centrum.cz.
Reakce
Soňa
Prosím o kontakt na paní Dominiku. Měla by jsem zájem o nabídku její půjčky, ale bohužel tady nemůžu najít její telefon ani email. Tak nevím, jakým způsobem se mám na ni obrátit. Děkuji, Soňa.
Reakce
Lukáš
Dobrý den, je možné mi poskytnout at třeba od p. Dominiky, nebo kdo by mohl. Jsem v insolvenci 3 roky a potřebuji půjčit 5000Kč na měsíc, max dva. Ozvěte se mi prosím na mail: lukysek220@seznam.cz Děkuji
Reakce
Marcela.svojsova
Chtěla bych půjčit
Reakce
Štěpánka
Ahoj, Jmenuji se Štěpánka z České republiky Já chci nechat každého, kdo opravdu hledá půjčku, vědět, že existuje ještě úvěrová společnost, na kterou se můžete spolehnout, jsem hledal opravdovou a legitimní úvěrovou společnost od roku 2012 a všechny Tentokrát jsem byl nesčetněkrát vyškrábán, dokud mi kamarád o mé firmě Laura Smith půjčil. Nejdřív to bylo těžké uvěřit, ale jen jsem se rozhodl pokračovat a se mnou mluvil (MD), ne tak Byl jsem naprosto přesvědčen, ale rozhodl jsem se to zkusit, a když přinesl otázku poplatku jsem téměř utekl, ale přivolal jsem odvahu zaplatit poplatek, který okamžitě to bylo zaplaceno jsem dostal svůj úvěr 8,000,000.00kc do 40 minut V mém účtu to byl skutečně sen, který se pro mě a mou rodinu opravdu splnil, a dnes díky paní Laure Smithové Loan Firm a Bohu se mohu znovu usmát, doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli scammed a ti, kteří nebyli scammed Protože jsou důvěryhodné a spolehlivé. V případě, že potřebujete vědět více, firemní e-mail je (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) E-mail jim dnes a budete rádi, že jste to. Štěpánka
Reakce
Monika
Půjčka v insolvenci
Reakce
Tatana
Dobrý den . Prosím Vás hledám opravdu člověka ,který by mi půjčil peníze na konečné doplacení insolvence .Je mi jedno jestli se to nesmí půjčku nutně potřebuji ,ale co nepotřebuji je aby se mi ozývali podvodníci co chtějí , Poplatky ,kauce ,jistiny ,jízdné,registrace,poštovné,pojištění,daně, provize a sex předem !!!!!!!! že jsem v insolvenci neznamená ,že si můžete dovolit všechno!!!! Na splátky peníze mám ,tak prosím jednejte čestně. Ráda bych vše vyřídila písemně nebo přes PC, jsem totiž pořád v práci a nemohu si dovolit někam jezdit .Půjčit bych potřebovala 70.000 korun .s měsiční splátkou 3500-4000 kč Moc děkuji viollka@centrum.cz
Reakce
Martin
Pujjčí mi někdo 12000 kč když už rok platim insolvenci ? keny965@seznam.cz
Reakce
Veronika
Mohu požádat o kontaktování paní Ing.Dominiku?děkuji předem za odpověď frajtka@seznam.cz
Reakce
Eileen
není zapotřebí poplatek předem. kontaktujte mne naléhavě na naléhavou půjčku. každá společnost, která potřebuje poplatek předem, je podvod !!! Dobrý den, jsem Eileen Davenport, jsem legitimní a spolehlivý věřitel úvěru. Vydávám půjčky za jasných a srozumitelných podmínek s úrokovou sazbou 3%. Od $ 8000 do $ 7000000 USD, pouze Euro a libry. Vydávám půjčky na podnikání, osobní půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta a půjčky na splacení účtů. Pokud potřebujete půjčku, musíte se obrátit přímo na e-mail: eileendaven@gmail.com
Reakce
Josef
Je to všechno podvod
Reakce
Marek
I když nerad,protože mi tento rok končí insolvence,ale situace je taková,že bych nutně potřeboval půjčit cca.15000.Insolvencí řádně a pravidelně splácím.Jsem zaměstnán na dobu neurčitou,takže mám stály plat tudíž splátky nejsou problém.Nabídky prosím na e-mail szkanderamarek@seznam.cz Děkují
Reakce
Romana
Dobrý den moc prosím potřebovala bych půjčit rychle 60 000,-Kč. Opravdu to spěchá a byla bych ráda kdyby to mohlo být ještě dneska. Jsem v insolvenci a potřebuji dovybavit byt a zaplatit dvě složenky. Prosím nabídněte pomoc. Na splátky mám mohu platit 3000,-Kč. Nabídky prosím pište na email pontiak239@seznam.cz a nebo sms zprávy na tel.číslo 733 275 030. Moc děkuji za nabídky a emaily od vás. Opravdu to spěchá
Reakce
Svetlana
Dobry den jsem take bohuzel v insolovenci radne splacim ale ted prisli necekane vydaje rada bych si pujcila od soukromeho investora castku 70000kc.Dekuji za odpovedi.
Reakce
Dagmar
Prosím Vás už dlouho scháním pujčku 300000kc,nalítávám jen na samé podvodníky,kteří chtějí poplatek dopředu a pak už nereagujou muže my někdo opravdu pomoc dasa07@email.cz
Reakce
Jiří stemice
Samej Čuráckej zmrd tady že, vy skurvenci finanční pseudoporadci vykurvení!!!
Reakce
Lenka
Prosím paní ing.Dominiku jestli by mě mohla kontaktovat na tel.čísle...606568644 potřebovala bych nutně půjčit 8000 kč děkuji Lenka
Reakce
Miroslav Kovařčík
Dobrý den paní Ing.Dominiko.Můžete mi prosím pomoct?Jsem v insolvenci rok.Potřebuji půjčit 200000kč.T:722242038 Děkuji Miroslav
Reakce
Kuba
Dobrý den je krásný že všichni nabízíte půjčky ale pro lidi v insolvencia sou k ničemu, nikomu nedaj. Tito společnosti. Proto já také hledám někoho kdo je ochoten mi půjčit, sem insolvencia udělal sem chybu mám jenom 100tisic Kč dluh a Podnikam ve stavebnictví a potřeboval bych půjčit abych udělal svůj podnik větší. Děkuji moje tel. 704285773. Stavinnova.drazny@seznam.cz
Reakce
Roman
Potřebuji půjčit peníze Stačí mít 20000 ale ještě dnes jsem hlášena na úřadě ale nikdo mi nepůjčí
Reakce
Zuzana
Dobrý den, jsem v insolvenci a nutně potřebuji sehnat 100000Kč. Dostala jsem se do velmi špatně finanční situace. Prosím o nabídky předem děkuji zuzanafrantova@seznam.cz
Reakce
Pipi
Dobry den poptávám půjčku bez poplatku předem a bez podvodu ozve se po poctivy clovek? 6068577379
Reakce
Pipi
606857737
Reakce
Vikto šarkozi
Chci se zeptat si udelal 11 měsicu inslovenci potřeboval by nudně pujčit 100,000 email kinacemiliano@gmail.com
Reakce
Jozef
Potrebuji pujcku sem v insolvenci potrebuji pomoc , gdo puci fekuji
Reakce
Martina
Lidi proboha už si nepůjčujte! Nikdo solidní vám v insolvenci nepujčí ani 1kč. Mám po insolvenci a vím jaké to je, ale s manželem jsme to zvládli i při třech dětech! Jak tady čtu někteří si chtějí půjčit na motorku nebo auto, to fakt nechápu! Já si vzala ponaučení a už nikdy žádná půjčka!!! Na co nemám tak si nekoupím. Ale jediné pozitivum z insolvence přece jen mám. Naučila jsem se šetřit!
Reakce
Milos
Dobrý den všem, jsem též v insolvencnim rizeni,přesto bych nutne potřeboval půjčit už jste tu nekdo uspěl pujcil vam nekdo za dobrych podminek dekuji za info bramak@post.cz
Reakce
Veronika
Dobrý den je tu nikdo solidní kdo by mi půjčil 30000 tis dostala jsem se do Fin tísně mám insolvenci pokud by mi mohl někdo pomocí pište SMS 778548021 dekuji
Reakce
Josef Bouda
Prosím paní ing.Dominiku jestli by mě mohla kontaktovat na tel.čísle přes SMS ...774 262 773 nebo na emailu boudajosef@tiscali.cz, potřeboval bych nutně půjčit 20000 kč děkuji Josef
Reakce
Josef Bouda
Dobrý den, pane Bubák. Mám na vás velikou prosbu. Potřebuji nutně půjčit 50 - 60 tisíc korun. Děkuji za váš čas, tady je můj telefon SMS 774 262 773 nebo na email boudajosef@tiscali.cz. Prosím, ozvěte se mi. Děkuji Josef
Reakce
Marco123
Dobrý den. Prosím P. Dominiku kontaktujte mne prosím na 737478650 děkuji
Reakce
John Donald
Dobrý den.    Nabízíme všechny druhy půjček, financování soukromých i komerčních půjček pro začínající začínající firmy s preferenční úrokovou sazbou 2% ročně. Kontaktujte nás e-mailem (marcil.tcompany@gmail.com), pokud máte zájem o další informace. Děkuji. Pan John Donald.
Reakce
Milan nechvapil
Všichni jsou zde jen kurvy zasraný zlodějský. Tak bacha!!!!!!!
Reakce
Monika
Dobrý den Našel by se někdo ochotný kdo by mi půjčil na doplácejí insolvence 260 tisíc s úroky počítám mohu splácet 5000kc měsíčně vrátím že svých dluhů už jsem vylecena. Praci mám na HPP na dobu neurčitou splátky by byli strhavany trvalým příkazem. Děkuji a v případě nějaké hodne duše pište na můj email MonikaSh6891@seznam.cz
Reakce
Egnerová
Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již obdrželi půjčku od (ICAC), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 60 000 EUR, které jsem předtím žádal o hodiny. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečný kredit, aby se mohl přihlásit e-mailem (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc se svými přáteli.
Reakce
Zuzka
Zuzka Zuzka Dobrý den, jsem v insolvenci a potrebuji pujcit 150.000 kč. Jsem z Liberce. Mohu splacet cca 4 tisice mesicne. Najde se nekdo, kdo mi pujci? Klidne preplatim vice. Dekuji. Muj mail zuzana.slavikova@seznam.cz
Reakce
marekhaval@gmail.com
Potřebujete naléhavou půjčku zde v Německu a Itálii, legitimní nabídku půjčky: marekhaval@gmail.com Marek
Reakce
Broňa
Mě se tady líbí jedna věc. Ing Dominika půjčí lidem v insolvenci, ale musíte si kliknout na odkaz níže.
Reakce
Broňa
Úplně překroutili co jsem napsal. Jsou to podvodníci všichni
Reakce
Markéta
Dobrý den mohu prosím ing.dominika aby se mi ozvala na HruskovaMarketa@seznam.cz sháním akutně půjčku mám ještě rok do konce insolvence ale bohužel se nám teď rozbylo auto a sháním akutně peníze děkuji moc za odpověď s pozdravem Filipovská
Reakce
Jana
Dobrý den taký jsem v insolvenci a potřebovala půjčku do 100 000 Kč mám práci a zůstává mi minimální částka. A nechci přijít o být dlužím na bytě 3 najmi. Najde se někdo kdo mi pomůže, bez poplatků předem. Děkuji volat na číslo 722346452
Reakce
Ivana
Dobrý den potřebovala bych půjčit 10000jsem v insolvenci ivana.kankova73@seznam.cz
Reakce
Ing.Hovorka Denis
Dobrý den nabizim pujcku v lidem v insolvenci a to od 7000 kc az do 500 000 kc urok 2% az 22% Kontaktujte mne na odkazu nize
Reakce
Irena
Insolvence- dobrý den když to tady čtu je mi zle.S manželem jsme už druhej rok po insolvenci.Byl to očistec ale něco nás to naucilo- insolvence vám má pomoci s tím aby jste se naučili rozlišovat mezi tím co chcete a co potřebujete.Spousta lidí se nepoučí a dál kupuje blbosti a bezhlavě si půjčuje.My jsme to vyřešili jinak tím že nebyl nikdo kdo by nám pomohl tak jsme začali přemýšlet nad tím jak si pomoci sami a šlo to. Našla jsem si domácí práci a manžel přesčasy navíc sice na úkor času protože jsme se skoro neviděli ale pomohlo to.Dostali jsme se z toho a naučili jsme se šetřit a dělit věci na ty které chceme a nutně potřebujeme. Věřte mi jde to.Mame dům a opravujeme ho postupně. Po insolvenci jsme udělali kus práce, povedlo se nám ušetřit i na ojeté druhé auto atd.A také nás čeká jeden velký projekt a to je střecha dost nákladná záležitost. Je ve špatném stavu a nikdo nám na ni nepůjčil takže nám nezbyde nic jiného než se uskromnit a nasetrit. A ono to půjde musí protože to chceme.A pro všechny co tu chtějí půjčky zamyslete se nad sebou a přemýšlejte nad tím jak si pomůžete sami.
Reakce
RůženKa
Dobrý den sháním nejlépe někoho kdo dává soukromé půjčky. Potřebuji 15 000. Jsem od léta v insolvenci a dostala sem den do finančních potíží.. právě kvůli insolvenci... Sem schopna podepsat vlastně cokoliv a splátky kolem 3000 měsíčně. ŽÁDNÉ POPLATKY ZA VYŘÍZENÍ!!! Děkuji
Reakce
Jaroslav jirus
Vím že je to furt dokola ale do insolvence jsem se nedostal vlastní vinou a to mi to vyrizovala firma chtěl jsem si sloučit pár půjček a trvalo to rok a nakonec nás připravili i o barák kde sme si budovali budoucnost fakt jsem se nadrel na tom a lusknuti prstem je vše pryč a firma nejde najít ani dovolat svině si chrochtaj z cizího neštěstí tak konečně máme podnájem ale nastala situace kdy potřebuji pomoct doplatit cinzi 5000.jinak zase skončit na "ulici„tak už si to můžu jít rovnou každý ví co tím myslím. Nikdy jsem nebyl bez peněz nebo abych něco nezaplatil celej život mám práci kde je to vážně fyzicky náročný a teď dostávám o půlku min peněz ještě ta vymyšlená korona a do toho mě vzali záda takže marodni které mi ještě nepřišlo a je to 2mesice už a nikdo najednou neumí mluvit říct co se děje už je to na jeden mozek hodně kdyby se prosím někdo našel mi pomoc dokážu pomoci také 725984430
Reakce
jaroslav
Ing.Hovorka Denis mohl by jste mne prosim kontaktovat děkuji.603 890 800
Reakce
Horak Jiri
Nabízíme konkrétní online půjčky krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé od 50 000 Kč do 400 000 000 Kč . Naše půjčky jsou snadné a rychlé. Výše měsíční splátky a pevná úroková sazba jsou velmi závislé na charakteru, výši a době trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 360 měsíců a více. Dostupnost částky úvěru do 2 dnů Zajištění důvěrnosti je jednoduché, rychlé a 100% zaručené. pokud máte zájem, zašlete e-mail a požádejte o formulář žádosti. horakjir5@gmail.com

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP