Půjčka na zaplacení exekuce (ideálně od soukromé osoby)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na zaplacení exekuce (ideálně od soukromé osoby)

Četla jsem tuto diskusi a viděla jsem, že mnoho lidí je v podobné situaci jako. Nechci vás zatěžovat podrobnostmi, není to ani důležité. Měla jsem bankovní úvěry, které mi nečinily problém se splácením. Přišla nemocenská, problémy s příjmem. Abych vše zvládala, tak jsem si vzala nebankovní půjčky.

Potřebovala by jsem od někoho půjčit 340.000,- Kč, které by jsem použila na zaplacení exekuce. Nabídku bych si představovala ideálně od soukromé osoby (=investora, podnikatele). Příjem mám 17.830,- Kč, pracuji na dobu neurčitou ve svatebním studiu. Mám exekuci ve výši 120.000,- Kč a další dluhy ve výši 300.000,- Kč. Pokud by jste mi nemohli pomoci s celou částkou, tak by mi stačilo alespoň 120.000,- Kč, na zaplacení exekuce. Napište mi prosím na aaa.oubrechtova@gmail.com. Ideálně soukromí investoři.

Diskusi založil:

A. Oubrechtová

Počet shlédnutí:

1840x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Eva Fajtlová
Podle mé zkušenosti se Vám někdo ozve jenom v případě, když jim nabídnete zástavu (dům, byt, pozemek nebo třeba i pouhé auto). Bohužel je tady takové množství lidí, kteří chtějí půjčit, že pokud nenabízíte žádnou jistinu, tak se s vámi nikdo nebude ani bavit. Na druhou stranu se jim nedivím, jelikož když čtu popisované situace, ve kterých se někteří nacházejí, tak bych majoritě lidí rovněž nepůjčila.
Reakce
Michal Dufek
Doporučil by jsem vám, aby jste vyzkoušela si podat inzerát do inzerce půjček, která tady je (když kliknete na logo, tak se dostanete na hlavní stranu, tam v levém menu uvidíte Půjčky od lidí, nebo můžete kliknout zde). Nachází se to na tomto webu, takže to není reklama. Pohybuje se tam mnoho zprostředkovatelů, soukromých osob a investorů.

Funguje to tak, že popíšete vaši situaci a nabídnete podmínky, za jakých by jste to byla schopná splácet. A oni se vám ozvou zpět s nabídkou. Sám jsem to nezkoušel, takže momentálně nemám přehled, jestli vám někdo dokáže nabídnout i 120 000 Kč na zaplacení exekuce. Ale je lepší to zkusit přímo tam.

Reakce
Tomáš K.
Paní Oubrechtová, rovněž tady hledám někoho, kdo by mi nabídl peníze na zaplacení exekuce. A narazil jsem tady na inzerát od pana Bubáka, který nabízel 20 - 200 000 Kč na vyplacení exekuce. Ale měl podmínku, že žadatel musí být zaměstnaný na dobu neurčitou a ještě několik dalších podmínek. Protože jsem ve zkušební době, tak jsem tu nabídku hned přeskočil, ale jak se tak dívám, tak vám by třeba vyhovovala. Tak si ji zkuste tady v diskusi dohledat.
Reakce
A. Oubrechtová
Kde jste tu nabídku viděl? Děkuji.
Reakce
Josef Dlouhý
Já tomu moc nerozumím, ale nepomohl by vám nějaký srovnávač půjček? Vím, že jsem si před několika měsíci srovnával nabídky od nebankovních společností na stránce, která byla podobná této stránce se srovnáním půjček. Po vyplnění pár základních informací mi to nabídlo produkty, které by byly pro mě možné schválit. Dostal jsem možná 6 nabídek od 6 různých společností. Nakonec jsem toho ale nevyužil, protože mi má banka nabídla bezúročné čerpání konta do mínusu. Na druhou stranu si nejsem jistý jak to bude v případě pokud chcete peníze použít na zplacení exekuce. Jestli se najde něco i v tomto případě. Zkuste, uvidíte.
Reakce
Se zástavou
Dobrý den všem, kteří hledají soukromou osobu, která jim pomůže vyplatit exekuci. Nabízím každému bez rozdílu částky od 50.000 Kč do 10.000.000 Kč vyplacené do 14 dnů od schválení na bankovní účet či v hotovosti. Jednoduché podmínky, schvalovací proces pouhých 15 minut. Vše možno řešit po telefonu, přes email nebo přes internet. Stačí se mi ozvat na můj soukromý email: pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Mám jednu jedinou podmínku: Musíte mít zástavu nemovitosti v hodnotě převyšující žádanou částku o minimálně 35%. Případně poskytnu finanční poradenství a zachráním nemovitost před nedobrovolnou dražbou. Peníze je možno využít na cokoliv, i na vyplacení exekuce. Rozložení až na 12 let, možnost odložení splátek na 3 měsíce, možnost předčasného doplacení. Další informace rád poskytnu na mé emailové adrese a případně i sdělím odkaz na internetové stránky (tato diskuse mne bohužel nenechá poslat odkaz). Děkuji a budu se těšit na naši spolupráci.

Reakce
Tomáš K.
Nabídku jsem viděl zde v této diskusi. Bylo to o dvě nebo tři témata níže. Pán tam psal přímo pod svým jménem, nabízel osobní jednání a vyplacení ze soukromých zdrojů. A odpovídal i na dotazy. Ovšem jak říkám - vyžadoval doložitelný příjem v určité minimální výši aj.
Reakce
Petra Králová
Jak jste dopadla? Našla jsem nakonec někoho, nebo ještě stále hledáte? Jsem v podobné situaci, ale aby toho nebylo dost, tak nemám zaměstnání, jsem na MD. Mám exekuci ve výši 80 tisíc korun, dva nedoplacené úvěry ve výši 140 tisíc. Rovněž hledám někoho a třeba i soukromou osobu, která by mi pomohla a dala peníze na zaplacení. Kdyby se vám podařilo na někoho narazit, dejte mi prosím vědět na email pata.kralova@post.cz.
Reakce
A. Oubrechtová
Omlouvám se, ale ještě stále jsem to nevyřešila. Obdržela jsem několik nabídek, ale žádná z nich nakonec nedopadla. Jestli chcete, tak vám můžu alespoň přeposlat ty nabídky, kterých jsem nevyužila. Ale většinou vyžadují vyšší příjem, ručení třetí osobou nebo zástavu.
Reakce
Poradna
Dobrý den, je určitě lepší si nepůjčovat pokud máte exekuci 340 000 Kč. Je nejvyšší čas jít do insolvenčního řízení. Pokud by jste chtěla více informací napište. Rádi vám s tím poradíme a pomůžeme projít celým procesem oddlužení.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP