Půjčka na vyplacení pojišťovny VZP, půjček, dluhů...20 000 Kč

Lukáš

Lukáš

Zdravím, obracím se s prosbou na soukromého dárce, který by byl ochotný dát mi šanci a zafinancovat vyřešení mé minulosti. Abych měl konečně čistý štít. Jedná se o doplacení půjček. Konkrétně jde o 7000 Kč u Provident, 7000 Kč u pojišťovny, 1000 Kč OZO. Zbytek bych chtěl využít na zařízení základním nábytkem byt, který jsem si pronajal. Pracuji, takže s platbou problém mít nebudu, lepší je pro mě splácet jednu půjčku než to vše dohromady. Můj email pro případné nabídky půjčky na vyřešení m minulosti je Lukinnjo@gmail.com.

Ivan H.

Ivan H.

Podívejte se do inzerce. Klikněte na logo v hlavičce a potom v levém menu uvidíte Inzerce půjček zdarma. Fialové jsou nabídky, žluté jsou poptávky. Buď najdete něco v nabídkách nebo si založte vlastní poptávku. Je to tam plné podnikatelů, investorů a soukromých osob. Takže by jste tam měl něco najít.

ing. Karlík

ing. Karlík

Kvůli 20 tisícům se nemusíte rovnou upisovat soukromníkům. Půjčte si od nebankovní společnosti. Na vyhledávání společnosti, která vás schválí, je například dobrý SrovnavacPujcek.cz. Vyplníte co můžete splnit a ono vám to na oplátku vyplivne společnosti, které vás schválí.

Taky si společnosti můžete filtrovat například podle toho, v jakém rozmezí půjčují a například i jaký je účel - na vyplacení dluhů, půjček nebo například i té VZP pojišťovny.

Doporučuji si to vyzkoušet ještě před tím, než začnete hledat v inzerci - nemám nic proti nabídkám v inzerci, ale jsou tam vyšší úroky. A pokud potřebujete jen 20 tisíc a nemáte exekuci, tak to vám půjčí kdejaká nebankovní společnost. Většina z nich ještě dnes.

Lukáš

Lukáš

Díky za radu. Podívám se na to.

Pavelka

Pavelka

Připojuji se k dotazu a prosím taky posílejte nabídky na janpavelka@gmail.com. Hledám někoho, kdo by mi půjčil 35 000 Kč na zaplacení dlužného pojištění VZP a doplacení záloh OSSZ. Jsem OSVČ již od roku 2014, ale poslední dva měsíce jsem měl menší výpadek příjmů. Faktury jsou ale již vystavené a peníze by jsem měl mít do 28 dní na účtu. Vrátím 40 000 Kč jednorázově. Jsem ale vedený v registru a mám jednu půjčku - nedoplacenou u Home Credit. To ovšem není problém.

Prosím posílejte konkrétní nabídky.

Pája K.

Pája K.

Najde se někdo, kdo půjčí mamince samoživitelce se dvěma dětmi 20 000 Kč? Důvod je doplacení dluhu a splacení půjčky před výplatou. Příjem 18900,-, splácet mohu 2500,-. Spěchá, do konce týdne. Možno na směnku, smlouvu nebo na OP. Schůzka možná v Karlových Varech. Volejte 707892827. Děkuji, Kundráková

Anonym

Anonym

Zkoušel jste kontaktovat pana Haberáka? Najděte si ho tady v diskusi. několikrát zde nabízel soukromé půjčky a co byly reakce od lidí, tak byly všechny kladné (nevybíral poplatky, peníze předával osobně).

Já s ním osobně zkušenost nemám, jen zkouším poradit.

Jana Abrahámová

Jana Abrahámová

Já si taky myslím, že kvůli dvaceti tisícům nemusíte hledat mezi soukromníky a už vůbec ne na směnku. Pokud potřebujete jenom doplatit VZP a daně, příp. nějaké dluhy, tak na to vám půjčí kdejaká nebankovní společnost. Například ten zmíněný srovnávač půjček by byl ideální.

Půjčky typu inzerce nebo soukromé nabídky bych zkoušel až jako poslední (ve vašem případě vůbec). protože jsou tam vysoké úroky a ne vždy výhodné podmínky. Srovnejte si společnosti typu Cetelem, Home Credit, Profi Credit, prostě cokoliv co najdete ve srovnávači. A na 100% najdete řešení. Obyčejně tyto firmy půjčují od 1000 Kč přes 20 000 Kč až do 80 000 Kč. A pokud účelově zmíníte doplacení pojištění, dluhu, půjčky, tak by to neměl mít sebemenší problém. Vše se v dnešní době vyřizuje online a pokud máte kopie dokladů, tak by jste peníze mohl mít během 24 - 48 hodin od podání žádosti. Alespoň tak to vidím já... .

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky