Půjčka na umoření insolvenčního dluhu, doplacení věřitelům

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na umoření insolvenčního dluhu, doplacení věřitelům

Dobrý den, zbývá mi doplatit věřitelům cca 180.000 Kč. V únoru budu v insolvenci již tři roky. Je pro mne velmi limitující a diskriminující chování okolí. Jsem zaměstnán a čistý příjem mám přes 21.000 Kč. Jak víte, zůstane mi 10.000 Kč na měsíc. Z toho platím nájem a nutné výdaje. Takže žiji z 2000 Kč a to jsem sám s 19-ti letým synem. Kterému jeho matka dluží přes 80.000 Kč na výživném. Syn studuje maturitní ročník. Chápu, že za blbost se platí, ale kdybych to věděl, v životě bych do insolvence nevlezl. Jsem si jist, že bych úvěr na 180.000 Kč splácel s přehledem a ještě bych vydělal spoustu peněz na DPP. Ale v téhle chvíli je to začarovaný kruh. Seberou vám všechny přesčasy, vedlejšáky a brigády co děláte "legálně" a na černotu vám nezůstane čas, takže nemáte co jíst. Když děláte černotu, je to riziko, ale o to méně splácíte. Kdybych splácel 3000 Kč měsíčně za úvěr, mohl bych dělat přesčasy, brigádu a DPP. Jako do teď a nikdo by mi to nebral. Takže kdybych splácel i 6000 Kč měsíčně, žil bych se synem jako na zámku. Ale kdo půjčí insolvenčnímu vyvrhelovi společnosti. Není lepší nakrást miliony a pak se jen smát a užívat si je? Potřeboval bych půjčit 180.000 Kč na umoření insolvenčního dluhu, abych to doplatil věřitelům a všechno to ukončil.

Diskusi založil:

Marek

Počet shlédnutí:

1350x

Počet příspěvků:

8x

Reakce
Martina
Vím přesně o čem mluvíte. Za bývalého manžela ještě doplácím exekuci, která mi odchází z platu. Což je v pořádku, aspoň budu mít brzy snad už klid, ale výplatu si nechávám posílat k dceři na účet a tak se se mnou nikdo ani nebaví. Abych si někde vzala úvěr, což mě trápí, protože vím že můžu měsíčně ještě splácet 2500 Kč - 3000 Kč. Kdyby mi někdo pomohl s půjčkou. Pronajala jsem si dům s tím, že si ho můžu po čase odkoupit třeba za 5 let, ale teď jsem si tam chtěla provést ještě úpravy k bydlení. Abych se tam cítila dobře a na to mi chybí peníze. Když to budu lepit z výplat, tak se tam neodstěhuji ani za půl roku. A nikdo vám v této situaci nepomůže a nikdo se s vámi o půjčce nechce ani bavit.
Reakce
Anonymní
Dobrý den, naše společnost nabízí půjčky 500 Kč až 30000 Kč bez kontroly registru a bez potvrzení o zaměstnání na 10 až 20 měsíců. Je třeba vyplnit žádost, přiložit potvrzení o příjmu (kopie složenek, výpis z bankovního účtu, výplatní pásky) a Vaše žádost bude posouzena ještě dnes. Peníze vyplácíme ještě v den schválení, tedy bankovním převodem do maximálně druhého dne. Máte zájem? Kontaktujte nás.
Reakce
Jiří Kosek
Našel jsem Váš inzerát, že poskytujete půjčky. Potřebujeme půjčit 30 000 Kč, se splatností cca 10 - 20 měsíců. Půjčku chceme využít na bydlení, momentálně bydlíme u matky přítelkyně a potřebujeme se osamostatnit. S přítelkyní máme jedno dítě a oba máme příjmy. Přítelkyně má mateřskou a invalidní důchod, v celkové výši 6800 Kč, já mám příjmy ze zaměstnání a podnikání v celkové výši cca 20000 Kč. Oba tedy celkem okolo 26800 Kč. Výdaje máme okolo 18000 Kč včetně bydlení a stravy. Prosím sdělte mi, jakým způsobem vás máme kontaktovat. S pozdravem Jiří Kosek.
Reakce
Radek N.
A ta nabídka platí i na vyplacení insolvence? A mohli by jste mi schválit i více než 30 tisíc? Příjem mám, ten musíte mít, pokud chcete být v insolvenci. Rád bych získal 140 000 Kč, kterými bych chtěl vyplatit věřitele. Momentálně beru 20 tisíc a z toho mi strhávají víc než 9 tisíc. Takže bych vám mohl platit celkem vysokou splátku, až okolo 7 tisíc. Email dupla1@seznam.cz. Děkuji.
Reakce
Anežka Petrů
Lidi neblázněte.

Insolvence je to nejlepší, co se mi za poslední léta stalo. Věřitelé na vás přestali naléhat, přestaly vám chodit upozornění a dopisy. Přestaly vám naskakovat penále a pokuty. A dokonce vám soud dal i takový splátkový kalendář, jaký si můžete dovolit.

Možná vám nezbývá moc peněz, možná vůbec nic. A možná je to i dost těžké. Ale jde to zvládat. A maximálně za pár let se to vše ukončí, vše se smaže.

Vůbec ani nepřemýšlejte nad tím, že by jste to zrušili a snažili se své dluhy umořit nějakou půjčkou. Opět se dostanete zpět do toho kolotoče, kdy vám budou splátky přerůstat přes hlavu, budou vám narůstat dluhy o penále a pokuty. Moc dobře víte, jaké to tehdy bylo.

Ano, já sama jsem v podobné situaci. Platím již 2 roky a musím doplatit ještě přibližně 160.000,-. Ano, nemohu si z finančního hlediska moc vyskakovat. Ale na druhou stranu mám klidné spaní, protože vím, že mé závazky klesají každým dnem. A že jednou nastane ten den, kdy budu opět bez finančních problémů.

Tak lidi neblbněte, nevrhejte se zpět do vod mezi ty žraloky. Nevyplácejte insolvence a nemyslete si, že vše zvládnete bez ní.

Reakce
Eva Ulrychová
Já jsem četla, že pokud se nacházíte v insolvenci, tak je nezákonné si brát další půjčku!
Reakce
Smazáno
Jsme skupina soukromých investorů (smazáno), kteří nabízejí peníze na cokoliv bez zbytečných papírů a otázek. Nabízíme až 250 000 Kč pro úplně každého, nekontrolujeme registr, nenahlížíme do insolvenčního registru a ani nevyžadujeme zástavu! Splátky již od 3000 Kč měsíčně, doba splatnosti až na 20 let, vyplacení již během 3 dnů.

Kontaktujte nás na (smazáno) nebo na (smazáno). Soukromí věřitelé pomohou každému a v každé situaci. I na vyplacení insolvence či umoření exekucí! Nikdo nám není lhostejný, vždy nabídneme řešení na jeho problémy.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP