Půjčka na směnku ještě dnes, kdo a kde půjčí přes internet

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na směnku ještě dnes, kdo a kde půjčí přes internet

Dobrý den, sháním půjčku: Výše: 300.000 Kč, vyšší úrok akceptuji. Délka: minimálně 12 měsíců (pro jistotu bych raději více) Účel půjčky: Splacení exekuce a rozjezd podnikání Prosím o zavolání 774488984 NE PLATBA PŘEDEM!!! Prosím ideálně na směnku, vše řádně vrátím a ráda i přeplatím. To není problém. Peníze potřebuji ještě dnes, pokud někdo víte kde a kdo by mi mohl na internetu půjčit, tak mi prosím zavolejte, díky.

Diskusi založil:

Andrea

Počet shlédnutí:

1110x

Počet příspěvků:

14x

Reakce
Janča
Dobrý den, ozval se vám někdo, kdo by půjčil na směnku, třeba i menší částku? Sháním nutně půjčku (jsem v exekuci a registru dlužníků) chtěla bych půjčit si peníze do 10.000 Kč. Můj email janca2605@email.cz.
Reakce
Veronika K.
Ozval se vám někomu někdo? Potřebovala bych půjčit 60 000 Kč, na směnku, banka mi půjčit nechce, jsem v registru dlužníků a nemám nic do zástavy, už jsem naletěla a přišla o 14000 Kč, bez toho, aby mi nakonec půjčili. Klidně přeplatím dvojnásobek, beru i vysoký úrok, ale prosím o pomoc. kontakt: 608855285, Veronika
Reakce
Odpověď
Ahoj holky, ozval se mi jeden člověk, ale ten po mě chtěl peníze dopředu. Takže pořád čekám na nějaké řešení.
Reakce
Zoufalá maminka
Dobrý den, sháním půjčku 150000,- od soukromé osoby bez poplatku předem, nejlépe na směnku. Jsem zaměstnaná, nemám exekuci a ani nejsem v insolvenci. Peníze bych použila na konsolidaci půjček.katka.ger@seznam.cz. Piště ještě dneska! Vyřešíme všechno jen přes internet, protože jsem tento týden nemocná.
Reakce
735 057 022
Akutně sháním půjčku na směnku od lichváře nebo od kohokoli. Ale sehnat musím do sobotních 13h. A to částku 25.000 Kč, jinak je všechno ztraceno. Za Vaše nápady a rady Vám předem moc děkuji i s mojí rodinou, telefonujte na 735 057 022 nebo piště na petasterk@gmail.com. Stärck, PLZEŇ
Reakce
Nabídka půjčky
Půjčím peníze ze soukromých zdrojů, žadatel nesmí mít exekuce ani nesmí být v insolvenci. Doložení příjmu v minimální výši 12500 Kč podmínkou. Možnost půjčení 5 000 Kč až 166 000 Kč. Více informací na pujcky@precerpano.cz. Vše přes internet, není nutno se dostavit na pobočku.
Reakce
Poptávka
Potřebuji půjčit 20000,- ideálně na ruku. Klidně na směnku nebo jak chcete. Splátky po 5000,- měsíčně, vždy k 10tému. Děkuji, moje telefonní číslo je 703528130, Karviná a okolí
Reakce
Terísek
Dobrý den, jsem matka na rodičovské dovolené a potřebovala bych akutně půjčit 15 tisíc. Splácet mohu 3000 měsíčně. Strašně byste mi pomohli. Děkuji Vám moc, více když tak napíšu na emailu terisek319@gmail.com, budu moc doufat, že se někdo najde.
Reakce
Andrea
Ano, už se m ozval jeden poskytovatel a půjčku jsem dostala. Děkuji
Reakce
Barbora T.
Chci ze zeptat - má někdo zkušenost s investory, kde nabízení za minimální úrok velké částky v dolarech? Bojím se toho, protože už jsem jednou špatnou zkušenost měla, platila jsem jak mourovatá, jednou převod, jednou pojištění, potom chtěli poslat peníze na zálohu - to už jsem vzdala.
Reakce
Adam Tyl
Barboro, ti zahraniční poskytovatelé jsou ještě větší podvody než ty čeští. Jenom vám naslibují hory doly, jak vám poskytnou několik milionů korun oproti podpisu. Ale nejdříve musíte zaplatit poplatek za převod, potom poplatek za pojištění...a ono to nikdy nekončí. Jenom jim budete posílat peníze a sama neuvidíte ani korunu. Všichni jsou stejní, všichni do jednoho - nevěřte zahraničním poskytovatelům.
Reakce
ADMINISTRÁTOR
Prosím nespamujte diskusi vašimi poptávkami půjček. Navštivte naši inzerci půjček a vložte Vaše poptávky zde. Vložení je bezplatné a uvidí je tam soukromí investoři, kteří diskusi nenavštěvují.
Reakce
Káča
Poptávám půjčku ještě dnes ve výši 30000 Kč. Jsem v registru dlužníků. Úrok respektuji takový jaký si stanovíte. Nebankovní půjčku se snažím získat bez úspěchu již několik dní. Telefonický kontakt je 735006768, Karviná

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP