Půjčka na směnku ihned, ručení směnkou - Okamžitě peníze

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na směnku ihned, ručení směnkou - Okamžitě peníze

Zdravím, už jsem tady v jedné diskusi psala, že bych měla zájem o půjčku na směnku. Ale neozval se mi nikdo, s kým bych se mohla domluvit. Má e-mail adresa je pata.kralova@post.cz. Jak jsem již psala, tak potřebuji 50 000 Kč - 75 000 Kč. Ale velice to spěchá a musím to mít ještě tento týden. Nemám zástavu a můžu přistoupit pouze na ručení směnkou. Nevlastním ani žádné drahé vybavení apod. Budu moc ráda, když mi aspoň řeknete, kdo vám půjčil peníze a kam bych mohla zavolat. Nebo mi nabídněte prosím i vy peníze. Zaplatím úrok jaký budete chtít, vrátím i jednou tolik navíc. Je to moc důležité! Potřebuje je ihned. Ozvěte se někdo. Moc si vážím vaší odpovědi. Pište na pata.kralova@post.cz. Děkuji, Petra Králová.

Diskusi založil:

Petra Králová

Počet shlédnutí:

10798x

Počet příspěvků:

45x

Reakce
Administrátor
Dobrý den, psal jsem vám moji radu již v předchozí diskusi. Podívejte se podrobně na nabídky inzerátů, které jsou umístěny na těchto stránkách. Vyskytují se zde zprostředkovatelé nebankovních společností, kteří nabízejí jejich nebankovní produkty. Podle zkušeností si myslím, že by jste na 80 000 Kč mohla dosáhnout i bez zástavu a ručení. Pokud by jste měla problém v podobě exekuce apod., tak zde inzerují i soukromé osoby, investoři a podnikatelé, kteří půjčují své vlastní peníze. Od nich by případně šlo získat půjčku ručenou směnkou a okamžité vyplacení peněz. Prohlídněte si tedy nabídky. Pokud by se vám nepodařilo nic najít, tak je na těchto stránkách i možnost založit si vlastní poptávku a nechat si poslat nabídky. Toto diskusní fórum je spíše pro všeobecnou diskusi. Pevně doufám, že se vám podaří vyřešit vaše starosti skrz tyto stránky.
Reakce
Lucie Broučková
Nejdříve, než si vezmete půjčku na směnku, tak bych vám doporučovala prověřit si, jestli vám skutečně žádná nebankovní společnost nevyhoví - srovnání například na: srovnavacpujcek.cz. Sice peníze nedostanete okamžitě, ale mohla by jste peníze získat s úrokovou sazbou okolo 15%. Teprve až to nevyjde, tak se zkuste podívat po nějaké soukromé nabídce, kde by byl poskytovatel ochoten přistoupit na ručení směnkou. Jinak si nemyslím, že by měl být problém váš požadavek splnit. Zmíněných 50000 Kč není kdovíjaká částka. Lucie Broučková
Reakce
Se zástavou
Poskytneme každému až 70% tržní ceny jeho domu nebo bytu (i družstevního). Nemusíte nám dokládat váš příjem, nevyžadujeme výpisy z bankovních registrů a neprověřujeme vaši bonitu. Jedinou podmínkou je zástavní právo na vaši nemovitost. Váš majetek nepřevádíte, pouze se zapíše do katastru zástava. Nevyžadujeme, aby nám klienti platili za schválení nebo posouzení. Naše prostředky pocházejí ze soukromých zdrojů - poctivost a serióznost je zaručena. Vyplatili jsem žádosti už stovek klientů a všichni byli vždy s našimi službami spokojeni. Můžeme doložit jejich kladné reference. Napište nám na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.
Reakce
Alžběta P.
Petra Králová: Prosím vás, podařilo se vám někoho najít? Jak jste dopadla? Jsem v podobné situaci a už jsem prohledala úplně celý internet a nikde nic. Buď mě odmítnou, protože jsem v insolvenci. Nebo po mě chtějí zálohu, kterou nemám z čeho dát a i kdybych měla, tak bych jim ji stejně nedala. A tak jsem v bludném kruhu. Na začátku roku jsem vstoupila do insolvenčního řízení. Ale tento měsíc mi přišly nedoplatky za energie a já teď nemám peníze na celý měsíc. Potřebuji okamžitě aspoň 5000 Kč, ale nikdo mi nechce nic nabídnout. Nabízela jsem i ručení směnkou a vysoké přeplacení, když mi dají nízkou splátku. Ale nic. Mohla by jste mi moc prosím poradit? Bětka
Reakce
Petra Králová
Ano, už se mi podařilo najít nabídku, která mi byla schválená a dokonce mi i opravdu dali peníze. Nakonec mi bylo schváleno celých 75 000 Kč.
Reakce
Blanka, Zlín
Chci se zeptat někoho, když jsem si vzala půjčka na směnku a ručenou jen tou směnkou. A teď mám problémy s její splácením, protože jsem přišla o přivýdělek a ještě k tomu mám i jiné splácení. Ale s manželem vlastníme nějaký majetek. A tak mám strach, že i když jsem nikomu nepodepsala, že bych mu dala zástavu, tak jestli by na nás i tak mohli přijít a vzít nám ho?
Reakce
ing. Karlík
Pro věřitele je to ještě jednodušší situace, než kdyby jste měla sjednánu standardní smlouvu. Předpokládám, že je na ní uvedeno "bez protestu"? V takovém případě ji stačí odnést na soud, soudce pouze zkontroluje její náležitosti a okamžitě vydá platební příkaz. Je to tedy mnohem rychlejší postup než u bankovních úvěrů apod. A na váš majetek samozřejmě dojít může.
Reakce
Štefánia Springerová
Potřebovala bych poradit, jak by jsme se mohly zbavit dluhů. Nebo kdyby nám někdo pomohl splatit. Jedná se o jednorázového dluhy, do kterých jsem se svojí vinou. Jedná se asi o 200 000 Kč, máme rodinný dům. Děkuji ozvěte se mi na email stefanys@seznam.cz.
Reakce
Markéta K.
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde jste dostali půjčku na směnku? Potřebuji tak okolo 50 tisíc korun. Klidně i více ihned. Odpovězte prosím na meneksep@seznam.cz.
Reakce
Hana
Dobrý den, sháním půjčku i na směnku do 100000 Kč. Může někdo poskytnout nebo dát kontakt? Můj email je jezinka24@seznam.cz a telefonní číslo 608627638. Děkuji.
Reakce
Jana
Dobrý den, potřebuji poradit, kde vám půjčili na směnku bez ručení? Pouze s ručením směnkou? A hlavně bez poplatku předem? Našli jste už někoho takového a můžete se případně podělit i jeho kontakt. Děkuji moc za každou odpověď. Jsem ve velmi tíživé situaci a ty peníze skutečně potřebuji za každou cenu.
Reakce
Veronika Čapkova
Dobrý den nutně potřebuji vybruslit z mých finančních závazků. A už nevím na koho se mám obrátit. Příjmy mám, ale ne podložitelné. Nejlépe ještě dnes v hotovosti, Praha a okolí, osobně s podpisem na směnku. Potřebuji cca 100 tisíc korun. Prosím volejte ještě dnes na 777655473.
Reakce
Šárka Janková
Dobrý den, poptávám půjčku na směnku ve výši 120.000 Kč na vyplacení velmi nevýhodného úvěru. Bohužel jsem v insolvenci a mohu měsíčně splácet 2000 Kč. Nemám zástavu a nemohu platit nic předem za poskytnutí půjčky. Moc prosím o naléhavou a rychlou pomoc, hlavně férové jednání. Moc prosím spěchá. Můžete telefonovat na 728414538 nebo psát na sarkajankova@email.cz.
Reakce
Marek
Dobrý den, lidičky potřebuji pomoct. A to 200 tisíc, jelikož jsem v insolvenci a mám do konce dva měsíce. Dlužím na sociálním a zdravotním. Pracoval jsem skoro celou dobu na ičo. Prosím o pomoc, děkuji 774 231 490 nebo iker42@seznam.cz.
Reakce
Johana
Dobrý den, mám velikou prosbu. Ačkoliv pracuji ve světě financí, došlo v mém životě k několika pohromám a skončilo to velmi nevýhodnými, sice krátkodobými půjčkami. Vzhledem k tomu, že jsem v půli roku začala pracovat na sebe jako OSVČ, nemám tudíž pro banku uznatelný příjem ale mám plat fixní. Ne provize. Nutně poptávám částku 200000 Kč na konsolidaci, mohu splácet pravidelně 8000 Kč. E-mail: Johanka339@gmail.com.
Reakce
Kučera František
Dobrý den, kdo půjčí na směnku a bez poplatku předem? najde se tady někdo takový? Půjčka by měla být ve výši 150000 Kč a úrok samozřejmě respektuji. Je mi zřejmé, že pokud si vezmu peníze touto cestou, tak mě to vyjde dráž. Vše ale respektuji a přeplatím žádanou částku. Prosím, spěchá to. Můj mobil je: 734594306. Volejte kdykoliv. Předem moc děkuji.
Reakce
Radka
Dobrý den moc bych chtěla poprosit o nebankovní úvěr na směnku, ručení nemám, proto bych potřebovala směnku. protože nemám žádný majetek, nemovitost ani nic jiné, čím bych se vám mohla zaručit. Je tady na internetu někdo takový, kdo by mému požadavku vyhověl? Děkuji moc.
Reakce
Markéta Hladíková
Dobrý den, také bych potřebovala půjčku na směnku. Neví někdo o někom kdo půjčuje opravdu? Ideálně nějaký soukromník, který by to půjčil ze svého. Ale měl by být ověřený, aby jste s ním měli opravdovou vlastní zkušenost, že opravdu půjčuje. A že v tom není nějaký háček nebo že se člověk neupíše pod kdovíco.
Reakce
mira
Petra Kralova. Prosim mohla byste mi sdelit od koho jste pujcku dostala.dekuji ...drcore@seznam.cz
Reakce
Jiří
Dobrý den mohl by mi někdo zavolat jestli dostal půjčku na směnku nebo něco podobného bez placení předem.tel.777410700 děkuji
Reakce
Zdenek
Dobry den,toutoncestou hledam nekoho kdo pujci bez platby predem,insolvencni spravce mne dostal do problemu,neplatil alimenty jak mel,anja mam na to 2mesice,jak doplatit dluch.Jsem spolehlivej clovek,muzu splacet 3tis.mesicne u vypujceny castky 30.tis.Dekuji predem za nabidky.Pouze solidni....tel.603896604
Reakce
Kateřina
Nutňe scháním pújčku na 170.000 na směnku dlouhodobě na nízké splátky bez polatku předem.Spěchá.
Reakce
Arda Selim
Ahoj. Nabízíme půjčky na směnku proti podpisu, aniž bychom se podívali do dlužního rejstříku, nejednáme se o popravu, vše zdarma. Pro více informací prosím kontaktujte: ardaselim248@post.cz
Reakce
Alena
Dobrý den potrebuji nutne půjčit 40 000 Kč. Jsem v zoufale situaci a zkoušela jsem soukromé osoby a tam jsem nalitla. Prosím brala bych půjčku na směnku. Předem děkuji za nabídky. Poplatky dopředu neplatí už jsem se po naučila. alenadurdova@gmail.com
Reakce
Jitka
Ahoj sehnaly jste nekdo pujcku?muzu kontakt?
Reakce
Sabina
Dobry den prosim vas potrebovala bych co nejrychleji pujčku na smenku sem matka dvou malich chlapečku a jsem v tižive situaci prosim o naky kontakt na nekoho kdo by prijel domu a vyplatil mi to v hotovosti urokum se nebranim ale poplatky predem prosim ne už jsem se spalila predem dekuji
Reakce
Sabina
Muj email je fleischerova.sabina@seznam.cz moc dekuji
Reakce
Pavla Cechova
Dobry den,prosim vsechny kdo by mi mohl pimoci!Nutne potrebuji pujcku 40000kc.Podepisi i smenku,jsem opravdu ve fin.tisni a nechci skoncit ze synem na ulici.Prosim pomozte nam nekdo.email paola2017@seznam.cz
Reakce
Veronika
Dobry den,moc prosim o pomoc potrebuji 30000 rada bych splatila dve kratkodobe pujcky plus doplatek za vodu jsem maminka na Md splacet muzu 3500 smesicne moc prosim je to nutne
Reakce
Jarda Fabis
Zdravim muze mi prosim negdo poradit nebo poslat kontakt na nekoho gdo je ochoten mi pujcit na smenku 120 000 muzu rucit jen tou smenkou urok rezpektuji prosim pomoste jeto fakt akutni v pripade zajmu mi volejte nebo piste na cislo 732 452 810 predem dekuji za pomoc
Reakce
Eliška Kolbová
Dobrý den, jsem Eliška Kolbová, žijící v Ceské republice. V tuto chvíli jsem vdova se ctyrmi detmi. V kvetnu 2016 jsem uvízl ve financní situaci a potreboval jsem refinancovat a platit své úcty. Snažil jsem se hledat pujcky od ruzných úverových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspechem, a vetšina bank odmítla muj kredit. a také jsem byl podváden tolika falešnými veriteli, na rozdíl od takzvaného veritele, který ho nazval sám (pan Philip Budget Loan Firm), který ode mne odecetl cástku ve výši 18 000 Kc, ale jak by to Buh mel, byl jsem predstaven Bože, soukromý úverový veritel mého církevního pastora, který dostal od církve pujcku ve výši 500 000 Kc od spolecnosti Tamara Johnson Loan Company a muj pastor mi dal spolecnost Email a já kontaktoval spolecnost a mel jsem úspešnou úverovou transakci, kterou jsem nemohl uverit služba, kterou jsem obdržel! Delníci byli tak znalí, laskaví, ochotní a na Zemi ... Nikdy jsem se s takovou spolecností nikdy nezachoval tak dobre v úverové spolecnosti, která mi poskytla úver ve výši 850 000 Kc a dnes jsem vlastníkem firmy a moje deti se chovají dobre v tuto chvíli, pokud se musíte obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištení úveru bez zajištení, bez kontroly kreditu, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 3% a lepších plánu splácení a harmonogramu, obratte se prosím na Tamara Johnson s tímto e-mailem: Tamarajohnsonloans@outlook.com tato úverová spolecnost prišla k mé záchrane Neví, že to delám, ale delám to proto, že jsem také chtel, aby celý úver Hledaci mohli težit z této velkorysé nabídky jsem tak štastný, a já jsem se rozhodl dát každému vedet, že tam je stále legit úver veritel na internetu a pouze legit Loan Company na internetu je Tamara Johnson úverové spolecnosti a také chci, aby ho Buh žehnal více. Mužete ho kontaktovat prostrednictvím jeho e-mailu. Tamarajohnsonloans@outlook.com
Reakce
Zdeněk
Dobrý den nutně bych potřeboval pomoc půjčkou na snemku 100000kc klidně podepíšu snemku 250000kc nutně ty peníze potřebuji. Děkují za kontakt pište mi na email:scholzzdenal85@seznam.cz
Reakce
Kveta
Dobry den prosim kdo pujcuje na smenku muj kontakr KvetaSojkova@seznam.cz
Reakce
Lukáš
Dobrý den,naletěl jsem podvodníkovi.Nenašel by se někdo,kdo by mi půjčil 2 000 000kč na nákup strojů,do dvou let by to bylo splaceno(dostanu je od pojišťovny).
Reakce
Lukáš
Dobrý den,naletěl jsem podvodníkovi.Nenašel by se někdo,kdo by mi půjčil 2 000 000kč na nákup strojů,do dvou let by to bylo splaceno(dostanu je od pojišťovny).Tel.:733748650 ,email:kulhavylukas@seznam.cz
Reakce
Pavel
Přátelé prosím pozor na email/ thompson.loanservice@gmail.com/ Je to podvodník. Přišel jsem o 14 000 Kč. Žádal jsem jen 20 000 Kč. Pěkná svině!!!
Reakce
Veronika
Zdravím, potřebovala bych půjčit 60 000 Kč, na smenku, banka mi půjčit nechce, jsem v registru dlužníků a nemám nic do zástavy, uz jsem naletela a přišla o 14000, bez toho, aby mi nakonec půjčili. Klidně preplatim dvojnásobek, beru i vysoký úrok, ale prosim o pomoc. kontakt 608855285
Reakce
TheLLL
Dobrý den, prosím kdo půjčí na směnku rychle 50.000,- pište na můj mail Theluckaa1@outlook.cz děkuji mnohokrát
Reakce
David
Prosim kdo mi pujci na smenku 30000 prisel jsem obydleni a cekame miminko posim o pomoc nutne. Muj email je davidos1981@email.cz nebo tel735869730 dekuji
Reakce
Maruska
Dostal tu nekdo pujcku na smenku kterou mu opravdu vyplatily muzete mi napsat sms na778209202 a poslat kontak at se muzu snim spojit moc dekuji
Reakce
Marek Ištok
Dobrý den .Chci vás požadát o pomoc ,pracují mám exekuci na plat žádám o pujčku a nikde mi nepůjčí .Prosím o pomoc .Děkují
Reakce
Will
Dobrý den. Také sháním půjčku rucenou směnku. Splácet mohu 10000 měsíčně. Potřebuji částku okolo 200000kc. Ale když někdo nabídne min nevadí. Úrok rezpektuji. Ppouze bez podvodu a poplatků předem. Vilemkratkyml@seznam.cz
Reakce
mirda363
dobry den zajimalo by be nasel by se nekdo kdo by poskytnul pujcku 100az 150tis dekuji za nejake info zvonmi@seznam.cz 603758290
Reakce
David
Prosím o půjčku 60 000 KČ. Nejlépe od soukromé osoby (na směnku, OP, atd.) BEZ POPLATKŮ PŘEDEM. Předem děkuji za jakoukoliv nabídku.EMAI:lance88@seznam.cz

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP