Půjčka na směnku - Brno, kdo půjčí peníze

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na směnku - Brno, kdo půjčí peníze

Dobrý den. Nevíte o někom, kdo v Brně půjčí 300 tisíc na směnku?

Diskusi založil:

Guldy

Počet shlédnutí:

2658x

Počet příspěvků:

15x

Reakce
Martin U.
To by mě taky zajímalo. Nevíte opravdu někdo o někom, kdo by nabízel peníze na směnku, ale tak, aby se jednalo alespoň o 250 - 300 tisíc korun? Pouze oproti podpisu, žádná podmínka zástavy nebo ručení. Nemusí být nutně z Brna a okolí, klidně bych za ním i zajel. Díky.
Reakce
Ivan Karlík
Myslím si, že vám nikdo tolik peněz nedá. Protože na 100% už v tuto chvíli máte jiné dluhy, které tím chcete vyplatit. Takže jste v jejich očích nespolehlivý. A navíc nenabízíte vůbec žádnou záruku, že vše vrátíte.

Jediný, kdo by vám dal tak vysokou sumu bez zástavy je banka. Pokud by jste měli u nich vedených účet, měsíční příjem 30000 Kč, nebyli jste v registru a měli zaměstnání, tak vám nabídne i 300 000 Kč bez zástavy. Například ČSOB nabízí: od 20 000 do 800 000 Kč, a to bez zajištění a bez dokládání, na co peníze využijete (www.csob.cz). Jenomže dle mě jste v registru, máte dluhy atd. Takže se s vámi vůbec nikdo nebude bavit.

Tím nemířím proti vám. Chci být jen realista. Jen chci říci, že pravděpodobně nikoho, kdo by vám pomohl, nenajdete. Protože chcete příliš mnoho a nenabízíte nic.

Reakce
Olga Lukáčová
Ivan Karlík: Ano, takové půjčky pro své klienty nabízí takřka každá banka, nejen ČSOB. Například jsem se díval na tu novou banku Moneta. Ta nabízí až 800 000 Kč.

  • jméno: - Moneta Expres půjčka
  • splatnost: - 24 - 120 měsíců
  • kontrola registru - ano
  • úroková sazba: - 5,9 % p.a.
  • minimální výše: - 20.000,-
  • maximální online: - 300.000,-
  • maximální na pobočce: - 800.000,-
  • potvrzení o zaměstnání: - ne

Viz MONETA expres půjčka. Pokud máte čistý registr a máte příjem, tak vám bez problémů dají až několik stovek tisíc korun. To je naprosto běžná věc.

Reakce
Martin U.
Já ale čistý registr nemám a mám navíc nedoplacený úvěr u banky. Mohli by jste mi tam pomoct najít někoho z Brna, kdo by mi to půjčil na směnku?
Reakce
Oddlužení ČR
Dobrý den,
u lidí ve vaší situaci vždy doporučuji ke zvážení vstoupení do insolvence. Vaše dluhy a splátky již pravděpodobně dosáhly hranice, kdy Váš měsíční příjem nestačí na jejich hrazení. A i pokud budete vše konsolidovat, tak bude muset mít splátkový kalendář na minimálně dalších 10 let. A to pouze za předpokladu, že skutečně naleznete někoho, kdo vám bude ochoten zapůjčit 300 000 Kč na směnku.

Oproti tomu oddlužení trvá po dobu maximálně 5 let. Následně je vám nedoplacená částka odpuštěna a vy jste bez závazků. Mohu vám to vysvětlit nebo s tím pomoci, oddluzeni-cr@seznam.cz. Úvodní konzultaci poskytuji zdarma, následně jsou mé služby již placeny klientem. Je možno se sejít i v Brně. Zvažte, jestli je rozumné ve vašem postavení navyšovat dluh o další úroky z nové půjčky a případně zda-li je vůbec rozumné si brát peníze na směnku. Zda-li by nebylo rozumnější se vydat jinou cestou. Samozřejmě to nebude jednoduché a nebude vám zbývat měsíčně mnoho peněz, ale je to cesta, u které vidíte konec. A která může býti řešením.

Reakce
Petra Králová
Hledala jsem půjčku na směnku už asi 2 měsíce a nic jsem nenašla. Opravdu vůbec nic. Zkoušela jsem vyplňovat formuláře na internetu, inzeráty v novinách, lístečky na nástěnkách. Zkrátka vše a vůbec nikdo mi nakonec nepomohl.

Pořád jsem ve stejné situaci a potřebovala by jsem finančně pomoci, email: pata.kralova@post.cz. Ale ani nevěřím, že by jsem našla. Spíše vám píši, že nemá cenu hledat. Nikdo se nenajde.

Reakce
David K.
A zkoušel jste nějakou internetovou inzerci půjček? Která například je i přímo na těchto internetových stránkách? Když půjdete na hlavní stranu, tak v levém menu máte nadpis Soukromá inzerce půjček.

Tam si můžete založit svůj vlastní inzerát, ve kterém napíšete, co můžete doložit, jestli máte příjem nebo zaměstnání a kolik by jste potřebovali, jestli to vyžadujete na směnku, jestli máte zástavu. A ozvou se vám přímo soukromníci a soukromé osoby, se kterými se domluvíte na konkrétních podmínkách. A nebo tam jsou i jejich inzeráty. Tak si můžete projít jejich nabídky a vyzkoušet.

Dávejte si ovšem pozor na to, kdyby po vás někdo vyžadoval placení zálohy předem (ještě před vyplacením půjčky na směnku). Může se občas stát, že někteří zkoušejí takovéto triky. Nikdy nic předem neproplácejte. Solidní investor vám vždy dá peníze první a až následně vyžaduje pravidelné měsíční splátky.

Reakce
Martin U.
To jsem prozatím nezkoušel. Až přijdu domů, tak se na to podívám. Děkuji za tip! Martin.
Reakce
Lenka
Dobrý den, jsem na rodičovském příspěvku, příjem 9200 Kč, sháním 200000 Kč minimálně na 84 měsíců. Maximálně můžu splácet 2500 Kč. Půjčku potřebuji na konsolidaci úvěrů, tedy hlavně. Jsem z Ústí nad Labem. Mám registr, už jsem bohužel získala zápis. Ručit nemůžu. Exekuce ani insolvenci nemám. Opravdu spěchá. Pište na Tomakmat@seznam.cz. Prosím pomozte mi.
Reakce
Tatana
Máte poplatky předem???
Reakce
Poradna Amálka
Dobrý den jestli máte exekuce nebo dluhy vyřeší se to vše tak když půjdete do insolvence mi jako poradna máme od 1.7.2017 vše pro to aby jsme dlezákona mohli poskytovat ty to služby stačí zavolat na tel číslo 724 913 772 a nebo napsat na Facebooku Amálka poradna a tam vše zodpovíme . hezký den
Reakce
Amálka
Dobrý den proč máte chuť zadlužovat lidi kteří už tak jsem v problémech? proč jim nepomoc tím že půjdou do oddlužení další půjčka nic neřeší jen další výdaje
Reakce
pujčit
Ahoj jsem postiženáa potřebuju pujčit 2.000 na opravu voziku vše vrátim moc prosím Unicredit banka 2111855561/2700 moc děkuji
Reakce
Leona
K zaplacení účtů si vezmi QKonto, poskytují půjčky až do 50 tis. a dostaneš je okamžitě.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP