Půjčka na směnku bez zástavy a poplatků předem, alespoň 300 000 Kč?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na směnku bez zástavy a poplatků předem, alespoň 300 000 Kč?

Dobrý den, hledám někoho kdo mi může pomoci v mé situaci. Potřebuji půjčit 300 tisíc Kč na to abych se dostala z dluhů. Jsem zaměstnanec s čistým měsíčním příjmem 38 tisíc. Jsem v registru a mám exekuci na plat. Nemohu ničím ručit. Děti už mám dospělé. Prosím někoho, kdo by mi mohl půjčit na směnku i s vysokým úrokem na 1 rok, bez poplatků, pojištění a kaucí předem. Email: marketamuzikova088@gmail.com Děkuji Markéta Zelenková

Diskusi založil:

Markéta

Počet shlédnutí:

928x

Počet příspěvků:

14x

Reakce
Gálová
Hledám částku v podobné výši a tak se připojím - našel by se tu někdo, kdo by byl ochotný poskytnout úvěr ve výši 500 000. Jsem OSVČ, podnikám už 2 roky, bohužel moje účetní dělala daňové přiznání tak, aby vycházela 0. Příjem mám okolo 40 000, - Jsem v registrech, jako mladá jsem se dostala do finančních problémů a skončila v insolvenci. Tu jsem před 2 lety úspěšně ukončila. Nemám nemovitost k ručení. Měla bych možnost zvětšit své podnikání, přejít do větších prostor, což vyžaduje počáteční vklad na získání prostor a na nakoupení většího množství zboží, jelikož je prostor větší než můj dosavadní. Majitelé prostoru celkem spěchají na sepsání smlouvy, takže narovinu, potřebovala bych úvěr co nejdříve. Kontakt na mě - Gaalovad@seznam.cz Děkuji za váš čas. PS: nemusí být na směnku jako chce Markéta.
Reakce
Aleš Evžen
Rychlá půjčka ze soukromých zdrojů - 35,000 Kč až 2,500,000 Kč. Dostali jste se do situace, kdy si potřebujete nutně půjčit? Neuspěli jste v bance ani u nebankovních společností. Soukromý investor nabízí ještě dnes okamžité řešení, vyřízení - Online. Za pár minut máte po problému - finance na vašem účtu. Pomůžeme vám s čímkoli, ať řešíte půjčku, směnku, konsolidaci, exekuci, podnikání, bydlení nebo jste jen nevyšli s penězi. Z pohodlí vašeho domova, kontaktujte nás na ales.evzen@nebankovky.cz
Reakce
Martin Nágl
Našli jste někoho, kdo by půjčoval alespoň 300 tisíc? Já totiž hledám soukromého investora na částku 550.000 Kč na dorekonstrukci kuchyně a skladovacích prostor pro přípravu dietních jídel pro děti a mládež v pronajatém penzionu v obci Kryštofovo údolí u Liberce. Jsem v Solusu, nemám nemovitost k ručení. Nebo osobu, která nemá žádný záznam v registru dlužníků ani exekuce a byla by ochotna si na sebe vzít úvěr (650.000 Kč). 100.000 Kč odměna pro vás + pravidelně 10.000 Kč po dobu 6 let. Na směnku nevím - spíš bych preferoval normální smlouvu.
Reakce
Kdo půjčí?
Dobrý den, je tu mezi vámi nějaký opravdový investor, který by půjčil bez otázek a bez poplatků předem peníze na směnku v hotovosti? Úrok nějak neřeším, šlo by o 30 000 Kč. Děkuji
Reakce
Pavlína Nová
Ozval se vám někdo někomu? Pokud ano, pošlete tady na něho kontakt!
Reakce
Želva
Hledám člověka (lichváře), který mi půjčí 200tis. Podnikám a potřebuji překlenout zimní mrtvé období, musím platit nájmy, materiál. Jsem v osobním bankrotu takže oficiálně nemám nikde šanci. Akceptuji podmínky. Email zaluzie.sedlcany@gmail.com nebo moje telefonní číslo 731 605 096.
Reakce
Markéta
Neozval se mi nikdo, aspoň ne takový, který by nechtěl peníze předem. To nemám cenu, tady není nikdo, kdo by opravdu půjčoval na směnku. Všechno jenom poplatky předem.
Reakce
Kateřina Horáková
Prosím, jestli se tu nejde někdo slušný, kdo půjčí na směnku hned bez poplatků předem a bez podvodu - ozvěte se mi. Ručení jen směnkou, nemám majetek a ani nemohu doložit příjem. Prosím ozvěte se na katerinahorakova165@gmail.com. Spěchá.
Reakce
Již nepište
ano, už jsem si půjčila, prosím již mě nekontaktujte s nabídkami, nevím jak tady mám smazat můj email, již to není aktuální
Reakce
ADMINISTRÁTOR
Prosím pozor - pokud si chcete podat inzerát, navštivte naši inzerci půjček. Neposílejte vaše inzeráty do diskuse. Diskuse je určena k diskutování. Děkujeme za pochopení
Reakce
Sejbis
Kdo vám půjčil? Pošlete sem jeho email! Potřebuji najít někoho, kdo by mi pomohl ár korunkami. Moje telefonní číslo je 739384986.
Reakce
Sejbis
Kdo vám půjčil? Pošlete sem jeho email! Potřebuji najít někoho, kdo by mi pomohl pár korunkami. Moje telefonní číslo je 739384986.
Reakce
Ivana
Mám také prosbu, kdo by půjčil 300 tisíc na vyplacení insolvence? Jsem pracující. Prosím o nabídky na email ivana.kankova73@seznam.cz. Zástavu nemám, bydlím v podnájmu. Peníze by jsem použila na vyplacení insolvence a potom by jsem splácela jenom vám. Nyní musím platit měsíčně na insolvenci, ale splátka je moc vysoká a nedá se takto vyžít.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP