Půjčka na směnku - Přijedeme Ještě dnes a vyplatíme v hotovosti

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Půjčka na směnku - Přijedeme Ještě dnes a vyplatíme v hotovosti

Našla jsem tady v inzerátech nabídku s názvem "Půjčka na směnku - Přijedeme...". Bohužel když jsem se podívala na detail, tak je tam napsané, že administrátor stránek smazal kontaktní údaje na toho pána, který tu půjčku na směnku nabízel. Nemáte někdo prosím na něho telefon? Případně kdyby jste mi dokázali dát kontakt i na někoho jiného. Potřebovala bych velice rychle (nejlíp ještě dnes) okamžitě 50000 Kč. Ale nemám zástavu, nemám doložitelný příjem a jsem v registru neplatičů. A tak mi nechce nikdo pomoct. Úrok respektuji a přeplatím klidně i dvakrát tolik. Jenom nechtějte peníze předem, poplatky neplatím. Moc děkuji za odpověď.

Diskusi založil:

Petra Králová

Počet shlédnutí:

34049x

Počet příspěvků:

112x

Reakce
Administrátor
Smazal jsem jeho telefon a email, protože ten pán byl na černé listině podvodníků. Nevím jestli vybíral předem nějaké peníze a pak lidem nic nepůjčoval, nebo co za tím konkrétně bylo. Ale mnoho lidí si stěžovalo na jeho praktiky. To ale vůbec nevadí! Máme tady mnoho inzerátů a každý den přibývají nové. Bez problému zde naleznete 50 000 Kč bez příjmu - to je naprosto běžné. Stačí jen líp hledat. Zároveň zde inzeruje i spousta soukromých investorů, kteří ani nevyžadují směnku a registr jim nevadí. Klidně přijedou až k vám domů a vyplatí hotovost na ruku. Abych zamezil nějakým zmatkům v budoucnosti, tak jsem zmíněný text smazal úplně. Pevně věřím, že zde najdete pomoc.
Reakce
ing. Karlík
Paní Králová, podívejte se nejdříve na nebankovní poskytovatele a nehledejte rovnou lichváře a směnky. Vyzkoušela jste už úplně všechny možnosti, které se zde nabízejí? Rozumný úrok by měl být do 20% - 30% (v nebankovním sektoru). Bohužel vím, že toto u podobných podmínek neplatí a klidně přeplatíte i 100%. Nemusíte si brát u těch největších poskytovatelů (Home Credit, Cetelem...) - najděte si někoho menšího, jsou jich stovky. A mají mnohem snadnější podmínky než ty velké firmy. Stačí se opravdu pořádně probrat nabídkami. Pokud ale peníze skutečně potřebujete ještě dnes a musí přijet k vám domů, tak bych doporučil si zde spíše pokusit najít soukromou osobu nebo investora. Ne firmu.
Reakce
Lucka 1978
Lidi, chci vás varovat, aby jste si dávali pozor na některé lidi, kteří nabízejí půjčku na směnku. Taky jsem byla ve velikém finančním problému, kdy jsem neměla na nájem a hrozilo mi vystěhování. A taky mi nabídli "přijedem, podepíšeme a okamžitě vyplatíme na ruku". Tak jsem to podepsala a peníze jsem měla ihned v hotovosti. A vše vypadalo dobře. Jenomže ani ne po 5 měsících zašly na soud, že směnka je po splatnosti a že chtějí ihned peníze. Mě se na nic neptaly a rovnou do toho začaly tahat exekutory. Přišla jsem tak o pole po rodičích, které mělo hodnotu asi 600 000 Kč. Tak ho prodali v nedobrovolné dražbě za 320 000 Kč. Podle právníka opravdu nic neporušili. Pokud jste totiž po splatnosti, tak to soud dá hned k vymáhání. Dávejte si na takové lidi pozor. A když už si od nich vezmete peníze, tak jim to opravdu splácejte včas. Mě tam obrali o 280 000 Kč tou dražbou za nízkou cenu.
Reakce
Anonymní
Kde bydlíte? Možná bych měl kontakt na člověka z Hradce Králové, který by byl ochotný půjčit své vlastní peníze ještě dnes. A přijel by k vám, ale jenom po okolí, ne někam daleko. Kdyby jste měla zájem o kontakt, tak napište. Rozumný úrok a okamžité jednání.
Reakce
B. Pavlátová
Dobrý den, moc se omlouvám, že tady píšu. Ale našla jsem tyto stránky ve vyhledávači. Jsem na MD, měsíčně beru 12500 Kč a příležitostně mám brigádu. Musela jsem si vzít několik nevýhodných úvěrů, které ale mají moc vysoké splátky a teď to nezvládám. Nemohl by mi prosím někdo půjčit 80 000 Kč, abych to mohla všechno poplatit? Mohla bych vám posílat splátku do 3500 Kč. Klidně podepíši i směnku, je mi to jedno. A taky budu platit i vysoké úroky. Jenom mi prosím někdo pomozte. Email: beta.pavlatova@seznam.cz. Spěchá, napište mi prosím ještě dnes, peníze musím mít do konce týdne.
Reakce
Se zástavou
Musíte nutně zaplatit své účty nebo splatit dluhy? Pomůžeme vám. soukromý investor nabízí své vlastní peníze. Nevyžaduje doložení příjmu, nenahlíží do registru, nemusíte mít zaměstnání a můžete mít i exekuci. Jediná podmínka je, že poskytnete zástavu nemovitosti (i družstevní byt). Ještě dnes přijedeme, provedeme prohlídku nemovitosti a naceníme ji. Následně můžete požádat až do 70% hodnoty - vyplacení okamžitě po zápisu ručení do katastru nemovitostí. Žádné peníze předem, žádné telefonování na 900, žádné směnky a lichva. Kontaktujte mne na adrese pujcka-se-zastavou@seznam.cz a vše vysvětlím do podrobností. Můžeme se setkat ihned.
Reakce
Jiří D.
Potřeboval bych nutně 100 000 Kč na směnku, ale co nejrychleji. Jsem 8 Km od Hradce. Půjčí mi někdo z vlastních zdrojů? Děkuji.
Reakce
Karolína
Nutně potřebuji půjčit 100000 Kč. Dostala jsem se do problému a musím jej okamžitě řešit. Podepíši i směnku s vysokým úrokem. Jsem z Ostravy, prosím aby se někdo velmi rychle ozval na moji žádost.
Reakce
Alena
Prosím odesílatele "anonymní" o zaslání kontaktu na můj mail aladams@email.cz. Děkuji.
Reakce
Líba K.
Také bych prosila anonymní na kontakt té osoby z NK. Děkuji. EDIT: Pardon, ještě do příspěvku doplním kontakt, pošlete mi odpověď na libzik@seznam.cz.
Reakce
Marek
Dobrý den, jsem v insolvenci a nutně sháním půjčku 20 000 Kč - 30 000 Kč. Byl bych schopný vrátit do 3 měsíců. Přes zimu jsem neměl práci. Pomůže někdo, prosím, akutní. Kontakt na iker42@seznam.cz. Děkuji.
Reakce
Nováková
Dobrý den, naléhavě potřebuji půjčit 20 000 Kč. Příští měsíc bych Vám vrátila 12 000 Kč a další měsíc 8 000 Kč + samozřejmě úroky. Vše záleží na vzájemné dohodě. Bez poplatků předem, dopředu nikomu nic nezaplatím. Nehledám zprostředkovatele ani firmy typu: Profi Credit, Home Credit atd. Prosím o pomoc soukromou osobu o překlenutí finančního problému. A nechci se dostat do ještě větších problémů. Děkuji za nabídku. Pokud by jste mohli, tak mi prosím napište na email pujcka@centrum.cz.
Reakce
Pavel
Dobrý den, jsem v insolvenci 4 rokem. Splaceno mám už 80% dlužné částky. Můj správce mi sdělil na začátku insolvence, že banka nehodlá prodat dum. Že počká až skončím insolvenci a pak se dohodneme na splátkách. Ale skutečnost je jiná. Banka chce dát dům do dražby. Může mi někdo poradit, co mám dělat? Nebo kdo půjči 876 000 Kč? Můžu splácet 10 000 Kč měsíčně. Pište prosím na email pavel.ono@seznam.cz nebo mi zatelefonujte na číslo 702822316.
Reakce
Lucka
Dobrý den, potřebuji do pátku 2000 Kč od soukromé osoby. Jsem v insolvenci a potřebuji peníze jen na autobus do práce. Najde se někdo, kdo pomůže? Vrátím z výplaty v září. Nechci přijít o práci kvůli tomu, že nemám na autobus. Musela jsem bohužel koupit nové WC, bez kterého to samozřejmě nejde. A zaměstnavatel mi nechce vyplatit zálohu na výplatu. Všem předem děkuji za pomoc. České Budějovice, 722303862.
Reakce
Věra Korbelová
Dobrý den, nutně potřebuji půjčit 30000 Kč. Nejpozději do příštího týdne. Nechci platit žádné poplatky předem, už jsem takto naletěla a přišla o veliké peníze. Nabídky posílejte na mail verakorbelova1@seznam.cz. Děkuji Věra.
Reakce
Levandule
Dobrý den, máte prosím někdo kontakt na opravdovou půjčku na směnku? A to bez podvodu? Sháním 50000 Kč. Zaručuji pravidelné a poctivé splácení. Pokud se někdo najde, prosím pište SMS na telefonní číslo 721679977. Děkuji.
Reakce
Janina
Dobrý den, ocitla jsem se v opravdu nelehké životní situaci a nutně potřebuji půjčku 40.000 Kč. Prosím vás, kteří zde již našli někoho opravdu seriózního o případný kontakt. Jsem zaměstnaná, práci tedy mám a splácet nebudu mít problém. Prosím o případné odpovědi na email: jannina88@email.cz.
Reakce
Marie
Potřebovala bych půjčit 60000 Kč, ale jsem v insolvenci a nemám čím ručit. Ale poctivě splácím vše co jde. Najde se někdo, kdo by mi schválil půjčku na 60000 Kč i v mé insolvenci? Můj telefon je 732327812.
Reakce
Maki Landová
Dobrý den, akutně sháním 50 000 Kč. Přišla jsem o práci a tudíž potřebuji urovnat kritickou situaci. Jsem schopná splácet 3 000 Kč měsíčně (dávám si rezervu). Děkuji za jakoukoliv nabídku. Email: landova14@seznam.cz
Reakce
Michal
Dobrý den. Potřeboval bych půjčit 600000 Kč. Bohužel nemám nemovitost a banka mi nemůže půjčit kvůli registrům. Jsem schopen splácet 15000 Kč měsíčně. Našla by se tady nějaká pomoc? Klidně i od soukromníků a podobně, můj telefon pro případné nabídky je 733328962.
Reakce
Jája
Prosím anonymní, aby mi taky poslal kontakt do Hradce Králové. Jsem z Pardubic a taky sháním peníze. Ta nabídka, kterou jste tady posílal, by se mi velmi hodila a měla bych o ni veliký zájem. Tak kdyby jste mě třeba mohl i kontaktovat - email: helapa@seznam.cz, děkuji.
Reakce
Simona Tirpaková
Kdo půjčí 3000 Kč? Spěchá to, potřebuji peníze na nájem. Jinak mě vyhodí z bydlení. Mám 4 děti, příjem mám a můžu vám splácet. Odepište prosím ihned nebo volejte na číslo 735825152. Klášterec. Peníze vám vrátím 7. dalšího měsíce.
Reakce
Lucie
Dobrý den, moc prosím, najde se někdo, kdo ví o soukromém investorovi z Prahy, který půjčí 40 000 Kč. Klidně i na směnku. Nechce poplatky předem a máte s ním dobré zkušenosti. A nevadí, že mám exekuce. Pokud ano, tak za kontakt budu moc ráda. Peníze potřebuji ihned, je to naléhavé. Už jsem pár investorů obvolávala, ale je to samý podvodník. Předem moc děkuji, kontakt zašlete prosím na číslo 732 907 431.
Reakce
Zoufalka
Ráda bych sehnala 700.000 Kč na vyplacení insolvence. Aby to bylo co nejjednodušší, tak klidně i na směnku, ale bez poplatku a jen seriózně a poctivě. Jinak žádné další podmínky ani představy nemám. Děkuji pokud se mi někdo ozve a nabídne. Zástavu nemám. Telefonický kontakt 731232551.
Reakce
Dana
Dobrý den, potřebovali by jsme nutně co nejrychleji půjčit 1.000.000 Kč na koupi domečku. Najde se někdo, kdo nám půjčí? Nemáme ovšem jinou nemovitost k zástavě. Můžete psát na email kat112@seznam.cz. Moc děkuji za nabídky.
Reakce
Jirka
Dobrý den, najde se člověk, který půjčí pracujícímu, bohužel s exekucí, 150000 Kč. Můžu splácet 4000 Kč. Pokud by se nenašlo jiné řešení, tak i tu směnku podepíši. Předem děkuji za nabídky. Můj kontaktní email je Jirkam1988@seznam.cz.
Reakce
Viky
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli tady někdo neví, kdo by půjčil peníze na směnku? A nepožadoval by žádné další ručení, protože to nemůžu splnit. Jsem v insolvenci, sama se nijak zajistit nemůžu a ani nemám nikoho, kdo by to udělal za mě. Ale směnku by jsem ochotně podepsala. Potřebuji půjčit strašně málo, jenom asi 3000 Kč na 14 dní. I když je to malá částka, tak by mě zachránila! Moc to spěchá, děkuji. Email: Viollka@centrum.cz.
Reakce
Lenka
Sháním půjčku 120000,- Kč. Nejlépe ještě dnes a ideálně na směnku. Pomůže mi prosím někdo? Děkuji. Ještě doplním kontakt. Kdyby se někdo našel a půjčil mi ty peníze: lenka.jirice@seznam.cz. Děkuji za odpověď nebo nabídku.
Reakce
Renata
Dobrý den. Také bych prosila o kontakt na pana z Hradce. Potřebovala bych nutně půjčit 80 tisíc korun. Peníze by jsem potřebovala maximálně zítra. Můj kontaktní email je renatka22@email.cz. Nebo můžete i na telefonní číslo 604154634. Prosím, ozvěte se. Děkuji.
Reakce
Roman
Prosím, najde se zde někdo, kdo půjčí 40 000 Kč? Můžu splácet do 3 000 Kč měsíčně. Ale nemůžu splnit podmínky, které po mě chtějí nebankovní firmy. Proto v diskusi hledám nějakého soukromníka, který by byl ochoten třeba půjčit i oproti směnce. Pište prosím přímo sem, ozvu se vám. Děkuji.
Reakce
Karel Jiřičný
Půjčí mi někdo na směnku 50 tisíc korun? Budu se rozvádět a potřebuji se přestěhovat a zařídit se. Jsem OSVČ již sedmý měsíc, ale daňové přiznání budu teprve podávat - takže mi skoro nikdo nic nedá, protože bez daňového přiznání neprojdu schválením. Ale půlroční fakturaci jsem měl cca 70000 Kč. Telefonní číslo 704 340 133.
Reakce
Petra
Hledám půjčku 45000 Kč na směnku nebo na a OP. Dobrý den, prosím Vás potřebovala bych nutně půjčku na směnku a OP bez registrů a poplatků předem. Majetek nemám a zaručím se směnkou a podpisem. Příjem mám a nejenom já jsme nato tři osoby splácení. Prosím ozvěte se někdo, nabízím 120% úrok z půjčené částky! Tak na to neproděláte. Spěchá, nejlépe vyplaceno ještě dnes. Pomozte prosím. Bez podvodníků a poplatků předem. Čtěte pečlivě.
Reakce
Bobo
Prosím, můžete mi poslat kontakt na pana z HK, který půjčuje peníze? Jak tady o něm psali, ale bohužel nenapsali jeho email ani jeho telefon? Podmínky by mi u něj moc vyhovovaly. Ale nevím, jak jej požádat o půjčku. Případně můj email je: Lubomírzednik@seznam.cz
Reakce
Michal M.
Dobrý večer, prosím o kontakt na pána z Hradce Králové, pokud je to stále aktuální. Mám zájem vás požádat o peníze, pokud by to ještě stále šlo. Je to ovšem akutní, reagujte prosím ihned, jakmile si to přečtete. Děkuji, můj e-mail je: michalmrlina@seznam.cz
Reakce
Anonym
Dobry den. Shanim pujcku ve vysi 50000,- nejlepe dnes ale zaroven nejdele do nedele. Prosim o pomoc. Okoli Berouna finance.kk@seznam.cz
Reakce
David Ročeň
Prosím, kdo by poskytl půjčku na OP či směnku? Mám exekuci díky mladistvé nerozvážnosti a nyní mám rodinu. A potřebujeme splatit závazky, bohužel kvůli exekuci mi nikdo nepůjčí, nikdo mě neschválí. Nemám zástavu. Mohu jen podepsat směnku nebo ukázat OP. Momentálně jsem na ÚP + brigáda. Děkuji za odpověď.
Reakce
Maky
Dobrý den,najde se někdo kdo by mi bez poplatků půjčil 30000 pro mě a mojí dceru na bydlení?Jsem sama s dcerou a díky bývalému jsem se dostala do problémů finančních,u bank mi bohužel nikdo nepujci díky registru,s úrokem počítám,práci mám,jsem schopná splácet 2000 měsíčně,prosím pomůže mi někdo?Bez nějakých podvodu,slušnou formou jednání?Dcera jde v září do školy a chtěla bych hlavně pro ni a pro sebe slušné bydlení bez stresů a nervů.dekuji předem slamovam88@gmail.com
Reakce
Hlinka
Dobry den mam exekuci ktera se me strhava z platu mam 8000kc k vejplate potrebuji nekoho kdo me pujci 80000kc vratim dvoj nasobek mesicne po 4000kc splatkach jsem z tepli u touzimy tel.728037024
Reakce
Jirka
Schanim někdo ho kdo půjčí když mám exekuci ale platit to budu potřebují na směnku 60.000kc a to na ruku rád to preplatim tři krát více jsem z tepli u Touzimi telefon na mě je728037024 prosím nejdříve napsat sms a potom zavolat děkuji Hlinka
Reakce
Luci
Dobry den najde se nekdo kdo pujci bez poplatku predem bez registru na smenku 150000 respektuji jakykoli urok. Prosim pomuze nekdo.
Reakce
Luci
Dobry den najde se nekdo kdo pujci bez poplatku predem bez registru na smenku 150000 respektuji jakykoli urok. Prosim pomuze nekdo. lucie.saladiakova@gmail.com
Reakce
Anonym
Potrebuji pujčit400000 bez polatku prede a bez zástavy. Na směnku.
Reakce
Lukáš
Dobry den,potreboval bych pujcit na smenku 30000kc nejlepe jeste dnes a bez poplatku predem.Jsem schopny splacet 3000kc mesicne.Bydlim v Hradci Kralove.Predem dekuji za odpoved. havlicekl@seznam.cz
Reakce
Eva
Dobrý den, potřebovala bych půjčit na směnku 80 000 tis. Jsem v momentální tíživé finanční situaci, která je pouze přechodná. Nemám exekuci, ani insolvenci. Peníze jsem schopná vrátit do konce roku 2017. Vysoký úrok respektuji. Spěchá. Praha
Reakce
Břetislav
Dobry den potrebuji si pujcit 50000od investora na smenku kdo mi pujci specha jsem na zacatku insolvence telefon 704268818 dekuji
Reakce
vymahani-dluhy
Dobry den,pokud jste naleteli podvodnikum,co nabizi pujcky za poplatek predem,poplatek jste zaplatili a pak nedostali pujcku ani penize zpet,nevahejte nas kontaktovat,dokazeme vase penize ziskat zpet,piste nam sve pribehy na vymahani-dluhy@seznam.cz ,my neslibujeme plane sliby ale koname,vse legalne.
Reakce
jaroslav
Vsechno je to podvod. Reaguji na pana ing.Karlika. Ten si to musel nekde vycist takovy nesmisl. AT JE TO CETELEM -HOMKREDIT-PROVIDENT- PROSTE VSECHNY TYHLE NEBANKOVNI SPOLECNOSTI TO JE JEDEN ZLODEJSKY PODVOD VSECHNY AT JE TO BANKOVNI NEBO NEBANKOVNI SPOLECNOST JE TO SAMY PODVOD VSUDE PISI BEZ REGISTRU A JAK POZADATE O PUJCKU AT JE TO KTERAKOLIV NEBANKOVNI SPOLECNOST TAK SI ZAZADATE A UZ VAM NIKDO NEODPOVI
Reakce
Jiří
Dobrý den nevíte kdo by půjčil 350000 na vyplacení insolvence zastavu nemám ale jsem schopen po vyplacení insolvence platit 6000.tel.777410700 děkuji za velkou pomoc
Reakce
Veronika
Moc,moc prosim o pomoc. Diky svy byvaly polovicce jsem hloupe naletela dostala do registru. Jsem slusny clovek,ale nemohu jiz se dostat ven z propasti. Mam plat. Potrebuji velmi,velmi make have odvratit exekuci,uhradit najem. Nebo s miminkem jsme na ulici. Prosim pomoc,jsem na pokraji svych sil. Kolin Prosim smenku
Reakce
Veronika
Kontakt kulisek331331@seznam.cz
Reakce
J.
Potřebuji nutné sehnat půjčku 80 tisic i na směnku jen NE proficr a pod to mou situaci neřeší .bohužel nemam možnost ručení majetkem . Mám stálý příjem a nejsem v insolvenci ani v exzekuci .Potřebuji na zaplacení nevýhodných malých půjček abych mohla normálně žít. Jen bez poplatků předem prosím žádné zprostředkování jen fer nabídky úroky respektuji.Prosím spěchá za nabídky děkuji jsem z Olomouce . Email kymkelly@seznam.cz.
Reakce
Elen
Dobrý den....poptavam půjčku 200000kč...respektují úrok.Jsem zamestnana příjem domácnosti je 76000kč. ..Prosím o pomoc...
Reakce
helena
Dobry vecer .Muj nazor je ,ze lide kteri potrebuji penize na cokoliv by vubec nemeli platit poplatky precem a hlavne by jim banky meli vyjit vstric nechavaji lide padnout az na dno ty kteri maji exekuce meli by sanci se ztoho dostat malou pujckou jak to maji delat kdyz sou same poplatky a stejne pujcky nedostanou je to opravdu sami podvod sama lez a bordel ji ych zemich ty banky lidem pomuzou tady taky do hrobu
Reakce
Sabina
Jetu nekdo kdo mi pujci jeste dnes dekuji
Reakce
Lola13
Dobrý den, jsem maminka na mateřské a vlastí vinou jsem se dostala do půjčkového kolotoče. Potřebuji půjčit 250000, abych je všechny splatila a měla jednu únosnou splátku. Prosím kontaktujte mě na email nikola-v@email.cz. Pouze solidní investoři bez poplatku předem. Příjem mám. Nemám exekuci ani insolvenci. Děkuji.
Reakce
rene barvinek
dobry den.Nutně potřebuji půjčit 20000 Kč. Dostal jsem se do problému a musím jej okamžitě řešit. Podepíši i směnku s vysokým úrokem. jsem v registru .od 1.12 2017 nastupju do prace tak jsem schopen penize vratit do pul roku.potrbuji penize jeste dnes.ozve se mi nekdo prosim. renebarvinek@seznam.cz tel.736 250 486
Reakce
Oldřich
Sháním půjčku ve výši 10.000 Kč na dobu jednoho měsíce. Velmi spěchá. Telefon' 773080290.
Reakce
honza
Dobrý den, ještě dnes potřebuji od 6000 do 30000, jsem v insolvenci pracuji u jednoho zaměstnavatele a smlouvu mám na dobu neurčitou. Prosím o kontakt na adrese:jenda2118@seznam.cz děkuji, moc spěchá, Honza, Brno
Reakce
Klara Dandova
Dobry den schanim nutne pujcku do deseti tisic jsem z mostu a pracuji kontak na me je 721973928 najde se nekdo kdo mi pujci ikdyz jsem ve vsech registrech dekuji
Reakce
Natalija Hyvnerova
Každej půjčí ještě dnes.exekuce nevadí.pomůžeme všem.jsou to jen podvod nikdo nedá a ne půjčí ani korunu
Reakce
Monica
Dobrý den jsem paní HACHE ROJASOVÁ, žijící v současné době v ČEŠTINA, jsem v tuto chvíli manželskou ženou se dvěma dětmi a do července 2017 jsem byl ve finanční situaci a musel jsem refinancovat a zaplatit své účty za léčení syna. Snažil jsem se hledat úvěry od různých úvěrových firem, soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj úvěr. Ale jak to Bůh dostal, představil jsem muže Božího soukromého věřitele půjčeného přítelem jmenovaným panem ramonem rodriguezem a dostal jsem půjčku ve výši $ 100,000.00USD a dnes jsem obchodníkem a mé děti se daří dobře moment. Takže drahá, pokud musíte kontaktovat jakoukoli firmu s ohledem na zajištění půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a lepšími splátkovými plány a plánem, kontaktujte prosím paní Maris Smith, že neví, že to dělám, ale jsem tak šťastná a teď jsem se rozhodl dát lidem víc o něm, nabízí všemožné půjčky jak jednotlivcům, tak společnostem, a také chci, aby mu Bůh požehnal víc. Svou společnost můžete kontaktovat prostřednictvím tohoto e-mailu: mrsmarylisaloanhome22@gmail.com
Reakce
Petr polak
Nabízí někdo půjčky na směnku??? DĚKUJI
Reakce
Jana
Pěkný večer...prosím o kontakt na někoho,kdo poskytuje půjčky na směnku...bez ručení. Potřebuji půjčit 200 000kc. Zaměstnana jsem,exekuce nemam a v insolvenci nejsem. Moc dekuji. Kralovehradecky kraj. Kontakt.sulika1@email.cz
Reakce
dessiart jevelerry
Dobry den, potrebuji seriozny investori ktery me mohu investovat s penize pro podnikani 150 000kc pro stanek se sladkosti a jidlo a dalsi byznes. Jen vaznr zajemci bez vybirani poplatky. Nemam moznost vzit penize jinde kvuli r uz ne priciny o tom ukazu osobne dokumenty nemam pracovni historie. Bych poprosila Anonynm o kontakt na ten investor z Kralovehradecky kraje.tady je moje emsil: dessiartgallery@gmail.com a telefonicky kontakt 770656760Dessislava
Reakce
Martin
Dobrý den může te mi poslat kontak na pána z Hradce. e-mail : mtobklady@seznam.cz Předem děkuji
Reakce
Dracena
Ahoj vsem kdyz tady takhle brousim a procitam inzeraty jak vsichni pujci penize tak si rikam ze je to az neuveritelne rada bych vedela kdo s techto zdroju opravdu ty penize pujcil a bez toho anizby naletel rada bych do budoucna hypoteku ale do banky jit nemohu a nebankovni sektor uz vubec ne tak bych touto cestou rada znala nazory na soukrome investory diky moc muj email dracena 1981@atlas.cz
Reakce
Blanka
Už jste někdo našel soukromou osobu která půjčuje peníze na směnku? Jsem v hodně těžký situaci a potřebuju naléhavě do zítra 15 000 Kč. Bohužel jsem v registru a mám exekuci. Mám invalidní důchod, mohu splácet tak 2000 měsíčně. Předem děkuji za pomoc
Reakce
Martin
Je to všechno tady podvod, už jsem si tady naběhl
Reakce
Dracena
Ahoj vsem vim ze jsou tady vsechny nabidky podvod ale potrebuji nutne soukromeho investora normalniho ozvete se mi na email dracena1981@atlas.cz diky vsem
Reakce
Helena
opravdu sami podvod jen tahaji z lidi penize a uvěr nikdy neni
Reakce
Bobi
Sháním soukromnika co půjčí 150tis. na nakup automobilu . Prijem mam , rucit mužů automobilem. vilam.bohuslav@gmail.com
Reakce
Jindřiška
Ahoj všichni tady. Co říkala Jindřiška je velmi pravda, i když ji možná neznám. Zkoušel jsem to také z první ruky. Byla to tato organizace nazývaná Laura Smith úvěrová firma (L.S.L.F), která mi skutečně pomohla při placení lékařských účtů, když jsem potřebovala peníze, protože jsem vdova. Můj kamarád mě také nasměroval. když jsem se chystal udělat velkou operaci a v té době jsem neměl žádné peníze, přišli mi k záchraně a za méně než 1 hodinu jsem dostal půjčku. Ale říct pravdu, byl jsem nejprve nervózní a vyděšený, protože jsem byl dvakrát scammed. Ale když jsem svolal odvahu a následoval své úvěrové politiky spolu s radou svých přátel, na konci jsem se usmál. Pokud ne pro ně, možná bych teď už byl mrtvý. Dokonce jsem vzal další půjčku od nich začít mé podnikání po mém zotavení, které jsem nyní také platí. Moje jediná rada je nyní, že každý subjekt, který skutečně potřebuje půjčku, by je měl kontaktovat e-mailem prostřednictvím: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a získat od nich půjčku. dík Jindřiška
Reakce
Rwi
Dobrý den, sháním soukromého investora, který by mi půjčil 20000,- díky podnikání jsem se dostala do dluhů a jsem v exekuci, ale již dva roky jsem zaměstnaná, mám pravidelný příjem a exekuci splácím, bohužel mi nikdo nepůjčí.Prosím jen seriózní nabídky na ra.wi@seznam.cz
Reakce
Lil
Ahoj pokud tady bude soukromá pujčka nebo od lichvaře ale BEZ POPLATKU PREDEM Prosím. Ozvěte se mi na Natalie.13@seznam.cz nutně sháním. Děkuji
Reakce
Very
Nutně schanim 500000,- ještě dnes. Klidně i na vyšší úrok, měsíční splátky, nejdéle 15 let a nejméně 5 let. Předem děkuji za nabídky na email vblahova83@gmail.com
Reakce
Vladimir
Dobry den jsem tri roky v insolvenci a potřebuji nutne pujcit 20000 i na smenku úroky respektuji Jsem z Plzne kontakt Vlada25@gmail.cz Dekuji
Reakce
Vladimir
Dobry den jsem tri roky v insolvenci a potřebuji nutne pujcit 20000i na smenku úroky respektuji Jsem z Plzne kontakt Vlada25@gmailcom Dekuji moc
Reakce
Veronika
Dobry vecer jsem maminka dvou deticek a dostala jsem se do financnich potizi.Bohuzel z byvaleho manzelstvi mam exekuci a tak mi nikde nepujci.Urgentne potrebuji pujcit 10 000.Majitel hrozi vystehovanim.Nemam kam s detmi jit.Uz jsem byla i podvedena takze neplatim nic predem s urokem pocitam mesicne mam 9000,-mesicni splatky nejsou problem.Prosim pomozte. Piste na Sebastienveve@gmail.com Predem vam dekuji za nabidky
Reakce
Alena
Pomůže prosím někdo matce samoživitelce? Nutně potřebuji ještě dnes dvanact tisíc na ruku. Musím zaplatit nájem jinak nas vystěhují na ulici. Náhle jsem omarodila nepřišly mi peníze a najemnice mi nepočká. Prosím o pomoc !! Ajka148@seznam.cz
Reakce
Zdeněk Bleha
Dobrý den,jsem z městečka nedaleko Rychnova nad Kněžnou a hledám touto cestou půjčku na směnku zlokality Hradec Králové a okolí.Existuje někdo takový kdo by mi dokázal na směnku půjčit cca. 30000,-Kč? Případné nabídky bez poplatků předem a podobných nesmyslů prosím jen vážně na email zdendableha@seznam,cz
Reakce
Jana
Ahoj všichni, jmenuji se Jana, jsem zde, abych potvrdil, jak jsem byl scammed různými půjčovateli půjček z tohoto webu. Potřeboval jsem půjčku a použil jsem od různých půjčovatelů půjček z tohoto místa. Požádali mě, abych zaplatil částku peníze na jiném základě, ale nikdy nedostanu svou půjčku.To bylo, jak jsem ztratil částku 50 000 Kč. Byl jsem teď v dluhu, protože jsem si půjčil peníze od přítele. Jednoho dne mě můj přítel představil Lauře Smithové. ona mi řekla, jak mu pomohla s půjčkou v několika případech bez jakýchkoli zpoždění. Byla jsem vyděšená a nikdy jí nevěřila. Vyzývám mě, abych jí věřil, takto jsem se jí představil prostřednictvím jejího e-mailu {mrslaurasmithloanfirm@gmail.com} . Řekl mi, že mi nabídne půjčku, kterou musím pouze dodržovat. Udělal jsem, co mi řekla, a bez prodlení jsem obdržel svou půjčku, jak dříve slibovala.Am jsem tady, abych ti řekla, že většina půjčovatelů půjček na tomto webu jsou podvodníci. Pokud skutečně potřebujete skutečnou půjčku, potkejte Lauru Smithovou prostřednictvím jejího e-mailu (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com). je registrovaným spolehlivým půjčovatelem půjčky. Jana
Reakce
Petra
Dobry den, potrebovala bych pujcit 300 000. Jsem z Plzne. Jsem ochotna splacet 4000kc mesicne. Poplatky predem, ne. Nutne. Jeste dnes i na smenku. Email:petromila36@seznam.cz
Reakce
Anonym 245
Dobrý den potřebuji půjčit nutně co nejdříve 110000 na směnku ihned splácet jsem ochoten 13000 měsíčně jsem z Boleslavi prosím pokud někdo může pomoci ozvěte se mi na mobil c 774625979 spěchá
Reakce
anonym 25
Dobry de,taky schanim cca 25000kc.Uz jsem tez naletel,chtel penize predem a nic.Touto cestou hledam kdo by my pomohl.Jsem nezamam.ale na splatky mam.Jestli o nekom vite kdo by pomohl piste my na tel.703 526 074.dekuji vsem
Reakce
Kacenka
Dobry podvečer chtěla bych moc dostala jsem se do situace spatne potrebuju pomoc o tydne potrebuju 40 tisíc,ale můžu to splácet na splátky max 1 000 Kč měsíčně na vše jsem sama nemám od koho si půjčit moc prosím o pomoc, mám exekuci takzei z banky nikdo nepůjčí. Moc prosím o pomoc nevím uz so rady dekuju předeme napište na muj email:malajanette@seznam.cz dekuju
Reakce
P.Jay
Dobrý den, půjčí někdo na směnku? Díky
Reakce
Janet
Ahoj všichni. Viděl jsem komentáře lidí, kteří již dostali půjčku od AMERICAN FINANCE GROUP a poté jsem se rozhodl podat na jejich doporučení a před pár hodinami jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu celkovou částku 30 000 $, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby požádal prostřednictvím svého e-mailu (christywalton355@gmail.com). Jsem nyní šťastný, že jsem obdržel půjčku, o kterou jsem požádal
Reakce
Lukáš Gavelčík
Dobrý den,našel by se prosím někdo,kdo by půjčil 90000 tisíc,dostal jsem se do tíživé situace s menšími půjčkami,chtěl bych je doplatit všechny.Pracuji v zahraničí přes 8 let.Našel by se někdo,prosím.
Reakce
Ferdinand Leo
Pokud potřebujete naléhavou půjčku, která uspokojí vaše finanční potřeby, půjčujeme vám mezi 3 000 a 80 000 000 EUR maximální, spolehlivou, účinnou, rychlou a dynamickou 100% zárukou. Úroková sazba všech půjček je (3%). Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací e-mailem: Leroynormanfirm@gmail.com
Reakce
Veronika Pluskalova
Potřebuji půjčit 50.000-100.000 tisíc jsem maminka na MD a přítel pracuje.Specha děkuji nejlépe hned bez poplatku 606402948
Reakce
Veronika Matěj
Ahoj všichni tam čtení tohoto by měl laskavě sdílet s těmi, kteří mají zájem o to, protože miracle se stalo mně a mé nemocné dceři, že byla v nemocnici za posledních 1 měsíce dva týdny, protože nemáme peníze na její operaci, viděl jsem dámu stříhání svědectví o tom, jak se používá k její přijetí od Collins James finanční společnosti, jsem také požádat o potvrzení, jestli to byla pravda, protože moje dcera leží v nemocniční posteli nemocný, napsal jsem e-mail show na internetu a já jsem obdržel odpověď, takže jsem se řídit pokyny a funguje to ou úspěšně bez podvodného aktivního. Také jsem shear to všem svým přátelům a sestře, které také potřebují finanční pomoc, prosím, kontaktujte tyto kontaktní informace: Via Email: collinsjamesfinance55@gmail.com následovat Via Whatsapp:+86 19822901792 Jmenuji se Veronika Matěj, jsem z Jindřichova Hradce živě v Nové Bystrice s rodinou
Reakce
Monica
Můj syn byl na invalidním vozíku déle než 5 let, hledal jsem finanční pomoc, protože vydělávám 1 000 EUR měsíčně, musel jsem platit 400 hlídačům, kteří se starají o mého syna, zatímco jsem v práci. Elektřina, plyn, voda, internet, telefon, léky, jídlo za celý měsíc stojí 550 euro. Žijeme tvrdě, skromně, od výplaty do výplaty. Trpění bylo nesnesitelné. Opravdu jsem potřeboval finanční pomoc. každý den po práci budu prohledávat všechny finanční stránky a číst příspěvky o půjčkách, protože jsem hledal dobrou společnost, která by mi nabídla 60 000,00 EUR. Myslel jsem, že bych mohl získat peníze na založení vlastního malého podniku a řádnou péči o svého nemocného syna změnilo by to naše životy. Narazil jsem na tolik úvěrových společností. ale nemohli mi nabídnout půjčku, dokud nedostanu potkanou dámu ze Slovenska, která provozuje finanční společnost s dostupnou sazbou, poslala jsem svou žádost a byla přijata. tato dáma mi nabídla půjčku. Jsem velmi vděčný, že tato dáma finančně pomohla mně a mému synovi. máme lepší život. prosím, pokořující chcete informovat všechny, že můžete této dámě věřit v půjčku. Dávám ti své upřímné slovo, že také dostaneš finanční pomoc. Doufám, že si přečtete tento příspěvek. odešlete žádost o úvěr na adresu info.annie_finance@yahoo.com
Reakce
Malá Myška
Dobry den, lidi chci se zeptat kolik jste zaplatili poplatek po me chce paní Laura Smith 5000,-Kč bojim se , protože jsrm už naletela tolika lidem. Otázka proč si ty penize neodečtou ste pujčky.
Reakce
Malá Myška
Dobry den, lidi chci se zeptat kolik jste zaplatili poplatek po me chce paní Laura Smith 5000,-Kč bojim se , protože jsrm už naletela tolika lidem. Otázka proč si ty penize neodečtou ste pujčky.
Reakce
Egnerová
Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již obdrželi půjčku od (Investiční finanční investoři), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 60 000 EUR, které jsem požádal před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl požádat e-mailem (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc s přáteli.
Reakce
Egnerová
Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali půjčku od (ICAC), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 60 000 EUR, které jsem požádal před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl požádat e-mailem (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc se svými přáteli.
Reakce
Michal Hulik
Dobry den dostal sem se do financni situace proto zadam touto cestou o pujcku na smenku jedna se o castku 90000 kc mohu zplacet max 4000 kc je to na zaplaceni dluhu dekuju moc za nabidky muj tel 723 315 959 m
Reakce
Michal Hulik
Dobry den dostal sem se do financni situace proto zadam touto cestou o pujcku na smenku jedna se o castku 90000 kc mohu zplacet max 4000 kc je to na zaplaceni dluhu dekuju moc za nabidky muj tel 723 315 959 m
Reakce
Lukáš
Dobrý den. Kdo mi může půjčit 100000 se splátku cca 3500 Kč mohu ručit mobilheimem. Děkuji lukasbozovsky@seznam.cz, 775115120
Reakce
Lukáš
Dobrý den. Kdo mi může půjčit 100000 se splátku cca 3500 Kč mohu ručit mobilheimem. Děkuji lukasbozovsky@seznam.cz, 775115120
Reakce
Annie Terry
Ahoj, Spočítejte si štěstí, pokud jste nebyli propuštěni svým šéfem ještě během nebo po sezóně covid 19. Díky zprávám, které jsme viděli po celém světě, jak lidé ztrácí práci, a společnosti snižující nebo platy byly sníženy na polovinu, pak se mnou budete souhlasit, že není lepší čas na získání finančního surportu. Naše společnost nabízí obchodní a osobní půjčky. Máme 10 let bohatou historii jako renomovaná společnost poskytující půjčky. Naše půjčka je bezpečná a rychlá. můžete od nás získat půjčku do 24 hodin. kontaktujte nás ještě dnes s tímto e-mailem info.annie_finance@yahoo.com jsme připraveni vám pomoci s finančním surportem za nejlepší cenu. S pozdravem Annie Terry
Reakce
Thomas Walters
Zdravím dámy a pánové, jsem pan Thomas Walters oprávněný majitel soukromé půjčky, kterou poskytujeme půjčku za nízkou úrokovou sazbu až 3%, poskytujeme půjčky společnosti ve finanční nouzi, půjčujeme také peníze jednotlivcům, kteří to potřebují a těm, kteří také potřebují pomoc při placení svých účtů, koupě domů, automobilů a výplatě nájemného, a také půjčujeme peníze bankám, které také potřebují finanční pomoc z fondů, pokud máte špatný úvěr nebo potřebujete peníze na placení účtů? Nebojte se, jsme držiteli licence a poskytujeme krátkodobé / dlouhodobé půjčky. Rychlé schválení, 100% záruka, kontaktujte nás na adrese: walterthomas4440@gmail.com E-mail: walterthomas4440@gmail.com Těším se na vaši naléhavou odpověď co nejdříve, abychom mohli pokračovat v obchodní transakci děkuji s pozdravem Thomas Walters
Reakce
richard
Dobré odpoledne, Jsem registrovaný soukromý půjčovatel peněz. Poskytujeme úvěr na pomoc lidem, společnostem, které potřebují vylepšit své finanční podmínky po celém světě, s velmi minimálními ročními úrokovými sazbami až 2% během roku - 30 letou splatností v jakékoli části světa. Poskytujeme úvěr v rozmezí 2000 - 500 000 000 €. klíčové jsou dobře zajištěné půjčky s maximální bezpečností. Zainteresovaná osoba by nás měla kontaktovat e-mailem: (richardcosmos5@gmail.com) Naléhavá nabídka půjčky.
Reakce
Tomas Bahana
Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali kredit. Rád bych poděkoval panu Andreu Reynoldsovi za poskytnutí půjčky ve výši 35 000 EUR, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a doporučuji každému, kdo dnes potřebuje urgentní půjčku, aby laskavě kontaktoval Andreovu rychlou půjčku IQ prostřednictvím e-mailu: (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem žádal. Sdílejte prosím pomoc se svými přáteli.
Reakce
Olivová
Dibry den. Lodkete kontakt na pana z Hradce. Dekuhi matcenkoolga@seznam.cz
Reakce
miki
Dobrý den potřebuju půjčit 50 000 děkuji kontakt miki30000@seznam.cz
Reakce
Anton Čonka
Dobrý deň mal by som záujem o vašu pujcku ďakujem Činka 702967241
Reakce
Koncitik Stanislav
Dobrý den, potřebujete prostředky na svůj dům, své podnikání, nákup auta, kola, založení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své dluhy. Nabízím finanční pomoc od 5 000 do 60 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 2%, bez ohledu na výši. V žádosti uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě kontaktujte na: koncitikstanislav7@gmail.com
Reakce
Roller
Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby v jakékoli výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete požádat o půjčku od 50 000 do 8 000 000 Kč. Naše půjčky jsou snadné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji vám rychlé a profesionální chování. Pro více informací o této půjčce nás prosím kontaktujte na: E-mail: Rollerovadominika@seznam.cz
Reakce
Burianova Lucie
Výhodná finanční půjčka pro všechny žadatele v České republice. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Žádat můžete o půjčky od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez nesmyslných poplatků s nízkou úrokovou sazbou. Zaručuji vám rychlé a profesionální jednání. Finance můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Podrobnější informace získáte na emailu: Burianovalucie23@seznam.cz
Reakce
Filip
Zdravím, mohu dostat kontakt na soukromou osobu z Hradce Králové, děkuji filip.frydl23@gmail.com

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP