Půjčka na směnku - Přijedeme Ještě dnes a vyplatíme v hotovosti

Petra Králová

Petra Králová

Našla jsem tady v inzerátech nabídku s názvem "Půjčka na směnku - Přijedeme...". Bohužel když jsem se podívala na detail, tak je tam napsané, že administrátor stránek smazal kontaktní údaje na toho pána, který tu půjčku na směnku nabízel. Nemáte někdo prosím na něho telefon? Případně kdyby jste mi dokázali dát kontakt i na někoho jiného. Potřebovala bych velice rychle (nejlíp ještě dnes) okamžitě 50000 Kč. Ale nemám zástavu, nemám doložitelný příjem a jsem v registru neplatičů. A tak mi nechce nikdo pomoct. Úrok respektuji a přeplatím klidně i dvakrát tolik. Jenom nechtějte peníze předem, poplatky neplatím. Moc děkuji za odpověď.

Administrátor

Administrátor

Smazal jsem jeho telefon a email, protože ten pán byl na černé listině podvodníků. Nevím jestli vybíral předem nějaké peníze a pak lidem nic nepůjčoval, nebo co za tím konkrétně bylo. Ale mnoho lidí si stěžovalo na jeho praktiky. To ale vůbec nevadí! Máme tady mnoho inzerátů a každý den přibývají nové. Bez problému zde naleznete 50 000 Kč bez příjmu - to je naprosto běžné. Stačí jen líp hledat. Zároveň zde inzeruje i spousta soukromých investorů, kteří ani nevyžadují směnku a registr jim nevadí. Klidně přijedou až k vám domů a vyplatí hotovost na ruku. Abych zamezil nějakým zmatkům v budoucnosti, tak jsem zmíněný text smazal úplně. Pevně věřím, že zde najdete pomoc.

ing. Karlík

ing. Karlík

Paní Králová, podívejte se nejdříve na nebankovní poskytovatele a nehledejte rovnou lichváře a směnky. Vyzkoušela jste už úplně všechny možnosti, které se zde nabízejí? Rozumný úrok by měl být do 20% - 30% (v nebankovním sektoru). Bohužel vím, že toto u podobných podmínek neplatí a klidně přeplatíte i 100%. Nemusíte si brát u těch největších poskytovatelů (Home Credit, Cetelem...) - najděte si někoho menšího, jsou jich stovky. A mají mnohem snadnější podmínky než ty velké firmy. Stačí se opravdu pořádně probrat nabídkami. Pokud ale peníze skutečně potřebujete ještě dnes a musí přijet k vám domů, tak bych doporučil si zde spíše pokusit najít soukromou osobu nebo investora. Ne firmu.

Lucka 1978

Lucka 1978

Lidi, chci vás varovat, aby jste si dávali pozor na některé lidi, kteří nabízejí půjčku na směnku. Taky jsem byla ve velikém finančním problému, kdy jsem neměla na nájem a hrozilo mi vystěhování. A taky mi nabídli "přijedem, podepíšeme a okamžitě vyplatíme na ruku". Tak jsem to podepsala a peníze jsem měla ihned v hotovosti. A vše vypadalo dobře. Jenomže ani ne po 5 měsících zašly na soud, že směnka je po splatnosti a že chtějí ihned peníze. Mě se na nic neptaly a rovnou do toho začaly tahat exekutory. Přišla jsem tak o pole po rodičích, které mělo hodnotu asi 600 000 Kč. Tak ho prodali v nedobrovolné dražbě za 320 000 Kč. Podle právníka opravdu nic neporušili. Pokud jste totiž po splatnosti, tak to soud dá hned k vymáhání. Dávejte si na takové lidi pozor. A když už si od nich vezmete peníze, tak jim to opravdu splácejte včas. Mě tam obrali o 280 000 Kč tou dražbou za nízkou cenu.

Anonymní

Anonymní

Kde bydlíte? Možná bych měl kontakt na člověka z Hradce Králové, který by byl ochotný půjčit své vlastní peníze ještě dnes. A přijel by k vám, ale jenom po okolí, ne někam daleko. Kdyby jste měla zájem o kontakt, tak napište. Rozumný úrok a okamžité jednání.

B. Pavlátová

B. Pavlátová

Dobrý den, moc se omlouvám, že tady píšu. Ale našla jsem tyto stránky ve vyhledávači. Jsem na MD, měsíčně beru 12500 Kč a příležitostně mám brigádu. Musela jsem si vzít několik nevýhodných úvěrů, které ale mají moc vysoké splátky a teď to nezvládám. Nemohl by mi prosím někdo půjčit 80 000 Kč, abych to mohla všechno poplatit? Mohla bych vám posílat splátku do 3500 Kč. Klidně podepíši i směnku, je mi to jedno. A taky budu platit i vysoké úroky. Jenom mi prosím někdo pomozte. Email: beta.pavlatova@seznam.cz. Spěchá, napište mi prosím ještě dnes, peníze musím mít do konce týdne.

Se zástavou

Se zástavou

Musíte nutně zaplatit své účty nebo splatit dluhy? Pomůžeme vám. soukromý investor nabízí své vlastní peníze. Nevyžaduje doložení příjmu, nenahlíží do registru, nemusíte mít zaměstnání a můžete mít i exekuci. Jediná podmínka je, že poskytnete zástavu nemovitosti (i družstevní byt). Ještě dnes přijedeme, provedeme prohlídku nemovitosti a naceníme ji. Následně můžete požádat až do 70% hodnoty - vyplacení okamžitě po zápisu ručení do katastru nemovitostí. Žádné peníze předem, žádné telefonování na 900, žádné směnky a lichva. Kontaktujte mne na adrese pujcka-se-zastavou@seznam.cz a vše vysvětlím do podrobností. Můžeme se setkat ihned.

Jiří D.

Jiří D.

Potřeboval bych nutně 100 000 Kč na směnku, ale co nejrychleji. Jsem 8 Km od Hradce. Půjčí mi někdo z vlastních zdrojů? Děkuji.

Karolína

Karolína

Nutně potřebuji půjčit 100000 Kč. Dostala jsem se do problému a musím jej okamžitě řešit. Podepíši i směnku s vysokým úrokem. Jsem z Ostravy, prosím aby se někdo velmi rychle ozval na moji žádost.

Alena

Alena

Prosím odesílatele "anonymní" o zaslání kontaktu na můj mail aladams@email.cz. Děkuji.

Líba K.

Líba K.

Také bych prosila anonymní na kontakt té osoby z NK. Děkuji. EDIT: Pardon, ještě do příspěvku doplním kontakt, pošlete mi odpověď na libzik@seznam.cz.

Marek

Marek

Dobrý den, jsem v insolvenci a nutně sháním půjčku 20 000 Kč - 30 000 Kč. Byl bych schopný vrátit do 3 měsíců. Přes zimu jsem neměl práci. Pomůže někdo, prosím, akutní. Kontakt na iker42@seznam.cz. Děkuji.

Nováková

Nováková

Dobrý den, naléhavě potřebuji půjčit 20 000 Kč. Příští měsíc bych Vám vrátila 12 000 Kč a další měsíc 8 000 Kč + samozřejmě úroky. Vše záleží na vzájemné dohodě. Bez poplatků předem, dopředu nikomu nic nezaplatím. Nehledám zprostředkovatele ani firmy typu: Profi Credit, Home Credit atd. Prosím o pomoc soukromou osobu o překlenutí finančního problému. A nechci se dostat do ještě větších problémů. Děkuji za nabídku. Pokud by jste mohli, tak mi prosím napište na email pujcka@centrum.cz.

Pavel

Pavel

Dobrý den, jsem v insolvenci 4 rokem. Splaceno mám už 80% dlužné částky. Můj správce mi sdělil na začátku insolvence, že banka nehodlá prodat dum. Že počká až skončím insolvenci a pak se dohodneme na splátkách. Ale skutečnost je jiná. Banka chce dát dům do dražby. Může mi někdo poradit, co mám dělat? Nebo kdo půjči 876 000 Kč? Můžu splácet 10 000 Kč měsíčně. Pište prosím na email pavel.ono@seznam.cz nebo mi zatelefonujte na číslo 702822316.

Lucka

Lucka

Dobrý den, potřebuji do pátku 2000 Kč od soukromé osoby. Jsem v insolvenci a potřebuji peníze jen na autobus do práce. Najde se někdo, kdo pomůže? Vrátím z výplaty v září. Nechci přijít o práci kvůli tomu, že nemám na autobus. Musela jsem bohužel koupit nové WC, bez kterého to samozřejmě nejde. A zaměstnavatel mi nechce vyplatit zálohu na výplatu. Všem předem děkuji za pomoc. České Budějovice, 722303862.

Věra Korbelová

Věra Korbelová

Dobrý den, nutně potřebuji půjčit 30000 Kč. Nejpozději do příštího týdne. Nechci platit žádné poplatky předem, už jsem takto naletěla a přišla o veliké peníze. Nabídky posílejte na mail verakorbelova1@seznam.cz. Děkuji Věra.

Levandule

Levandule

Dobrý den, máte prosím někdo kontakt na opravdovou půjčku na směnku? A to bez podvodu? Sháním 50000 Kč. Zaručuji pravidelné a poctivé splácení. Pokud se někdo najde, prosím pište SMS na telefonní číslo 721679977. Děkuji.

Janina

Janina

Dobrý den, ocitla jsem se v opravdu nelehké životní situaci a nutně potřebuji půjčku 40.000 Kč. Prosím vás, kteří zde již našli někoho opravdu seriózního o případný kontakt. Jsem zaměstnaná, práci tedy mám a splácet nebudu mít problém. Prosím o případné odpovědi na email: jannina88@email.cz.

Marie

Marie

Potřebovala bych půjčit 60000 Kč, ale jsem v insolvenci a nemám čím ručit. Ale poctivě splácím vše co jde. Najde se někdo, kdo by mi schválil půjčku na 60000 Kč i v mé insolvenci? Můj telefon je 732327812.

Maki Landová

Maki Landová

Dobrý den, akutně sháním 50 000 Kč. Přišla jsem o práci a tudíž potřebuji urovnat kritickou situaci. Jsem schopná splácet 3 000 Kč měsíčně (dávám si rezervu). Děkuji za jakoukoliv nabídku. Email: landova14@seznam.cz

Michal

Michal

Dobrý den. Potřeboval bych půjčit 600000 Kč. Bohužel nemám nemovitost a banka mi nemůže půjčit kvůli registrům. Jsem schopen splácet 15000 Kč měsíčně. Našla by se tady nějaká pomoc? Klidně i od soukromníků a podobně, můj telefon pro případné nabídky je 733328962.

Jája

Jája

Prosím anonymní, aby mi taky poslal kontakt do Hradce Králové. Jsem z Pardubic a taky sháním peníze. Ta nabídka, kterou jste tady posílal, by se mi velmi hodila a měla bych o ni veliký zájem. Tak kdyby jste mě třeba mohl i kontaktovat - email: helapa@seznam.cz, děkuji.

Simona Tirpaková

Simona Tirpaková

Kdo půjčí 3000 Kč? Spěchá to, potřebuji peníze na nájem. Jinak mě vyhodí z bydlení. Mám 4 děti, příjem mám a můžu vám splácet. Odepište prosím ihned nebo volejte na číslo 735825152. Klášterec. Peníze vám vrátím 7. dalšího měsíce.

Lucie

Lucie

Dobrý den, moc prosím, najde se někdo, kdo ví o soukromém investorovi z Prahy, který půjčí 40 000 Kč. Klidně i na směnku. Nechce poplatky předem a máte s ním dobré zkušenosti. A nevadí, že mám exekuce. Pokud ano, tak za kontakt budu moc ráda. Peníze potřebuji ihned, je to naléhavé. Už jsem pár investorů obvolávala, ale je to samý podvodník. Předem moc děkuji, kontakt zašlete prosím na číslo 732 907 431.

Zoufalka

Zoufalka

Ráda bych sehnala 700.000 Kč na vyplacení insolvence. Aby to bylo co nejjednodušší, tak klidně i na směnku, ale bez poplatku a jen seriózně a poctivě. Jinak žádné další podmínky ani představy nemám. Děkuji pokud se mi někdo ozve a nabídne. Zástavu nemám. Telefonický kontakt 731232551.

Dana

Dana

Dobrý den, potřebovali by jsme nutně co nejrychleji půjčit 1.000.000 Kč na koupi domečku. Najde se někdo, kdo nám půjčí? Nemáme ovšem jinou nemovitost k zástavě. Můžete psát na email kat112@seznam.cz. Moc děkuji za nabídky.

Jirka

Jirka

Dobrý den, najde se člověk, který půjčí pracujícímu, bohužel s exekucí, 150000 Kč. Můžu splácet 4000 Kč. Pokud by se nenašlo jiné řešení, tak i tu směnku podepíši. Předem děkuji za nabídky. Můj kontaktní email je Jirkam1988@seznam.cz.

Viky

Viky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli tady někdo neví, kdo by půjčil peníze na směnku? A nepožadoval by žádné další ručení, protože to nemůžu splnit. Jsem v insolvenci, sama se nijak zajistit nemůžu a ani nemám nikoho, kdo by to udělal za mě. Ale směnku by jsem ochotně podepsala. Potřebuji půjčit strašně málo, jenom asi 3000 Kč na 14 dní. I když je to malá částka, tak by mě zachránila! Moc to spěchá, děkuji. Email: Viollka@centrum.cz.

Lenka

Lenka

Sháním půjčku 120000,- Kč. Nejlépe ještě dnes a ideálně na směnku. Pomůže mi prosím někdo? Děkuji. Ještě doplním kontakt. Kdyby se někdo našel a půjčil mi ty peníze: lenka.jirice@seznam.cz. Děkuji za odpověď nebo nabídku.

Renata

Renata

Dobrý den. Také bych prosila o kontakt na pana z Hradce. Potřebovala bych nutně půjčit 80 tisíc korun. Peníze by jsem potřebovala maximálně zítra. Můj kontaktní email je renatka22@email.cz. Nebo můžete i na telefonní číslo 604154634. Prosím, ozvěte se. Děkuji.

Roman

Roman

Prosím, najde se zde někdo, kdo půjčí 40 000 Kč? Můžu splácet do 3 000 Kč měsíčně. Ale nemůžu splnit podmínky, které po mě chtějí nebankovní firmy. Proto v diskusi hledám nějakého soukromníka, který by byl ochoten třeba půjčit i oproti směnce. Pište prosím přímo sem, ozvu se vám. Děkuji.

Karel Jiřičný

Karel Jiřičný

Půjčí mi někdo na směnku 50 tisíc korun? Budu se rozvádět a potřebuji se přestěhovat a zařídit se. Jsem OSVČ již sedmý měsíc, ale daňové přiznání budu teprve podávat - takže mi skoro nikdo nic nedá, protože bez daňového přiznání neprojdu schválením. Ale půlroční fakturaci jsem měl cca 70000 Kč. Telefonní číslo 704 340 133.

Petra

Petra

Hledám půjčku 45000 Kč na směnku nebo na a OP. Dobrý den, prosím Vás potřebovala bych nutně půjčku na směnku a OP bez registrů a poplatků předem. Majetek nemám a zaručím se směnkou a podpisem. Příjem mám a nejenom já jsme nato tři osoby splácení. Prosím ozvěte se někdo, nabízím 120% úrok z půjčené částky! Tak na to neproděláte. Spěchá, nejlépe vyplaceno ještě dnes. Pomozte prosím. Bez podvodníků a poplatků předem. Čtěte pečlivě.

Bobo

Bobo

Prosím, můžete mi poslat kontakt na pana z HK, který půjčuje peníze? Jak tady o něm psali, ale bohužel nenapsali jeho email ani jeho telefon? Podmínky by mi u něj moc vyhovovaly. Ale nevím, jak jej požádat o půjčku. Případně můj email je: Lubomírzednik@seznam.cz

Michal M.

Michal M.

Dobrý večer, prosím o kontakt na pána z Hradce Králové, pokud je to stále aktuální. Mám zájem vás požádat o peníze, pokud by to ještě stále šlo. Je to ovšem akutní, reagujte prosím ihned, jakmile si to přečtete. Děkuji, můj e-mail je: michalmrlina@seznam.cz

Anonym

Anonym

Dobry den. Shanim pujcku ve vysi 50000,- nejlepe dnes ale zaroven nejdele do nedele. Prosim o pomoc. Okoli Berouna finance.kk@seznam.cz

David Ročeň

David Ročeň

Prosím, kdo by poskytl půjčku na OP či směnku? Mám exekuci díky mladistvé nerozvážnosti a nyní mám rodinu. A potřebujeme splatit závazky, bohužel kvůli exekuci mi nikdo nepůjčí, nikdo mě neschválí. Nemám zástavu. Mohu jen podepsat směnku nebo ukázat OP. Momentálně jsem na ÚP + brigáda. Děkuji za odpověď.

Maky

Maky

Dobrý den,najde se někdo kdo by mi bez poplatků půjčil 30000 pro mě a mojí dceru na bydlení?Jsem sama s dcerou a díky bývalému jsem se dostala do problémů finančních,u bank mi bohužel nikdo nepujci díky registru,s úrokem počítám,práci mám,jsem schopná splácet 2000 měsíčně,prosím pomůže mi někdo?Bez nějakých podvodu,slušnou formou jednání?Dcera jde v září do školy a chtěla bych hlavně pro ni a pro sebe slušné bydlení bez stresů a nervů.dekuji předem slamovam88@gmail.com

Hlinka

Hlinka

Dobry den mam exekuci ktera se me strhava z platu mam 8000kc k vejplate potrebuji nekoho kdo me pujci 80000kc vratim dvoj nasobek mesicne po 4000kc splatkach jsem z tepli u touzimy tel.728037024

Jirka

Jirka

Schanim někdo ho kdo půjčí když mám exekuci ale platit to budu potřebují na směnku 60.000kc a to na ruku rád to preplatim tři krát více jsem z tepli u Touzimi telefon na mě je728037024 prosím nejdříve napsat sms a potom zavolat děkuji Hlinka

Luci

Luci

Dobry den najde se nekdo kdo pujci bez poplatku predem bez registru na smenku 150000 respektuji jakykoli urok. Prosim pomuze nekdo.

Luci

Luci

Dobry den najde se nekdo kdo pujci bez poplatku predem bez registru na smenku 150000 respektuji jakykoli urok. Prosim pomuze nekdo. lucie.saladiakova@gmail.com

Anonym

Anonym

Potrebuji pujčit400000 bez polatku prede a bez zástavy. Na směnku.

Lukáš

Lukáš

Dobry den,potreboval bych pujcit na smenku 30000kc nejlepe jeste dnes a bez poplatku predem.Jsem schopny splacet 3000kc mesicne.Bydlim v Hradci Kralove.Predem dekuji za odpoved. havlicekl@seznam.cz

Eva

Eva

Dobrý den, potřebovala bych půjčit na směnku 80 000 tis. Jsem v momentální tíživé finanční situaci, která je pouze přechodná. Nemám exekuci, ani insolvenci. Peníze jsem schopná vrátit do konce roku 2017. Vysoký úrok respektuji. Spěchá. Praha

Břetislav

Břetislav

Dobry den potrebuji si pujcit 50000od investora na smenku kdo mi pujci specha jsem na zacatku insolvence telefon 704268818 dekuji

vymahani-dluhy

vymahani-dluhy

Dobry den,pokud jste naleteli podvodnikum,co nabizi pujcky za poplatek predem,poplatek jste zaplatili a pak nedostali pujcku ani penize zpet,nevahejte nas kontaktovat,dokazeme vase penize ziskat zpet,piste nam sve pribehy na vymahani-dluhy@seznam.cz ,my neslibujeme plane sliby ale koname,vse legalne.

jaroslav

jaroslav

Vsechno je to podvod. Reaguji na pana ing.Karlika. Ten si to musel nekde vycist takovy nesmisl. AT JE TO CETELEM -HOMKREDIT-PROVIDENT- PROSTE VSECHNY TYHLE NEBANKOVNI SPOLECNOSTI TO JE JEDEN ZLODEJSKY PODVOD VSECHNY AT JE TO BANKOVNI NEBO NEBANKOVNI SPOLECNOST JE TO SAMY PODVOD VSUDE PISI BEZ REGISTRU A JAK POZADATE O PUJCKU AT JE TO KTERAKOLIV NEBANKOVNI SPOLECNOST TAK SI ZAZADATE A UZ VAM NIKDO NEODPOVI

Jiří

Jiří

Dobrý den nevíte kdo by půjčil 350000 na vyplacení insolvence zastavu nemám ale jsem schopen po vyplacení insolvence platit 6000.tel.777410700 děkuji za velkou pomoc

Veronika

Veronika

Moc,moc prosim o pomoc. Diky svy byvaly polovicce jsem hloupe naletela dostala do registru. Jsem slusny clovek,ale nemohu jiz se dostat ven z propasti. Mam plat. Potrebuji velmi,velmi make have odvratit exekuci,uhradit najem. Nebo s miminkem jsme na ulici. Prosim pomoc,jsem na pokraji svych sil. Kolin Prosim smenku

Veronika

Veronika

Kontakt kulisek331331@seznam.cz

J.

J.

Potřebuji nutné sehnat půjčku 80 tisic i na směnku jen NE proficr a pod to mou situaci neřeší .bohužel nemam možnost ručení majetkem . Mám stálý příjem a nejsem v insolvenci ani v exzekuci .Potřebuji na zaplacení nevýhodných malých půjček abych mohla normálně žít. Jen bez poplatků předem prosím žádné zprostředkování jen fer nabídky úroky respektuji.Prosím spěchá za nabídky děkuji jsem z Olomouce . Email kymkelly@seznam.cz.

Elen

Elen

Dobrý den....poptavam půjčku 200000kč...respektují úrok.Jsem zamestnana příjem domácnosti je 76000kč. ..Prosím o pomoc...

helena

helena

Dobry vecer .Muj nazor je ,ze lide kteri potrebuji penize na cokoliv by vubec nemeli platit poplatky precem a hlavne by jim banky meli vyjit vstric nechavaji lide padnout az na dno ty kteri maji exekuce meli by sanci se ztoho dostat malou pujckou jak to maji delat kdyz sou same poplatky a stejne pujcky nedostanou je to opravdu sami podvod sama lez a bordel ji ych zemich ty banky lidem pomuzou tady taky do hrobu

Sabina

Sabina

Jetu nekdo kdo mi pujci jeste dnes dekuji

Lola13

Lola13

Dobrý den, jsem maminka na mateřské a vlastí vinou jsem se dostala do půjčkového kolotoče. Potřebuji půjčit 250000, abych je všechny splatila a měla jednu únosnou splátku. Prosím kontaktujte mě na email nikola-v@email.cz. Pouze solidní investoři bez poplatku předem. Příjem mám. Nemám exekuci ani insolvenci. Děkuji.

rene barvinek

rene barvinek

dobry den.Nutně potřebuji půjčit 20000 Kč. Dostal jsem se do problému a musím jej okamžitě řešit. Podepíši i směnku s vysokým úrokem. jsem v registru .od 1.12 2017 nastupju do prace tak jsem schopen penize vratit do pul roku.potrbuji penize jeste dnes.ozve se mi nekdo prosim. renebarvinek@seznam.cz tel.736 250 486

Oldřich

Oldřich

Sháním půjčku ve výši 10.000 Kč na dobu jednoho měsíce. Velmi spěchá. Telefon' 773080290.

honza

honza

Dobrý den, ještě dnes potřebuji od 6000 do 30000, jsem v insolvenci pracuji u jednoho zaměstnavatele a smlouvu mám na dobu neurčitou. Prosím o kontakt na adrese:jenda2118@seznam.cz děkuji, moc spěchá, Honza, Brno

Klara Dandova

Klara Dandova

Dobry den schanim nutne pujcku do deseti tisic jsem z mostu a pracuji kontak na me je 721973928 najde se nekdo kdo mi pujci ikdyz jsem ve vsech registrech dekuji

Natalija Hyvnerova

Natalija Hyvnerova

Každej půjčí ještě dnes.exekuce nevadí.pomůžeme všem.jsou to jen podvod nikdo nedá a ne půjčí ani korunu

Monica

Monica

Dobrý den jsem paní HACHE ROJASOVÁ, žijící v současné době v ČEŠTINA, jsem v tuto chvíli manželskou ženou se dvěma dětmi a do července 2017 jsem byl ve finanční situaci a musel jsem refinancovat a zaplatit své účty za léčení syna. Snažil jsem se hledat úvěry od různých úvěrových firem, soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj úvěr. Ale jak to Bůh dostal, představil jsem muže Božího soukromého věřitele půjčeného přítelem jmenovaným panem ramonem rodriguezem a dostal jsem půjčku ve výši $ 100,000.00USD a dnes jsem obchodníkem a mé děti se daří dobře moment. Takže drahá, pokud musíte kontaktovat jakoukoli firmu s ohledem na zajištění půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a lepšími splátkovými plány a plánem, kontaktujte prosím paní Maris Smith, že neví, že to dělám, ale jsem tak šťastná a teď jsem se rozhodl dát lidem víc o něm, nabízí všemožné půjčky jak jednotlivcům, tak společnostem, a také chci, aby mu Bůh požehnal víc. Svou společnost můžete kontaktovat prostřednictvím tohoto e-mailu: mrsmarylisaloanhome22@gmail.com

Petr polak

Petr polak

Nabízí někdo půjčky na směnku??? DĚKUJI

Jana

Jana

Pěkný večer...prosím o kontakt na někoho,kdo poskytuje půjčky na směnku...bez ručení. Potřebuji půjčit 200 000kc. Zaměstnana jsem,exekuce nemam a v insolvenci nejsem. Moc dekuji. Kralovehradecky kraj. Kontakt.sulika1@email.cz

dessiart jevelerry

dessiart jevelerry

Dobry den, potrebuji seriozny investori ktery me mohu investovat s penize pro podnikani 150 000kc pro stanek se sladkosti a jidlo a dalsi byznes. Jen vaznr zajemci bez vybirani poplatky. Nemam moznost vzit penize jinde kvuli r uz ne priciny o tom ukazu osobne dokumenty nemam pracovni historie. Bych poprosila Anonynm o kontakt na ten investor z Kralovehradecky kraje.tady je moje emsil: dessiartgallery@gmail.com a telefonicky kontakt 770656760Dessislava

Martin

Martin

Dobrý den může te mi poslat kontak na pána z Hradce. e-mail : mtobklady@seznam.cz Předem děkuji

Dracena

Dracena

Ahoj vsem kdyz tady takhle brousim a procitam inzeraty jak vsichni pujci penize tak si rikam ze je to az neuveritelne rada bych vedela kdo s techto zdroju opravdu ty penize pujcil a bez toho anizby naletel rada bych do budoucna hypoteku ale do banky jit nemohu a nebankovni sektor uz vubec ne tak bych touto cestou rada znala nazory na soukrome investory diky moc muj email dracena 1981@atlas.cz

Blanka

Blanka

Už jste někdo našel soukromou osobu která půjčuje peníze na směnku? Jsem v hodně těžký situaci a potřebuju naléhavě do zítra 15 000 Kč. Bohužel jsem v registru a mám exekuci. Mám invalidní důchod, mohu splácet tak 2000 měsíčně. Předem děkuji za pomoc

Martin

Martin

Je to všechno tady podvod, už jsem si tady naběhl

Dracena

Dracena

Ahoj vsem vim ze jsou tady vsechny nabidky podvod ale potrebuji nutne soukromeho investora normalniho ozvete se mi na email dracena1981@atlas.cz diky vsem

Helena

Helena

opravdu sami podvod jen tahaji z lidi penize a uvěr nikdy neni

Bobi

Bobi

Sháním soukromnika co půjčí 150tis. na nakup automobilu . Prijem mam , rucit mužů automobilem. vilam.bohuslav@gmail.com

Jindřiška

Jindřiška

Ahoj všichni tady. Co říkala Jindřiška je velmi pravda, i když ji možná neznám. Zkoušel jsem to také z první ruky. Byla to tato organizace nazývaná Laura Smith úvěrová firma (L.S.L.F), která mi skutečně pomohla při placení lékařských účtů, když jsem potřebovala peníze, protože jsem vdova. Můj kamarád mě také nasměroval. když jsem se chystal udělat velkou operaci a v té době jsem neměl žádné peníze, přišli mi k záchraně a za méně než 1 hodinu jsem dostal půjčku. Ale říct pravdu, byl jsem nejprve nervózní a vyděšený, protože jsem byl dvakrát scammed. Ale když jsem svolal odvahu a následoval své úvěrové politiky spolu s radou svých přátel, na konci jsem se usmál. Pokud ne pro ně, možná bych teď už byl mrtvý. Dokonce jsem vzal další půjčku od nich začít mé podnikání po mém zotavení, které jsem nyní také platí. Moje jediná rada je nyní, že každý subjekt, který skutečně potřebuje půjčku, by je měl kontaktovat e-mailem prostřednictvím: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a získat od nich půjčku. dík Jindřiška

Rwi

Rwi

Dobrý den, sháním soukromého investora, který by mi půjčil 20000,- díky podnikání jsem se dostala do dluhů a jsem v exekuci, ale již dva roky jsem zaměstnaná, mám pravidelný příjem a exekuci splácím, bohužel mi nikdo nepůjčí.Prosím jen seriózní nabídky na ra.wi@seznam.cz

Lil

Lil

Ahoj pokud tady bude soukromá pujčka nebo od lichvaře ale BEZ POPLATKU PREDEM Prosím. Ozvěte se mi na Natalie.13@seznam.cz nutně sháním. Děkuji

Very

Very

Nutně schanim 500000,- ještě dnes. Klidně i na vyšší úrok, měsíční splátky, nejdéle 15 let a nejméně 5 let. Předem děkuji za nabídky na email vblahova83@gmail.com

Vladimir

Vladimir

Dobry den jsem tri roky v insolvenci a potřebuji nutne pujcit 20000 i na smenku úroky respektuji Jsem z Plzne kontakt Vlada25@gmail.cz Dekuji

Vladimir

Vladimir

Dobry den jsem tri roky v insolvenci a potřebuji nutne pujcit 20000i na smenku úroky respektuji Jsem z Plzne kontakt Vlada25@gmailcom Dekuji moc

Veronika

Veronika

Dobry vecer jsem maminka dvou deticek a dostala jsem se do financnich potizi.Bohuzel z byvaleho manzelstvi mam exekuci a tak mi nikde nepujci.Urgentne potrebuji pujcit 10 000.Majitel hrozi vystehovanim.Nemam kam s detmi jit.Uz jsem byla i podvedena takze neplatim nic predem s urokem pocitam mesicne mam 9000,-mesicni splatky nejsou problem.Prosim pomozte. Piste na Sebastienveve@gmail.com Predem vam dekuji za nabidky

Alena

Alena

Pomůže prosím někdo matce samoživitelce? Nutně potřebuji ještě dnes dvanact tisíc na ruku. Musím zaplatit nájem jinak nas vystěhují na ulici. Náhle jsem omarodila nepřišly mi peníze a najemnice mi nepočká. Prosím o pomoc !! Ajka148@seznam.cz

Zdeněk Bleha

Zdeněk Bleha

Dobrý den,jsem z městečka nedaleko Rychnova nad Kněžnou a hledám touto cestou půjčku na směnku zlokality Hradec Králové a okolí.Existuje někdo takový kdo by mi dokázal na směnku půjčit cca. 30000,-Kč? Případné nabídky bez poplatků předem a podobných nesmyslů prosím jen vážně na email zdendableha@seznam,cz

Jana

Jana

Ahoj všichni, jmenuji se Jana, jsem zde, abych potvrdil, jak jsem byl scammed různými půjčovateli půjček z tohoto webu. Potřeboval jsem půjčku a použil jsem od různých půjčovatelů půjček z tohoto místa. Požádali mě, abych zaplatil částku peníze na jiném základě, ale nikdy nedostanu svou půjčku.To bylo, jak jsem ztratil částku 50 000 Kč. Byl jsem teď v dluhu, protože jsem si půjčil peníze od přítele. Jednoho dne mě můj přítel představil Lauře Smithové. ona mi řekla, jak mu pomohla s půjčkou v několika případech bez jakýchkoli zpoždění. Byla jsem vyděšená a nikdy jí nevěřila. Vyzývám mě, abych jí věřil, takto jsem se jí představil prostřednictvím jejího e-mailu {mrslaurasmithloanfirm@gmail.com} . Řekl mi, že mi nabídne půjčku, kterou musím pouze dodržovat. Udělal jsem, co mi řekla, a bez prodlení jsem obdržel svou půjčku, jak dříve slibovala.Am jsem tady, abych ti řekla, že většina půjčovatelů půjček na tomto webu jsou podvodníci. Pokud skutečně potřebujete skutečnou půjčku, potkejte Lauru Smithovou prostřednictvím jejího e-mailu (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com). je registrovaným spolehlivým půjčovatelem půjčky. Jana

Petra

Petra

Dobry den, potrebovala bych pujcit 300 000. Jsem z Plzne. Jsem ochotna splacet 4000kc mesicne. Poplatky predem, ne. Nutne. Jeste dnes i na smenku. Email:petromila36@seznam.cz

Anonym 245

Anonym 245

Dobrý den potřebuji půjčit nutně co nejdříve 110000 na směnku ihned splácet jsem ochoten 13000 měsíčně jsem z Boleslavi prosím pokud někdo může pomoci ozvěte se mi na mobil c 774625979 spěchá

anonym 25

anonym 25

Dobry de,taky schanim cca 25000kc.Uz jsem tez naletel,chtel penize predem a nic.Touto cestou hledam kdo by my pomohl.Jsem nezamam.ale na splatky mam.Jestli o nekom vite kdo by pomohl piste my na tel.703 526 074.dekuji vsem

Kacenka

Kacenka

Dobry podvečer chtěla bych moc dostala jsem se do situace spatne potrebuju pomoc o tydne potrebuju 40 tisíc,ale můžu to splácet na splátky max 1 000 Kč měsíčně na vše jsem sama nemám od koho si půjčit moc prosím o pomoc, mám exekuci takzei z banky nikdo nepůjčí. Moc prosím o pomoc nevím uz so rady dekuju předeme napište na muj email:malajanette@seznam.cz dekuju

P.Jay

P.Jay

Dobrý den, půjčí někdo na směnku? Díky

Janet

Janet

Ahoj všichni. Viděl jsem komentáře lidí, kteří již dostali půjčku od AMERICAN FINANCE GROUP a poté jsem se rozhodl podat na jejich doporučení a před pár hodinami jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu celkovou částku 30 000 $, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby požádal prostřednictvím svého e-mailu (christywalton355@gmail.com). Jsem nyní šťastný, že jsem obdržel půjčku, o kterou jsem požádal

Lukáš Gavelčík

Lukáš Gavelčík

Dobrý den,našel by se prosím někdo,kdo by půjčil 90000 tisíc,dostal jsem se do tíživé situace s menšími půjčkami,chtěl bych je doplatit všechny.Pracuji v zahraničí přes 8 let.Našel by se někdo,prosím.

Ferdinand Leo

Ferdinand Leo

Pokud potřebujete naléhavou půjčku, která uspokojí vaše finanční potřeby, půjčujeme vám mezi 3 000 a 80 000 000 EUR maximální, spolehlivou, účinnou, rychlou a dynamickou 100% zárukou. Úroková sazba všech půjček je (3%). Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací e-mailem: Leroynormanfirm@gmail.com

Veronika Pluskalova

Veronika Pluskalova

Potřebuji půjčit 50.000-100.000 tisíc jsem maminka na MD a přítel pracuje.Specha děkuji nejlépe hned bez poplatku 606402948

Brian Hillson

Brian Hillson

Zjistíte, že máte problémy s nezaplacenými účty a nevíte, kam jít nebo kam se obrátit? Co třeba najít seriózní firmu na konsolidaci dluhů, která vám může pomoci při snižování měsíční splátky, abyste měli k dispozici dostupné možnosti splácení, jakož i prostor na dýchání, když dojde ke konci měsíce a účty se musí dostat zaplaceno? Odpovědi jsou BRIAN CAPITAL LOANS. Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Naším hlavním cílem je pomoci vám získat služby, které si zasloužíte. Náš program je nejrychlejší způsob, jak získat to, co potřebujete, rychle. Snížení plateb pro usnadnění namáhání měsíčních výdajů. podle Call / Text +1(209)643-7283 E-mail brianloancapital@gmail.com

Daya Vieja

Daya Vieja

Ano, jmenuji se Daya Vieja i s, takže získejte půjčku od Collins Jamese. Prosím, spojte se s ním, pokud také potřebujete získat půjčku na zaplacení dluhu nebo zahájení vlastního podnikání. Prostřednictvím e-mailu: collinsjamesfinance55@gmail.com

Daya Vieja

Daya Vieja

Ano, jmenuji se Daya Vieja i s, takže získejte půjčku od Collins Jamese. Prosím, spojte se s ním, pokud také potřebujete získat půjčku na zaplacení dluhu nebo zahájení vlastního podnikání. Prostřednictvím e-mailu: collinsjamesfinance55@gmail.com

John Santos

John Santos

Jmenuji se John Santos z České republiky Zdravím všechny tam, kteří čtou tyto zprávy, sdílím toto svědectví vám všem, kteří také potřebují finanční pomoc. Jako příklad používám můj, pan Collins James mi pomůže s částkou 300 000 Kč pro operaci mé dcery, laskavě se s ním obraťte o urgentní kredit, pokud jste na nouzi prostřednictvím e-mailu: collinsjamesfinance55@gmail.com

Paul Moritz

Paul Moritz

Dobrý den, pane / paní Nabízíme půjčky soukromým a komerčním subjektům za velmi nízkou roční úrokovou sazbu 3%, splácení od 1 roku do 25 let. Poskytujeme půjčky v rozmezí 5 000 až 500 000 000. To má za cíl odstranit rostoucí historii Bad Credit a také přinést stabilní zisk naší společnosti i našim klientům. Ztrácíš v noci starosti, jak získat půjčku? Kontakt: Paul Loan Agency nyní prostřednictvím e-mailu: paulhelpfund@yahoo.com nebo WhatsApp: +91 733 787 3110 Nabízíme půjčku s nízkou úrokovou sazbou 3% a nabízíme. *Osobní půjčky * Úvěry na konsolidaci dluhů * Rizikový kapitál * Obchodní úvěry * Půjčky na vzdělávání * Úvěry na bydlení * Půjčky z jakéhokoli důvodu Pro více naléhavých informací se k nám okamžitě obraťte. paulhelpfund@yahoo.com nebo WhatsApp: +91 733 787 3110 pozdravy Pane Paul Moritz

peter biil

peter biil

VÍTEJTE V EAGLE HOME HYPOTÉZE    Poskytujeme osobní půjčky a obchodní půjčky s dostupnou úrokovou sazbou pouze za 2% ročně, ale složené měsíčně. Pracujeme doma i v zahraničí. Naše zdroje financování se specializují na kreativní řešení, aby vyhovovaly vašim potřebám rozvoje a růstu, kontaktujte nás pro více informací o našich email :: eaglehomemortgage909@gmail.com Těšíme se na poslech EAGLE HOME HYPOTÉKA

Dave

Dave

Jmenuji se Dvae Wagner, jsem z Floridy v USA. Chci se zde podělit o svůj příběh na internetu o CRYSTAL LOAN FINANCE. Jsou to nejlepší úvěrová společnost, jakou jsem kdy myslel, už několik let jsem byl tolik obtěžován jinou úvěrovou společností, minulý týden jsem našel e-mailový kontakt společnosti Crystal Loan Finance na novinách inzerovaných jiným zákazníkem, kontaktuji je půjčka 500 000,00 USD (pět set tisíc dolarů) na doplnění mé kreditní karty, po vzniku půjčky mi byly do 48 hodin převedeny mé úvěrové prostředky ve výši pěti set tisíc dolarů. Byl jsem tak šťastný, že jsem jim slíbil, že se na tomto fóru podělím o své kontaktní informace, a proto to teď dělám. Pokud potřebujete jakoukoli finanční pomoc, kontaktujte CRYSTAL ÚVĚROVÉ FINANCE e-mailem: crystalloanfinance@gmail.com a ujišťuji vás, že vaše úvěrové prostředky budou převedeny, jakmile budou poskytnuty všechny potřebné dokumenty, Good Luck.

Veronika Matěj

Veronika Matěj

Ahoj všichni tam čtení tohoto by měl laskavě sdílet s těmi, kteří mají zájem o to, protože miracle se stalo mně a mé nemocné dceři, že byla v nemocnici za posledních 1 měsíce dva týdny, protože nemáme peníze na její operaci, viděl jsem dámu stříhání svědectví o tom, jak se používá k její přijetí od Collins James finanční společnosti, jsem také požádat o potvrzení, jestli to byla pravda, protože moje dcera leží v nemocniční posteli nemocný, napsal jsem e-mail show na internetu a já jsem obdržel odpověď, takže jsem se řídit pokyny a funguje to ou úspěšně bez podvodného aktivního. Také jsem shear to všem svým přátelům a sestře, které také potřebují finanční pomoc, prosím, kontaktujte tyto kontaktní informace: Via Email: collinsjamesfinance55@gmail.com následovat Via Whatsapp:+86 19822901792 Jmenuji se Veronika Matěj, jsem z Jindřichova Hradce živě v Nové Bystrice s rodinou

Monica

Monica

Můj syn byl na invalidním vozíku déle než 5 let, hledal jsem finanční pomoc, protože vydělávám 1 000 EUR měsíčně, musel jsem platit 400 hlídačům, kteří se starají o mého syna, zatímco jsem v práci. Elektřina, plyn, voda, internet, telefon, léky, jídlo za celý měsíc stojí 550 euro. Žijeme tvrdě, skromně, od výplaty do výplaty. Trpění bylo nesnesitelné. Opravdu jsem potřeboval finanční pomoc. každý den po práci budu prohledávat všechny finanční stránky a číst příspěvky o půjčkách, protože jsem hledal dobrou společnost, která by mi nabídla 60 000,00 EUR. Myslel jsem, že bych mohl získat peníze na založení vlastního malého podniku a řádnou péči o svého nemocného syna změnilo by to naše životy. Narazil jsem na tolik úvěrových společností. ale nemohli mi nabídnout půjčku, dokud nedostanu potkanou dámu ze Slovenska, která provozuje finanční společnost s dostupnou sazbou, poslala jsem svou žádost a byla přijata. tato dáma mi nabídla půjčku. Jsem velmi vděčný, že tato dáma finančně pomohla mně a mému synovi. máme lepší život. prosím, pokořující chcete informovat všechny, že můžete této dámě věřit v půjčku. Dávám ti své upřímné slovo, že také dostaneš finanční pomoc. Doufám, že si přečtete tento příspěvek. odešlete žádost o úvěr na adresu info.annie_finance@yahoo.com

lohn mark

lohn mark

ckontaktovat to e-mailem: pro naléhavou půjčku, victorymorgagefinance88 @ outlook.com nebo přes whatsapp + 2348059550293

john mark

john mark

ckontaktovat to e-mailem: pro naléhavou půjčku, victorymorgagefinance88 @ outlook.com nebo přes whatsapp + 2348059550293

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky