Provozovatel webu, kontakt na majitele inzerce půjček

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Provozovatel webu, kontakt na majitele inzerce půjček

Dobrý den. Žádám provozovatele tohoto webu, aby sem na sebe umístil kontakt, aby mohl být kontaktován. Je zde vložen inzerát, který je napsán mým jménem obsahuje mé údaje, jako je jméno, soukromý telefon a email. Údaje neodpovídají realitě, o půjčku nežádám. Tento text se zároveň na internetu propsal na několik dalších webů. Všechny vypadají stejně a mají společné téma Půjčky na směnku Pardubice s volbou půjčky do 5000 a nad 5000 Kč. Nikde není uveden provozovatel webu, ani kontakt. Kromě toho, že se informace nezakládá na pravdě, zveřejňuje mé kontakty a obtěžují mě na základě toho různí lidé, se to dotýká i mé pracovní sféry. Žádám tedy provozovatele webu o urychlené vymazaní nejen inzerátu zde vystaveného, ale i o vymazaní všech záznamů, které jsou propsány na dalších evidentně spřízněných webech. Pokud se situace zde a na internetu obratem nezmění, budu postupovat právní cestou. Děkuji.

Diskusi založil:

Jitka Václavíková

Počet shlédnutí:

3248x

Počet příspěvků:

9x

Reakce
Jitka Václavíková
PS: na zde uvedené telefonní číslo se nelze dovolat. Ani s předvolbou cizího státu.
Reakce
Lucie Broučková
Dobrý den, toto téma se zde řešilo již nejméně třikrát. :) Pošlete mi prosím odkaz na Váš inzerát na email: lucie.brouckova@precerpano.cz. Obratem bude odstraněn. Děkuji.
Reakce
Jitka Václavíková
Mockrát děkuji za rychlou reakci paní Broučková. Adresu jsem Vám zaslala a opravdu vše bylo velmi rychle vyřešeno. Pokud by někdo taky měl podobný problém a chtěli jste vymazat inzerát u inzerce půjček, tak napište na daný email. Paní je velmi rychlá a ochotná. Děkuji.
Reakce
Bára Kalivodová
Paní Broučková, mohla by jste smazat i můj inzerát? Podávala jsem ho minulý měsíc. A měla jsem veliké štěstí, ozval se mi soukromý investor a dal mi soukromou nebankovní půjčku. Ale z pochopitelných důvodů nechci, aby byl ten inzerát i nadále na internetu. Děkuji předem za ochotu.
Reakce
Lucie Broučková
Inzerát samozřejmě smažu či odstraním soukromé informace. Jenom bych poprosila, kdyby jste mohli psát na můj email. Je uveden výše. Pokud budete spát své žádosti zde, tak může trvat týden i déle než budou vyřízeny. Poku mi pošlete email, tak budou Vaše údaje odstraněny ještě dnes. Volte tedy raději email. Děkuji, Lucie Broučková.
Reakce
Karel Pacovský
Chtěl bych se Vás paní Broučková zeptat, na kterých stránkách můžete zařídit smazání inzerátu? Podal jsem si inzerát do soukromé inzerce půjček, ale již jsem našel někoho, kdo mi peníze půjčil. Bohužel na daném webu nedokáži najít kontakt na provozovatele. Na můj inzerát neustále volají lidé a nabízejí mi další půjčky. Proto bych velmi rád odstranil mé telefonní číslo. Na kterých stránkách to dokážete zařídit?
Reakce
Lucie Broučková
Jak jsem již říkala, tak bude mnohem lepší, pokud mi napíšete na můj email. Pošlete mi prosím odkaz na daný inzerát. Pokud budu moci, tak telefonní číslo odstraním. V opačném případě bych se alespoň pokusila najít kontakt na daného majitele. Kontaktujte mne pro další postup na mé email adrese. Nezapomeňte mi poslat odkaz na konkrétní inzerát. Děkuji.
Reakce
Robert Tichý
Nemyslíte, že na poptávku na půjčku či jinou výpomoc máte s prominutím špatný pohled? Reaguji podle toho, co napsala paní Kalivodová. U půjčky na OP máte, že se to řeší hned. Tak chápu, že mi půjčovat nemusíte. Ale mohlo by dojit k jiným problémům.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP