Přivýdělek z domova při zaměstnání, důchodu, mateřské dovolené (MD)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Přivýdělek z domova při zaměstnání, důchodu, mateřské dovolené (MD)

Nabízím Vám přivýdělek pro každého. Vše můžete provádět z domova přes internet. Tato nabídka je vhodná zejména pro lidi chodících do zaměstnání, maminky na mateřské dovolené a důchodce. Máte dluhy? Nepůjčujte si na ně další peníze. Ale peníze si vydělejte. Jedná se o menší přivýdělek, nevyděláte si žádné milionové částky. Ale jistě i 5000 Kč - 6000 Kč měsíčně může totálně změnit Váš rodinný rozpočet. Peníze můžeme posílat i na zvláštní kartu, na kterou Vám exekutor ani insolvence nemůžou sáhnout. Peníze tak budete mít úplně bokem. Máte zaměstnání, mateřskou dovolenou nebo důchod a peníze Vám nestačí? Pak mě kontaktujte pro tento přivýdělek z domova. Žádný vstupní poplatek ani zálohy. Pište na email, volejte nebo zavolejte na Skype.

Diskusi založil:

Mirek D.

Počet shlédnutí:

3236x

Počet příspěvků:

18x

Reakce
Květa Rychlá
Měla by jsem veliký zájem o tento přivýdělek. Můžete mi prosím napsat více podrobností a o co konkrétně jde? Jsem maminka na MD, rodinný rozpočet je napnutý a k tomu nějaká ta nebankovní půjčka. Můžu být na internetu po celý den kromě času, kdy se starám o malého. Pracuji spolehlivě!
Reakce
Ivan Janek
Jsem důchodce, který ještě do nedávné doby byl každý den v zaměstnání. Aktivita mi chybí a díky spoustě volného času nemám co dělat. Mohl by jste mi prosím sdělit více o této práci? Můj email ivanjanek@email.cz. Zvládám základní práci na počítači, pohybování se na internetu, práci s emailem, Word, Excel a další základní činnosti. Tento přivýdělek by probíhal z domova přes internet? Děkuji za odpověď.
Reakce
Admin
Bohužel jsme byli nuceni smazat kontaktní informace z původního inzerátu. Jeho autor nenabízel seriózní přivýdělek z domova. Vyberte si zde prosím jiný odkaz a klikněte. Máme zde desítky podobných témat. Děkuji, s pozdravem administrátor.
Reakce
Jana B.
Narazit na poctivý přivýdělek z domova je jako vyhrát ve sportce. Sama jsem zkoušela hledat nějaké domácí práce, práce na počítači a podobně. Bohužel skoro nic poctivé tady není. Hromada lidí se z Vás snaží vždycky akorát vylákat peníze předem za to, aby Vám sdělili další informace. Nebo si musíte koupit různé aktivační balíčky a zboží. nemluvím ani o tom, kdy se Vás snaží nalákat na různá MLM a pyramidy. Buďte velice obezřetní. Zvlášť když má člověk například dluhy, nebankovní nebo bankovní půjčky, úvěry a musí to všechno splácet, tak je náchylný na jejich trik skočit. Doufá, že mu ta práce konečně pomůže z dluhů a ona mu ještě další připraví.
Reakce
Maminka na MD
Já pracuji již 6 měsíců na internetu pro jednu českou společnost. Platí velice dobře, každý měsíc mám výplatu více než 5500 Kč, což je pro mě jako maminku na mateřské dovolené jako požehnání z nebe. Přivýdělek si můžete zařídit i při zaměstnání, protože zabere třeba hodinu až dvě denně během pracovního týdne. Kdyby jste někdo měl zájem se připojit, tak mi tady zanechejte nějaký kontakt. Ozvu se vám a řeknu jak a kde se o tuto práci přihlásit.
Reakce
F. Urban
Našel tady už někdo seriózní přivýdělek z domova? Chtěl bych si něco vzít při zaměstnání, klidně i na 4 hodiny denně. Jsem zaměstnaný jako hlídač a mám spoustu volného času a i počítač s internetem k dispozici. Tak proč toho nějak nevyužít? Nejlépe něco jednoduché, třeba odepisování na emaily, vyplňování nějakých tabulek nebo přepisování textu. Díky.
Reakce
Z vlastní zkušenosti
Můžete se podívat na moji stránku, kde ze zkušenosti píšu, jak si vydělat na internetu čtením mailů. Dále i vyplňováním anket a celou pravdu o klikačkách. Píšu všechny mé zkušenosti s výdělkem peněz z domova. Klikněte na odkaz a navštivte mé stránky.
Reakce
Radka
Dobrý večer píšu pro Maminku na MD. Která pracuje již 6 měsíců na internetu pro jednu českou společnost. Platí velice dobře, každý měsíc má výplatu více než 5500 Kč. Prosím jsem taky na MD a potřebuji si něco vydělat prosím o více informací na email. Děkuji předem.
Reakce
Barbora
Dobrý den, Maminka na MH - taky bych měla zájem. Mohla by jste mi k tomu říci více? Prosím zašlete mi na email podrobnosti. Má adresa je bara1977@seznam.cz. Pošlete mi prosím co nejdříve informace o půjčce. Děkuji.
Reakce
Jarmila
Prosím maminku na MD, aby mi napsala na kontakt cibulka10@centrum.cz, o jakou práci jde aposlala podrobnosti. MOc děkuji.
Reakce
Věra P.
Dobrý den, mohla bych poprosit maminku na MD o více informací k přivýdělku? Potřebovala bych to velmi nutně nutně vědět. Potřebuji peníze co nejdříve. Předem děkuji.
Reakce
Miloslava Walterová
Dobrý den, chci poprosit "maminku na mateřské dovolené", která pracuje 6 měsíců pro českou společnost a je velice spokojená. Měla bych veliký zájem o podobný příjem, přivýdělek, brigádu. Pro mne by to bylo také jako požehnání z nebes. Mohla by jste mi sdělit více informací? Předem děkuji za vaši nabídku. Chci se velmi vážně připojit k tomuto přivýdělku. Můj email, kde mi můžete poslat informace, je mila.481939@gmail.com.
Reakce
Pavel
Dobrý den, tato zpráva je pro maminku na MD, která tady psala o přivýdělku. Chtěl bych poprosit o informace k této práci, o které mluvila. Mohla by jste mi prosím napsat víc, o tom jak si vydělat nějaké peníze navíc, na email p.lukacs@email.cz? Děkuji.
Reakce
Jana
Dobrý den, zpráva pro maminku na MD. Chtěla bych poprosit o informace, jak si přivydělat. Mohla by jste mi poslat více podrobností o tom přivýdělku nebo brigádě prosím na tento email jarkaMJ@seznam.cz. Budu vám moc vděčná.
Reakce
Andrea
Prosím Mirka. D., co nabízí brigádu, o bližší informace. Mám veliký zájem o další informace a i o možnost přivýdělku nebo brigády. Prosím, pište mi na email, který je: Andy.budinska@seznam.cz. Děkuji, s pozdravem Andrea.
Reakce
Martina
Prosím všechny kdo mi může nabídnout nějaký přivýdělek, ať mně kontaktuje na emailové adrese malig3946@gmail.com. Děkuji.
Reakce
Viky
Najde se nějaká nabídka pro maminku na MD? Prosím napište bližší informace na můj viollka@centrum.cz. Měla by jsem o to moc veliký zájem. Budu se těšit, Viky.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP