Praha - Nebankovní půjčka o víkendu, v sobotu i neděli?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Praha - Nebankovní půjčka o víkendu, v sobotu i neděli?

Nevíte, kde by jsem si mohla vzít ještě dnes půjčku v Praze? Snažila jsem se podívat na Google, které nebankovní firmy mají otevřeno i v sobotu, ale nic jsem nenašla. Jenom na mě vyskočila hromada spamu a různých pochybných stránek. Musí to být ještě dnes v sobotu, maximálně zítra ráno v neděli. A to včetně vyplacení peněz na ruku. Dívala jsem se na banky, ale ty jsou samozřejmě všechny zavřené přes víkend. A nebankovní firmy taky nevyřizují došlé žádosti. Neznáte prosím někoho, na koho bych se mohla obrátit? Potřebovala by jsem 15.000 Kč, ale kdyby to bylo třeba i 10.000 Kč, tak by jsem to taky brala. Pokud si musím zajít na nějakou pobočku, tak jedině v Praze. Děkuji!

Diskusi založil:

Blahová Zuzana

Počet shlédnutí:

1853x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Finanční poradce
Na českém trhu je jenom jedna jediná nebankovní firma, která půjčuje o víkendu (alespoň co já vím!). A nikdo jiný ne. Jedná se o půjčku půjčka Z od 500 Kč do 30.000 Kč. Což sice není moc, ale vyplatí vám to i v sobotu nebo neděli. Ale je možné, že poprvé vám půjde požádat jen o menší částku. Rozhodně to vyzkoušejte vyplnit, požádat si. A během 10 - 15 minut by vám měli říci, jestli vám ty peníze dají nebo nedají.

 • částka: 500 - 30.000 Kč
 • splatnost: 7 - 30 dní
 • způsob poukázání: Složenka / převod
 • musí být zaměstnanec: nemusí
 • minimální příjem: není vyžadován
 • Potvrzení o příjmu: není vyžadováno
 • kontroluje registr: ano, nesmí být záznam
 • první půjčka zdarma: ne, vždy úrok
 • potřebné dokumenty: nevyžaduje se nic
 • RPSN: 2304% - 14299%
 • ručitel: ručení není vyžadováno
 • účel: bezúčelová, na cokoliv
 • délka vyřízení: okolo 10 minut
 • lze komplet vyřídit online: ano, přes internet
 • předčasné splacení zdarma: ano, je možné
 • občanství: ČR
 • věková hranice: 21 - 75 let

O žádných jiných společnostech, které by to řešily i teď přes víkend tedy nevím.

Reakce
T. Janek
Tak o víkendu snad funguj internet a můžete si požádat všude, ne? Nebo jaký je v tom problém? Vy chcete, aby jste ty peníze dostala ještě dnes? V tom případě si tedy nejsem ale jistý, jak by jste ty peníze obdržela, protože přes víkendy nefungují bankovní převody, ty začínají až v pondělí v 8:00 ráno. A složenkou vám to taky těžko asi pošlou, když přes víkend nefunguje pošta. To by jste si musela v Praze najít nějakou pobočku, která by vám to vyplatila v hotovosti na ruku. A to tedy opravdu nevím kde.
Reakce
Radim I.
Tak na těch internetových stránkách je adresa provozovatele, který je v Praze 8. Tak třeba by se dalo k nim zajít a vyzvednout si to u nich?

Provozovatel:
Elephant Orchestra, s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 03272974

Ale nejsem si jistý, jestli je to adresa toho poskytovatele půjček a jestli tedy fungují i o víkendu. To už tam nepíší.

Reakce
Finanční poradce
To není adresa poskytovatele půjček. To je jen adresa společnosti, která se stará o jejich internetové stránky. Požádejte si na těch stránkách Ferratum, jak jsem vám poslal odkaz. Oni by se vám měli během 10 - 15 minut ozvat s tím, jestli vás vůbec schválili nebo ne. A potom se hned můžete domluvit na tom, jak a kde si předáte peníze. Jestli to bude nějakým převodem nebo jinak.
Reakce
Smazáno
Dobrý den,
zastupuji společnost společnost smazáno, která se zabývá poskytováním a zprostředkováním nebankovních úvěrů a půjček na území hlavního města Prahy. Nabízíme vám a) půjčení částky v rozmezí 500 Kč - 10.000 Kč v hotovosti, každý den v týdnu vč. svátků a víkendů. Schválení přes telefon, schůzka, předání peněz a podpis smlouvy ještě dnes. b) nabízíme vám zprostředkování půjčky v rozmezí 10.000 Kč až 250.000 Kč ze soukromého nebankovního zdroje. Vyplacení do 7 pracovních dní. Pracujeme celý týden včetně sobot a neděl. PO-PÁ 8:00 - 17:00, SO-NE 10:00 - 15:00. Pokud máte zájem o naše služby, zatelefonujte nám na telefonní číslo smazáno. Pokud nemáte kredit, tak stačí i prozvonit. Ozvěme se vám zpět na naše vlastní náklady. (poznámka: kontaktní udaje byly na žádost smazány)
Reakce
Evžen U.
A požadujete poplatek předem?
Reakce
Dotaz
Dobrý den paní Zuzano, podařilo se vám nějakou půjčku o víkendu sehnat? Bohužel zde není uvedeno datum, takže nevím, kdy jste tuto situaci řešila. Rovněž by jsem potřeboval půjčit 35 000 Kč dnes nebo maximálně zítra velmi brzy ráno. Odjíždím do zahraničí a musím něco zaplatit. Ale nedaří se mi najít nikoho, kdo by pracoval v sobotu nebo neděli. Vyplnil jsem mnoho žádostí a vždy mi akorát přijde automatická odpověď, že se mi ozvou v pondělí. Už jsem z toho zoufalý. Našla jste někoho? Půjčil vám tehdy někdo? Kdo, kde, jak a jaký je na něho kontakt? Moc prosím o odpověď!
Reakce
To je jedno
Moc prosím, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s paní Lucií Broučkovou? Narazila jsem na její inzeráty a slibuje, že zařídí půjčku od nebankovních společností a soukromých osob. Že má údajně přístup k nějakým neveřejným nabídkám a má přímé kontakty na podnikatele, kteří půjčují své vlastní peníze. A že pracuje i v sobotu a neděli. Jmenuje se Lucie Broučková, je z Prahy 7. Máte s ní někdo zkušenost? Je poctivá?
Reakce
Antonín Novotný
O paní Broučkové jsem nikdy neslyšel. Použijte zdravý rozum. Neplaťte nikomu, ani jí, žádné peníze a poplatky předem, protože by jste o ty peníze přišel/přišla. Netelefonujte na zpoplatněné linky, protože vám akorát naúčtují několik tisíc za telefon a nic vám nedají. A nesjednávejte si žádné "pojištění", za které musíte platit cokoliv předem. Pokud po vás nebude chtít nic z těchto tří věcí, tak bude poctivá. Pokud některou z těchto věcí po vás bude chtít, tak poctivá není.</p><p class="p3a">Chce to jen používat zdravý rozum!

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP