Potvrzení o výši příjmu - formulář, vzor

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Potvrzení o výši příjmu - formulář, vzor

Dobrý den, je po mně požadováno, abych doložil výši mého příjmu. Musím to dodat, protože si beru nebankovní půjčku a toto je jedna z podmínek. Nemáte ke stažení nějaký vzor nebo rovnou formulář ke stažení a zdarma? Prosím rychle, musím to dodat do konce tohoto týdne. Benedikt Karkulka

Diskusi založil:

Benedikt Karkulka

Počet shlédnutí:

8874x

Počet příspěvků:

9x

Reakce
Alena
Ale vždyť toto vůbec nemusíte řešit. Já jsem už několikrát žádala o nebankovní úvěr a vždycky to chtěli. A pokaždé jsem si zašla na na účetní oddělení ve firmě a tam mi ho vystavili. Pak jsem si ještě zašla pro podpis a bylo to hotové. Tyto formuláře mají oni a Vy to nemusíte vůbec řešit. Navíc pochybuji, že by jste si mohl sám sobě vyplňovat potvrzení o výši příjmu. Toto musí udělat oni.
Reakce
Hanák Jan
A nedali Vám nějaký vzor ti, co to po Vás chtějí? Nebo, mluvit jste vůbec se svým zaměstnavatelem? Protože takovéto věci určitě nemůžou chtít po vás. Zvlášť potvrzení o příjmu, kde to budou řešit úplně jiní lidé. Poptejte se tam.
Reakce
Finanční poradce
Dobrý den, žádný unikátní vzor formuláře neexistuje. Je jen vždy na zaměstnavateli, jak jej vystaví. Stejně tak i faktura nebo směnka mohou vypadat libovolně - jen musí obsahovat všechny zákonem dané informace. V případě doložení příjmu to dáno není a je to vždy na tom, co poskytne zaměstnavatel a co bude akceptovat Váš věřitel. Tento dokument by měl obsahovat Vaše plné jméno, bydliště, datum zahájení pracovního poměru, typ smlouvy (např. na dobu neurčitou), výši příjmu, Váš datum narození, případné srážky ze mzdy z důvodu exekuce a všeobecné informace o Vaší osobě (telefon atd.). Dále by zde měly být informace o vašem zaměstnavateli - jméno firmy, IČ, DIČ, sídlo firmy. A v neposlední řadě i podpis a razítko. jak ale říkám, jednoznačný vzor neexistuje. Tento dokument může být zhotoven v libovolném provedení. Hlavní je, aby je byl zaměstnavatel zaměstnanci ochoten v takové formě vystavit a aby jej ten, co bude půjčovat peníze, akceptoval.
Reakce
Benedikt Karkulka
Děkuji a informace, ale já se bojím, že kdybych si to vystavil sám, tak že udělám chybu a ani nevím moc jak na to. Neexistuje prostě nějaký vzor formuláře? Byl bych moc vděčný za zaslání. Klidně i jestli si někdo tady bral nějaký úvěr nebo hypotéku a vyplňoval potvrzení o výši příjmu, tak jestli by mi to mohl někam sdílet. Děkuji.
Reakce
ing. Karlík
Tady se můžete podívat na vzor volně ke stažení https://www.pujckanaop.cz/potrvzeni-o-prijmu.pdf. Berte ovšem na vědomí, že jej nemusí akceptovat úplně každý soukromý investor nebo osoba. Doufám, že jsem Vám dostatečně pomohl. Pokud by jste potřeboval ještě něco, tak dejte vědět. Rád pomohu pokud budu vědět.
Reakce
Benedikt Karkulka
Děkuji za pomoc. Už se to všechno vyřešilo a bylo mi to už i schválené poskytovatelem. Takže další pomoc nepotřebuji, kdyby ještě něco, tak Vaší pomoci určitě využiji.
Reakce
Honza Král
ing. Karlík: Skvělá práce! Už jsem si myslel, že žádný formulář o potvrzení o výši příjmu na internetu zdarma nenajdu. Že snad budu muset někde platit za jeho vyhotovení. Mnohokrát děkuji, ušetřil jste mi peníze. Daný formulář jsem použil a vše je v pořádku. Mohu potvrdit, že jej můžete používat i v letech 2015 a 2016. Je stále aktuální a byl i akceptovaný investorem, který jej chtěl kvůli ověření mého příjmu. Děkuji.
Reakce
Jaroslav Bazo
Jak vypada vyplatni paska

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP