Potřebuji půjčit 100000 Kč na splacení malých půjček

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Potřebuji půjčit 100000 Kč na splacení malých půjček

Potřeboval bych půjčit 100000 Kč na splacení malých nebankovních půjček, které jsem si nasekal. Bohužel už mám negativní záznam v nějakém rejstříku. Věděli byste někdo jak z toho ven? Příjem mám 20 000 Kč. Děkuji.

Diskusi založil:

David Holomek

Počet shlédnutí:

4430x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Lucie Broučková
Existuje nějaký kontakt na Vás (e-mail)? Mohla bych vám poslat odkazy na nějaké nabídky. Například 80 000 Kč bez registru, s doložením příjmu. A podobně. Případně zanechejte email. Neslibuji zázraky, ale pokud máte příjem, dluhy jsou do 100 000 Kč a nemáte exekuce, tak se ta situace dá řešit. Děkuji
Reakce
Lucie Broučková
Jinak uvádím, že já nejsem poskytovatel ani prostředník. Pokud bude mít někdo zájem, tak může zanechat email, já mu pošlu nějaké vhodné odkazy. Protože se v nebankovních půjčkách vyznám. Ale já sama půjčky neposkytuji ani nevyřizuji. Jen bezplatná pomoc (já po vás žádné peníze chtít nebudu).
Reakce
Pavlina Kavková
Můžete prosím poradit rychlou půjčku? Moje telefonní číslo na mobil je 775947635, pokud by jste mi mohli pomoci s těmito penězi, tak mi prosím zatelefonujte.
Reakce
Marta K.
Dobrý den, nevím jestli další půjčka vyřeší Váš problém. Já vám můžu pomoct oddlužením. Pokud máte zájem o informace, tak se můžeme domluvit a já bych vám s tím pomohla. Marta Kolaříková
Reakce
Patrik Mudra
Dobrý den, jsem v podobné situaci. Akorát nemám doložitelný příjem, protože jsem před měsícem z jedné krátkodobé práce odešel. A od té doby mám pouze brigády. Můj email je patrik.mudra@seznam.cz. Prosím nabídněte bez doložení příjmu. Děkuji, Patrik.
Reakce
Maminka na MD
Jsem maminka na MD a už ztrácím absolutně všechnu naději. To se opravdu nenajde nikdo, kdo by mi mohl půjčit 100 000 Kč? Když se někde ptám , tak vždy říkají, že to není problém. Ale jakmile zjistí, že jsem na MD, tak mě zamítnou. Nemám vůbec nikde šanci. Bankovní půjčky nepřipadají v úvahu. A i když jsem odhodlaná si půjčit i u nebankovní firmy za vysoký úrok, tak mi stejně nikdo nevyhoví. Potřebovala bych 90 000 - 100 000 Kč na splacení malých půjček. Abych ušetřila na úrocích a především abych měla jednu menší splátku měsíčně. Pomozte prosím.
Reakce
ing. Malaník
Nevím na koho jste se obrátila, ale my běžně poskytujeme půjčky i maminkám na MD a i lidem s částečným příjmem. Můžete mít zápis v registru, ale nesmí na Vás být vedeny exekuce a ani nesmíte být v insolvenci (nebo insolvenčním řízení). Pro více informací klikněte na naše internetové stránky níže. Osobně mám zkušenost, že na MD je možno schválit až 120 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Peníze lze použít i na splacením menších půjček, v tom není žádný problém. Pouze ne exekuce a insolvence. Pokud peníze nutně potřebujete, tak se obraťte na nás.
Reakce
Vicík Jaromír
Dobrý den, jsem ve stejné situaci jako pan Holomek. Plat mám stejný, smlouvu na dobu neurčitou. Chtěl bych Vás poprosit, jestli můžete zaslat i na můj email odkaz na nějaké půjčky. Potřeboval bych co nejdříve půjčit, ale pouze bez placení předem. Můj email je: jkvicik@seznam.cz. Děkuji mnohokrát předem.
Reakce
Hana
Dobrý den, jsem ve stejné situaci jako většina zde. Marně sháním půjčku, bohužel mám exekuci na plat. Chtěla bych jí doplatit (asi 30000 Kč) a doplatit malou půjčku. Potřebovala bych půjčit 100000 Kč. Najde se někdo, kdo půjčí? Zástavu nemám. Třeba na směnku? Kontakt: jezinka24@seznam.cz, Telefon: 608627638.
Reakce
Pavel Masarik
Potrebujete pujcku na lepší život nebo financní pomoc pro vaše podnikání? nabízíme všechny druhy pujcek, pokud máte zájem, napište nám pro více informací (e-mailem: aliorloans@gmail.com nebo na WhatsApp: +48 578 156 169).

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP