Potřebuji půjčit 100000 Kč na splacení malých půjček

David Holomek

David Holomek

Potřeboval bych půjčit 100000 Kč na splacení malých nebankovních půjček, které jsem si nasekal. Bohužel už mám negativní záznam v nějakém rejstříku. Věděli byste někdo jak z toho ven? Příjem mám 20 000 Kč. Děkuji.

Lucie Broučková

Lucie Broučková

Existuje nějaký kontakt na Vás (e-mail)? Mohla bych vám poslat odkazy na nějaké nabídky. Například 80 000 Kč bez registru, s doložením příjmu. A podobně. Případně zanechejte email. Neslibuji zázraky, ale pokud máte příjem, dluhy jsou do 100 000 Kč a nemáte exekuce, tak se ta situace dá řešit. Děkuji

Lucie Broučková

Lucie Broučková

Jinak uvádím, že já nejsem poskytovatel ani prostředník. Pokud bude mít někdo zájem, tak může zanechat email, já mu pošlu nějaké vhodné odkazy. Protože se v nebankovních půjčkách vyznám. Ale já sama půjčky neposkytuji ani nevyřizuji. Jen bezplatná pomoc (já po vás žádné peníze chtít nebudu).

Pavlina Kavková

Pavlina Kavková

Můžete prosím poradit rychlou půjčku? Moje telefonní číslo na mobil je 775947635, pokud by jste mi mohli pomoci s těmito penězi, tak mi prosím zatelefonujte.

Marta K.

Marta K.

Dobrý den, nevím jestli další půjčka vyřeší Váš problém. Já vám můžu pomoct oddlužením. Pokud máte zájem o informace, tak se můžeme domluvit a já bych vám s tím pomohla. Marta Kolaříková

Patrik Mudra

Patrik Mudra

Dobrý den, jsem v podobné situaci. Akorát nemám doložitelný příjem, protože jsem před měsícem z jedné krátkodobé práce odešel. A od té doby mám pouze brigády. Můj email je patrik.mudra@seznam.cz. Prosím nabídněte bez doložení příjmu. Děkuji, Patrik.

Maminka na MD

Maminka na MD

Jsem maminka na MD a už ztrácím absolutně všechnu naději. To se opravdu nenajde nikdo, kdo by mi mohl půjčit 100 000 Kč? Když se někde ptám , tak vždy říkají, že to není problém. Ale jakmile zjistí, že jsem na MD, tak mě zamítnou. Nemám vůbec nikde šanci. Bankovní půjčky nepřipadají v úvahu. A i když jsem odhodlaná si půjčit i u nebankovní firmy za vysoký úrok, tak mi stejně nikdo nevyhoví. Potřebovala bych 90 000 - 100 000 Kč na splacení malých půjček. Abych ušetřila na úrocích a především abych měla jednu menší splátku měsíčně. Pomozte prosím.

ing. Malaník

ing. Malaník

Nevím na koho jste se obrátila, ale my běžně poskytujeme půjčky i maminkám na MD a i lidem s částečným příjmem. Můžete mít zápis v registru, ale nesmí na Vás být vedeny exekuce a ani nesmíte být v insolvenci (nebo insolvenčním řízení). Pro více informací klikněte na naše internetové stránky níže. Osobně mám zkušenost, že na MD je možno schválit až 120 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Peníze lze použít i na splacením menších půjček, v tom není žádný problém. Pouze ne exekuce a insolvence. Pokud peníze nutně potřebujete, tak se obraťte na nás.

Vicík Jaromír

Vicík Jaromír

Dobrý den, jsem ve stejné situaci jako pan Holomek. Plat mám stejný, smlouvu na dobu neurčitou. Chtěl bych Vás poprosit, jestli můžete zaslat i na můj email odkaz na nějaké půjčky. Potřeboval bych co nejdříve půjčit, ale pouze bez placení předem. Můj email je: jkvicik@seznam.cz. Děkuji mnohokrát předem.

Hana

Hana

Dobrý den, jsem ve stejné situaci jako většina zde. Marně sháním půjčku, bohužel mám exekuci na plat. Chtěla bych jí doplatit (asi 30000 Kč) a doplatit malou půjčku. Potřebovala bych půjčit 100000 Kč. Najde se někdo, kdo půjčí? Zástavu nemám. Třeba na směnku? Kontakt: jezinka24@seznam.cz, Telefon: 608627638.

Dave

Dave

Jmenuji se Dvae Wagner, jsem z Floridy v USA. Chci se zde podělit o svůj příběh na internetu o CRYSTAL LOAN FINANCE. Jsou to nejlepší úvěrová společnost, jakou jsem kdy myslel, už několik let jsem byl tolik obtěžován jinou úvěrovou společností, minulý týden jsem našel e-mailový kontakt společnosti Crystal Loan Finance na novinách inzerovaných jiným zákazníkem, kontaktuji je půjčka 500 000,00 USD (pět set tisíc dolarů) na doplnění mé kreditní karty, po vzniku půjčky mi byly do 48 hodin převedeny mé úvěrové prostředky ve výši pěti set tisíc dolarů. Byl jsem tak šťastný, že jsem jim slíbil, že se na tomto fóru podělím o své kontaktní informace, a proto to teď dělám. Pokud potřebujete jakoukoli finanční pomoc, kontaktujte CRYSTAL ÚVĚROVÉ FINANCE e-mailem: crystalloanfinance@gmail.com a ujišťuji vás, že vaše úvěrové prostředky budou převedeny, jakmile budou poskytnuty všechny potřebné dokumenty, Good Luck.

Christoph Heinrich

Christoph Heinrich

Nebankovní půjčka na 48 hodin. Potřebujete financování pro svůj dům, pro své podnikání, koupit auto, koupit motocykl, vytvořit si vlastní podnikání, nepochybovat o své osobní potřeby. Nabízím osobní půjčky od 50 000 do 60 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Nezáleží na množství. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splacení. Zašlete nám své osobní půjčky e-mailem: christophheinrichloan@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky