Postavení cizince oddlužení - s přechodným pobytem

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Postavení cizince oddlužení - s přechodným pobytem

Jsem cizinec (Slovenský občan), ale mám přechodný pobyt v ČR. Pracuji zde a i zde bydlím. Taky zde mám přítelkyni. Ale dostal jsem se do dluhové pasti, kdy už nejsem schopný splácet moje dluhy. A tak chci požádat o oddlužení. Ale nevím, jaké je postavení cizince při žádosti? Slyšel jsem že prý když mám jenom přechodný pobyt, tak o to vůbec nemůžu ani žádat? Děkuji.

Diskusi založil:

anonymní

Počet shlédnutí:

7228x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Miroslav Kazda
Dobrý den, je možné požádat někoho o oddlužení? Nejsem cizinec, jsem občanem ČR. Mám nemovitost, je tedy možné si takovou částku půjčit? Potřeboval bych 2 500 000 Kč na kompletní oddlužení. Žijeme zde dvě rodiny, máme příjem a ten je celkem cca 60 000 Kč měsíčně. Nemovitost má přibližně hodnotu požadovaného úvěru. Prosím, nabídněte co nejdříve. Moje telefonní číslo je 777863646, případně i můžete psát na kazdamira@seznam.cz. Děkuji, Kazda.
Reakce
Viktor Vašinka
Nabízíme Vám rychlé vyplacení exekucí, dražeb či nevhodných zástav na Vaší nemovitosti formou dlouhodobého zpětného leasingu s nízkými bankovními splátkami, nebo dlouhodobého bankovního či nebankovního úvěru se splatností až na dobu 30-ti let. Požadované peníze jsme schopni vyplatit ihned a zabránit tak dalším exekucím a problémům. Poskytujeme služby pro občany ČR ne starší než 65 let. Ne cizincům s přechodným pobytem. Telefon: +420733183289.
Reakce
Oldřich Klus
Miroslav Kazda: Můžu Vám nabídnout bez účelový nebankovní úvěru, který můžete získat bez ručení nemovitostí. Tato nabídka je platná pro všechny občany ČR a i cizince (Slovenské občany). Musíte splňovat podmínku věku do 70 let věku. Máte možnost žádat až o 50 000 Kč a to s dobou splatnosti až na 72 měsíců. V případě zájmu vyplňte na internetových (viz. níže) stránkách náš formulář. Vše prověřím zdarma a dokud nedostanete peníze na Váš účet, tak nemusíte platit ani jedinou korunu. Ať již jste Čech nebo cizinec, požádejte o peníze a nežádejte o oddlužení.
Reakce
Finanční poradce
Pokud vlastníte nemovitost a chcete podstoupit oddlužení, tak o ni přijdete. Nicméně jsem se ještě nesetkal s případem, kdy by majitel nemovitosti šel do oddlužení. Nejlepším řešením ve vašem případě je buď nemovitost ihned prodat nebo ji nabídnout jako zástavu někomu, kdo by vám půjčil na kompletní oddlužení. Dále si zkontrolujte, že máte dostatečný příjem - musíte být schopen do 5ti let splatit minimálně 30% všech svých závazků. A vaše příjmy musejí pocházet ze zaměstnání, ne ze zaměstnání. Taky musíte mít minimálně dva věřitele a být v platební neschopnosti minimálně 30 dnů.
Reakce
anonym
Může mi prosím někdo poradit s mým původním dotazem? Jaké mám postavení při žádosti o oddlužení pokud jsem cizinec a mám zde pouze přechodný pobyt? Prosím o jakoukoliv radu a případně i nabídku!
Reakce
ing. Karlík
Dobrý den, s vaším dotazem je to prosté - postavení cizince při oddlužení je takové, že není možné. Protože musíte být občanem České republiky. Jediné možné řešení vidím v tom, že by jste požádal o oddlužení přímo ve Vaší zemi. V tom Vám ale nemůžu v žádném případě pomoci. Za prvé je zde ta komplikace, že se zde budou míchat dvě různé legislativy dvou různých zemí (dlužník/věřitel). Navíc neznám podrobně zákony Vaší země, abych byl schopen alespoň říci, jestli vůbec možnost osobního bankrotu nebo podstoupení oddlužení máte. Doporučuji si sehnat odborníka na toto téma.
Reakce
Hájková
I jako cizinec můžete žádat zde v ČR o oddlužení. Kontaktujte mě na čísle 608138400. Hájková
Reakce
Kacik
Dobrý den, přítel se dostal do problému, kdy jako kluk opustil Slovensko a šel pracovat co ČR. Ale neodhlásil se na slovenské pojišťovně a teď tam má dluh a má už i exekuci. Může mu zde v ČR někdo pomoct a jak? Děkuji.
Reakce
Marta K.
Zdravím, i cizinec žijící na území ČR může žádat o oddlužení, pokud má dluhy na území ČR. Tedy je to stejné jako u občanů ČR a není v tom žádný rozdíl. Pokud máte zájem jsem specialista na oddlužení a ráda Vám pomůžu, případně zodpovím dotazy. Kolaříková Marta
Reakce
Brigita Danisova
Oldřich Klus Prosím o Vice info nebo formulár dekuji moc

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP