Postavení cizince oddlužení - s přechodným pobytem

anonymní

anonymní

Jsem cizinec (Slovenský občan), ale mám přechodný pobyt v ČR. Pracuji zde a i zde bydlím. Taky zde mám přítelkyni. Ale dostal jsem se do dluhové pasti, kdy už nejsem schopný splácet moje dluhy. A tak chci požádat o oddlužení. Ale nevím, jaké je postavení cizince při žádosti? Slyšel jsem že prý když mám jenom přechodný pobyt, tak o to vůbec nemůžu ani žádat? Děkuji.

Miroslav Kazda

Miroslav Kazda

Dobrý den, je možné požádat někoho o oddlužení? Nejsem cizinec, jsem občanem ČR. Mám nemovitost, je tedy možné si takovou částku půjčit? Potřeboval bych 2 500 000 Kč na kompletní oddlužení. Žijeme zde dvě rodiny, máme příjem a ten je celkem cca 60 000 Kč měsíčně. Nemovitost má přibližně hodnotu požadovaného úvěru. Prosím, nabídněte co nejdříve. Moje telefonní číslo je 777863646, případně i můžete psát na kazdamira@seznam.cz. Děkuji, Kazda.

Viktor Vašinka

Viktor Vašinka

Nabízíme Vám rychlé vyplacení exekucí, dražeb či nevhodných zástav na Vaší nemovitosti formou dlouhodobého zpětného leasingu s nízkými bankovními splátkami, nebo dlouhodobého bankovního či nebankovního úvěru se splatností až na dobu 30-ti let. Požadované peníze jsme schopni vyplatit ihned a zabránit tak dalším exekucím a problémům. Poskytujeme služby pro občany ČR ne starší než 65 let. Ne cizincům s přechodným pobytem. Telefon: +420733183289.

Oldřich Klus

Oldřich Klus

Miroslav Kazda: Můžu Vám nabídnout bez účelový nebankovní úvěru, který můžete získat bez ručení nemovitostí. Tato nabídka je platná pro všechny občany ČR a i cizince (Slovenské občany). Musíte splňovat podmínku věku do 70 let věku. Máte možnost žádat až o 50 000 Kč a to s dobou splatnosti až na 72 měsíců. V případě zájmu vyplňte na internetových (viz. níže) stránkách náš formulář. Vše prověřím zdarma a dokud nedostanete peníze na Váš účet, tak nemusíte platit ani jedinou korunu. Ať již jste Čech nebo cizinec, požádejte o peníze a nežádejte o oddlužení.

Finanční poradce

Finanční poradce

Pokud vlastníte nemovitost a chcete podstoupit oddlužení, tak o ni přijdete. Nicméně jsem se ještě nesetkal s případem, kdy by majitel nemovitosti šel do oddlužení. Nejlepším řešením ve vašem případě je buď nemovitost ihned prodat nebo ji nabídnout jako zástavu někomu, kdo by vám půjčil na kompletní oddlužení. Dále si zkontrolujte, že máte dostatečný příjem - musíte být schopen do 5ti let splatit minimálně 30% všech svých závazků. A vaše příjmy musejí pocházet ze zaměstnání, ne ze zaměstnání. Taky musíte mít minimálně dva věřitele a být v platební neschopnosti minimálně 30 dnů.

anonym

anonym

Může mi prosím někdo poradit s mým původním dotazem? Jaké mám postavení při žádosti o oddlužení pokud jsem cizinec a mám zde pouze přechodný pobyt? Prosím o jakoukoliv radu a případně i nabídku!

ing. Karlík

ing. Karlík

Dobrý den, s vaším dotazem je to prosté - postavení cizince při oddlužení je takové, že není možné. Protože musíte být občanem České republiky. Jediné možné řešení vidím v tom, že by jste požádal o oddlužení přímo ve Vaší zemi. V tom Vám ale nemůžu v žádném případě pomoci. Za prvé je zde ta komplikace, že se zde budou míchat dvě různé legislativy dvou různých zemí (dlužník/věřitel). Navíc neznám podrobně zákony Vaší země, abych byl schopen alespoň říci, jestli vůbec možnost osobního bankrotu nebo podstoupení oddlužení máte. Doporučuji si sehnat odborníka na toto téma.

Hájková

Hájková

I jako cizinec můžete žádat zde v ČR o oddlužení. Kontaktujte mě na čísle 608138400. Hájková

Kacik

Kacik

Dobrý den, přítel se dostal do problému, kdy jako kluk opustil Slovensko a šel pracovat co ČR. Ale neodhlásil se na slovenské pojišťovně a teď tam má dluh a má už i exekuci. Může mu zde v ČR někdo pomoct a jak? Děkuji.

Marta K.

Marta K.

Zdravím, i cizinec žijící na území ČR může žádat o oddlužení, pokud má dluhy na území ČR. Tedy je to stejné jako u občanů ČR a není v tom žádný rozdíl. Pokud máte zájem jsem specialista na oddlužení a ráda Vám pomůžu, případně zodpovím dotazy. Kolaříková Marta

Brigita Danisova

Brigita Danisova

Oldřich Klus Prosím o Vice info nebo formulár dekuji moc

Rezkel Sheikh

Rezkel Sheikh

Pozornost! Jsem obchodní a investiční konzultant; Pracuji s New Angel Investors, soukromými investory / věřiteli, VC, rizikovými fondy, investičními společnostmi a dalšími zdroji financování, které soukromě hledají příležitosti k investování svých prostředků do životaschopného podnikání, jako je financování nemovitostí, ropné a plynárenské společnosti, energie, automobilové / letecké společnosti, výrobní odvětví atd., což může pro jejich soukromé investiční portfolio generovat dobrou návratnost investic. Pokud máte projekty nebo příležitosti nebo znáte někoho / spolupracovníka, který má životaschopný projekt, který potřebuje financování, kontaktujte mě na tomto e-mailu: wagdyrezkelsheikh@gmail.com pro další řízení a financování. Děkuji, protože očekávám vaši laskavou pozornost. Pozdravy, blázen Rezkel Sheikh E-mail: wagdyrezkelsheikh@gmail.com Číslo WhatsApp: +1 (260) 475-9549

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky